Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

no coz kolejny dzien w naszym zyciu minol ,i jutro kolejny wiec klada sie spac,Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO ZIMA BO ZIMA KAZDEMY JUZ ZBRZYDLA NIECH SLONCE JEJ SA PSTRYCZKA W NOS NIECH WIOSNE NIECH WIOSNE PRZYNIOSA NA SKRZYDLACH BOCIEK JASKOLKA SZPAK I KOS!!!! w ten sliczny wiosenny dzionek tak po wiosennemu Was witam!!! Ciepla--> to wsaniala nowina:D Wiara i pozytywne myslenie o rychlym zdrowiu,opieka i milosc najblizszych ...to czasem wiecej niz leki........:) Moniu--> ...mysle ze to milosc..ze jak sie kogos bardzo kovha..to wszystko mozna wybaczyc.Ale nie zapomniec......... Batlanku--> Ty pszczolko ...zabiegana:D Złosniczko--> to optymistyczne ze udalo Wam sie kryzys zazegnac i ze powalczyliscie o uczucie.....Masz racje.Brak rozmowy to jakby gwozdz do trumny...... Robie cos.....;)...bo nic sie samo nie zrobi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :-) Jestem wykonczona. Po prostu oslablam, chyba wyjatkowo duzo krwi trace tym razem. Czesto kreci mi sie w glowie. Postanowilam sie dzis byczyc i nic nie robic. No, ugotuje tylko cos tam. zlosnica --> Mialas szczescie, ze on sie wystraszyl i opamietal sie chlopina. Moj zmadrzal tylko na chwile. :-( A do rozmowy nie umiem go zmusic, jesli juz rozmawiamy to jednym uchem mu wleci, a drugim - wyleci. Kochana, ciesz sie tym, co masz. batlan --> Ales Ty zapracowana! Jak malutka znosi to, ze mama spedza z nia teraz mniej czasu? Jak wyglada sprawa z Twoim M? Lepiej juz? olinek --> Fiu, fiu..! Widze moc energii w Tobie! ;-) Pogoda tak Cie nastraja? Jakos ewka tez ostatnio przycichla. oolka nadal siedzi jak mysz pod miotla... Dziewczyny, odzywajcie sie! Co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana tą polską
zapraszam do wypowiedzi na temat zamieszczony ponizej Skoro stac nas na becikowe to czemu nikt nie robi badan psychologicznych kobietom w ciazy i nie sprawdza otoczenia w jakim zyja tylko pozwala im sie zabierac bezbronne dzieci do domu. Przeciez mozna uniknąc skazywania dzieci na przemoc, toksyczne rodziny, molestowanie przynajmniej w dużym stopniu. ile dzieci przebywa w domach dziecka? z ilu wyrastają przestępcy? ile trafia pobitych do szpitala? CZYZ NIE JEST OBOWIĄZKIEM PAŃSTWA STANOWIC PRAWO TEMU ZAPOBIEGAJĄCE? Ciekawe czym sie to tlumaczy, ekonomią? Czyż przebywanie w domu dziecka nie kosztuje, a leczenie w szpitalu, a kurator lub poprawczak kiedy dziecko z takiej rodziny zejdzie na zlą drogę. DLACZEGO NIC SIĘ NIE ROBI?! Zeby prowadzic auto trzeba zdac egzamin, ale zeby miec dziecko to zero wymagań .... A cóż jest cenniejszego... ale to my ludzie musimy zaczac dzialac bo nasz rzad to tylko tropi ojca Anety K od miesiecy. Moze macie kogos znajomego w gazecie, mysle ze z zebraniem odpowiedniej liczby podpisow pod taka ustawa nie byloby problemu, trzeba tylko to naglosnic http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3424027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w pomury mokry dzionek Moncia mialam szczescie tak to mozna nazwac.Cos mowilo mi w srodku walcz! bo warto to twoj maz .No tak sie stalo ,powiem wam szczeze nawet do wrozki poszlam bo juz brakowalo mi sil ,ale oplacalo sie. Wierz moj tez mnie slochal jak zgaszonego radia ale cos kiedys powiedzialam takiego ze go otrzasnelo probuj! milego popoludnia Mialam dzisiaj jakiegos dolka ,wyplakalam sie w podusie i jakos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Nigdy jeszcze nie widzialam tak nisko tego topiku! Upada?! zlosnica --> Co mu kiedys powiedzialas, ze tak poszlo mu w piety? Moze ja tez to zastosuje? Jesli nie chcesz tego pisac tu na forum to zapraszam do mnie na gg - 2146853. Mnie caly dzien brzuch boli jak nie wiem co. Przelezalam pol dnia. Teraz ide obejrzec jakis film. Milej nocy, kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) tym z Was ktorym pogoda narazie pokazuje dlugi jezor...wysylam mnostwo sloneczka!!!! bo u mnie zaleaw miasto. Posiel na balkonie,okna otwarte a ja pije kakao i zajadam swierza drozdzowe z serkiem:) Moniu--> ja nie mam jakis bardzo bolesnych @ ale i tak przez dwie noce spie okropnioe....i mam skrzepy w 2 dniu....:O Alez my to sie musimy mekolic:O..... Dzis wybieram sie skoczyc do Ikea bo mi szanowny M zlamal u malej w lozku te szczeble pod materacem jak sie na nie gruchal:D Dupa ciezka a On mysli ze motylkiem jest;) Moniu--> a'propos siostry .Wczoraj wieczor własnie ja musialam pocieszac bo bardzo zle zniosla wyjazd M. A wazne zeby teraz tych nerwow nie miala... Pytalas czy Oni sa malzenstwem.Tak od sierpnia:) Plany mieli aby jechac razem .ale przez ten jej stan zazucili ten po,ysl.Raz ze sama wiesz jak to tam u Was jest.Jeszce jakby wszystko przebiegalo ok..a jakby byly jakies komplikacje???woleli nie ryzykoac. Poza tym Ona tu bierze jest na zwolnieniu..Wiec tez do leakrza musi chodzic aby je -przedluzyc czy cos... Ale wybiera sie tam w maju..na miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! :-) Znow sie bycze caly ranek. Czytam \"Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy?\" - wiele tam prawdy. zlosnica --> A czemu wczoraj plakalas w podusie? olinek --> Pewnie razem z mezem \"brykalas\" po tym lozku. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MONCIA-- jakos bylo mi tak smutno ze plakalam i plakala. zycze milego dzionka odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!!!!1 u mnie wiosna supeeeerrrrrrr!!!!! rano włączyłam prania posprzątałam byłam zapisana na 11 do fryzjera więc poszłam z małą ,ostrzygła mnie pani ola i wyprostowała :D:D:D:D:D:D:D:D:D potem z małą na miasto kupić jej buty wiosenne zrobić jakies małe zakupy zapłacić rachunki i spotkałam się z siostrą na kawie w kafejce szybko do domu obiad ,trzecie pranie do pralki umyć okno i jeszcze tylko mi prasowanie zostało na wieczór uf uf uf taki miałam dzien dzisiaj--zalatany jutro do pracki a potem już z górki wybieram się do ikei w niedziele olineczko :D a nasza oolcia milczy--śniła mi się w nocy chyba dlatego że o niej często myśle i ona tam bardzo płakała w tym śnie :(:(oolciu odezwij się. mała całkiem niexle znosi moją nieobecność przyzwyczaiła sie ,pyta sie tylko czy ide znowu do sklepu i tyle jest u mamy albo z moim M a jak jestem w domu to siedzimy razem cały dzień bawimy sie i wszystko robimy razem :D:D:D:D jest całkiem nieźle jak wracam to mój M ją wykąpie zjedzą kolacje i położy do spania wracam o 21.30 to w domu cisza dziecko śpi. zmoim M od pamiętnej wymiany zdań na temat wyjścia ze znajomymi mało co rozmawiam prawie w ogóle jestem wściekła i tyle. a jutro dzień kobiet dostaniemy od szefa czekoladki :D:D:D:D jak zawsze i buzi buzi :D:D:D:D:D:D:D dziewczyny zaglądne wieczorem papapapapa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia nie wiem jak Ci doradzic aby bylo ok .wierzmi ze to jest ciezko tak doradzic i zeby zle niee powiedzie .Wiem jedno u mnie podzialala prawda -to co czuje powiedzialam ,prawde i to bolesna .To co czulam i to co bolala przez jego postepowanie.Jezeli chcesz porozmawiec to daj znac odezwe sie na GG ja juz ide spac rano pobutka dzieci do szkoly i przedszkola odwiesc .Odezwe sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczeta........ bardzo dziękuje Wam za pamięc ,Tobie batlanku,ze myslisz o mnie często,no widzisz jest tak jak we śnie Twoim-płacze i płacze. Nie potrafie sie pozbierać,po tej operacji czuje ,ze nie jestem juz ta sama Olą i boje sie ,że juz nia nie będe. ......tak mi jest trudno,trudno ...żyć od nowa......z nadzieją..... Obiecuje,ze jesli starczy mi sił to bede pisywała bo widze ,ze be ze mnie NASZ topik umiera.:) Jestem myslami czesto z wami -wszystkimi!! miło mi,że mamy wierna nowa kolezankę-złośnicę....?ciekawa jestem tego \"niku\" :) Sciskam Was mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Kobiet miłego dnia dziewczynki---------------> 🌻Syla37--------mało bywasz gdzie się podziewasz? Pozdrawiam całą resztę---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobiety przez duze K!!! Wszystkim Wam bez wyjatku w ten dzien jakze uroczysty SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN!!!!! Oolciu kochana.... pisz... jesli tylko mozesz.. Przecierz sama wiesz ze zawsze dzielac sie zalem,smutkiem....robi nam sie lzej jakby przez pol... Wiesz tez ze my tu zawsze myslimy..tesknimy za Twoim pisaniem... Stalo sie cos zlego,smutnego....nie wiem co-domyslam sie ze nie chcesz tu tego pisac.Musimy to szanowac.... Ale czesto piszac o czyms innym i pozawlalajac sobie na chwilke zapomniec -jakos dporowadzamy sie powoli do pionu.... Nie mozna zyc przeszloscia...chocby nie wiem jak smutna...............🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! :-) Ja tez wszystkim KOBIETOM zycze wszystkiego, co najlepsze. 🌻 Tutaj, niestety, nie obchodzi sie dnia kobiet, wiec mojemu menowi nikt o tym laskawie nie przypomni i zapewne nie dostane nawet zlamanego badylka. :-( oolka --> Slonko, czemu tak rzadko piszesz? Odzywaj sie czesciej. Ostatnio nie wiemy nic o Tobie. Moze jednak klikniesz cos wiecej na temat Waszego pobytu na obczyznie i Twojej operacji? Co sie dzieje w Twoim zyciu? Pamietaj, ze jestesmy z Toba. Trzymaj sie! 🌻 Sciskam Cie mocno! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkim Kobietka wszystkiego naj Oolka czemu cie tak ciekawi moj nick?ciekawa jestes co sie pod nim kryje? pozdrowianka chca tu tez sie nie obchodzi dnia Kobiet -szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tu na chwile jak po ogien bo o 18 na anglika lece... Ewcia prosila zeby przekazac ze nie ma w tej chwili neciku:( Ale wszystkich pozdrawia i buziakuje:) Wpadla do Kafejki i nie mogla wejsc na Kafe...wobec tego wysmarowala szybkiego e-meila:P.... No jak tam swietowanie?? ja bylam w firmie...kremowki meznie odmowilam gdyz ledwie rano wbilam sie w portki...hihihi..ale kawusie strzelilam..tulipana w celafonie przyjelam:D Potem do szkoly i M zaprosil a conto wielkiego swieta na obiadek... tym sposobem wpadalam teraz jak po ogien po ksiegi......i w droge:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Witam wszystkie kobietki.Nie było mnie tutaj kilka dni i NIKT nie zauważył.:(:(:( Niemniej w tym szczególnym dniu życzę WIECZNEJ MłODOśCI !!! 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 ---Moncia---> Tobie szczególnie.Pokaz M,że wiele może stracić.Dwa razy nie znajduje się takiego SKARBU -bo TY nim jesteś.:):):)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ja ledwo zywa po pracy od męza tulipanik a od szefa czekoladki :):):) oolciu ciesze sie że się odezwałas --myśle o Tobie --pamiętaj jesteśmy z Toba jesteś przecież jak nasza siostra ❤️ wpadne jutro bo padam dzisiaj papapapapapapa wszystkiego najlepszego dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dziewczynki! Wczoraj oczywiscie maz zapomnial o dniu kobiet. 😠 On czeka teraz na jaks przesylke i od kilku dni po przyjsciu z pracy pyta mnie czy cos przyszlo. Wczoraj wrocil i pyta: masz cos dla mnie? (w sensie przesylki pocztowej wlasnie), a ja: a ty masz cos dla mnie? I tak kilka razy bez konkretnych odpowiedzi. W koncu chyba za czwartym razem sie zorientowal co chce od niego. Po obiedzie poszlismy polazic po sklepach. Dostalam bardzo ladny komplecik bielizny w oliwkowym kolorze. :-) Muska --> Wiesz, zauwazamy, ze kogos czasem dluzej nie ma, ale wiemy, ze osoby te maja tez wlasne zycie, zdarza sie, ze brak czasu, czy checi... Glowa do gory! ;-) A czym sobie zasluzylam na tak szczegolne zyczenia? To mile, dzieki. Tobie oczywiscie tez zycze wszystkiego naj! batlan --> Widze, ze zabiegana, ale szczesliwa. :-) olinek --> No wlasnie - jak tam Twoj angielski? Ja \"trwam w jednym miejscu\". :-( Jakos zadnej motywacji, zadnej pomocy z zewnatrz... Kiedys, dawno temu maz mi troszke pomagal, pozniej kolezanka uczyla. Teraz - wielka figa z makiem! Mysle powaznie o jakims kursie, moze bylaby wieksza mobilizacja. Jak cos znajde tu, u mnie w miescie to chyba bede probowac sie dostac na takie szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) ja dopiero teraz. dzis jestem bez auta bo mi M zabral..swoje ma u lakiernika..wiec wszedzie butami:) A umowilam sie dzis na peeling z kosmetyczka..potem cos na obiadek zakupilam.Pierogi:P nie ma to jak isc na łatwizne....hihihiih...... Monia--> ano jakos ciagne .... niby teoretycznie wszystko ok ale jak co do czego to ...szkoda gadac....:D poprostu mnie brakuje tego co Ty masz czyli obywania sie ,sluchania i gadania gadania ..... Monia--> nie ma to jak upominac sie o prezent nie?:P ja dostalam tulipana.....hihihi...i na obiadku bylismy. No ale robie to dla siebie wylacznie -zawsze to gdzies sie jedzie to juz łatwiej cos przeczytac o cos zapytac... Musia--> tak jak Monia pisala... nie robimy wyrzutow jak kogos nie ma...bo wiadomo roznie bywa...:) A o Oolke poprostu sie martwimy bo zagadkowo zniknela i zgadakowo pisze.... Ale nie mozna nikgo do niczego zmusic...a juz do zwierzen najmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo cos mi sie poprzestawialo.. to ze robie to dla siebie..tyczylo oczywiscie kursu angl. a nie kupowania prezentow:D nie wiem jak to sie tak moglo poprzestawiac? pewnie cos sobie nacisnelam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny troche zalatany mam dzisiaj dzień musiałam zrobić badania do pracy i jak zwykle w takich instytucjach siedziałam 2,5 godziny :) potem szybko sprzatanie i przyjechała do mnie mama z siostrą na kawe.potem z mała na spcer małe zakupy i obiadek --była zupka pomidorowa i naleśniki z serem i bananami. na niedziele jestem już umówiona z mama do ikei.:) fajnie może kupie sobie coś fajnego. ale na przyszły tydzień mam już zaplanowana wizyte u lekarza musze iść po skierowanie do lekarza rodzinnego bo potrzebuje iść do chirurga na ręce prawej dokładnie na ramieniu miałam takiego pieprza małego ale wygladał b.dziwnie nierówne krawędzie nierówny kolor sprawdziłam w internecie i wygląda tak jak czerniak złośliwy,hmmmm ja to mam pecha jak nie ręka w gipsie to ząb jak nie guz to pieprz!!!!!! pytałam tego lekarza u któego dzisiaj byłam co to może być powiedział mi od razu do wycięcia jak najszybciej bo zaczął sie powiększać nie ma na co czekać więc zobacze na kiedy mnie zapiszą do chirurga.i tak to co wytna wysyłają do badania co to jest od razu wytne też 2 pieprze na plecach.troche mam stracha ale im wcześniej tym lepiej. dziewczyny robie kawe i ide sie pobawić z małą będe może wieczorem papapapapa pozdrawiam myśle o Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzisiaj dzien jak co dzien wczoraj moj maz,(chociaz tu sie dnia kobiet nie swietuje )kupil mi bukiecik tulipankow -milo pogoda okropna mrzaka i chlodno Mysle ze od wiosny juz bliziotko,czekam na to sloneczko ktore bedzie nas ogrzewac swoimi promyczkami. milego wieczoru kobietki smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośnica 1----------->głowa do góry,aby zdrowie było reszta ułoży się sama.U mnie z kolei przygotowania do urodzinek mojego synka Kajetanka kończy 6 lat no wiecie torcik te sprawy,oprócz tego wraco mój mąż z pracy na tydzień(3tygodnie pracuje za granicą potem tydzień w domu) jest kierowcą tira,więc same rozumiecie jeden wielki kocioł.Pozdrawiam Was cieplutko.Miłego wieczoru. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ija 73-- no to masz nie zbyt fajnie prawie zawsze sama .Duzo buziaczkow dla synka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MILYCH URODZINEK pysznego torciku i co najwazniejsze duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i znowu cisza dzien doberek :) milego weekendu i pogodnego o moich planach ciezko pogadac bo ich nie ma ,ale na 50%pojade na herbatke do kolezanki i placek czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Ja do 30ki zblizam sie wielkimi krokami (29)... i tez siedze w domku z dzieciakami... Pozdrawiam Was baaaardzo cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Kobiety.Pozdrawiam cieplutko.Siedzę w domku,bo mi się M rozchorował nie na żarty.W związku z tym imieninki u koleżanki przeszły nam koło nosa.Dawno Go tak nie dopadło nic.Nie licząc zeszłorocznej operacji na wiązadła kolana.Nawet się trochę zaczynam niepokoić bo po nowym antybiotyku ,który dziś przepisał mu lekarz boli go głowa,brzuch i mówi że cały jest w rozsypce i widzę że nie żartuje.:(:(:( ---Moncia--->specjalne życzenia były dla Ciebie,bo zdawało mi się,że M ,,stracił Twoje zaufanie\"??? Dawno temu ktoś stracił moje i trudno mi było się z tym pogodzić.Nie mogłam nawet spytać dlaczego(?),bo jego już nie było...( może innym razem)Najważniejsze to nie szukać w sobie winy. ---batlanku---> z tymi pieprzykami będzie dobrze.Głowa do góry:):)!!! ---olinku--->czytam Was i wiem ,że się martwicie o --oolke> myślę,że tak jak pisała ona Was czyta i czuje,że ją wspieracie Tez Ją pozdrawiam.❤️ 🌼 pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×