Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Dziewczyny------na kogo wy tak reagujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! opanujcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!juz rozmawiałysmy na ten temat!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co oolka nie chce mi sie uwierzyc ze ty az tak daleko.... Tzn. zawsze bylas daleko ale nie az tak.... Alez ten net to cud techniki :D:D:D.....jak ludzie zyli bez tego wynalazku? hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj!!! tak!!! olinku:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale zarobimy troszeczke na mieszkanko - i wrócimy do Polszy:) a póżniej chyba zrobimy sobie wszystkie spotkanko u oolki na parapetówie(u?) tak??????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka ja przyjade jak będzie nocleg to się melduje -- naprawde żebyś tylko potem nie żałowała że to napisałaś :D:D:D:D 🌼 przynajmniej napije się wina w dobrym towarzystwie no nie dziewczynki. mojego M jeszcze nie ma ewidentnie robi mi na złość dziecko nie jadło jak o 16 i nic nie zabrał dosłownie walnąć w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj a u mnie znow zawierucha wiac zaczyna z wieczora......i leje:(... Samopoczucie jakies marniutkie mam...cos po kosciach łazi i łazi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam dziewczynki ,witaj oolka ,u mamusi jest tak ze jest po pierwszej seri chemi nastepna ma pod koniec stycznia ,ta chemie zniosla nawet dobrze troche miala wymiotow,ale dostawala zastrzyk na to.bardzo bym chciala zeby dalej tak w miare znosila chemie ,najlzej jak to mozliwe.lekarze mowia ze beda sie starac opanowac ta okropna chorobe ,ja w to bardzo wierze i modle sie o to .Dziekuje oolka ze myslisz o mnie i mamie ,pozdrawiam cie serdecznie i reszte dziewczynek rowniez .🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplutka---ja o tobie tak nie myślę jak o twojej mamie,wczoraj wieczorkiem pomodliłam sie o zdrówko tw.mamy i o batlanka.(o jej zdrówko) ale zagladaj do nas cześciej,tu jest tak -pewnie tez to zauważyłas że każdy pisze o swoich kłopotach i radosciach,czsami pomijamy siebie nawzajem a mówimy o swoich przeciwnosciach,ale tak juz jest........ Bardzo sie ciesze,ze zagladasz:)naprawde chociaz bardzo chciałabym abys pisała do nas o wszystkim,tak jak ja--bo tak naprawde łatwiej jest nam jak sie człowiek wygada a osoba postronna cos podpowie:) tak jak ja teraz batlankowi:) batlanku---Ty kobieto!!!!!uspokój się!!!!Marti nic nie bedzie,napewno cos zjadła tam!!A Twój M nie robi Tobie na przekór---pamietaj,że to jego rodzinka i on sie o nia martwi tak jak mój m o moja wredna tesciową!!!!!Uszanuj jego wole!!! i broń Boze nie rób mu scen,zachowaj zimna krew!!!!!a jutro bedziesz zadowolona ze swojego postępu!!!!! przerobione-zaliczone(u mnie)w końcu jatu jestem najstarsza z ewką!!!!i mądrzejsze:):):) olinku a Tobie trza mocnej herbatki ale koniecznie z rumem!!!!zaaplikuj to sobie i M.A pobudzi was......:) ewka a Ty gdzie sie podziałaś ,ty wpadasz tylko zawsze porobić porzadki na naszej stronie i znikasz???!!!!! a słoń dalej porzadnej traby nie ma:(:( Moncia----a ty pocichaczu tylko nas czytasz??tak???!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki---a wy gdzie sie rozlazłyscie????? Czy któras z was oglada Żanetkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,mój pan przyjechał ale nie odzywam się do niego za wczoraj i może mnie cmoknąćgdzieś ja się staram naprawde pieknie ładnie z nim rozmawiam nawet ten knedel specjalnie dla niego zrobiłam a on mi z takimi tekstami jedzie no prosze was tak to on może z kolegą przy piwie gadać a nie z żoną. mała padnięta nawet jej nie kąpałam tylko zjadła wypiła i do spania ja już też wykapana i teraz sobie tu siedze a on ogląda tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja to znam..................;) ale moze zrozumiecie motywy stworow zwanych mezczyznami jak w poczte zajrzycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu nic dodać nic ująć święta racja co zrobić dobre posle dalej :D:D:D:D w pierwszej kolejności mojemu M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak wyczułam sobie tego guza to na początku się nie denerwowałam dopóki moja mama nie zaczeła histeryzować i gadać mi w kółko że mam male dziecko i takie tam i wiecie co mi się przypomnialo że może pan Bóg wysłuchal tego co kiedyś pomyślalam jak mi bylo źle to chciałam przeciez umrzeć pamiętacie????? to mnie troche zastanowiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieraz sie rozne rzeczy wygaduje,ale jak cos sie dzieje to po prostu dopasowujemy slowa do faktow,to tak jak z przeczuciami po czasie,chociaz z drugiej strony mowia ze slowa to potega,ale to trzeba bardzo chciec, a Ty przeciez nie gadalas na serio:) nie, majac taka sliczna coreczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,wiem ale tak mi sie to przypomniało i jakos tak sama nie wiem. nie wyobrażam sobie gdyby moja Marti miała zostac sama z moim M a juz w ogóle gdyby sobie sprawil nowa żonę ona by mnie nie pamiętala wogóle--to jest straszne od dzisiaj uważam na swoje myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam tych znajomych dobrze,ze biszkopt juz upiekłam zrobie tylko bitą śmietanke i galaretke brzoskwinie tez już kupilam a z zapiekanką nie ma za dużo pracy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje ze nawet te pogody maja wplyw na nasze zycie ,czesciej jakies czarne mysli nas dopadaja ,chandry,depresje... czyli aby do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak dla mnie to albo mróz i snieg albo slońce i ladna pogoda nie lubie wisielczej pogody a ten wiatr to nie tylko wichrzy na zewnątrz ale ludziom w glowach tez mam taki przypadek w domu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oolcia może tu jeszcze zaglądnie bo swieci sie jej gg(zaraz wracam) pewnie jak wróci jej M to już nie będzie tak często pisac co oolcia :D:D:D ewka sprzątasz już czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka --> Hihi... nie, po prostu rano nic nie zrobilam w domku i musialam nadrobic zaleglosci. Pranie, obiadek... Z mezem tez troszke spedzilam czasu. ;-) batlan --> Czasem spogladam na zdjecie Twoje i Twojego meza - slubne, te w samochodzie, przepieknie tam razem wygladacie, sliczna z Was para. Nie mozecie sie tak klocic! Badz dobrej mysli, badz dobra dla niego. Kiedy on zobaczy, ze jestes \"rowna babka\", ktora go rozumie i wspiera, odwdzieczy sie tym samym. Przeciez nie jest z Toba z litosci, tylko z powodu milosci do Ciebie! Maz nie robi Ci na zlosc, tylko zwyczajnie spedza czas z rodzina. A Ty powinnas sie zrelaksowac i cieszyc czasem tylko dla siebie. A teraz zajmij sie tylko soba. Marsz - zrobic sobie jakas maseczke i pachnaca kapiel! Aha, nie mysl, ze jestem za tym, by zawsze ulegac. No i nie wygaduj takich bzdur o smierci!! Jestes super kobieta i jesli rzeczywiscie cos zle sie ulozy to zaczniesz wszystko od nowa. 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki ale pośmiałam się jak was poczytałam,az wesoło mi sie zrobiło a najbardziej z tego jak batlanek powiedziała,że jak by co....to jej chłop inna babe znajdzie,hihi to było dobre. Oj batlanku!!!!!!!!idż juz spać--bo głupotki się ciebie czepiuają!!! a z tymi dobociami to prosze się ze mna nie draznić.Przynajmniej na parapetówie będa pyszne ciasta:):):):):) a olinek to co????gdzie się podziała?????od tego rumu usneła???już??? ewka paczka nadana???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia-----chcby dlatego masz tu wpadać!!!!!!!!!!!!!i pisywać!!!!!! zrozumiano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! p.s alez oczywiście,ze ja bede tu wpadać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail doszedł---i to prawda batlanku!!!!! wysłane juz do mojego M :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no babki już ja bym mu dala nowa żonę straszyłabym go i tyle :D:D:D wiecie fajnie że nasz topik ożył myślalam już że padnie Monia własnie wpadaj częściej ja sobie dzisiaj olinka pooglądałam na www,ramza no nieźle,nieźle olinku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety,oolka braki w magazynie,tylko psy zostaly,w promocji do kazdej sztuki jedna gratis:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny ja spadam do łóżeczka jutro mam troche roboty skrobne tu cos rano ok. śpijcie dobrze do jutra -- i od dzisiaj żadnych zlych mysli no nie papapa może ewka wpadnie posprzatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez zmykam. Oczy mi sie same zamykaja. Ostatnio w miare dobrze zyje z moja druga polowa wiec moze bedzie mila noc... ;-) Kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×