Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość aleks 75
a ja siedze z własnego wyboru.Naprawde nie narzekam.Mąż prowadzi firme,a ja dom.jakos to poukladane.Ma 2 dzieci,córke i syna.Ja tez siedze w domu od 13 lat,rowniez z małymi przerwami:):D.duze masz dzieciatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Z tymi wyjazdami to rzeczywiscie przechlapaane:(.słomiana wdowa to dobre okresleniei nie zazdroszcze ci tej sytuacji Lenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
HEJ dziewczynki ja tez jestem ,wysłalam ci lenka nr.gg ,mój męzónio pracuje w wielkiej firmie i nie puszcza mnie do roboty, bo [mówi ze mu mnie szkoda-akurat]mi sie nie opłaca pracowac a tak to dom i dzieci zadbane ,dopilnowane i wogóle,a ja i tak pójde bo otwieram swoją firme -strasznie sie na nią uparłam i juz!A dzieci mam ,a jakze dwoje ,chłopak-12, dziew.16.są juz duze to sobie bez mamuni poradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
aleksik mam takie pytanie-poniewaz masz sprzet w domu to mi poradz-wczoraj byłam w sportowym [bo chce kupic cos do cwiczen]i babka miała na sklepie tylko rowerki stacjonarne,wszystko pozostałe Orbitrek i inne sprzety na zamówienie,a nie chce kupowac czegos co będzie mi stało bezuzytecznie ,z czego najchętniej i najczęsciej kozystacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
cos mi sie zawiesza moje dzieci mają6 i 11 lat dwachłopaki czasem dadzą nieżle w kość .macie szczęście dziewczyny mężowie w domu ja już mam dość tych roatań dzieci tęsknią ja też a chyba szybko to się nie skończy dom jest do remontu a jeszcze kredyty spłacam dobrze zże was znalazłam to chociaż mam z kim porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
lenka ,mój mąz czasem wyjezdza za granice w delegacjach słuzbowych ,to są kilkunasto dniowe wyjazdy i ja tego nienawidze ,wiec nie wyobrazam sobie wyjazdów kilku miesiecznych,bo bym zgłupiała -albo sie musiała przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
jeste m ale na tych sprzętach to się ni znam to ci nie pomoge pozatym dlamnie przydało by się parę kilo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
aleksik jak mi A MNIE SIE NUDZI poda twój nr gg.to ci wysle swój ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
kochana ostatnio nie widziałam go 6 miesięcy gdyby tutaj miałdobrą pracę (dobrze-płatną) to nie musiał by wyjezdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
no własnie ja tez sie nie znam a przydało by sie cos takiego w domu ja chodze na aerobik i jest super ale w domu tez bym chciała pocwiczyc ,dziewczyny mówia ze mają rowerki stac. ale z nich nie korzystają ,to po co kupowac ,a ja mam pokój kompielowy i jest jeszcze miejsce na sprzęt wiec sie rozglądam ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
teraz jest z pracą duzo lepiej niz kiedys,to moze cos sobie znajdzie w polsce,mój ma dobrą prace ale jest odpowiedzialny za wiele osób i to jest bardzo stresujące ale cos za cos......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
o własnie mój pracus przyjechał z pracy -lece mu zrobic obiadek [dla tego chce miec zonke w domu ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
poszukaj takiego sprzętu na alegro tam jest wszystko i można tanio kupić a rowerem to lepiej jeżdzić na powietzu ja latem robię po 14 kilometrów i to o wiele przyjemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jestem gausia podaj mi jeszcze nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
wpadne pózniej ,pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Gagusia hej,hej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Gagusia ja mam sprzet olpran fitness program tak sie to nazywa.Tam mozesz robic brzuszki,ćwiczyc nogi,miesnie rąk ,mąz to zamawial z internetu:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Witam... ale tu dzisiaj roch od rana...a ja dzisiaj pomagam dzieciom i pisze raferaty o Janie Pawle 2. na zajecia katechezy :) .Goralka mnie dzisiaj pogonila i jestem wykonczona,wyjechali jej goscie i bylo oc robic... on ale mam to juz z glowy...:D milego dnia i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
,co tak wpadłas tylko przelotem kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
mosze podpisac liste obecnosci hihi...nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
lece zaraz do kosciola na spotkanie przed komunią małego .,jak mus to mus,ale potem wracam do naszego forum na ploteczki codzienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
wcale Ci ALEKSIS nie zazdroszcze juz to przerabialam i mialam dosc...te obowiazkowe prelekcje dla rodzicow...przesada,no ale to moje zdanie i ktos moze sie z tym nie zgodzic:),wak ze przyznam iż teraz bywam tam regularnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
wróciłam,alez sie wyświęciłam:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
No Aleks to teraz biabel Ci nie straszny...hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
diabel absolutnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
jupi ,jupi jej...haha...👄 ja niedlugo znikam bo M ma dzisiaj zly dzien to papa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
m ma muchy w nosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
dzisiaj spokój na naszym forum,nawet ewci nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×