Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

olinku----właśnie zrobiłam nam kawkę🌻 ....Twój m miał dzis iść do lekarza????????????cos się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak miał termin do urologa.Jakis czas temu miał klopot z sikaniem;)i byl z wizyta dostal leki i teraz zrobił badanko moczu i miał dzis kontrol. Dzieki za kawusie .Zaraz sama sobie zrobie.tylko skocze po to auto -nie chce mi sie jak jasna dupa...ale nikt za mnie nie poleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mój od roku ma problemy z gardłem i jakoś nie może się wybrać do laryngologa tylko narzeka już słuchać tego nie mogę ale jak mu coś powiem to od razu skacze do mnie że nie mam współczucia o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo..robie te kawke w koncu:) Oolciu to super.Moj miła sie przy okazji dzisiejszej wizyty tez zapytac tego urologa conieco.Ale wiadmo czy zapyta .wiesz jak to chlop:DW kazdym razie tam w tym IVF tez robia seminogrma tak ze jak zaleca no to zrobi tak czy tak:) auto w koncu czyste.Tylko ze zaraz od nowa bedzie \"piekne\" jak to przy takiej pogodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos dziś wzieło na rozmyslanie prezentów pod choinkę:):) nie wiem co kupić mojej mamie:):) chciałabym cos wyjątkowego.......pomózcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wogole nielubie jakos tego okresu.Ja to juz wole swieta wielkanocne:D:D I nawet sprzatanie w tym okresie jest przyjemniejsze bo juz cieplo .. Teraz jakos tak wszystko sie skomercjalizowalo.Nawet swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam świeta Bożonarodzeniowe:):):) a szczególnie Wigilię!!!!!!!!!!!!! wielkanocne---mniej lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to supcio ze uwilbiasz:D a jak je spedzascie? My naprzemian.Jak w tym roku u tych rodzicow to w nastepnym u drugich.I tak to wyglada:)Siedzenie .Jedzienie.Takie rozrywki swiateczne.Jak wszedzie:D:D Lubie tylko choinke ubierac .Zawsze kupujemy zywa .Pachnie i choc to mi przypomina swieta takie z dziecinstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam wypada w tym roku świeta spędzić u mojej mamy------i dzięki Bogu:):):) zresztą gdyby nawet wypadały tutaj,to nie zostałabym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D w tym roku na wigilii ma być 21 osób-bedzie wesoło:):):):) prezenty robimy jedynie dzieciom,ale ja zawsze robie rodzicom i daję im tak -jak przyjezdżamy:):) Choinkę ubiera mój M-bo ja zawsze coś robie w kuchni:):) czsami z dzieciakami pieczemy ciasteczka a potem wieszamy na choinkę,szkoda ,że nie ze swoimi:(:(:(ale kiedys tak będe robiła z moimi bobaskami:D:D:D:D rozbieranie choinki zwala się na mnie a ja nie cierpię rozbierać:(:(:( mamy piękna ale sztuczną -przykro mi ale nie czuje zapachu choinki .........kiedys jako dziecko było inaczej,bo inaczej to wszystko spostrzegałm:).Uwielbiam kupować świecidełaka na choinkę,zawsze wieszam orzecy,cukierki takie długie sople no i jabłuszka:):) na stole sa smakołyki-przerózne ,uwielbiam chrupiacego karpia,zupe grzybową barszcz czerwony z pasztecikami,i tylko siedzę i się obrzeram....aż do pasterki:) zawsze przystrajam pięknie stół zywymi gałązkai ze świerku -przyszywam do obrusu ,a pod obrusem jest sianko,na koniec kolacji,kazdy wyciąga jedno-i sprawdzamy jaki bedzie nasz następny rok:) oj-----duzo mozna by było pisać,tak jak juz wspomniałam to sa moje ulubione święta i staram się nardzo starannie przygotowac się do nich:) piekę tez tie babeczki kruche kilka dni przed a potem nakładam je kutią:) pyszotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem.Ale naklikane.Przejzałam tylko,ale myślę że mi wybaczycie. Olinek wszystkiego naj naj z okazji rocznicy i życzenia następnych szczęśliwych i upojnych 100lat pepper to bardzo miło z twojej strony ,że zaglądasz.I nie zwracaj uwagi na małolatów tylko goń z za pleców. *oolka zrób teściowej zupę grzybową i już.Tylko nie częstuj innych. No palec już wygojony i zbieramy się z mężusiem na lekcję tańca.Mam nadzieję,że tym razem mnie oszczędzi.Tylko trochę się boję jechać,jest taka mgła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka ,ąle wprawiłaś mnie w nastrój.Aż mi się cieplutko i milutko na serduchu zrobiło.Od wielu lat u siebie robie wigilię jestem bardzo zmęczona i szczęśliwa.To takie sprzeczne uczucia a tego dnia sobie nie przeszkadzają.A w tym roku nie wiem jak będzie bo szwagierka ma termin porodu na 26 grudnia.No i w zależności czy urodzi czy przenosi trzeba się będzie dostosować .Ale i tak będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swieta w kuchni nie rzadze.Ide na gotowe:D Moze kiedys....Teraz korzystam z zaproszen.:) Ale u siebie tez przystrajam swiatecznie....Staram sie:) choina zywa.Wieniec na drzwiach. Jedne swieta ładniejsze inne mniej ładne.Moze jestem troche rozczarowana .Dlatego tak pitole.Myslalam ze podzielimy sie w swieta wesola nowina....A tu dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty wiesz ile ja takich zyczen przedwczoraj usluszlalam?? a na tej rodzinnej niedzielnej imprezie to tez.A wy kiedy drugie?Juz pora najwyzsza itp....bleeee....no ale coz .Osmialam teraz tak jak zawsze.Co zostaje.Sa osoby ktore wtajemniczam i takie ktore to g....powinno intereowac.Te drugie znacznie czesciej pytaja niz pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie juz jakies konkretne plany odnosnie Waszego wyjazdu?? Skoro rozmowa rodzinna sie odbyla ...tak z czystej ciekawoscie pytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak olinku------ale konkretnie to będziemy wiedzieli 15 grudnia .Dam wam znać-napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze na pytanie \' kiedy drugie?\" odpowiadam,że teraz to robię z rozkoszą i dla przyjemności . A zresztą zawsze twierdzę,że mam dwoje dzieci jedno urodzone przez siebie a drugie przygarnięte( chodzi o mężusia Swięta ,święta to fajny czas tylko szkoda że tak szybko przemijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny jak ja żałuje,że nie mam stałego dostępu do neta:(.BUUUU😭}Bo topik kwitnie:).Znów jestem w kafejce.Na szczęście jest spokojniej niż poprzednim razem. Pytasz oolka co my porabiamy z N???A zgadnij:P:P:P;) Izao--->Ty to widzę na Sylwka będziesz królową parkietu.Tak trzymać;) Do batlanka i olinka jak zwykle machał łapką:):D Wy już tu widze o świętach. Ja uwielbiam Boże Narodzenie jak oolcia, tylko niestety w tym roku spędzimy je z N osobno:(,bo on jest jedynakiem a ja chcę być z rodzicami i rodziną ( do tej wróce na końcu wypowiedzi),bo to jedyny czas,że jesteśmy razem. Część pracuje baaardzo daleko i po prostu nie mogę zrobić inaczej.Ale jak już będziemy rodziną z N to napewno jakiś kompromisik się znajdzie:) oolciu daj znać jak już Twój wyjazd nabierze rumieńców:) Dziewczynki wszystkie Was cmokam: oolke, olinka, batlanka, ize, ewke, ciepla i wszystkie które w swym roztargnieniu niewinnie pominęłam:) OOLKA: ROK TEMU W PIERWSZY DZIEń śWIA WREDNA CIOTKA ZAPYTAłA MNIE KIEDY śLUB I DZIECKO? I wiesz co powiedziałam: *JAK WRóCE Z NOWEGO YORKU. Ciotka się ożywiła i spytała kiedy jadę??? Na to ja: *NO NIE WYBIERAM SIę TAM W NAJBLIżSZYM CZASIE.:P:P:P I myślę,ze po tej akcji ciotka w tym roku mnie już nie zapyta.Ale nie radzę stosować takiej metody. Bo taki wredniak i cham jak ja zdarza sie raz na milion lat świetlnych:P Ale przynajmniej mam śWIęTY SPOKóJ. kISS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja dopiero zasiadlam do kompa jeju jaki dzis mialam zwariowany dzien ,musze jeszcze was poczytac ,duzo pisalycie ale narazie sie melduje ,dzis u mnie bylo wilekie sprzatanie nie czuje rak i krzyza ,:Olinek najlepsze zyczenia dla ciebie i m z okazji rocznicy ,pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepper nie wiesz aka szkoda ze nie masz tego neta:( Tak fajnie bylo...dopiero sie tu poajwials a juiz wesoluchno sie zrobiło...No ale jak tak bedziesz nas nawiedzac czesto to poprostu EXTRA:D Ja własnie z anglika wrociam.\"Opedzlowalam \" reszte salatki ktora z obiadku mi zostala.I teraz czekam na telefon od mamy ze przedstawienie sie skonczyło i mała moge odebrac.A ze dzis Magda M to my z moim M oczywiscie ogladamu:D-razem.....;) Ciepla -no ales dzis zalatana .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana pepper------wpadłaś ,zamieszałaś i uciekłaś:D:D:D:D szkoda....że nie masz neta:(:(:( brakuje tu Ciebie,a wiesz że z tym Nowym Yorkiem -to nie złe:):):):) moze to zastosuję-bo ja nie jestem tak tiutiu rutiu:D:D:D:D hihihi ciepła-------kobieto,czyżby święta wielkimi krokami zbliżały sie do Twojego domku:):):) olinku----jaka sałatkę zjadłaś????:D mój M ,jest smutny.....mamusia nie wróciła:D:D powiedział mi,że teraz to i on bedzie czarną owcą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek....> super slajdy. Uśmiałam si ę z rana.To lepsze od kawy. Tego mi właśnie dzisiaj było trzeba.Ostatnio załatwiam sporo spraw i zaczynam się już motać. A mój mężuś już tak się przyzwyczaił,że to ja podejmuję decyzje,że nawet się pyta jakie ma założyć skarpetki. Normalnie dzidziuś. Dobrze ,że chociaż córka już dorosła. O rany w styczniu skończy 16lat. ( czasami się zastanawiam czy ja już dorosłam do jej dorastania). Zostaje mi tylko łudzić się nadzieją,że nie jestem jeszcze taka \" stara?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten zamglony ranek....:) Nie wiem czy ten Angileski klimat ma zamiar sie skonczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha . jeszcze jedno pepper ....> mam nadzieję,że dozyję do sylwka . Mój mężuś ma spore problemy z połapaniem kroków a cierpia na tym moje stopy. Jest dzielny, ale ja momentami wymiękam.Zeby nie było tak,że to on bedzie któlem parkietu a ja - obie nóżki w gipsie. Chyba mi się chwilowo optymizm ulotnił. Robię drugą kawkę a tu cisza. Gdzie wy się dziewczyny podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie podziewlalam wlasnie w łażience pod prysznicem:D:D U mnie sie cos nic na tegorocznego sylwestra jak narazie nie kroi...moze jakes hous party;).....bo bale chyba w tym roku odpadaja:D:D Izka....nie zniechecaj sie .Nie naraz Krakow zbudowano.Moze to taka chwila zniechecenia jak przy wszystkim.ale przełamiesz te passe i potem to juz z gorki.nikt nie mowił ze to łatwe.Latwo to sie tylko kogos oglada.Dlatego niecierpie takich krytykantow ktorzy nigdy tego nawet nie probowali a innych oceniaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×