Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Heyka Ewuniu!!! duchu nasz.W koncu jakis znak zycia:D Bylismy na spacerku bo sliczna pogoda.Ale tak wszedzie ludzi ze o wolnej hustawce czy ławce mozna zapomniec :) Wiec skonczylo sie na osiedlowym placyku gdzie Mąła dala upust swojej energii;) Ja sie za godzinke szykuje bo ide dzis na wieczor panienski znajomej ..i ma chlop byc:P... Oolciu-> nie wierze ze nie robisz postepow..w ang. Napewno bedzie coraz lepiej i jeszce troszke i nie bedzie tajenic. Ale ja wiem ze ten irlandzki z angielskim tak naprawde ma malo wspolnego.Inny akcent i wymowa zupelnie inna. Ale bedac tam napewno raz dwa sie nauczysz:) Monia--> to chyba na calym swiecie wynajac cos z sensem graniczy prawie z cudem:)Ale napewno cos Wam sie uda wydreptac. A w domku pewnie sie ta stresowa sytuacja przenosi na Wasze relacje i dlatego nerwowo i zimno w zwiazku..tak juz jest.Zanm to z autopsji..I tu pewno sie pouklada pomalusiu..:) A ospe znam.Mała przechodzila ale jak miala ze 4 lata .Zlapala w przedszkolu.Dlatego jestem za przedszkolami i zlobkami .Dzici co maja odchorowac odchoruja a czym wczesniej tym lepiej.i łagodniej przechodza.Mała miala niewile krost.I to glownie na glowie:D wiec dodatkowa atrakcja byla zapleciona w warkoczyki glowa.Ale fakt najgorsze to swedzenie i drapanie:Ozwlaszcza w nocy.Blllleee:( Ale temperatury sobie nie przypominam.Moze nie pamietam...Wiem ze to bylo w maju w dlugi weekend i bylo super cieplo.Bylismy na wsi wtedy.Minie mu raz dwa i bedzie mial z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sobota minela szybko i slonecznie niedzielka juz sloneczna ,a jak minie ktoz to wie?_:):):) wszyskim milej niedzielki 🌼 pozdrawiam i sle buziaczkow tysiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dzisiaj zranka ptaki tak pieknie spiewaja ,jest tak cudownie ,uwielbiam takie poranki ,chce sie zyc pomimo problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki.Już po obiadku.Pogoda super.Odkurzamy z M rowery i na szlak.Może potem zajrzę.Pozdrowionka cieplutkie jak ta niedzielka.:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej:) To prawda złośniczko---pogoda wymarzona,ja dzisiaj poszłam do parku--jak tam jest teraz cudnie!!!Tyle kwiatów takich nie spotykanych w kraju i te magnolie:)cudnie pachnace🌻siedziałm sobie w tym przepieknym parku i rozkoszowałam sie wszystkim.Potem poszłam do tesco--i tam tak miło sie zrobiło jak zobaczyłam polska półkę,kupiłam pulpeciki,bigosik,gołąbeczki nawet dla M flaczki wziełam wszystko Pudliszki:D:D:D:D nawet skusiłam sie na smalczyk z cebulką :)a potem szłam obładowana:) och jak to ciężko bez auta.Mam nadzieje ze jak znajdziemy juz mieszkanko to wkońcu kupimy auto aby troche pozwiedzać:) Powiem wam że ludzie sie tu opalają gdzie sie da,nawet przy tesco:) Pozatym przechodzac koło pięknych domków a trzeba przyznac ,ze tu w szkocjii jest niewielu-ludzie pływaja w basenach.Tylko pozazdroscić.Tu pogoda jest jak w Polsce w czerwcu. Monia u ciebie tez tak samo???? Ale jak zawiejke czasami....to brrrr:D Biore sie teraz za smazenie naleśniczków bo wczoraj udało mi się kupic w polskim sklepie wiecie co ????? biały serek-do naleśniczków dzis tytlko dokupiłam bananowy jogurcik do polania:):) Ja pewnie bede głodna po tym obiadku:):):) bo nie ma to jak kawał miesa:P Pózniej jeszcze przejde sie po męzusia do pracy:)-chyba bedzie zaskoczony:P Właśnie zmienia prace i wkońcu bedzie miał wolne wekeendy!!!!huuuurrraaa!!!! Dzisuiaj mam taki dobry humorek--a to tylko dlatego,że w parku ptrzeanalizowałam sobie kilka spraw oraz pozytywnie je rozpatrzyłam!!człowiek czasmi potrzebuje pbobyc sam! Miłego popołudnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po niedzilei.. Bylismy dzis kolo Olkusza u znajomych w odwiedzinki...Udala sie wizytka i niedzielka zleciala. Teraz myjku i bulala...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.:P Jak jechalismy dzis przez miasto to na pasach stala dziewczyna z superowa zolta torba...smialismy sie z M ze otworze okno i krzykne\"Hey gdzie kupilas taka super torbe\"????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! :-) Nie wpadałam ostatnio,miałam mnóstwo spraw. W piątek lekarza, egzamin z anglika zawodowego(zaliczony na 3), sobota i niedziela egzaminy (zaliczone)! :-D Za tydzień ostatnie egzaminy i mam wakacje! Jutro kolejny lekarz,...ale nie będzie to miła wizyta...niestety😭 Jak znajdziecie chwilkę to napiszcie mi,czy ktoś cierpiał na ciężką depresję, i jak udaje się z niej otrząsnąć?! Pozdrawiam serdecznie! [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka:) Witaj Lenko.. A coz to taki lekarski czas Cie dopadl??? Niestety ale o takiej depresji jako stanie juz chorobowymn nic nie umiem powiedziec.Bo procz takich zwyczajnych dolow to nie mialam takiego stanu.Staram sie czesto smiac i usmiechac .....:)Wystarczy podobno unoscic kaciki ust w gore aby przysadka produkowala taka ilosc endorfin iz zapobiega to wlasne takim stanom.Mozg mozna skutecznie oszukiwac.Wacle nie trzeba miec powodu aby sie smiac:) Bo czasem wcale nie do smiechu...prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie nadal slonko:) chcociaz rano bylo ponuro olinku bylas kolo mojego miasta z Olkusza pochodze !!!!!!!!! milegoo clego tygodnia Mnie niedzielka uplynela spokojnie i super Grill byl i znajomi przyjechali super!!!!!!!! milo w slonku posiedziec i porozmawiac o pierdolkach.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszyskim! :-D 🌻 Olinku,nagromadzone stresy po latach nieleczenia wylazły z podwojoną siłą! Jak narazie obejdzie się bez mocnych leków,ale psychoterapię mam obowiązkową,mam tylko nadzieję ,że pomoże! Pozdrawiam cieplutko! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :-) Ja, niestety, przymusowo siedze w domku. Kamil wyglada juz lepiej, ale jednak nie powinien jeszcze wychodzic. A taka sliczna pogoda... oolka --> No my nadal szukamy mieszkania. Dobija mnie to, bo jakis miesiac temu bylo mnostwo ofert, ktore nam odpowiadaly. A jak czlowiek teraz potrzebuje to nie ma. Super, ze w koncu znow sie usmiechasz i dochodzisz do siebie. :-) Tylko nie stosuj za czesto tej \"samotnosci\". ;-) 🌻 Nie przejmuj sie tym \"kali jesc...\"! Wazne, ze przelamalas sie i zaczynasz rozmawiac. Jak ktos bedzie chcial, to poswieci Ci troszke wiecej czasu i zrozumie co mowisz. Ja na poczatku kazdej rozmowy, badz nawet krotkiej wymiany zdan mowie, ze \"przepraszam, mowie bardzo malo po angielsku\". Zazwyczaj ludzie sie usmiechaja i mowia, ze \"nie ma sprawy\" i staraja sie w jakis sposob pomoc. Wyobraz sobie, ze w miniony piatek babka przy kasie w sklepie pyta czy u mnie ok, ja: w porzadku, dzieki, a u ciebie? ona: tez niezle, ale musze tu siedziec - praca, praca... chcesz torbe? ja: nie, dziekuje, mam swoja; zaplacilam i zyczylysmy sobie milego wieczoru. Wyszlam z ogromnym usmiechem na ustach. Te male zajscie spowodowalo, ze pomyslalam, ze ta kobieta do teraz nie wie, ze jestem Polka bez znajomosci jezyka angielskiego! :-) Fajnie sie poczulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka --> Super, ze kliknelas. :-) Odzywaj sie przy kazdej sposobnosci! Trzymaj sie. Sciskam! 🌻 lena --> Skoro nie musisz brac prochow to juz jest dobrze! :-) Nie boj sie psychoterapeuty, to taki sam czlowiek jak Ty. Mozliwe, ze pomoze Ci przemyslec bolace sprawy, dojsc do jakis sensownych wnioskow, obrac ponownie jakis cel w zyciu i wyjsc znow na prosta. Mysl pozytywnie i staraj sie szukac we wszystkim choc odrobiny dobrego. Zycze Ci duzo optymizmu. 🌻 Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Oj Lenko to przeszlas swoje.... ale ja za Monia..psycholog czy psychiatra to lekarz jak kazdy..a leczyc nalezy nie tylko cialo ale i dusze....... Monia--> to supcio ze przelamujesz lody.. jak takich sytuacji jest coraz wiecej to az sie chce gadac zapewne i blokady puszczaja.. super ze Kamilo juz lepiej sie czuje...ale masz racje.Najgorzej przyziebic takie dziadostwo i doprowadzic do jakis powiklan.Niech posiedzi i sie doleczy...Ale Ty masz juz pewnie dosc:D Oj znam to i ja...na dluzsza mete taki maly smet znudzony w domu to koszmar:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka kobietki! :-D Bardzo Wam dziękuję za zrozumienie! Szkoda tylko,że mój mąż nie potrafi mi pomóc,dla niego jestem ufo!:-( A w sumie dzisiaj psychiatra powiedziała,że to wszystko jest z jego winy! 😭 Poprzez alkohol zmienił moje i dzieci życie w koszmar,mimo,że od 6m-cy nie pije,coś zawsze wisi w powietrzu...nigdy nie wiadomo kiedy się znowu zacznie! Jest tak wogóle kochany...jak nie pije!!! No cóż,wygadałam się trochę...zawsze to lżej! 🌻 dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarka34
witam:) nareszcie udalo mi sie Was znalesc:D pierwszy raz weszlam tu przypadkiem , spodobalo mi sie i wrzucilam stronke w ulubione i tak wchodzilam.... komputer mi padl i stronke stracilam:( dzis przysiadlam i latalam od postu do postu od tematu do tematu az znalazlam:D:D:D pozdrawiam wszystkich serdecznie:D teraz juz zapisalam stronke , zeby na przyszlosc nie szukac jak cos nie tak bedzie z kompem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarka34
wlasnie zauwazylam ze "pseudonim" niechcacy sobie zmienilam.....zjadlam shift pomiedzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Czarko:) No Lenko faktycznie ...alkohol potarfi zniszczyc wszystko...dobre relacje..rodzine..... Podziwiam cie ze mimo wszystko nadal kochasz M i trwasz w tym zwiazku..daesz mu szanse i Waszej rodzinie na odbudowanie czegos co przecier jest piekne.. Ja nie wiem jak bym sobie radzila z takim problemem?:(...\\ Czy potrafilabym zawalczyc? Nie wiem...... Dltaego tym bardziej jestem pelna podziwu dla takich kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka kobietki :-D 🌻 Olinku,uwież nie jest łatwo,ale napewno warto jeżeli kończy się lepiej niż się nie śniło! To jednak nie zmienia tego,że zal gdzieś się zbierał i po czasie eksplodował...niestety w najmniej oczekiwanym momencie! Spowodowało to depresje która za cholerkę nie chce sama przejść,potrzebuje pomocy. Na szczęście nie jest aż tak źle i przy maleńkiej pomocy specjalisty wrócę do równowagi! Pozdrowionka dla wszystkich 🌻 🌻 🌻 Dobrej nocki i lepszego ranka! ;-) >pa<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu miło się zrobiło jak piszecie:)i jestescie. Monia---mozna powiedziec ,ze ja wiele rozumiem le bardziej domyslnie i intuicyjnie ale niestety nie jestem jeszcze na takim etapie ja ty.Chociaz ucze sie i bardzo dziekuje tej dziewczynie która uczy mnie naprawde za free.Wczoraj własnie poznałam DO i DOES(pytania i przeczenia)przerabiam i mam 20 zdań do odrobienia:( Tak czasami mam ochote porozmawiac z tymi murzynkami ale..... czasami sobie wyobrazam ze znamy sie juz długo i gawedzimy sobie oraz śmiejemy sie z moich poczatków...ale to moje ..marzenia?:) A to kierowca o cos mnie zagadnie a ja...:( najgorsze jest to,ze jezyk szkocki rózni sie w 90% od angielskiego!!!i każdy polak nad tym ubolewa No ale mój M wybrał Szkocje!:D:D:D:D czarka34--wpadaj do nas w takim razie:)skoro juz nas odnalazłaś:)nie pozwól zaginąć ...:D lena---hmm,wiele już w zyciu przeszłam oj wiele i to z własego wyboru.I równiez kiedys dawno temu miałam człowieka....z tym problemem!Nie było łatwo ,dlatego doskonale wiem co czujesz! Jestes silna kobietą!!!i wierze,że bedzie wszystko dobrze ❤️❤️❤️❤️ Czy depresja równiez ujawnia sie w sposób iż człowiek zamyka się wsobie .....i nie ma ochoty rozmawiać o róznych sprawach....????? Czy bierzesza jakies tabletki??? olinku--co słychac z waszym mieszkankiem?buduje sie? ciepła---❤️❤️❤️❤️ odezwij się do nas skarbie❤️ batlanku--jak sie masz,czujesz sie juz przemęczona pracą???i domem??? czy praca własnie dodaje Ci sił? bo dla mnie dodawała pomimo czasami okropnego zmeczenia:D Pozdrawiam wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:) Melduje sie na postterunku bo mam kilka spraw do zalatwienia i musze wybyc za godzinke..:) Oolciu--> \"nie na raz Krakow zbudowano\" jest takie przyslowie:D Pomalusiu...a bedzie coraz lepiej.Najwazniejsze ze napewno juz coraz wiecej rozumiesz:D Ale to ze ten Szkocki czy Irlandzki to nie Angielski to inna sprawa:D Moj Szwagier pojechal juz drugi raz do Irlandii do pracy i wciaz sie smieje ze wydawalo mu sie ze zna w miare angielski ale jak tam wyladowal to przezyl istny szok:DNajbardziej sie smieje z ich TORTI( czyli trzydziesci:P:P:P)....jak im mowil po angielsku 30 to nie wiedzieli o co chodzi:D Oolciu--> co do mieszkanka..no buduja...a ze jest bliziutko to nawet widze ....:) Ale narazie to i tak do mnie nie dociera..zbyt jeszce chyba odlegle w czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! :-) olinek --> Widzisz, ta piatkowa sytuacja wygladala tak naturalnie, ze do teraz jestem w szoku. ;-) A powiklania po ospie faktycznie moga byc powazne, podobno moze dojsc nawet do zapalenia opon mozgowych! Dlatego wole jeszcze \"pokisic\" sie w domu i nie miec problemow. No i musze rysowac, ogladac bajki i grac w warcaby... ;-) lena --> Widze w Tobie ogromne poklady sily! Dasz rade! :-) W moim rodzinnym domu tez byly problemy z alkoholem, wiec moge sobie wyobrazic co czujesz. Ale masz nas. ;-) Trzymaj sie dzielnie! czarka --> Witamy ponownie! :-) oolka --> Swietnie, ze masz tak dobra kolezanke. :-) Korzystaj! Zobaczysz, z czasem bedzie coraz lepiej. Ja tez tak mialam. Niestety, skonczylo sie. :-( Wlasnie niedawno okazalo sie, ze tak naprawde jestem tu sama i wszystkie - wydawalo mi sie - bliskie osoby zostawily mnie na lodzie. Zwyczajnie maja w nosie co ja czuje i czego chce. No coz... widocznie nie jest mi dane miec tu przyjaciela. Jednak w zyciu nie mozna miec wszystkiego. A jutro mamy znow spotkanie w sprawie mieszkania. :-) Tutaj znow piekne slonce. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki--buziaczki:) olinku----to p-rzynajmniej widzisz jak buduja ci chatkę:D jeśli wiesz już które bedziesz miała piętro to dopilnuj aby \"chłopaki\":D:D:D:Dzrobili pożadnie.Wydaje Ci sie tylko,że to odległe w rzeczywistości--w tych czsach szybciutko budują-bo maja kase lokatorów nie to co było kiedys -moja mama czekała na mieszkanie wbloku 11 lat.Tak tak:D Powiedziuała mi że to był jej jeden z najwspanialszych dni:) moncia---ona nie jest moja koleżanka w takim znaczeniu,ze niestety niegadamy o pierdołach ,tylko odrazu jest lekacja i nie znamy sie poza lekcjami--jest bardzo konserwatywna,ale może to i dobrze bo przynajmniej czuje respekt:D:D:D i faktycznie czasami jak ide na lekcje to brzuch mnie bolki ze strachu:) A pozatym Monia nie mów ze kazdy Cie opuscił!!!JA CIEBIE NIE!!!!!!! Zawsze o Tobie mysle i często jak jest mi zle -to zastanawiam sie czy te z tak miałaś...co czułas ? I nie raz myslami wyobrazałm sobie ,że szkodaż e nie mieszkamy jednak blisko siebie--byłoby nam łatwiej!!!❤️ Cały czas szukamy mieszkania...i nic:(:( jestem przerażona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,że godzina \"Polska \"sie wyswietla:):) bo u mnie teraz 14.29:) Parze kaffe--czy ktos ma ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezlismy mieszkanie! :-D Wlasnie wrocilam. Spokojne osiedle. Bardzo ladne mieszkanko - salon z kominkiem :-) , dwie lazienki. Minusy - brak okna w kuchni i dosc maly pokoik Kamila. Reszta calkiem fajna. Prawdopodobnie przeprowadzimy sie w najblizszy weekend. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka --> Hmm... Nie wpadlyscie na to, by zwyczajnie spotkac sie na kawe i ploty?! Moze bylaby szansa na fajna znajomosc albo nawet przyjazn? Chociaz, rzeczywiscie jej podejscie do sprawy nauczania Ciebie ma swoje plusy, bo jednak czujesz sie zobowiazana posiedziec przy nauce i - jak mowisz - nawet czasem masz stresa. ;-) To w jakis sposob motywuje. Widzisz, razem na pewno byloby nam latwiej. Ale los rzucil nas daleko od siebie. Musimy sobie jakos radzic. Mowie Ci - jestem tu samotna :-( i moge liczyc raczej tylko na siebie. I znow nalezaloby powtorzyc - zycie to nie bajka. Sciskam Cie bardzo mocno! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka kobietki! :-) Tym co są poza granicą kraju bez prawdziwych przyjaciół szczerze współczuję! Ja nigdy bym się nie odważyła wyjechać! Ale pamiętajcie,że my tu jesteśmy na posterunku,zawsze gotowe do pomocy i wsparcia! 🌻 Trzymajcie się😘 🌻oolka- nie jestem znawczynią,rodzajów depresji jest bardzo dużo,ale wiem jedno,zamykanie się w sobie z myślami sam na sam jest jej początkiem!Koniecznie musisz o wszystkim mówić,wyrzucaj to co \"nie halo\" z siebie! Nie biorę psychotropów,jestem na tabletkach ziołowych.Psychiatra daje mi szansę wyjścia z deprechy przy psychoterapii! To znaczy,że nie jest ze mną tak źle! 🌻Moncia-wielkie dzięki za złote słowa! 😘 Powodzonka na nowym mieszkanku! 🌻 🌻 🌻 dla wszystkich!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×