Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

witajcie:) nadal zimno..gdziez ta wiosna?????? Badanie mam dzis popoludniu...... same wiecie jak czlowieka jakis robak gryzie to i pisac sie nie chce...wszystko jakies takie małostkowe sie robi...i mało wazne... Jak juz bede wiedziala na czym stoje to zapewne sie znow do zycia obudze.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki melduje sie z ponurego dzis Hamburga Olinek nic sie nie przejmuj idz na badania i wracaj do nas szybko w porzadeczku. Moncia a no u mnie caly czas kula sie w kolo choroby mamy,juz nawet sie zastanawiam czy dlugo tak pociagne,nie zyjac moja mala wlasna rodzinka.Zaniedbuje M i ogolnie jakos sie przestalam interesowac co sie dzieje w kolo mojego domku. Narazie to zapraszam Was na kawke dobra ,zebym sama nie pijala ,pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie jakos nie bylo mi dane dopchac sie do kompa ,wiecznie zajety co slychac w szerokim swieci ? U mnie nic nowego wszystko po staremu leci dzien za dniem Przynajmniej pogoda dopisuje,slonko swieci az milo wypic kawke na tarasie. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :-) Wlasnie wrocilam ze spacerku. Bylam z synkiem na placu zabaw i nad rzeka, karmilismy labedzie, kaczki i golebie. Moglismy pozwolic na cos takiego, bo dzis bylo cieplej niz zwykle. :-) Poza tym - nic nowego. Kamilowi chyba powoli schodzi ta wysypka. oolka --> Widze, ze jednak nie namowie Cie do zwierzen. :-( Mimo wszystko, wiedz, ze jestem z Toba blisko. 🌻 Kamil juz mial ospe, podejrzewam, ze wlasnie to jest alergia na cos. Rodzynek chyba dal sobie spokoj. ;-) Na razie jest ok. olinek --> Opowiadaj - jak przezylas wizyte u lekarza? 😍 ciepla --> Twoja rodzinka pewnie wie, ze teraz tak musi byc, ze ciagle jestes, jesli nie cialem to przynajmniej duchem z Mama. Rodzina jest po to, by wspierac w takich chwilach. Mowie Ci - oni to rozumieja. A jak juz wszystko sie ulozy to znow Twoje zycie wroci do normy. Trzymaj sie dzielnie. 😍 batlan --> Czego sie dowiedzialas na konsultacji u lekarza? Bedzie wycinanie? No i daj znac - co tak w ogole u Ciebie..? Ciekawe co u Tej ewki sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakos przezylam:) nie bylo wyscia... Mialas racje Oolciu ....przyjemnie nie bylo:O Wynik: Po wprowadzeniu cewnika do jamy macicy podano kontrast. Uwidoczniono jego obustronny wyplyw po pokonaniu wstepnego oporu.Wyplyw kontrastu trudny przy wzmozonym cisnieniu. Płyn w zatoce Douglasa obecny po zabiegu. Taki mam opis do zdjec. no i zobaczymy.Moze samo to przepchanie przyniesie efekty a jak nie to w maju moze skusze sie na inseminacje... zobaczymy. Dzieki za trzymanie kciukow ...i ciesze sie ze juz za mna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku --> Ciesze sie razem z Toba. :-) Ale naprawde nie wiem co to wszystko znaczy. :-O :-P Co to jest inseminacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze... dzis tez nikt mnie nie lubi. :-( :-P Jakos przezyje. Milej nocy, dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wspaniale...! 😠 :-( Snieznobiale pranie!\" :-P A tak powaznie - co sie dzieje?! Kobietki! Jesli do wieczora to nie ruszy to ja rezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajta.. ja dzis nieco zalatana i pisze teraz z firmy od M z kompa. no coz po wczorajszym starchu juz nic nie zostalo i juz mi lepiej na seduchu.....choc na jakis czas:) ja nie chce tu Moniu truc na te tematy bo po co....to moj taki problem i musze z nim zyc i z nim sie za bary mocowac... ale na Twoje zyczenie juz wyjasniam co to jest inseminacja... to taki zabieg gdzie kobiecie stymuluje sie owulacje aby pecherzyk z komorka jajowa super sobie dojrzal a od partnera bierze sie nasienie i specjalnie je pluka,odwirowywuje:P i w specjalnej odzywce umieszcza a nastepnie podaje bezposrednio do macicy ...hehehheh..takie bzykanko za pomoca lekarza:P.... Aha i nie mylic z in -vitro bo to co innego. Jesli nie uda mi sie zaskoczyc do maja to sprobujemy,Mojej znajomej sie teraz udalo wlasnie w ten sposob po 18 miesiacach staran... jakby cos nadal bylo zawiklane to wyjasnie o ile bede potrafila. Aaa... sprzedalismy auto.Tzn. auto M . Byl wtedy w Wawie bo upatrzyl przez net nowe.Narazie zalatwia papiery i jezdzi seicentem:P-szkoda ze Go nie mozecie zobaczyc w tym aucie :D:D gosc 193 cm w takiej malej muszce wyglada conajmniej zabawnie. Jak wszystko pojdzie ok to chyba w przyszla sobote pojedziemy do Wawy razem po niego.No ale zobaczymy. no nie wiem co jeszce moglabym naskrobac? w sumie nic ciekawego sie nie dzieje... tak bylam skupiona i nastraszona tym Hsg ze o niczym innym nie moglam myslec -nawet na weekend nic nie mam zaplanowanego przez to:D Ale....cos sie urodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!juz od dluzszego czasu sledze sobie wasze posty,jest mi miło ze tak długo już sie wspieracie pomagacie sobie ,pocieszacie!nie konczcie z tym czekam na wasze dalsze posty!mam nadzieje że tez bede mogłą sie do was czasem odezwać i mnie nie wygonicie? jestescie w rożnym wieku z roznych stron Polski i swiata a tak dobrze sie dogadujecie>Oby tak dalej buziaki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy piatek poczatek weekendu wiec widze u was buzki usmiechniete Jak minal wam tydzien bo mnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)widze ,że nikt nie tesknił za olą??:D:D:D:D Ja ostatnie te dni mam bardzo zabiegane,latam i szukam jakies dodatkowej pracy wciagniu dnia--no bo co mam tak siedzieć:):) Dzisiaj byłam nad morzem,o rany jaka cudna pogoda i szumiace morz....marzy mi sie domeczk z tarasem nad morzem(jakimkolwiek):):)Morze mnie rozbraja i podnieca,hihihi:P:P:P Tak wiec latałam po róznych kafejkach i szukałam pracy,każdy karze czekać:) gdybym znała dobrze język nie byłoby zadnego problemu---ale przeciez ja mam język!!!:D:D:D:Dwróciłam nie dawno do domku zjadłam oczywiście kupna pizze i czuje jak moży mnie sen,a zaraz musze leciec do pracy.Ciesze się,że wkoncu jutromam wolne i mój M również 0juz dawno tak nie było abysmy razem mieli wolne.Mam tylko nadzieje,ze bedzie cudna pogoda to porobimy zdjatka i przesle eam(abyscie nie zapomniały jak wasza oolka wyglada:):):) olinku----ja nie miałam kontrastu,lekarz mi powiedział,ze jesli wyjdzie ,ze mam drozne jajowody to nie bedzie wpuszczał kontrastu-no i tak było!!!ale moze jednak mógł i zrobić konrast.... Jak sie czułas po zabiegu???bo ja ledwo dojechałam do domu:):) Jestem rzy tobie i wiem,ze bedziesz miała \"groszka\" a ja bede przybrana ciocią!!:D:D:D moncia---widzisz tak sie ciesze z jutrzejszego dnia,tyle wslnych planów a wszystko zależne od pogody--a tutaj taka ona zmienna jest!! A Wy co porabiacie?weekend? liczi2--miło,ze nas tak osadzasz,a co takiego podoba Ci sie u Nas,że często nas czytujesz----prozaicznośc życia??? Miłoby nam było abys tez wkroczyła do naszej małej grupki,tak jesteśmy tu zżyte.WSZYSTKIE. Chociaz czasami jest nam smutno,ze ktoś pisze z nami apotem bez słowa ucieka,ja wiem doskonale,że nie zawsze ten ktos chce pozostac z nami ....bez względu na powód powinien jednak-powiedziec nam Dowidzenia.No ale to moja sugestja. zlosnica1--alez się tu nam rozpisała:):)po takiej długiej nieobecności!!!!!pisz tu szybciutko co u ciebie??? bo u nas to wiesz co ,bo nas czytasz:) ewcia❤️🌻❤️ batlanku---odezwij sie do nas chociaz na chwileczkę,bo niewiemy co sie dzieje,napisz chociaz ,ze żyjesz❤️:) ciepla---napisze,tylko narazie jestem zabiegana--przepraszam. muska!!!!🌻ija73🌻Aanna🌻---znudziłyście sie już na tym topiku:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu-> jak to nie tesknil???:) Witaj Liczi:) dolanczaj smialo i smialo pisiaj....:) kazdy kiedys byl tu pierwszy raz..kilka z nas od poczatku jest i jakos tak trwamy ..w doli i niedoli:) Oolciu--> a jak bez kontrastu widzial czy jest czy nie jest droznosc??????????????!! załozyl mi cewnik ,wpuszcał kontrast i na USg wszystko obserwował ..jak wypelnia macice..jak sie rozchodzi jajowodami do jajnikow i jak z nich wyplywa... Sam kontrast tez duzo pomaga bojesli jes jakas mała niedroznosc ,czyms sa zablokowane po jakiejs infekcji albo jakies zrosty sa to taki kontrast pod cisnieniem je przerywa.. Noo fakt przyjemnie to nie bylo wcale:O...ale wszystko mozna przezyc....Ale po badanku ja sie czulam normalnie.Polecialam na angielski ..nic mnie nie bolalo...Nie wiem czy to zle czy dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️no coz rzeczywiscie cos nie pisalam .Ale ten tydzien byl jakis taki napiety a do tego slonko odwiedzilo nas przez pare dni i siedzialam na tarasie popijajac kawke lub herbatke z kolezanka ktora przyjechala tu do swego narzyczonego i bedzie tylko do swiat:( wiec musialam sie nagadac.Miedzy czasie bylysmy polazikowac po sklepach i zrobic male zakupy wiosenne. Dzieci tryskaja zdrowiem Maz jak maz (bez zbednych wyjasnien) i tyle !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widze ze tu jakies pustki ostatni malo kto pisze ,a to czemu?co to sie dziewczynki dzieje aaaaaaaa przypomnialo mi sie cos kupilam sobie spodniczke, uwierzcie mi spodniczka u mnie to cos nowego.W mojej szafie tego typu garderoby nie ma lubie spodnie i tyle:>Ubralam ja jak maz ma wroccic do domku i ...........................................................................................................................................................................taka cisza Nawet moje pociechy byly w szoku (mama w spodnicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj maz do tej pory nie doszedl do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to mi sie podoba! :-) Chyba zostane. ;-) olinek --> Widze, ze jakos Ci lepiej po tym badaniu. :-) Tak trzymaj! Jeszcze jedno pytanie - wiec czym sie rozni inseminacja od in-vitro? Tym traktowaniem tego meskiego nasienia? A ta Twoja znajoma jest w ciazy czy juz urodzila? Ale ciekawska dusza ze mnie. :-P A seicento byloby dla mnie idealne. Tu sa bardzo waskie drogi, nie jezdze szybko i na dodatek jestem bardzo niska (nie wiem czy mowilam Wam wczesniej, ale tylko 155 cm :-( ;-P ). Ale kawal chlopa moze rzeczywiscie smiesznie wygladac w tym autku. ;-) Liczi --> Siadaj i napij sie z nami kawki. 🌻 Podgladasz nas - krotko mowiac. ;-) Napisz wiecej o sobie. zlosnica --> Jakos malo piszesz. :-( Masz racje - korzystaj z pogody. Zazdroszcze Ci tego tarasu! Jaka spodniczke kupilas? I co Cie pchnelo do tego zakupu, skoro zwykle chodzisz w spodniach? oolka --> Widze, ze uparta bestia z Ciebie. ;-) Ale nie mozesz pracowac na pelnych obrotach caly czas bo organizm w koncu sie zbuntuje. Dbaj o siebie. 🌻 Zycze Ci jutro duuuzo slonca i bezwietrznej pogody. I milego spedzenia czasu z M. batlankowa, ewka, muska, ija, aanna --> Chyba zapomnialy o nas. U mnie tez bylo dzis slicznie. Cieplutko i slonecznie. :-) A jutro maly prezes idzie znow na impreze. Dostal zaproszenie na party. Wlasciwie dostal dwa i musial wybrac. Tomek stwierdzil, ze syn prowadzi bujniejsze zycie towarzyskie niz my. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!no wiec miło mi że w większości mnie przywitałyście!nie bede oryginalna jak wam powiem ,ze jestem przed trzydziestka (i jestem tym przerażona-jak to sie stało?Tak nagle...)mam kochanego i dobrego meza slicznego synka i małe mieszkanko.To moj dorobek tego mojego prawie 30-to letniego życia.Mam takie spokojne i ustabilizowane życie i marze zeby tak pozostało...oczywiscie jak wiekszosc z was nie pracuje i siedze w domku i bardzo chetnie od casu do czasu wypije z wami ,no moze nie kawke,ale na pewno herbatke!PS ja nie podgladam ja jestem po prostu niesmiała -Monciu,ale mysle ze przy was to sie zmieni buziaki dla wszystkich pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczi2---i to mi sie podoba--jestes nieśmiała???juz my Cię tu w obroty weżmiemy:):):) a z jakiej częsci świata pochodzisz:):) My tu faktycznie jestesmy jak siostry dlatego martwimy sie o niek tóre istotki z tego topiku jak np.o Batlanka----Nawet nie wiemy czy jeszcze żyje??czy w tych śledziach,...nie było czasem ości??:D:D:D:D No bo kac to juz napewno wyleczony.BATLANKU!!!odezwij sie do nas.Tak samo i nasza Ewka!!nie wiemy czy komp jej padł czy moze pna:D:D:D bez niej jest tu smutno:( ona człowieka potrafiła na nogi postawić:) zlosnica---czyżby metamorfoze juz przeszłas wiosenną??? bo ja tu byłam u fryzjera(polaka ) i to w dodatku w salonie!!i co....płakać mi sie chciało,facet w ogóle pojęcia nie ma o cieniowaniu!!!wygladam koszmarnie!!! POchwal sie czy to mini...:):) na szczescie Twój M zauwazył:):) Fajnie masz z tym tarasikiem......ja tez w lato wychodziłam jeszcze do ogrodu.......a tuz za mna teściowa się skradała:D:D:D:Dpogadać chciała,a ja juz jej te tematy to na pamięc znałam:) Ale fajnie było posiedziec w ogrodzie przy kwiatuszkach...... Wiecie co???--tak sie zastanawiam,dlaczego ja to zrobiłam ,w sierpniu przywiozłam z mazur pedy truskawek(miałm mini ogródeczek warzywny-tylko na zupke)i we wrzesniu natrudziłam sie z tymi truskawkami zanim je włożyłam do gleby,musiałm użyznić,pokopac głębokie dołki aby pędy ładnie sie rozrastały a potem codziennie przez kilkanascie dni chodziłam i podlewałam,..... ale tak się zastanawiam bo sama siebie nie rozumie-skoro wtedy wiedziałm,ze na 100% wyjezdzamy----to na cholere ja je sadziłam,przeciez nie zjem ani jednej truskawki :(:( Mój M powiedział,ze ja lubie sobie \"robote \"znajdywać,ale sama nie wiem................ Moncia--W takim razie UCZYĆ się od synka :):) imprezka za imprezką:D:D Ale to cudownie,ze zaklimatyzował się juz tam i ze ma chęć chodzenia na party:)w takim razie jestes juz pewna ,kze nie ma żadnych obaw co do dzieci. olinku----masz rację!musiałm miec kontrast:)miałam wiele badan i chyba ..coś mi się pokićkało. Olinku a ty juz dawno nie byłas na imprezce?????czy mi sie wydaje?? dziewczyny musze kończyć ,bo M stoi nade mna jak nad katem i kaze mi sie juz myć:D:D No tak juz po północy,a raczej nie chce abyśmy jutrzejszy dzień przespali do południa!! Zróbcie mi pobudke ranna --bo ja to śpioch:) papapapa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sloneczny dzionek I wiecie zaraz wybieram sie na tarasik z herbatka i planuje rozlozyc hamak (tak to sie pisze?) No tak to jest taka wiosenna metamorfoza ,kolezanka mi polmogla Tak to mini:) :) :) sama jestem w szoku pozdrowianka i chetnych zapraszam do mnie na kawke Liczia2 ----wiesz lepiej mniec ustabilizowane zycie i spokojne (tak mi sie wydaje):) A dorobek materialny hm czy on taki wazny ?wazne ze jestes szczesliwa ,masz zdrowego synka i kochajacego meza .buzka Ja posprzatalam caly domek wiec znikam bo autko jeszcze brudne milego!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:) ja jak to w sobote utonelam przy sobotnim sprzatansku...a ze ida swieta to sie przykladam .Dzis byla kolej łazienki odgruzowalam i jest blysk;) Oociu--> napewno jak badali ci droznosc to wstrzykiwali przez cewnik taki płyn-to wlasnie jest ten srodek cieniujacy ktory widac na RTG lub USg bo i tak i tak robi sie to badanie:) Monia--> roznica jest taka ze in-vitro to jak nazwa wskazuje zaplosdnienie pozaustrojowe -czyli na zewnatrz organizmu Od kobiety pobiera sie dojrzala komorke jajowa a nawet kilka..bo wczesniej specjalnie stymuluje sie jajniki do pracy aby produkowaly ich jak najwiecej...potem zapladnia sie ja i umieszca w macicy. a inseminacja to podanie do macicy przygotowanych plemnikow czili to takie zaplodnienie in-vivo...:) Dzis sie wybieramy z M na zalegly \"Testosteron\".....bo tak jakos schodzilo schodzilo i nie bylo kiedy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc miło znowu poczytac wasze posty pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj laski alez sie ubawilam na tym filmie:D:D:D Polecam Wam wszystkim ...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki nawet nie wiecie jak mily byl ten dzien ,slonko swiecilo ,ze az milo :) rozlozylam hamaczek ,cudownie bylo polezec , a nawet rozpoczelam z corciami sezon grilowy. oczywiscie umylam autko ,posadzilam kwietki i takie tam rozne rzeczy :) :) :) A wieczorkiem mala impreza (brat mial urodzinki).teraz wszyscy spia😴,ja siedze i spokojnie moge popisac ,popijajac lampke wina (do tej pory to siedzialam i pilam herbatke ,bo musialam towarzystwo do domku zawiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzju pm
---zlosnica fajna z Ciebie babeczka,nie leniwa i taka promienista:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny małao nie umarłam na drugi dzień i jeszcze miałam gości pieczenie ciast itd itd a w czwartek powtórka z rozrywki znowu goście i wizyta u chirurga więc zabieg mam albo w czwartek albo w piątek na ręce trzeba ciąć i wysłac do badania a na plecach można usunąć laserem te dwa pieprzyki bedzie tylko małe przebarwienie--zobaczymy za laser musze zapłacić jakieś 300-400 zł :D:D:D:D:D:Dsuper wczoraj znowu miałam gości urodzinowych dzisiaj spoko ale znowu mam dwa dni po 12 w pracy.i tak się kręci świat nie ma na nic czasu. dzięki za troske hahahahahaha:):):) ale jak widzicie 3 lampki wina tak mogą podziałać na człowieka chyba musze potrenowac picie wina bo kiepsko mi idzie powoli trzeba sie szykowac na jutro popakowac małą do mamy siebie do pracy w środe niby mam wolne ale musze iśc do lekarza rodzinnego po skierowanie na tą chirurgie .i znowu nici z dnia pozdrawiam was ciepło ❤️ myśle o was dziewczyny i pozdrawiam nowe ochotniczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica--ale błędy robisz
skończyłaś podstawówkę -chociaż??? "mężatkom" -wez słownik ort!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarka_34
Witam:) chce sie przylaczyc , ale nie bardzo wiem jak......cos robie:D pytanie czy dobrze;)) sie okaze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarka_34--------->witam serdecznie.Jak na początek dobrze Ci idzie {kwiat]🌻🌻🌻 batlam🌻 olinek🌻 kino nie pamiętam kiedy oglądałam coś. Wiosna ale super czas zabrac się za balkon,kwiaty🌻 te sprawy. Pozdrawiam Was cieplutko życząc miłych dni tygodnia.Hej hej 🌻 Błędy każdemu się zdarzają sam ich pewnie robię mnustwo .Staram się i słownik jest moim przyjacielem ,czego wcale się nie wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×