Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

czytałam.....dużo czytam na te tematy w kaffeteri. Uważam ,że czlowiek momentami przymyka oczy....i faktycznnie nie widzi NIC. Olinku---ty napisałaś ,że twój związek przechodził kryzys??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć--z moją szyją już lepiej troche popuściło więc się poatuliłam i umyłam ostatnie okno jakie mi zostało wyprałam firanke uprasowałam i powiesiłam. w ogóle to dzisiaj bardzi duzo zrobiłam,została mi tylko łazienka ale to dopiero w czwartek lub piątek i choinka w sobote. dzisiaj jeszcze kuchnie sobie posprzątałm. Mój M mnie tak wczoraj wkurzył,że myślałam,że exploduje ale powstrzymałam się i nie odzywam się do niego ,spieprzył całą przedświateczną radość,mam go gdzieś i nie mam zamiaru się do niedo odzywać a chociażby do wigilii sam sobie jest winien co za prymitywy ci faceci straszne po prostu straszne. zmykam dalej do sprzatania może jutro coś więcej napisze ale dzisiaj ON siedział cały dzień przed kompem i niby pracował. pozdrawiam serdecznie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku---zachowaj spokój.........emocje rozładuj na sprzataniu:):):):):) a w czy ci pomaga twoja córeczka?????? piekłyscie już ciasteczka na choinkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade na rekolekcje. Ale tu ruch.......:) moncia--------napisz coś .......proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zwleklam sie do domu.. bylam na fitnesie poskakac-a pozniej na zakupach w Tesco .Liczylam ze o tak poznej porze bedzue juz pusto i do kasy nie bede stala.... Oczywiscie -przeliczylam sie.. Zarowno na parkingu z miejscami kiepsko jak i do kasy kolejki...:( no to ja juz nie wiem o ktorej trzebaby pojechac... Teraz taki okres ze chyba zadna pora nie jest dobra..... Ale jeszce kilka dni i moze sie uspokoii.... Jej ja dawno to nie pamietam zeby był taki szał.Owszem stało sie w sklepie w kolejce ale...to....... Wy tez tak macie???? Teraz musze cos raz dwa zjesc i małej usprawiedliwienie napisac na jutro bo chyba juz pojdzie gdyz nie czula sie dzis zle....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyien dobry!! ohohohooh...ale ludu!!:D:D:D Wszystko przedswiatecznie zalatane....Nooooo;) Izula...Robimy dzis z M karkoweczke pod pierzynka .Trzymaj kciuki zeby wyszla.Jak wyjdzie niejadalna -to albo cos sper.....smy albo tak nam sie roznia gusta kulinarne :D:D:D:D Mała dzis poszla do szkołki.Ale napisalam jej zwolnienie z basenu i jutrezjszego Wfu a co za tym idzie musze po Nia leciec juz o 12:) Pojedziemy do galerii moze kupie jej cos ładnego do ubrania na swieta..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witaj olinku:) ja ten schabik izuao będe robiła na sylwka:):):) a teraz kawusia i do dzieła w kuchni.Wieczorkiem chwila relaksu---chce się zrobic na bóstwo w święta:):)aby mój m mnie nie poznał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia,właśnie sortowałam wasze zdjatka do jednego folderu i akurat ogladałam twoje Monia:):) ajest u mnie szwagierki syn(5lat) i widzi twoje zdjecie i mówi ...Magda M :):):) ty pewnie nie zajażysz o co chodzi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka --> Przepraszam. Tak chcialas bym cos kliknela wczoraj, a ja juz tu nie zagladalam. Wybacz. 🌻 Moj Kamil wczoraj opowiadal bardzo nieskladnie o swojej wycieczce. Chyba z powodu ogromu wrazen, chcial wszystko opowiedziel od razu. Tak naprawde niewiele sie dowiedzialam. Mowil, ze bylo bardzo fajnie i cokolwiek wiecej probowal powiedziec to ze smiechem i przejeciem niebardzo mu to wychodzilo. ;-) I jeszcze sie denerwowal, ze go nie rozumiem. :-) W kazdym razie ciesze sie, ze wrocil zadowolony. Moze nie powinnam juz o tym biadolic, ale nie chce, by ktoras z Was pomyslala, ze nie czytam albo olewam Wasze notki do mnie. Wracam wiec na momencik do wczorajszego... - Przede wszystkim dziekuje Wam za troske i chec pomocy. Jestescie kochane. No i Wy wlasnie mozecie na te sprawy spojrzec z boku i obiektywniej je ocenic. Mysle sobie, ze nie ja jedna mam tego typu problemy i, slyszac czasem, ze z gorszych sytuacji ludzie sie podnosili i teraz sa szczesliwi - mam nadzieje, ze u mnie bedzie tak samo. Wierze, ze przyjdzie dobry czas. Historia na wkleonym przez olinka topiku jest rzeczywiscie bardzo smutna. :-( Oby jak najmniej takich sytuacji. Wiesz, olinku --> Czasem trudno dokladnie przyjzec sie swojemu zwiazkowi, bo kazdy chce wierzyc, ze jest jest wspaniale i nigdy to sie nie zmieni. Milosc czasem oslepia. batlan --> Nie sprzataj z chorobka! Wygrzewaj sie w lozku! Co ten Twoj M przed swietami wyczynia? Ech... A moj mezus wczoraj skusil sie na telewizor. Prosilam, by sie nad tym zastanowil, bo mielismy TV. Ale on stwierdzil, ze stary niefajny i potrzebuje \"kosmiczny\". Wyobrazcie sobie, ze mam teraz w domu pudlo 40-calowe! No i po co? I tak prawie nie ogladamy telewizji. Faceci sa niepowazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda M?? Cos pamietam jeszcze... Ale ona ma chyba krotkie wlosy... Nie kapuje... Jestem do niej podobna? Chyba niebardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia--wybaczam ci twoją wczorajszą nieobecność:D:D:D:D:D Ogromnie sie ciesze,że kamilowi spodobała sie wycieczka:) dla dzieci to bardzo ważne wydażenie,zobaczysz co rusz ci coś dopowie o tej wycieczce ja nie cierpiałam jak wracałam z kolonii a moja mama mnie o wszystko wypytywała:(:(:( ja wiem ,że to odruch matki:) Pierwsze koty za płoty,teraz może śmiało jezdzić na kosmiczne wycieczki:) kupił jakaś pamiatke?????:D:D:D Monia------faceci uwielbiaja takie zabawki-nie wiesz o tym????? mój M jak wpadnie do media markt---to moze cały dzień tam przesiedziec,przełazikować a jak mnie dorwie i zaczyna mi pokazywać i tłumaczyć.......takze ja wielkim łukiem przechodze koło tego sklepu:) .......ale powtarza.....kiedys sobie to kupię...... :):):):):)tacy właśnie sa faceci-małymi chłopcami,kobieta kilka razy zastanowiłaby sie czy to napewno to,czy nie zadrogo i tak dalej........:):) Dla Ciebie i Twojego M❤️+❤️=MIŁOŚĆ!!!!! olinku---a ty gdzie sie zapadłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Kubusia jestes Magdą M:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D takie było jego skojarzenie,hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny---w całym domu czuć u mnie kapuchą:):):) ...jeśli komus się nudzi to zapraszam do mnie-do pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny byłam dzisiaj z mamą i małą w bielsku na zakupach ale tak sobie wszędzie ludzie i nic po za tym w kazdym sklepie to samo małej kupiłam prezent ale jeszcze coś trzeba dokupić i dwie dekoracje na ścianę w smyku z kolorowej pianki klauna i strusia bardzo fajne bo już przyklejone mama chciała buty i nic z tego ale za to dla taty prezent z głowy spodnie w reserwed całkiem niezłe. z moim M się prawie nie odzywam powiedział wczoraj że on sobie sam pojedzie no więc co ---- NIC jedź i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia masz racje to dzieciuchy i tyle mój też łazi po media jak w transie i powtarza to samo co M oolki,kiedyś sobie kupie:D:D:D:D dobrze,że narazie na gadaniu się kończy bo nie wiem po co mi tyle badziewia i gdzie to trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektronika tak idzie do przodu,że wiecie kupicie super nowe a po roku okazuje się że masz niestety już stare no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZAO--> zrobilismy Twoje danie.... No musze Ci powiedziec ze wyszlo PYCHA!!!!!!:D:D:D Tylko M wczesniej chwuileczke z dwoch stron obsmazył karkowke na patelni bo sie bal ze zanim mieso dojzie to smiwtana bedzie czarna.... Tak sie napchalam ze mysle ze zaraz pekne....;) A Tu swieta przed nami!!!!!! JA juz sie boje a z drugiej strony wciaz juz mysle o wigilijnym barszczu....:D No jak Oolka? Błysk juz w domku??? U mnie dzis sprzastanka nie bylo. Mała musialam o 12 ze szkoły zwinac bo na basen nie poszla... Za to jutro biore sie ostro za resztki ktore pozostaly -czyli jeszce jeden pokoj..... Pojechalysmy do galerii i kupilam jej kilka ciuchow na swieta w H&M ...lubie ten sklep dla dzieci maja fajne rzecy. Jeszce na Praktiker udalo nam sie zdzyc i kupic taki wieniec choinkowy do ubrania na drzwi...Bedzie ładniutko...bo w tamtym roku tylko u mnie w klatce braklo a tak mieli wszyscy...:) Moniu-->bardzo mi sie podoba ze caly czas w tobie jest duzo nadzieji ze bedzie dobrze:)-tak trzymaj...... Ale pamietaj...jak cos to nie mecz sie za wszelka cene... Raz gorka raz dolinka..... Ale jak jus wiecej dolin a o gorce tylko marzenia to...zycie staje sie szare i bez celowe..... Od mojej małej to wogole nie idzie niczego wyciagnac..Zawsze mnie zbywa ze bylo\"fajnie\" Opowiadac nie lubi;) A co do gadzetow chlopskich..... Oni wszyscy lubia zabawki Jedni komputery,inni samochody ,jeszce inni motory....Ale kazdy musi miec jakiegos hopla.....Tak ze nie jestes sama. Ja raz z moim M to taka mialam kłutnie w sklepie bo sobie ubzdurał rowerek stacjonarny firmy Kettler-nawet nie pytajcie za ile-jeszce boli mnie glowa.... Dosc ze u mnie male mieszkanie,to jeszce ta cena za ktora moznaby kupic niewiadomo co.....To ja jeszce Jego \"zapał\" do takich sprtow i diet itp. dobrze znam.... Myslicie ze posluchal??? Najpierw rower sie pasl w sypialni i słuzył jako wieszak na ciuchy... Potem miala go jedna moja siostra potem rezydował u drugiej a teraz jest u kolegi M -ktory jak mo podkablowala jego zona tez na nim wcale nie jezdzi,..wiec tylko patzrec jak bedzie Go chciał oddac... Z nimi czasem nie wygrasz.... Kurcze dziewczyny dzis wtriek dopiero co sobie usiadlam a za chwile juz 18 i musze leciec na anglika.... Ale po czwartku mam przerwe swiateczna na cale szcescie i zaczynam dopiero po nowym roku:) Jeju nie wiecie co z Ewcia??? Wogole sie niodzywa... Czyzby wylaczyli jej ten net czym nas straszyla od dluzszego czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka ma być przed świetami dopiero tak mi się zdaje u mnie na drzwiach w tym roku zamiast wieńca jemioła z biał-srebrnymi aniołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literowki..pisze z klawiatura na kolanie...:0 Oraz za te \"kłutnie\":D:D:D oczywiscie ze kłótnia.....;):P Batlanku no tez dobry macie czas teraz na kłotnie:D:D:D Ale dla pocieszenia ci powiem ze w tamtym roku my sie pozarlismy o choinke i wspolna wigila tez stala pod znakiem zapytania;) Alez my ludzie to głupi jestesmy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj głupi głupi olinku ale cóż zrobić nie mam zamiaru na kazdym kroku ustępować a napewno nie pozwole zeby się do mnie tak odzywał jak się odezwał w niedzielę przepraszam ale nie -- i żadnej skruchy nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to jakoś kiepsko się czuje i fizycznie i psychicznie do tego jeszcze @ i tyle musze sobie dać troche spokoju i nie przejmować się tak wszystkim bo to i tak do niczego nie doprowadzi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zmykam w takim razie nie ma nikogo do jutra dziewczyny trzymajcie sie wpadne jutro na kawe ale jeszcze nie wiem na którą???? pewnie mój M bedzie okupował kompa pozdrawiam serdecznie jeszcze raz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh batlanku ja tez czuje ze @ sie zbliza pomalu jak panna mloda do olatarza:D:D:D Ehh....wwcale mi nie do smichu..tak chcialam miec swiateczna niespodzianke a tu nici.... Moze cos na Nowy rok przyniesie wiecej optymizmu w tej kwestii A M powiedz ze czekasz na przeprosiny ot co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,przepraszam,że się nie odzywam regularnie ,ale strasznie jestem zaganiana.później was poczytam.Wczoraj i dzisiaj cały dzień poza domem.Padam na pysk,ale prezenty mam już pokupione.Ten czas przedświąteczny jest tak zwariowany,że....................................nie dokończę z grzeczności. Może jutro będę miała chwilę świętego spokoju to wszystko poczytam i popiszę wam jakie prezenty kupiłam Acha .........................muszę się wam pochwalić.....................dzisiaj dostałam od mojego mężusia złoty pierścionek.......ten spóźniony urodzinowy.Stwierdził,że ponieważ jestem niezdecydowana żeby sobie wybrać,więc podjął decyzję sam.................no i mam ....................jest śliczny...............ma gust -to trzeba mu przyznać.Dostał wielkiego buziaczka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×