Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość oolka
sosnowiczanka-dlaczego masz zniszczone serce???? szkoda dziewczyny-że nie możemy zorganizować sobie spotkanko-każda z nas jest z innego zakątka :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka.wlkp
pozdrawiam tych,ktorzy tu zajrzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
czyli mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka.wlkp
wyglada na to ze tylko przelotem tu ktos bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka.wlkp
sama z soba gadam....a to ponoć już choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Witaj ewka.wlkp jesteś w domku czy w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka.wlkp
witam cieplutko,w domku siedze,zasilam szeregi bezrobotnych...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
...ja wziełam się za szukanie pracy-po dostane pier.... Nie mam tu zadnych koleżanek w swojej mioejscowości bo tak może nie nudziłabym się ,poodkurzałam całe mieszkanie i dalej nie chce mi się nic robić :( leń mnie ogarnoł,jak pracowałam to wszystko miałam porobione w domu.A teraz.......na szczęście mam kompo -który zabiera mi mnustwo czasu :-D Powiedz prosze gdzie mieszkasz??Masz rodzinke? ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
chyba mnóstwo?????czy mnustwo???sama już nie wiem a w szkole byłam najlepsza z ortografi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka.wlkp
mieszkam niedaleko Poznania,a co do rodzinki to maz, 4 synow+pies,o malo co jamnik...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka.wlkp
i z tego powodu ciezko do kompa dostac sie..tylkop z doskoku albo noca a skad Ty jestes?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka.wlkp
no zeby nie skleroza to pamietalabym ze na 1 stronie piszesz ,ze kolo W-wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
tak ,pochodze w ogóle to z mazur,giżycko mikołajki ryn-te okolice,wyszłam za mąż i od 6 lat mieszkam koło warszawy,jest to duża wieś z miasta na wieś nie dosyć ,że nie mam tu koleżanek tylko jedną która rano wyjeżdża do pracy a wraca póżno wieczorem to dodatkowo nie mogę się przystosować do tej wsi :0 Ty natomiast masz wesoło :) A może wymienimy się numerami gg??jak któras będzie z nas miała troszke czasu-to poklikamy sobie,co Ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka.wlkp
wstyd sie przyznac z gg jeszcze nie korzystalam,zawsze mozna to nadrobic. Wiem natomiast jak doskwiera brak kolezanki,przez prawie 15 lat mialam przyjaciolke,chociaz ludzie twierdza,ze przyjazni nie ma,guzik prawda,moglysmy na siebie liczyc w kazdej sytuacji . Musze przerobic to gg...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ewka-jak będziesz miała troche czasu-to daj znać na gg oto mój numer 9170331 :D jutro jade w sprawie pracy-trzymaj kciuki :) ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam trzymac,jutro to nawet u nog palce doloze:),w gg poryje raczej noca ,bo teraz z doskoku do kompa podchodze,za duzo nas tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ja teraz zajmuje się mężusiem :D Przyjechał z pracy o 19,i to takie życie-widzisz.Ja sama w domku od 7 rano do 7 wieczorkiem,dobrze,że chociaż Ty jesteś :) no i pies....podwórkowy,ale ostatnio teściowa stwierdziła z oburzeniem,że lepiej obchodzimy sioę z psem niż z nią,no cóż ....... ....lepiej póżniej niż wcale(odkryć prawdę ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka wlkp
zaraz przypomina mi sie full kawalow o tesciowych...:) zawsze mozesz jej powiedziec ze jesli chodzi o psa to rok ochrony dla zwierzat jest,a kto slyszal o roku ochrony dla tesciowej?! ja nie mam tego problemu,nie mam tesciowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz raczej walczysz o prace... nie wiem o ktorej to spotkanie,ale kciuki trzymam! z caaaaaalych sil :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ewka-zajrzałam jeszcze do kompa-czy to już choroba???? właśnie pije kawke,wiesz ja jestem śpiochem i uwielbiam spać do 9. Jak jesteś to pisz na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka.pl
olka,co z ta praca? nie wiem co natworzylam w gg,jestes niedostepna czy ja cos spindolilam..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×