Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość pieskie życie
Doroto,a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mammmmmmmmmmm
Cześć LASKI :) siedzę nie dlatego ,że mam małe dziecko córka ma 15 lat ,ale dlatego ,że pracuje w domu ( mam mała działalność) Tez mam męża od 16 lat ciągle ten sam :( . Bardzo fajnie byłoby sie spotkac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota ze Slaska
Swietochlowice sie klaniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
A moze jest ktoś z Jaworzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z Jastrzebia
A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tu wogole zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie dziewczyny
po 30 -ce pracuja i zadna nie siedzi w domku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latka
siedzą, a jakże:-) pozdrowienia z bielska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
dziewczyny czy są tu takie z województwa mazowieckiego???? odezwijcie się :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp.
Ja jestem z wielkopolski ,mam 31 lat siedze w domu wychowuje 4 letniego synka ...i niestety wkrotce bede latac za nowa praca mąż w delegacji ale nareszcie dzisiaj wraca.Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ze śląska, właściwie z Zagłębia.....mam 38 lat ,męża,córka lat 14...siedzę w domu...ostatnie miesiące to już przymusowo... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Pera.Ja też mam 14 letnia córkę.Czy Twoja też jest taka uparta,arogancka i leniwa jak moja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara...
no to dziewczyny ...siedzicie i klikacie teraz tak jak ja....?? ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja siedzę w domu już ładnych parę lat, dzieci odchowane, jedno do szkoły, drugie do przedszkola ale niestety z pewnych przyczyn pracy podjąć nie mogę :( Cieszę się że powstało takie forum, może uda nam się nawiązać fajne znajomości bo siedząc w domu mamy ograniczone możliwośći, same zresztą wiecie :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malvia Dokładnie tak ja napisałaś....ach te szalejące hormony !....na dodatek zakochana ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara...
ja mieszkam w Rybniku....moja córa w gimnazjum....mój mężuś w pracy.....obiadek ugotowany...więc sobie klikam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
witajcie dziewczyny,dawno mnie tu nie było. Troche cieplej i siedze teraz w mini ogródeczku,piele warzywka i ciągle coś działam w tym ogrodzie,teraz na nic nie mam czasu :) Powiedżcie szczerze!!! czy wy wyglądacie pięknie jak ma wrócić mąż z pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooni
Ja wracam z pracy wcześniej niż mąż wskakuję w swój nieśmiertelny dresik, rzucam się w wir roboty i mam w nosie jak wyglądam. Kiedy siedziałam w domu z dzieckiem też nie za bardzo zwracałam uwagę jak wyglądam w domu, ale ponieważ taki stan trwała od rana do wieczora to po pewnym czasie trochę mnie to dołowało ale bynajmniej nie dlatego, że źle się prezentowałam przed mężem. Niestety nic z tym nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
moni-kiedyś starsza babka (elegancka)powiedziała mi aby zawsze,w każdej sytuacji dobrze wygladać-oczywiście przy mężu,a ja cały dzień jestem albo przy "garach"albo na podwórku i jestem ubrana bylejak,a jak mąż ma wracać to nie chce mi się już przebierać,ale czasami spojrze na siebie,i wiem że powinnam lepiej wyglądać bo przecież on wraca z biura-a tam piękne laseczki.!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara...
hej ! dobrze że mój mąż nie pracuje w biurze....:) On zawsze powtarza że ja jestem dla niego najfajniejszą laseczką:)....nie muszę się specjalnie szykowac jak wraca z pracy bo lubie chodzić w domku na luzie ---> na sportowo....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Amant Wszech Czasów??? skąś ja Ciebie znam ,hmmm:) :) :) nie ,nic nie mówi o moim wyglądzie,twierdzi jedynie ,że zawsze dla niego się podobam, ale..... no nie oszukujmy się pomimo,że facet nie powie nam o tym,że np,nie podobają mu się te spodnie dresowe w których chodze w domku. Ponoć faceci są wzrokowcami??!!! Chociaż ja też, :) szczerze powiem,że jak pracowałam to bardziej o siebie dbałam,lepiej się ubierałam,malowałam,a teraz robie to jak gdzieś tylko wychodze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też siedzę w domu...i to od wielu lat...urodziłam bliźniaki i tak już zostało, że utknęłam w czterech ścianach domu...Dbam o dom, ogród...nikt mnie nie wygania do pracy, cieszę sie z tego, ale z drugiej strony, czasem już świruję, nie mam z kim pogadać, nie mam z kim sie spotkać, mam tylko znajomych w necie, ale to przecież nie to samo co kawa z przyjaciółką, czy wspólne łażenie od czasu do czasu po sklepach... Znajomości z dawnycj lat sie wykruszyły...mąż ma kolegów wpracy, a ja tylko dom, ł sie ze mną zakolegować tak na serio, w realnym świecie, to jestem chętna, mam 35 lat i jestem z RudyŚl. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
boa dusiciel :)) szkoda,że jesteś z rudy a nie z warszawy lub okolic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.Fajnie że coś się ruszyło na tym topicu.:-) Ja po domu chodzę w wygodnych ,luźnych ciuchach ale zawsze są one schludne i ladne tak że nie wyglądam jak kocmołuch.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
dziewczyny-jesteście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×