Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość huytuyu
uyguoiug:):):):>:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepper-----> powodzenia na nowej drodze życiowej.Tylko nie zapominaj o nas i jak tylko będziesz mogła pisz jak się sprawy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie--wybaczcie mi,że dziś jedynie poczytam was:):):) Dzięki Bogu ,że topik podniosłyście do góry:):):) ......ale smutno mi sie zrobiło:(:(:(:( pepper------ciesze sie ,że będziesz z N❤️❤️ ❤️......ale........tak smutno,że nas zostawiasz,dopiero co poznałyśmy Ciebie,nawet nie zdążyłam Ci wysłać...loda:):):):):) no cóż.mam nadzieję,że od czasu do czasu...wpadniesz do kafejki internetowej,Ewka tak kiedys robiła:):) a z drugiej strony nie rozumiem,jak mozecie życ bez netu:D:D:D????? ja dzisiaj myslałam o was:) i o tym,że bez kompa nie potrafię juz żyć--------uzależnienie!!!!!! Pepper--pamiętaj o nas i czasami wpadaj:):) WSZYSTKIEGO DOBREGO:) 🌻 kwiat] Byłam w domku o 22......zuzyłam dzis swoja energię:):)ale sądze,że nieżle mi poszło pomimo moich obaw:):)przebudziłam sie o 5 rano a budzik nastawiony był na 6.30----ale stresowałam sie ....i juz nie spałam........jeszcze jutro:):) Obiecuje ,że odpiszę każdej -moze w poniedziałek:) ...miło mi ,że myslałyscie o mnie:):) i ,że topik nie zdechł:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️W Dniu 18 Urodzin życzę Ci OLINKU ❤️❤️ 🌻Subtelnej niecierpliwości wiosny.🌻 🌻Łagodnego wzrastania lata.🌻 🌻Cichej dojrzałosci jesieni.🌻 🌻Mądrości dostojnej zimy.🌻 oolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 olinku------te kwiatki są dla CIEBIE-słoneczko.Wysyłam je kurierem,mam nadzieję ,ze zostaną doręczone w dniu Twoich Urodzin 26.listopada2006 r. oola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek ------------->najpierw życzenia.Dużo,dużo szczęścia ,zdrowia i pomyślności.Może nie są wyszukane ,ale szczere.Dzięki za ujawnienie,zdołałam odebrać pocztę.Jesteś naprawdę laska i życzę ci żebyś długo się tak trzymała.Ja niestety przytyłam z lekka i od razu postarzałam.No i mam problem bo muszę sobie pyknąć jakąś fotkę ,żeby się nie skompromitować.Ale obiecuję w najbliższym czasie odesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️*❤️*❤️*❤️*❤️*❤️*❤️*[serce} kochana olinko z okazji urodzinek wszystkiego najlepszego,dożo miłości ,szczęścia wytrwałości w działaniach,pogody ducha i uśmiechu na twarzy -- zyczy batlanek 🌼*🌼*🌼*🌼*🌼*🌼*🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Myszki dziekuje Wam wszystkim za Piekne zyczenia:) To bardzo miłe obudzic sie rano i zastac tak kolorowa stronke specjalnie dla siebie:D:D Dzis mam juz 31 lat wiec......aktualizacja w tabelce:) NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO........DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao..........35...........16.11.........03.09....okolice Warszawy.1 .................................................................................. Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Pepper.....czekamy!!!:) Imprezka byla super.Goscie dopisali.Posiedzielismy do 3 .Dzis jestem zaxhrypneita .ale to od smiechu i dymy.Bo z naszego teamu nie pali nikt ale knajpa jak to knajpa az bialo:D Teraz jemy sniadanko (wiem ze pora raczej obidowa:) )I jedziemy na te 80 te urodziny do babci M.Tam caly zlot rodzinny dzisiaj.Wiec pasuje byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_##########*_______________________ _ __*##############______________________ __################_____________________ _##################_________*###*______ __##################_____*##########___ __##################___*#############__ ___#################*_###############*_ ____#################################*_ ______###############################__ _______#############################=__ ________=##########################____ __________########################_____ ___________*####################=______ ____________*##################________ _____________*###############__________ _______________#############___________ ________________##########_____________ ________________=#######*______________ _________________######________________ __________________####_________________ __________________###__________________ ___________________#___________________ __________@@@@@@@__________@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@______@@@@@___________@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_________@@ __@@____________@@@@@@@@@_______@@a _@@____________@@@@@@@@@@_____@@ _@@____________@@@@@@@@@___@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@@________@@ ____@@@@@@_______________________@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@___________@@ ________@@@________@@@@@@@@@@@ _________@@@_____@@@_@@@@@@@ __________@@@@@@@ ___________@@@@@_@ .......................................@ ........................................ @ ........................................ .@ ........................................ ..@ ........................................ ...@........@@@ ..............................@@@@..@... .@..........@ .........................@.............@ @@......@@ ..............................@@@....... @..@@ ........................................ ......@ ........................................ .....@ ........................................ ...@ ........................................ .@ ......................................@@ @ ..................................@@@@@@ olinek,to dla Ciebie z naj,naj,naj,najlepszymi zyczeniami urodzinowymi-aby to o czym marzysz Ci sie spelnilo,a to co kochasz aby Twoje bylo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek dolaczam sie do zyczen ,duzo duzo radosci , spelnienia marzen tych mniejszych i wiekszych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale dzis mam dola,moja mama idzie na badania do szptala :problemy zoladkowe ,mam nadzeje ze beda badania ok.Ale problem ze moja babcia to przezywa jak by jakas tragedia miala sie stac ,a moja mam jej wtoruje i robi sie taka atmosfera ze szkoda gadac .Jej jak ja takich sytuacji nie lubie ,a moj tata najbardziej cierpi ,bo probuje im uswiadomic ze to narazie tylko badania i dostaje opi.......dol ,Jestem zla na mame ze sie tak zachowuje .Ok juz sie nie uzalam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła -> głowa do góry.Tak czasami bywa.Nie jesteś osamotniona w problemach rodzinnych.U mnie w rodzie jestem jedynym ogniwem łączącym całą farajnę w całość. Nie jest to łatwe.(rodzice po rozwodzie). Trzeba z ty żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła -> przytul się do swojego mężusia , niech cię ponizia i od razu lepiej na serduchu. olinek----> trzeba do tabelki dopisać ciepłą.Widać,że duszyczka do nas dołącza. No dziewczyny już niebawem zaczynam pracować na własny rachunek.Decyzja ostatecznie podjęta.Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak izao musze wrzucic na luz ,tylko czasem moja mama zachowuje sie jak rozkapryszone dziecko ,a jak sie jej powie cos co nie pasuje jej to robi focha i sie obraza ,i to mnie najbardziej wkurza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła---> moja mama też czasami myli pozycje w stadzie i to ja muszę jej matkować. No cóż widocznie tak musi być. Nie jest to łatwe ,ale trzeba to delikatnie mówiąc olewać, szkoda zdrowia.A nerwy to początek wszystkich chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo wymazalo mi moje mysli ,ale pleta byla taka ze izao masz dobry pomysl z tym mezusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem . sama wielokrotnie z tego korzystam. To taki fajny balsamik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos pusto dzis tutaj ,gdzie was dziewczynki wywialo robie kawke jest kos chetny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu..ciepła i Wam dziewczyny dziekuje za zyczonka:d.. Batlanku ...za karteczke buziak👄...;) Oczyswicie ze tabeleczka jak najbardziej czeka na wszystkie chetne wpisy:) Wystarczy ja albo skopiowac i sie wpisac albo podac dane to wpiszemy...Jesli tylko chcecie:) No ja juz po imprezach.Dopiero teraz odsapne i odespie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO........DZIECI Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao......... Pepper .................................................................................. Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) ciepla .......33...........12.11..........................Hamburg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju znowu mnie wkurza caly system myslenia w mojej rodzinie ,mam jutro idzie na gastroskpie do szpitala a cla afera sie zrobila babcia placze co to bedzie moja ciotka ( siostra mojej mamy) wyzywana ze nie czula jest ze sie nie przejmuje moja mama tragedia z jednego badania .jejku albo cos ze mna nie tak ze ja sie jakos specjalnie nie martwie ,ale boze nie mozna stawiac wszystkich do pionu i tak sie zachowywac .Sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO........DZIECI Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao......... ciepla .......33...........12.11..........................Hamburg .................................................................................. Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Pepper......czekamy!!!:) Poprawilam Ciepla tabeleczke .Pod kreska sa te dziewczyny ktore sie dlugo noeodzywaja.nikogo nie chcemy wyrzucac ale jak ktos nie pisuje dlugo to jest pod kreseczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO........DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao..........35...........16.11.........03.09....okolice Warszawy. ciepla.........33...........12.11......................Hamburg......-. .................................................................................. Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze Pepper...czekamy!!:) A to wogole byla złe tabelke bo nie bylo Izki;)... Wiec poprawiam i dopiero teraz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha nawet nie zauwazylam ze jestem pod kreska,fajnie ze mnie przenioslas olinek dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Jubilatko----jak sie dziś masz??? :) :) :) mam nadzieję,że spędziłaś dziś wyjątkowy ten piękny dzionek!!!🌻 jestem myślami przy Tobie:) .......dostałam @!!!! kużwa!!!! a miałam cicha nadzieję:( mój M powiedział,ze się przebada -aby wykluczyć jego ewentualność .....moze i dobrze,bo tak niepotrzebnie faszeruje sie tabletkami:( Spijcie smacznie.....do jutra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*oolka-----------> spoko ,nie denerwuj się tak .Zazwyczaj matka natura jest przewrotna.Musisz przestać chcieć ( i dobrze wiem ,że to nie takie proste ),spróbuj.Albo zróbcie to w takim miejscu i czasie ,żebyś nie mogła myśleć o chceniu. Chyba zaczynam pierdaczyć głupoty z racji późnej pory. No to dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×