Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

hey hey;) Moniu i juz po sniegu:(.....ociepliło sie i pada deszc.Teraz u mnie 5 st.Oczyswiscie w plusie.... ja juz odebralam mala z basenu i własnie zjadlysmy obiadek. Niedlugo pewnie przyjedzie M... Ma byc taz dzis w koncu facet ktory zwymiaruje okno pod rolete-bo mala czasem rano jak ma wolny dzien to pospapalby dłuzej a ze okno wilekie jak na taki maly pokoik to jej strasznie jasno.... Olciu->odwolali mi wizyte(nie badania)z powodu nieobecnosci lekarza.W zasadzie to przelozyli mi ja na 4 stycznia. Bylabym szczesliwa gdyby sie okazalo ze jest niepotrzebna.....ale poki co musze czekac do 22 bo wtedy mi wypada @... Pożyjemy zobaczymy.. Przyjdzie @ to trudno -wtedy wizyta po swietach bedzie w sam raz.M chce jeszce zdazyc zrobic seminogram zebym miala juz wynik wtedy.... Batlanku->jak to ostatni odcinek???Naprawde??? No to maja byc podobno 4 sluby:DMoja kolezanka z WaWy jak raz wracala z pracy to widziala jak krecili te scene na placu Trzech Krzyzy... A u mnie dzis pod blokiem krecili W 11 ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dlaczego tu tak pusto ....???????:(:(:( Posłuchajcie-przed chwilką znalazłam troszkę czasu....alez ja dziś jestem zalatana:):)i do tego przeziębiona i otępiała........nawet cebulę zasypałam cukrem i to piję ,bo gardło mnie też bardzo boli.Mam nadzieje że to nie wpłynie ujemnie na moje jutrzejsze ranne badanie. otórz...... zadzwoniłam kilkanaście dni temu do kliniki novum,były wyznaczone godziny kiedy mozna porozmawiać z lekarzem przez telefon,i tak tez po dłuuuuuugiej kolejce uczyniłam-zapytałam się jakie badania najlepiej zrobić,bo mam tylko badanie na drożn.jajow. a ona na to----że należy najpierw przyjśc do niej( zapłacić120zł) i ona zleci mi badania mówie jej,że to bez sensu bo badania może mi zlecić przez tel(tym bardziej,ze ja żadnych nie mam a i ona nie badała by mnie) więc sie pyta kobieta---gdzie te badania chce wykonac ja na to ,ze oczywiście w ich klinice(ta rozmowa była nagrywana) wiec nie miała juz żadnych oporów---no i zaczeła wymieniać.Bardzo dużo badań .......ja na to,aby najpierw wykonać te najwazniejsze i zobaczyć co i jak a potem ewentualnie dalsze,więc ona na to,ze najlepiej to wszystkie(prawie) bo ona będzie pewniejsza.Cały dzień zastanawiałam sie nad rozmowa naszą i miałam odczucie,że oni każą wszystko robić aby ich klinika broń boże nie upadła,i odrazu przypomniały mi się słowa olinka-która też takie miała obawy......co do swojej kliniki. No i zdecydowaliśmy sie z męzem na inna klinike równiez bardzo dobrą,przewertowałam o niej bardzo wiele w internecie.Poczytałam wypowiedzi ludzi.Co do cen to nawet ciut drożej.Ale była promocja -nadal jest odnośnie grudnia ,że płaci się tylko 25%-oczywiścuie tylko 1 wizyta.Więc powiedziałam sobie ,pojde tam i zobacze co ten doktor powie tym bardziej ,ze M musiał i tak się skonsultować z andrologiem......no i poszliśmy do doktora androloga-ginekologa-połoznika. W recepcji przemiłe panie-dosłownie!!!!!dodawałay otuchy uśmiechałay sie , gdzie w novum -tego nie zauważyłam a byłam tam bo odbierałam wynik M. Byłam pewna,że doktor mnie nie zbada---ale okazało się ,że chciał o nas wiedziec wszystko.......póżniej poprosił mnie do 2 pokoju w celu zbadania---myślę sobie dodatkowo zapłacę,zbadał mnie i zrobił usg-dopochwowo.(w lato byłam prywatnie u gina za wizytę zapłaciłam 90zł plu za badanie usg 70zł)Wiec zbadał mnie jak i równiez piersi(drugi raz w życiu gin badał mi piersi)powiedział,ze jest ok,nawet owulacja była i piękny miałam pecherzyk) :):) bylismy u niego ponad godzinkę,rozmawialiśmy,on wszystko nam tłumaczył,owszem wyniki nie sa najlepsze M -ale bez problemu z takimi wynikami można zajsc.....M widziałam,ze poczuł ulgę. Poeiedział nam gin,zebyśmy starali sie przez kilka miesięcy nie mysleć o dziecku bo to ....chodzi o psychikę..........Jeśli do tego czasu np.do świat wielkanocnych nie zajde to będzie robił mi inseminację.Owszem kazał mi zrobić kilka badań ogólnie za kwotę 450 zł a nie za ponad 1000zł.Różyczkę .prl.tsh.toksoplazma i inne... Zapytałam się czy z tymio badaniami mam przyjść do niego a on an to,tak jeśli wyniki będą nie dobre(moge sobie porównać sama normy)bo maja byc wypisane .Był on spokojny,zrównoważony i co najważniejszenie spieszył się z nami aby tylko zakończyc rozmowe.Trzymajcie w takim razie dziewczynki za mnie jutro kciuki:) ale sie napisałam.....chyba najdłuższy mój post.Mam nadzieje ,ze niektóre z was nie maja mi za złe to,ze poruszam takie właśnie tu sprawy,co???:) Batlanku---trzeba Ci przyznac,ze ostatnio piszesz coraz dłuższe posty-BRAWO!!!!! olinku---a jakie Ty będziesz miała robione badania???? Pepper----nie zapominamy o Tobie.Wpadaj do nas częściej🌻 izao----co u ciebie słychać,jak twoje psiaczki??:) moncia---pisz troszkę choćby o to jaka ostatnio książke czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany----to najdłuższy mój post,niedługo utna mi net.Umowe mamy do 22 grudnia:( i juz nie przydłuzaliśmy....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka-> alez post:D:D:D Uroczyscie przyznaje Ci szczerozłoty medal!!!!!!!!!!!!!! No az miło sie czyta takie pomyslne wiesci;) Zgadzam sue ze warto poszukac bo jak widzisz im wiekszy splendor tym wieksze koszty a co za tym idzie tym wieksze trzepanie po kieszeni klienta... Oolciu ja poprostu zwyczajnie zarejestrowalam sie tam na wizyte pierwsza.Nie mam bladego pojecia co tam zleca. Po pierwsze chce zweryfikowac te postawiona ostatnio diagnoze ze moje jajowody sa owszem drozne ale nie tak super..i jakies wytyczne dostac .Nie wiem..moze zleca Hsg a moze nie.... Ja na własna reke juz dawno zrobilam sobie testy na przeciwciala rozyczkowe -wynik wysoki czyli wszystko w porzadku. Zrobilam sobie tez wysokosc prolatktyny-tez mam dobry wynik. Hormonow tarczycy juz dawno nie robilam.Ale kilka lat temu robilam gdyz moja matka mnie gnebila ze moze mam tarczyce ...wiec dla spokoju zrobilam i hormony czyli Tsh i USG tarczycy i oba badania wyszly ok. Bede cierpliwie czekac na tego 4 stycznia i te wizyte. Jedno co jeszce chcielibysmy to zeby M zrobił sobie badanie nasienia zeby juz na tego 4-go miec wynik. Tak bym chciala zeby to wszystko nie bylo potrzebne.....Ale jak trzeba bedzie to trzeba bedzie:) Nawet nie zartuj ze nas opuscisz.....:( Macie juz jakies konkrety wyjazdowe???Tzn. jakas date? i miejsce? No i najwazniejsze jak tam pani tesciowa i rodzinka M? Dalej \"kosa\"?:) Dobrze Batlanek ostatnio podciaga nasz topik bo znow cos na nim szaro-buro... A tu swieta ida .Czas radosny.... Monia tez cos smutna nam ostatnio...:( Batlanek pisala ze ostatni odcinek Magdy M dzis-Trzeba ogladnac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam na chwileczkę:):) mój M powiedział,że dośc tych filmów:D:D:D:Dnajpierw m-jak mił....potem na wspólnej i magda:P:P:P ale jak ostatni odcinek-to moze musze obejrxeć:) zajrze tu jutro wieczorkiem,bo jade na te badanka a potem do kosmetyczki i jakies zakupki wstępne przed świetami:) ....tak pustawo tu.....każdy zalatany......ale w czwartek i piatek popiszemy sobie-????co????? bo za półtora tygodnia odetna nas. O wyjezdzie-napewno napiszę:)narazie nie chce zapeszać.:) Miłej nocki(dziś mi się tesciowa śniła):D:D:D:Dpoważnie monia i izao----odezwijcie się!!!!!PROSZĘ!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku----a ten medal to priorytetem-dojdzie???? :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyje, zyje... ;-) olinek --> Teraz moze snieg topnieje, ale macie duze szanse na kolejny opad bialego puszku. Tutaj, niestety - nie mozemy na to liczyc. A szkoda. Sniezek nadaje nastroju. olinek --> Ciesze sie razem z Toba. :-) batlan --> 🌻 Pozdrawiam rowniez cala reszte! :-) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dzis słoneczko i 5 stopnie czyli jak narazie zimy ani widu ani słychu...:) Moja Olka ze szkoła miala rozpisane na piatek narty:P...oj oj a tu snigu cało kopa:D:D Nastepny wyjazd maja rozpisany na 6.styxznia...ciekawe czy spadnie cos w gorach czy nie....? Ja to fanem zimy nie jestem i tu w miescie wcale za nia nie tesknie...ale na swieta mogloby popruszyc co nieco...atmosfera od razu bylaby swiateczna bardziej. Ale juz niejedna takie swieta byly ze sniegu nie bylo wcale..raz jak pojechalismy na sylwestra(do Myslenic) to w tamta strone droga byla czarna a spowrotem -wychodzimy.....a sniegu tak nawaliło ze jak wracalismy to na ulicach nie wiadomo bylo gdzie koncza sie pasy drogowe bo oczywiscie Sywester wiec pługu ani widu..... Dlatego wierze ze zima to sie moze zrobic z dnia na dzien...ale poki co nie widac zeby sie na to zanosilo:D:D Oolciu trzymam kciuki!!! zeby z Ciebie calej krwi nie wyciagli:P Dzis sobie zamyslilam ze odmroze lodowke i porzadnie ja wyszoruje...i jeszce moze regay z ksiazkami(kurde na nich to dopiero sie kurzu zbiera)bo ja jestem ksiazkowy mol ...;)Ale wiekszosc pozyczam bo poprostu nie mam ich gdzie trzymac:( No co tam??? Odezwie sie ktos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie nic nowego. Sprzatam sobie powolutku... Sciskam Was mocno, slodkie pysie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caeść własnie wróciłam od mamy ale na zewnątrz okropnie się zrobiło rano słońce a teraz to leje i wieje brrrr zaraz małą kłade do spania polepszyło się jej ale czujnośc trzeba zachować:):) mój M gdzieś się podział jak wróciłam to już go nie było może spotkałyście go gdzieś??????? zaraz też wstawia obiadek na piec i coś trzeba robić postanowienie na dzisiaj --- porządki w kuchni czyli szafki w szafkach i na szafkach to narazie dziewczynki i trzymam kciuki:):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No:) Lodoweczka blysk regaly tez tez.....:) Teraz musze siebie zrobic na bostwo :):):)...na wieczorne wyjscie... Ach Batlanku....Ty swintuchu:D:D:D...ale dobre..posmialam sie i oczywiscie poszlo dalej!!!:D Z tych probek ktore ostatnio dostalam zakochalam sie w jeednym zapachu Dolce & Gabana "The one"-poprostu oszlalam na jego punkcie...;) Mam podrobke ich torebki -przywiozłam sobie kiedys z Turcji:D mimo ze nie jstem typem zbieracza i to czego nie nosze poprostu zostaje wyniesione,rozdane...ale do niej jakis sentyment czuje... Tak ze tych dwoch "pedałkow" jakos do mnie stylem "przemawia":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie chyba za chwile bedzie lało bo sie tak ciemno zrobiło ze az sobie lampke musialam właczyc... Pan od okna byl.wymar wzial.Ale roleta bedzie dopiero po swietach:(Myslalam ze jeszce przed sie uda zamontowac a tu klops....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu puchy znowu!!!!1 ja korzystam z chwili i klikam bo mój poszedł do sklepu po cytrynke siedzi mi na karku cały dzień i nie mam kiedy napisać a jak już siadam to oczywiście on ze mną w kuchni i jak mam pisać przecież on wszystko przeczyta więc nicz tego mam nadzieję,żejutro gdzieś pojedzie i będe miała chwilę żeby tu zaglądnąć nic dzisiaj nie zrobiłam z tego co zamierzałam przesiedziałam z M całe popłudnie i z małą :):):):) robota nie zając nie ucieknie no nie:):):) pozdrawiam i żcze miłego wieczorku❤️ myśle o WAS wszystkich papapa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny..chyba odnosze wrazenie momentami ze pisze sama ze soba.... chyba tez przestane bo monologi to nie moja \"broszka\":) Własnie wrocilam z tej imprezki w Sheratonie....fajnie bylo Nawet mi sie nie sniło ze przyjdzie mi tanczyc w towarzystwie samego Maseraka:D:D Nawet zdjecie mam...z autografem....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek --> Wow!!! No niezle! :-D Gratuluje i zazdroszcze. Opowiadaj wiecej! Ja dzis umieram. Brzuch mnie boli jak nie wiem co. Pieprzone \"trudne dni\". Dzis nic nie bede robic, poczytam, bede odpoczywac i relaksowac sie. Ale obiad trza zrobic! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej--- no tak jak mnie nie ma to nic sie nie dzieje:D-----dlaczego?????? Wczoraj byłam na tych badaniach,rano jak jechałam (jechał tez mój M do pracy tą sama drogą)to w pewnym momencie żle sie poczułam-czułam że mdleje,a jechalismy metrem,na następnym przystanku musiałam wysiąść--prawie zemdlałam.Posiedziałam na świezym powietrzu z kwadrans-i poczułam sie lepiej.Póżniej było już ok.Po badaniach(wyniki przywiezie mi dziś M)zrobiłam wielkie zakupy w supermarkecie sadziłam ze po 10 nie będzie takiego tłumu-a tu-o rany!!!!!ledwo co przemieszczałam się tym wielkim wózkiem,najgorzej mnie wkurza to,że kiedy jest tak dużo ludzi to pracownicy supermarketu właśnie wożą towar na tych paletach,szlag mnie trafia bo przecisnać sie nie można z tym wózkiem-wtedy nie jestem miła.:( i ledwo co zdażyłam do kosmetyczki na 14 :):)--i tam 3 godzinki leniuchowania,ale potem mój M powiedział-gdzie jest moja żona???:):):):):) co z nia zrobili:):):) to prawda ,że nie jestem wygledna dziś jeszcze,zaczerwieniona po ciskaniu:):):):) Wieczorkiem strasznie brzuch mnie bolał nie wiem czy to żołądek ale troszkę nizej pod piersiami-moze to watroba?? Dziś czuje ,ze jestem słaba,jest mi nie dobrze---nie wiem dlaczego .....a moze to objawy ciąży....??????hmmmm Dzis mam w planach zrobienie zupki kapuśniaczku -dla oolki oraz ala\'olinek pizza(tylko po drożdze nie chce mi sie lecieć-moga olinku być mrozone???) no i chce juz dziś zrobić kruche babeczki do kuti na wigilię,a z tym jest troszkę zabawy a tu juz po 12:):):):):) Olinku-----a co ty robiłas w szeratonie(nie pamietam jak sie pisze poprawnie:P)z gwiazdami sie obracasz???:D chyba warto mieć cie za przyjaciółke -moze sławna bedziez, no i wtedy przyjaciółce pomozesz:):):) trza sie do ciebie bardzie przemilać,oj trza:):):) ja na szczęście musze rozmrazać zamrazarki,ona sama sie oczyszcza,ja jedynie od czasu do czasu myje szuflady.Z tym mam dobrze. Pogoda pod psem++leje caly dzien:(:( jest ponuro szaro,beznadziejnie. batlanku-------zagoń chłopa do sprzatania w domku:):):) ucieszy sie chłopak:D:D:D:D:D Moncia--------jaka ksiazeczke czytasz?????robiłaś pierożki???:):):) Izao------Ty kobietko jeszcze żyjesz,czy znudziłyśmy cie naszym bazgraniem?????? ciepła-----odezwij sie do nas,napisz prosze jak mama🌻 pepper---jestem myślami przy Tobie❤️ Mam do was prośbę -mam nadzieje ,ze tym razem bedzie jakis odzew-------potrzebuje na sałatkę przepis!!!!!!!!!oprócz jarzynowej i z kurczakiem.Prosze was!!!!!!musze4 zrobić jedna na święta--moze jakąs brokułowa????albo cos wytrawniejszego?????? czy piła któras z was winko CARLO ROSSI?????? dobra dziewczyny ja ide do garów,mam nadzieję ze będziecie pisały tak jak ja ---szczegółowo i częsciej.Mnie moga wyłączyc przed świetami----a wtedy olinek nieda rade ciągnąć sama ten topik,no jeszczxe batlanek od czasu do czasu coś napiusze,a moncia to sporadycznie ,izao----od wielkiego dzwonu!!!! ewka-----odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ,oolka witaj ,wiesci sa takie ze mama nawet czuje sie dobrze juz zaczela jesc mleczne zupy i jakos tak wydaje mi sie ze ogolnie sie nie poddaje i jest dzielna ,dzis jedziemy z M do mamy na dwa dni jak wroce to wam napisze cos wiecej ,pozdrawiam was wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła-----no widzisz,wszystko bedzie dobrze🌻 tylko trzeba wierzyć,wierzyć Wiara czyni CUDA!!!!! musisz być dzielna i wytrwała a przede wszystkim nie ujawniać mamie swoje zwatpienie.Ciesze sie ,że moje modlitwy pomagaja Twojej mamie.❤️ .......cały czas myślę o Twojej mamie i o Tobie🌻 Bądz przez te 2 dni u mamy-zawsze usmiechnieta i pogodna. Uważajcie na siebie,szerokiej drogi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta gdzie?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mój M sobie pojechał na pare godzin to ja tu zaraz do was zaglądam🌼 mąż zaproponował dzisiaj,że kupi kurczaka z grila i żeby nie gotować obiadu więc nie trzeba mnie było namawiać,pewnie mu się zrobiło mnie szkoda bo całą noc nie spałam,mam taki katar,ból głowy i zawalone całe gardło,że szkoda gadać a mała też zaczeła mi w nocy kaszleć żeby tylko na tym się skończyło. rano poleciałam jeszcze z cv w sprawie pracy pewnie marne szanse ale warto próbować. co do carlo rosi to ja pijam czasem różowe jest bardzo popularne u mnie w rodzinie świeta urodziny czy bez okazjii moja siostra zawsze ma. jak dla mnie troche mało słodki ale lubie. ja w tym roku serwuje na wigilie bez większych szaleństw --zupa z grzybów lesnych z grzankami --ziemniaki --kapusta z pieczarkami --ryby w zalewie octowej --sandacza lub pstrąga --u nas na śląsku robi się jeszcze makówki takie na słodko z ciast pieke --kokosowo migdałowe--przepis podałam na topikstrudel z jabłkami i strudel z makiem i migdałami z francuskiego ciasta po połowie z każdego biore do mamy sałatki --jarzynową z groszkiem zielonym dla mojego M --z kukurydzą dla mnie --po grecku z fetą zabieram do mamy a na drugi dzień świąt robie pieczeń i roladki drobiowe z serem marchewką i szynką nie będe szaleć bo jesteśmy tylko w 2 ale za to tak jak rok temu organizuje ubieranie choinki przychodzą moje siostry z facetami wnosimy choinkę ubierają ją wszyscy mała ma taką radoche że szok robimy coś do jedzeni zapiekanki albo pizza jakieś winko i taka impreza .......🌼 więc już się wstępnie umawiamy mam nadzieję,że bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku---tak to ja:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tylko w ten sposób moge przywołać was do porządku!!!!!!:):):) ja też jestem zakatarzona a najgorzej to boli mnie gardło nawet tandum werde-mi nie pomaga z ledwosci a przełykam ślinę:(:(:(:(tabletki do ssania mozna wsadzić je.....a babka z apteki tak mi obiecywała.....ze po tych tabletkach to....szkoda gadać!!!!!!!! ja robie roladki z idyka do mamy z serem ,boczkiem i papryka i to sie zawija. ciasta no i jakas sałatkę...ale jaką???? batlanku a co to za sałatka z kukurydzą????????? lece zaraz dosklepu po te drżdze bo olinek mi nie napisała czy moga być mrozone:( a u nas leje........ble!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakiś miły goiść wlazł do nas:):):):):):) znam go:):):)z innych topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 puszka kukurydzy kawałek cebulki ser żółty ogórek konserwowy szynka lub kiełbasa jak kto woli pieprz,sól do smaku i majonez robie ją często bo bardzo ją lubimy wszystko kroi się w kosteczke,można dodaćananas lub coś zielonego np.szczypirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ trzeba się pozbyć tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×