Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Monia---To jeden problem z głowy!!:) Powiedz mi prosze na jakiej zasadzie działaja u was agencje które wyszukuja mieszkanie???Możesz podac na swoim przykładzie--jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka kobieti! :-D U mnie w W-wie od rana piękne słoneczko! Zyczę wszystkim miłego dzionka!!! 🌻 🌻 🌻Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczynki dzien doberek:) Lenko-> to sprzedaj troszke slonka bo w Krakowie od raza szaro i smutno i pada:( Moniu-> GRATULACJE z powodu przeprowadzki!!!! Jak masz aparacik to cyklabys dla nas kilka zdjatek!:) Iskierko Nadzieji-> To bardzo smutna historia.. Ale wiesz co .Jdnego nie rozumiem.Wpisujesz swojego posta wszedzie i co post to piszesz co innego.Tu piszesz ze Twoja siostrzenica a gdzie inadziej czytalam co innego....:O Na swiecie jest mnostwo niespawiedliwosci ,smutku i nieszcescia...i w ooczeniu kazdego znas takze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie jeszce przypomnialo ze dzis 18.04 i mamy dzis z M 9 rocznice slubu..:D Ale jakos ze pierwsze bralismy cywilny to jakos tak sobie te wlasnie rocznice listopadowa bardziej swietujemy... ale co tam... Kazdy powod jest dobty nie?:) Zakupie jakies winko..i moze jakas bielizne:P.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! :-) Jejku! Taka piekna pogoda, a ja kolejny dzien siedze w czterech scianach. 😭 Moj \"piegusek\" wyglada juz calkiem dobrze. :-) oolka --> Za duzo to ja nie wiem na ten temat. Mysle, ze zwyczajnie wlasciciel domu lub mieszkania (albo terenu) zglasza sie do agencji nieruchomosci i oferuje swoje \"dobra\", poszukujac najemcy, czasem kupca. I np. taka jak ja, przegladajac oferty tejze agencji, decyduje sie na jakas lub nie. I tyle. Czynsz place agencji, a ona \"odpala\" jakas dzialke z tego dla siebie, reszta - dla wlasciciela mieszkania (tak mi sie wydaje). Ponadto agencje maja rowniez swoje nieruchomosci. Szukaj w wiecej niz jednej agencji! Postaraj sie znalezc oferty na necie. I przegladaj gazety. Na pewno cos w koncu znajdziecie. Nam sie spieszylo i dlatego bylam zla. Wy chyba mozecie \"wziac na luz\". olinek --> Wiec zycze wszystkiego dobrego! 🌻 No i milego wieczorku! ;-) Po przeprowadzce, uspokojeniu sie sytuacji i zadomowieniu sie na pewno wysle kilka fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doborek;) A u mnie raz słońce raz deszcz i grad tez dzis był:DPogoda w kratkę!czyli szkocka:D Przed chwilka obrobiłam sie ,ugotowałam zupkę grochową:)posprzatałam i nawet wyjełam zeszyty od anglika---ale lezą i czekają...hmm szczerze mówiac NIE CHCE MI SIE!!! Mój M w skowronkach bo mamy EURO w 2012 roku.Juz mi zapowiedział,ze musi kupić bilet!!!no cóż... Ewka to napewno na ukraine się wybierze bo finał ma właśnie odbyc sie w kijowie:D:D:D monia---u nas podobnie działaja agencje ale sa niepowarzni poniewaz umawiaja sie na spotkanie a póżniej okazuje sie ,ze to mieszkanie zostało wynajęte.nie dawno byliśmy umówieni na 3 spotkania niestety 1-inni ludzie podbili cene z 650 na 800 2-okazało się ,że jest juz nie aktualne a 3-porażka ,syf i różowa wanna obdrapana i facet chciał całkiem nie małe pieniadze. obłed a to tylko dlatego ,ze tu jest bardzo mało mieszkań.Mamy nie wiele czasu bo do 27 maja!!!!!! Teraz jestesmy umówieni z agencji na piatek pewnie będzie ful ludzi równiez ogladac to mieszkanie i podbijać!!!ale najpierw trzeba jeszcze rano zadzwonic do agencji i zapytac sie czy jest jeszcze aktualne!!! Pozatym szukamy wszędzie w necie i w gazetach!!!! A moje piękne mieszkanko stoi puste na mazurach--i gdzie tu sprawiedzliwość!!????pytam się😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna.... łaze za ta torba i dupa i klops... Nie dam ponad 300 zł w Witchen czy Rylko...albo Bacie...bo skonczy sie sezon i zmieni sie moda a torba wyladuje gdzies na pawlaczu albo w piwnicy.Chcialam cos tak juz do 200 max. i nic ..nie ma nic ....albo takie malutkie.a ja chce taka praktyczna... chyba musze odpuscic narazie:O Ale bielizne zakupilam....tylko nie wiem czy \"wezmie\" mojego...bo zakupilam bialy komplecik.Złapalam sie na tym ze zrobilo sie ładnie i ciepelko .zakladam jasne t-shirty albo bluzeczki i nie bardzo jest co włozyc pod....a tych czarnych mam az nadmiar(bo ja wogole mam lekkiego zboka na tym punkcie:P ) tylko czy chlopom sie taka biel podoba?..jakos mi sie nie wydaje....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny ,hej oolka niestety optymizmem Was nie zaraze ,z mama gorzej fizycznie i psychicznie ,totalnie sie poddala nic ja nie motywuje ,ani ja ani tata ani babcia czyli jej mama ktora bedzie obchodzila 90 lat .Nie mam juz pomyslu co robic ,jestem zrezygnowana ,mama sie upiera odwleka szpital tata znerwicowany ,poprostu na dzis totalny dol . Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła--nie wiem co mam napisać ,czuje sie bezradna.Powiedz mi prosze tylko jedno--czy mama musi wyrazic sama na to zgode czy najblizsza rodzina również??? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepla--. trzymaj sie jakos dziewczynko:(... ostatnio wszedzie wokol słysze same smutne wiadomosci...ehhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej olinek,oolka no niestety mama musi sama sie zgodzic na chemie lub inne zabiegi zwiazane z jelitami ,mamy w rodzinie ciocie lekarke taka dalsza kuzynka mamy i ona twierdzi ze trzeba uszanowac mamy decyzje , niestety ciezko jest tak myslec ze uszanowac i co dalej ona tez zasmucila nas ze trzeba sie przygotowac na najgorsze bo niestety mama nic nie robi zeby niszczyc chorobe a ona postepuje dziewczyny nie mam juz pomyslu co robic mama nie chce ze mna rozmawiac o chorobie totalny do,l ale nadal wierze mocno w to ze sie zmieni na lepsze ze cos drgnie do przodu pozytywnie.Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki powinnam być dzisiaj w pracy ale że mam zapalenie oskrzeli potworny katar i palący ból gardło siedze w domu prawdopodobnie do niedzieli lub poniedziałku oczywiście na urlopie bo l-4 to u nas nie ma zresztą mała tez coś nie wyraźna mój M też w domu od 2 dni chory mamy mały szpital wczoraj byłam u lekarza i przeleżałam cały dzień w domu -masakra. pozdrawiam wszystkie dziewczyny nowe i stare :):):):) nie miałam kiedy napisać -przepraszam może teraz troche nadrobie olinku--w galerii centrum widziałam złote torebki za jakieś 150 zł.całkiem niezłe zalezy czego szukasz nawet mi się jedna spodobała a Wittchena bardzo dobrze znam mamy to u siebie w sklepie limitowana kolekcja jest na ten sezon w cenie 700-800 zł i więcej ale oczywiście sprzedaje sie :):):):) Monia -super z tym mieszkaniem !!!!!! nowe mieszkanie nowe nadzieje może wszystko sie poukłada 🌼 oolka--ucz sie ucz ja też myślałam ostatnio żeby wrócić do angielskiego ale z czasem u mnie różnie więc sama nie wiem. odezwe sie może później narazie trzeba pomysleć o jakiś obiadku papapa dziewczynki --myśle o was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepla ..nie wiem co by ci powiedziec...jak pocieszyc:( to bardzo trudna i smutna sytuacja..jak ktos nie ma ochoty zeby zawalczyc..jak traci chec do dzialania..... Pasowaloby te wiare jakos odbudowac ..wiare ze przecierz moze byc jeszce dobrze...tylko jak?? Batlanku--> no ładnie cie dopadlo:( Wiosna to taka zdradliwa pora roku...uwazaj na Marti zeby jej nie sprzedac.... Upatrzylam na allgro nawet fajna.. Nie dam takiej sumy bo na co? sezon sie skonczy .Przyjdzie jesien i gdzie ja z taka jasna torba wyjde? A w Galerii Centrum tez bylam..ale akurat z zoltych byly tylko takie jakby ortalionowe...Byla ładna zamszoewa czerwona....ale tez ponad 4 stowy:O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki! :-) lena --> Widzisz, takie jest zycie. Wyjechalysmy za szczesciem, za chlebem, za lepszym zyciem... Nie zawsze jednak jest to lepsze zycie. Niektorzy borykaja sie z powaznymi problemami. Nam akurat ogolnie jest tu chyba lepiej, ale naprawde baaardzo brakuje mi tu bliskich osob. Trudno znalezc przyjaciol. Dobrze, ze istnieje cos takiego jak Internet. oolka --> Slonko, w koncu sie cos trafi. Nie zalamuj sie. Nam tez nagle wyskoczylo spotkanko i decyzja o przeprowadzce, choc juz przestalam miec nadzieje i przestalam liczyc na to, ze sie uda. Nadal szukajcie i badz cierpliwa. 🌻 olinek --> Ja chyba wlasnie najbardziej lubie biala bielizne. ;-) A dlaczego mialaby taka sie nie podobac facetom?! Jesli jest dobra gatunkowo, ladna, modna i na dodatek na pieknym cialku to po prostu miodzio! ;-) A na te torbe to wzielo Cie maksymalnie! :-D ciepla --> Badz dzielna! Dla Mamy! Jestesmy z Toba. 😍 batlanku --> Nieczesto tu ostatnio zagladasz. :-( Praca Cie pochlania. :-) A teraz te chorobsko...! :-( Nie daj sie. Nie zaluj sobie herbaty z miodkiem i cytrynka! ;-) Jak Ty sprzedajesz takie drogie torby?! Jestem w szoku! U mnie nic specjalnego, lenie sie nadal z synkiem w domu. Ale jutro juz mam zamiar wyjsc na miasto. :-) A teraz ide smazyc placki, bo synus mi nie da spokoju, od wczoraj o nie prosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhihi ano wzielo mnie:P i to jeszce zeby sie zrobilo bardziej problematycznie to spodobaly mi sie na allegro takie torebki firmy \"atmosphere\" hihih...a One prosperuja tylko w UK albo w Irlandii:P:P.... Monis ale mi narobials smacurka na placki mmm.... a moj M wasnie ubil smietane 30-ke z orzecahmi i rodzynkami..tak sie napchalam do tego kawusia...i chyba puszcze pawia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka dziewczynki!!! 🌻 Ja tu już od zmysłów odchodzę,tylko nauka,nauka i ... nauka!!! Ale widzę,że niektóre z Was kochane cierpią z bliskimi,za bliskimi, no i z powodu chorób! Trzymajcie się cieplutko! 😘 🌻Ciepła bardzo Ci współczuję z powodu choroby Mamy,tym bardziej,że jesteś bezradna,bo nie sięga po leczenie! Przechodziłam to, ale na szczęście mój Tata się zgodził i przechodził te wszystkie fazy leczenia!!! 🌻Batlanku wracaj szybciutko do zdrowia! 😘 🌻Moncia,smacznego!!! Hmmm... gdyby nie natłok nauki też bym jakieś placuszki usmażyła,...chyba,że...mężuś usmaży...!? 🌻Olinku,mam nadzieję że w końcu kupisz tą upragnioną torbę! Powodzenia! 🌻 *oolka,doskonale ćię rozumiem,mnie też nie chce się uczyć, ale niestety mus to mus! Od rana kuję i...kuję...mam już dość! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki a tu co ??????????????????????????// strajk nic nie napisałyście ?????????? no to pięknie pięknie u mnie za oknem całkiem nieźle ale z tego co widze po ubraniach ludzi nie jest za ciepło w kązdym bądź razie ja sie nigdzie nie wybieram. w poniedziałek dopiero do pracy :):):):):):):):) wczoraj pogadałam z koleżanką na gg chyba ze 2 godziny jak nic chodziłysmy razem do technikum i od tego czasu sie nie widziałyśmy,dużo sie od tego czasu wydarzyło zwłaszcza u niej ma 2 córki 6 i 4 lata,chorowała 3 lata temu na raka obecnie jest spokój ale siedzi jak na bombie nigdy nie widomo kiedy powróci w ciągu tych 3 lat była 16 razy w szpitalu straszne bardzo wesoła dziewczyna mam nadzieje że tak zostało mamy zamiar sie spotkać w maju zabiore moją marti i koezanke z naszej klasy i posiedzimy przy kawce fajnie bedzie sie spotkać po 12 latach o kurzcze ale ten czas leci. zrobiłam dzisiaj zupke i nalesniki z serem i bananem a dla małej z nutelą zaraz robie sobie kawke. a co wy porabiacie?????? aaaa mam ten wynik z badania tego co mi wycieli dzwoniłam tam rano podobno wszystko ok .pan doktor czytał i powiedział że wszystko dobrze przyślą mi go pocztą -kamień z serca ale i tak wezme to jeszcze do oceny do innego lekarza który jest onkologiem strzeżonego pan bóg strzeże to narazie dziewczynki napiszcie coś bay ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kobietki! Po tych wczorajszych plackach mam kilka palcow pokaleczonych od tarki! 😭 (nie mam maszynki i ziemniaki tre recznie). Ale oplacalo sie, :-) chociaz dla samego widoku zajadajacego sie syna; to jedna z rzeczy, ktore lubi moj maly niejadek. Odebralam dzis klucze z tego drugiego mieszkania. Zaczelam powolutku sie pakowac. Jakos mi ciezko opuszczac obecne miejsce, przyzwyczailam sie... Okazuje sie, ze mamy kupe gratow. Maz jutro pozyczy od kumpla wiekszy samochod bo do osobowego za nic w swiecie nie wejdzie wszystko, nawet gdybysmy chcieli dwa razy jezdzic. No i przykra wiadomosc. Nie wiem kiedy bedziemy mieli tam internet. :-( Podejrzewam, ze M zrobi wszystko, by zalatwic to szybciutko, bo trudno nam zyc bez netu. Ale kto wie jak to faktycznie bedzie? Wiec, dziewczynki! - klikajcie, bo chcialabym tu wrocic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia --żal się wyprowadzić ale tez fajnie sie na nowo urządzić no nie!!!! jak najszybciej podłaczcie neta i napiszesz jak wam tam razem fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku --> Widze, ze lepiej sie czujesz. :-) Super sie spotkac po latach, pewnie bedziecie mialy mnostwo tematow do omowienia. Koniecznie napisz pozniej jak wygladalo to spotkanie. Dobrze, ze Twoje wyniki wyszly ok. Mysle, ze nie ma potrzeby sie juz martwic. Ale skoro potrzebujesz potwierdzenia diagnozy i bedziesz sie z tym lepiej czula to moze jednak idz do tego onkologa. No reszta kobitek jakos dzis chyba nie ma nastroju do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sie ciesze moniczko że się spotkamy bardzo ja lubiłam jak chodziłysmy do szkoły,mysle że nic sie nie zmieniło napewno będzie miło powspominać i posmiac sie jaki człowiek był młody i głupi przy okazji:):):):):):):):):) ma już własny dom z ogrodem zaprosiła nas na grila napewno będzie miło wierze w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia3526
JESTEM DZIEWCZYNĄ PO TRZYDZIESTCE I NIESIEDZĘ W DOMU ZBYT CZĘSTO ALE TRAKTUJĘ DOM JAK AZYL DO KTÓREGO ZAWSZE MOGĘ WRÓCIĆ.CHYBA TO DOBRZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dawno mnie tu nie bylo !ale jakos tak wyszlo lilia3526---chyba kazdy swoje mieszkanko traktuje jak miejsce spokoju i ucieczki od wszystkiego moncia ---milego mieszkania na nowym mieszkanku,pamietaj o parapetowie!:) batlan ---ciesze sie ze ze zdrowkiem wszystko ok ,najwazniejsze zdrowie:) wszystkim milego weekendu Slonko juz swieci ,ale w nocy byl przymrozek duzo sloneczka sla wszystkich :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny u naas pomimo słońca to niestety zimno katar mam dalej jak nie wiem co mam nadzieje,że do poniedziałku mi przejdzie bo ide już do pracy. posprzątałm tylko tak sobie bo ogólnie jestem jakaś osłabiona. na obiad dzis spagetti. jutro może wybiore się do mamy --zobaczymy jeszcze miłego odpoczywania pozdrawiam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny u naas pomimo słońca to niestety zimno katar mam dalej jak nie wiem co mam nadzieje,że do poniedziałku mi przejdzie bo ide już do pracy. posprzątałm tylko tak sobie bo ogólnie jestem jakaś osłabiona. na obiad dzis spagetti. jutro może wybiore się do mamy --zobaczymy jeszcze miłego odpoczywania pozdrawiam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka:) ja tez wlasnie sie odsprzatalam:) Moniu-->:( smutasno tu bedzie bez Ciebie.. ufam ze raz dwa odzyskasz z nami kontak!!! i szybkiej przeprowadzki Misia!!!!!!! Batlanku--> nie przeforsuj sie tam przy tej chorobie!!!! Wszystkim dziewczynkom buziaki takie szybciutkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jakby po sobocie U nas dzis bardzo sloneczny dzien ale zimny dosc .Tylko 12 st. teraz wlaczylam sobie nawet ogrzewanie bo mi w domku spadla temperatura. ale zapowiadaja na przyszly tydzien wrecz letnie temperatury .Ponad 23 st. Dzis byla moja zacizona siostrzyca i poszlismy soebie na nogach do rynku na pizze.Pozniek kawka u nas i ploty. I taksobota milo zleciala:) Teraz jeszce przyjemna kapiel ,jakies winko i .....:) Oolciu--> co tak milczysz??? ciekawe jak tam Moni przeprowadzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie milutkie.Jestem taka zalatana----ufff!! Chyba udało nam się znalezc ale jednak pokój:(:(:( i....tak jak Monia nie bedziemy mieli neta!!!!!!!KUŻWA!!!! z tego najbardziej rozpaczam,postaramy sie to jak najszybciej załatwić ale kolezanka czeka juz miesiac i nadal jeszcze jej nie podłaczyli.Nie wiem jak ja przezyje!!!:(:(:( Napisze do was.....może jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!!! obiad prawie gotowy dzisiaj pieczeń mała już wsuwa --bardzo lubi. niestety ja mam dalej katar i przez to nie bardzo czuje smak :(:( więc będe musiała uruchomić wyobraźnie przy obiedzie. moja siostra z chłopakiem lecą 1 maja do irlandii na 10 dni do znajomych --Monia co Ci podrzucić może troche kiełbaski??????? :):):):) my w tym roku wybieramy się nad morze na jakieś 10 dni w sierpniu mam urlop przy okazjii odwiedzimy siostrę M mieszka 5 km od Gdańska mają swój dom zresztą b.duży więc spokojnie na 2-3 dni się zatrzymamy u nich. mam nadzieję że w przyszłym roku pojedziemy gdzieś dalej mam na myśli wczasy zagraniczne Marti będzie już miała za rok 4 lata więc chyba da rade zobaczymy. jutro do pracy 2 dni z rzędu więc znowu mnie nie będzie. fajnie sie siedziało w domu!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie i życze miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Oj widze ze chyba bedzie juz po naszym topiczku.. Ewcia nie pisze ..teraz Monia i oolka i ze starej gwardii zostalas tylko Ty Batlanku no i ja.....:(....buuuuuu..😭 Ale jak choc cos raz na czas naskrobiemy to moze jakos bedzie sie to ciaglo...:)prawda? Nowe dziewczynki... Lenka,złosniczka.... Musicie teraz jakos stanac na wysokosci zadania:P hihihi..zamowilam żółty torbiszon przez allegro:P A co.... jak nie tak to siak.Trzeba sobie jakos radzic. Oolcia ,Monia.....my tu czekamy na Was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×