Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość kasienka71
di Izao- pracujesz w domu? a co robisz? zastanawialam sie nad jakas praca by sobie dorobic ale nie wiem gdzie szukac macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUŚKA
Witajcie Kobietki.Spędziłam tu na czytaniu półtorej godziny.I z pewną dozą nieśmiałości postanowiłam coś kliknąć o sobie.Nie wiem tylko czy nie jestem za leciwa(?).Pesymistycznie brakuje mi 3 latka do 40(brrr).W wersji optymistycznej mam 36 i pół.Mieszkam w Wielkopolsce.Siedzę w domu nie pracuję od bardzo dawna,a ciągle narzekam na brak czasu.Jestem tzw. kobietą z przeszłością.Mam dorastające dzieci,męża chętnie buszującego w wolnych chwilach po interneciku i dlatego dostęp mój do kompa wygląda jak prawo dżungli.Ale za waszą zgodą oczywiście chętniebym tu zagłądała.Miło poczytać co się dzieje w,,wielkim świecie"a nie tylko men i dzieci z własnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! muska!jakbym o sobie czytala:D:D:Dco prawda ciut zem starsza bo zapare dni 37 wpadnie,ale reszta-dzieci,bitwa z mezem o kompa i mieszkanie w Wielkopolsce sie zgadza.mieszkam 35 km od Poznania,a Ty z ktorego rejonu?zagladaj,zagladaj i pisz bo dotychczas z wlkp bylam sama jak palec:):):) a tak ogolnie do wszystkich:u mnie dolina totalna,jestem w takim dole ze nawet mi sie opisywac niechce......przynajmniej na razie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia34 dolny sląsk
Hej Mam 34 lata ,męża i 13 letnia córcie.Nic ciekawego sie u mnie nie dzieje, a chciałabym.Miło być tu z wami, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wszystkich chetenie przyjmujemy:) tylko mało jeste takich dziewczyn ktore z nami zostaja:( wpadaja raz..gora kilka i nagle jak kamfora..... Ale jest nas tu kilka ...stałych \"pracownic\":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu a coz to znow za czarne chmury nad Toba?? znow jakies wojenki urzednicze??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!!!! u nas zas pada i pada snieg jest go juz b.b.b.duzo czytalam i widzialam ze stworzyliscie liste ,obecnych na forum ,a moich danych nie posiadacie:wiec mam 30 lat ,2 dzieci i \"MEZA \",urodzinki 24.lutego , ZLECIAL MI DZIEN W BEZNADZIEJNEJ ATMOSFERZE ,NIESTETY .Mam nadzieje ze wam dzionek zlecial radosnie i cieplo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide poczytac fajna ksiazke .Moze ktos lubi ksiazki Dana Browna ???ja jego ksiazki uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO. .... ...DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Kra kow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao..........36..........16.11.........03.09......okoli ce Warszawy...1 ciepla .......33...........12.11..........................Hamburg zlosnica1....30...........24.02...........-..............Drammen-Norwegia anciaa....... JOLAantusek.. ........................................................ .......................... Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Peper..czekamy Złosniczko wedle zyczenia:) A Dana Browna przeczytalam jak leci po koleii...bo ja wogole uwielbia, m czytanko;) Polecam autorke Alex Kava i jej ksiazki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzien minał powiedzialabym raczej normalnie...choc M mnie wkurza ostatnio...:O Cos warczymy na siebie.Mowi ze sie czepiam.... Jak sie nie czepiac. Mowie mu dzis ze trzeba isc do piwnicy i narty Olki przyniesc.To powiedzialaby jakos ze nie chce mu sie czy cos ..poprosił zebym przyniosla...to nie On przyniesie..... Wiec wychodził na poczte mowie mu wez klucz i wez jak bedziesz wracał.nie chce mu sie niesc kluczy ( o co chodzi -ilez waza klucze?) wezmie jak bedzie wieczor wracal z formy.Wrocił z Firmy oczywsicie nie brał kluczy i do mnie teraz z tekstem ze nie bedzie wynosił tylko rano prosto do auta....:OWiec mu tlumacze ze Ona to nie On i jemu juz stopa nierosnie a jej tak..i musze wiedziec jak but? czy gruba czy ciensza skarpetka i czy wogole.....normalne chyba rzeczy .No to mi wywarczał ze miałam caly zdien i moglam przyniesc ..... No ku......mać!! Jasne ze mogłam.Ale ustalone bylo ze On to zrobi..... Czasem napraede pierdoly potrafia tak zepsuc dzien ze az szkoda słow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie denerwuj sie ..to sie czasem zdaza tylko trzeba patrzec zanim sie wysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem olinek.........>pewnie ta przygadanka o tych co tylko wpadają i kamfora to tyczy się też i mnie.(i słusznie)już się wstydzę. No i witam....... Dosię34.....i .......MUŚKĘ...... Widzę,że złośnica już dopisana do tabelki tylko olinek dzieci cię pozbawiła bo ich nie wpisała ewka.wkp..............co to za smuty?Może dla pocieszenia powiem ci ,że już niedługo wiosna.( o kurcze jak sobie tak pomyslałam teraz co napisalam to samej mi się za smęciło bo za oknem wcale jej nie widać) kasienka71......... już klkałam tu na forum,że otwieramy z mężusiem gospodarstwo agroturystyczne(już mialo być dawno otwarte ,ale mamy male problemy rodzinne teraz i niestety ale musimy troszeczkę odwlec w czasie)Narazie dorywczo zajmuję się projektowaniem.Fajna robota ,ale bardzo odpowiedzialna ,no i trzeba mieć anielską cierpliwość do kientów w szczegolności do tych ze stolicy.A roboty w domu zawsze dużo.Trochę ten mój domek rozbudowany-jest co sprzatać i odśniezać teraz.To co kasienka dopisujesz się do tabelki? olinek...........>to twoj niczym nie odbiega od większości facetow.Wiesz oni też mają takie tam dni w miesiącu tylko @ po nich nie dostają ale głupieją.to juz taki gatunek ułomny.Z nimi źle ale bez nich jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na ogoł jest ok...ale czesto łapie sie na tym ze .. Jak On mnie o cos prosi-nigdy nieodmawiam i spelniam prosby bez wyrzekania i ociagania.. Jak ja prosze-od razu kontra.... juz sobie tyle razy postanawiałam ze jak o cos poprosi to powiem NIE.ot tak bede cwiczyc asertywnosc....Ale zaraz mam refleksje ze nie mozna byc takim niuzytym..... ehhhh....Oni sa z Marsa---zielone ludziki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO. .... ...DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Kra kow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao..........36..........16.11.........03.09......okoli ce Warszawy...1 ciepla .......33...........12.11..........................Hamburg zlosnica1....30...........24.02...........-............. .Drammen-Norwegia..2 anciaa....... JOLAantusek.. ........................................................ .......................... Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Peper..czekamy Mea culpa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam,pklikalam a zapomnialam o garach na kuchni.W ostatniej chwili wyłaczylam gaz bo bym miala zamiast żeberek paćkę,a moja szyneczka w warzywkach przywarla by do garnka.Ach jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek dziekuje za dopisanie do listy !!!!!ksiazek autorstwa Alex Kava nie czytallam ,diekuje za polecenie .Jak bede w Polsce poszukam po ksiegarniach,ale to dopiero chyba w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to glupie pytanko ,ale jak dolanczacie obrazki bo ja nie moge ich znales, a czasem jak nie mam weny do pisania wyslalabym buzinke dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak
tylko procenty z nawiasami usun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pomysleć ,że już piatek.Ten czas leci jak zwariowany.Mam dzisiaj wielkie plany ,tylko nie wiem ile z nich zostanie pod koniec dnia. Szykuję na dzisiaj kolacyjkę na wieczór.Mają przyjechać znajomi.Zaraz nastawię warzywka to zrobię sałatkę śledziową,no i może jeszcze grecką zrobię.A na gorąco zrobię zapiekankę makaronową z mięskiem ,sosem beszamelowym i serem.No i jakieś ciasto by się przydało upiec.Tylko jakie? Może mi coś podpowiecie bo mój mózg pracuje ociężale.Albo macie może jakiś szybki przepis,Zeby ciasto było pyszne a było przy tym mało roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mychy;) Oj Izka ze mnie zaden cukiernik wiec ja nie pomoge..batlanek to by tu cala studnie wiedzy ciestkarskiej przed Toba otwarła:D Ja tez cos tu robie,sprzatam... Dziecko pojechalo..a jak jak glupia mysle caly czas jak Oni sobie tam poradza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka71
dopiero co wstalam- wczoraj mialam gosci i wypilam kilka piw to musialam odespac-ja mieszkam w Bydgoszczy, bo pytalyscie reszte napisalam o sobie jestem z wyksztalcenia nauczycielka polskiego ale od wrzesnia na zasilku niedlugo bede szukala pracy- szczerze mowiac wolalabym robic cos innego bo dorobic sie na tym nie mozna tym bardziej ze nie mamy wlasnego mieszkania i wynajmujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!! Jakoś nie mam dzisiaj chęci nic robić.Ferie się konczą, córcia w poniedziałek idzie do szkoły.6 klasa więc pracy ma dużo.Jutro idziemy do znajomych, mam nadzieje , że miło spędzimy wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze laski ze cos leniwy ten dzien dzis...oprocz Izy:) No to wyslam Wam kilo checi...:P No i przywoluje do porzadku nastepujace osoby: Monie!! Oolcie!! Ewunie!! Jole! Batlanka usprawiedliwiam bo obiecala sie odezwac dzis....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×