Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość aleks 75
Jezusicku kobitki co tu sie dzieje jakas plaga tragedii:(Lena z tym kręgosłupem nie ma żartów:(zasuwaj do lekarz i juz , a jak nie pójdziesz to dostaniesz klapa na gole dupsko:).SaMA NIEWIEM CO POWIEDZIEC ODNOŚNIE TWOJEGO OSTATNIEGO WPISU.Cholera już tak jest że te zycie takie pokręcone ,ale nic to Lenka jutro zaswieci słońce i bedzie lepiej ,może nie odrazu ,ale napwewno troszkę:D.Tego sie trzeba trzymać.Aleksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Jezusicku kobitki co tu sie dzieje jakas plaga tragedii:(Lena z tym kręgosłupem nie ma żartów:(zasuwaj do lekarz i juz , a jak nie pójdziesz to dostaniesz klapa na gole dupsko:).SaMA NIEWIEM CO POWIEDZIEC ODNOŚNIE TWOJEGO OSTATNIEGO WPISU.Cholera już tak jest że te zycie takie pokręcone ,ale nic to Lenka jutro zaswieci słońce i bedzie lepiej ,może nie odrazu ,ale napwewno troszkę:D.Tego sie trzeba trzymać.Aleksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalena
dzięki za dobre słowo alek jesteś super chociaż trochę jest mi weselej .lusianka to ja fajnie że donas dołączyłaś tu naprawdę są super dziewczyny i witam cię serdecznie w naszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalena
dziewczynki odezwę się wieczorem muszę się położyć pozdrawiam was wszystkie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hop,hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jest tu kto:):D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! lenka---------idz do lekarza ,nie zartuj sobie z kregoslupem,wiem co to za cholerstwo,moj maz ma z nim problemy,zdarzalo sie ze chodzic nie mogl,ma na to 3 grupe inwalidztwa,wiec lez,oszczedzaj sie i dbaj o siebie👄 aleks-------ale cie wczoraj zacielo,powtarzalas sie bez konca:D dziewczyny,ale mam zagryche,wczoraj zaproponowali mi prace,ale ...w Kijowie,na Ukrainie kiedys jak tam bylam rozmawialam tak wstepnie ,myslalam ze o mnie zapomnieli ,a tu naczelny maila napisal kurde,zupelnie nie wiem co robic,musialabym tam sie przeniesc,tu na razie nie widze ciekawych ofert pracy co prawda,ale z 2 strony to szmat drogi,nie daloby sie czesto przyjezdzac do konca kwietnia mam czas na zastanowienie sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita... bo pekniesz
no jestes glupia niestety tego ukryc sie nie da!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry:D U mnie swieci piekne sloneczko ,ale jest zimno,przesylam wam slonko jesli go u was malo:D Lenka👄sory ze tak ostatnio napisalam :(ale mam skleroze za co CIE goraco przepreaszam...❤️ mam nadzieje ze cie porawi mamie a M wroci do Ciebie i bedzie lepiej...bardzo to smutne i mysle ze kryzys szybko minie.:D 👄Aleksik:D pozdrawiam:D 👄Ewcia nie wyjezdzaj tak DALEKO nie zostawiaj Nas ,szukaj pracy w polsce zawsze to blizej rodzinki:D betina...bo pekniesz!!! zbedny twoj kometarz i nie trudz sie wiecej ,z taka postawa jestes tu ZBEDNA!!! ZEGNAJ!!! Gagusia 👄 i 🌼:D.....pozdrawiam goraco:D MIŁEGO DNIA ZYCZE!!!🌼 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
👄babeczki.Gdzie jesteście?wiatr tu hula masakrycznie .Wlasnie skonczyłam uczyc malego formuly spowiedzi św.Kurcze ciesze sie ze to przyjecie juz niedlugo,bedzie z glowy.Nawalą tym dzieciakom tej nauki ,tych pacierzy:(,piesni ,urwanie głowy.Doroslemu ciezko by bylo nauczyc sie ,a co dopiero dziecku w 2 klasie.No ale cóz nie ma co biadolić ,trzeba nauczyc i juz.Cale szczęście że to ostatnia modlitwa:D,i wreszcie bedzie koniec:).Gaguska wiem że jestes dzis zajeta ,ale przesylam buziaki👄,Lenka {usta]i Rzenka 👄,oraz cala reszta ekipy czyli ewcia🌻i inne panie ktore nas odwiedzają na forum pisać:)i podtrzymywać topik;) ALEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Lenka,byłas u lekarza,bo jak nie to juz szykuje pasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
:)no pięknie ,widzę że prowadze monolog:D,to się nagadałam:(,ale jesteście niedobre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia76
Czesc wszystkim :) Mam 32 lata,dwie coreczki i meza z ktorym zyje 10 lat :) Jestem szczesliwa,ze nie musze pracowac.Tylko kto mi wypracuje emeryture,na starosc ;) Milo bedzie do was zagladac,jesli pozwolicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Asia witamy w naszym gronie.Mówie witamy ,bo te bzdziągwy dostaną na gołe tyłki ,bo jakos ostatnio tu nie zaglądają.Witam cie w iimieniu własnym i wszystkich fajnych babek z naszego topiku.Skąd przybywasz?,jesli to nie tajemnica🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalena
cześć kobietki i witam cię Asiu nie było niedawno bo nadal mam problemy a niestety nie mogę się rozdwoić -a to by mi się przydało -bo nie jestem już w stanie robić tylu rzeczy naraz dobrze że czuje się już lepiej ale dzieci nadal nie bardzo mama też słabo i przyznam się że bardzo się o nią boję. cieszę się jednak że wy macie się dobrze i tak trzymajcie pozdrawiam i dzięki wielkie za wsparcie i troskę tego mi było trzeba bo chyba bym się załamała tym wszystkim jesteście kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalena
hej dziewczyny gdzie się podziałyście wyjechałyście czy strajkujecie smutno tu bez was wracajcie szybko -mam nadzieję że chociaż dobrze się bawicie krzyczcie głośno jak wrócicie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ daje znak zycia...... nie zapomnialyscie zegarkow przestawic? a ogolnie to leniwy dzien mam,nic mi sie nie chce,chyba zaraz pojde zdrzemnac sie godzinke,bo mnie jakas spiaczka meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
babeczki ,alez tu posucha:)ani widu ani słychu.Co u was?;D.U,mie wiosna pełną gębą :).dzis było 15 stopni.Piekna pogódka,az sie zyc chce.Trzeba wyciągnąc lzejsze szmatki o zimowe odesłac do lamusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
babki.No widze że tu sie dzieje masakra na tym forum.nie bylo mnie tutaj i widze ze nikt sie nie odzywa ,a topik umarł śmiercią naturalną:(.No ale nic ,nadrobimy toi mam nadzieje że sie niedlugo pojawicie:).Czekam👄Aleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Meldować sie ,bo jak nie to pachem dostaniecie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowaaa
jestem tutaj nowa. Też siedzę w domu, ale czas na komputer mam dopiero w nocy. Jeśli któraś z Was też jest nocnym Markiem to proszę niech tu zajrzy od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalena
cześć dziewczynki widzę ze prawie nikt nie zagląda teraz na topik ja też rzadko wpadam ale to nie dlatego że nie chcę tylko nie mam teraz za bardzo kiedy z powodów osobistych ale jak tylko się uporam z moimi problemami to nadrobię te braki a teraz pozdrawiam was wszystkie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki:) nie bardzo mialam czas na pisanie,pozatym ostatnie 2 dni cos mnie zoladek meczyl,nie wiem czy to jakas skrocona odmiana grypy zoladkowej czy co ,ale bolal jak cholera sowa---------->mnie tez zdarza sie zagladac tu ciemna noca,po 23 :) sama sie kiedys smialam ze powinnam nick zmienic na \"nocna zmora\",wiec pewnie ktorejs nocy sie spotkamy napisz cos o sobie na poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Sowa.Witam wnaszym gronie :)napisz cos o sobie .Tu kazdy wpada o róznych porach:D,jak sie uda,ale ciesze sie ze wkońcu sie odezwałyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowaaa
aleks 75. wielkie dzieki, że jesteś za;)Mam 37 lat, mężatka, dwójka dzieci.ogólnie u mnie jest ok.Nie zdążyłam przeczytać wszystkich stron. Jak się uporam to napiszę.całuski dla wszyskich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Pewnie sowa spokojnie sobie czytaj i czuj sie jak u siebie w domciu.Tu sa same fajne babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowaaa
no to jestem, a tu cisza:(wszystkie nocne marki łączcie się!!!ewka.wlkp- niech ci się zdarzy zajrzeć nocką;)Jak się czujecie jako kurki?.Ja już się przyzwyczaiłam, ale wcześniej dosięgała mnie klaustrofobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no hejka babeczki.Co u was?:).Ja zaczełam chodzic na fitness,bo idzie lato i trzeba jakos wyglądac:D,i jestem bardzo zadowolona z tego powodu;)3 razy w tygodniu,wycisk jak trza:).A tak pozatym to po staremu dom,szkoła i tak w kółko.wielkimi krokami zbliza sie przyjecie u mojego malego:),juz syn nie moze sie doczekać:).A co u was?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×