Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

udalo mi sie nie wiem na jak dlugo:) moj M wrocil pozno ,zjadl obiad i widze ze zasnelo mu sie no to nie budze:)jasny gwint,zarowka sie przepalila,a ja slepak jestem to nie wiem ile bykow nastawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
pepper-żle mnie i age zrozumiałaś ....doczytaj dokładnie:) ja z miasta przeniosłam sie na wieś:))koło wawy a aga mieszka na wsi:) i my byłyśmy na topiku takim cudzie.....o wsi ...:)i pisałyśmy o nim na naszym topiku:) nic nie było mowy o Tobie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepper na tym topiku nie obrazamy sie a jesli cie dotknelam to przepraszam To ty pochodzisz z miasta a tylko mieszkalas na wsi jakis czas tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka,nawet Was tam widzialam,chcialam cos skrobnac,ale kafe przymulilo i nie wiem nawet czy wyslalo:D ja tak sobie pisze i pisze,a gary ze zlewu wrecz same wylaza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie ja źle zrozumiałam:) Chyba mi dzisiaj komp padnie.Korzystając,że reszta rodziny pracuje na nocną zmianę:Pja ściągam muze z neta. Jeśli jutro się nie pojawię to znaczy,że komp padł był a ja stoję pod latarnią,by kupić nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od urodzenie do studiów mieszkałam w małym miasteczku.:)I koniec tematu miasto-wieś:Pbo się peszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz pepper na tym topiku juz byl wczesniej poruszany temat wsi i miast wczesniej Niektorzy z miasta uwazaja ze jak na wsi sie mieszka to wiesz kobieta w fartuchu roztrzepana brudna itp ...A czasy sa takie ze kobieta ze wsi tez o siebie potrafi zadbac moze nie tak bardzo jak w miescie z braku powiedzmy dostepu np do silowni czy basenu itp Ale to wcale nie znaczy ze od razu widac ze jest z wiochy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepper a masz jakies fajne stronki gdzie mona sciagnac muze?bo ja na razie to najczesciej z rosyjskich stron sciagam......lubie np.queen,ale na polskich darmowego mp3 nie znalazlam,a tam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna a nie mona mowilam ze przez brak zarowki cuda bede pisac;)a nie chce mi sie isc a mam strasznie daleko,kolo Lidla mieszkam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajak ja sie nie pojawie to znaczy ze tez padlam ale z innych przyczyn niz twoj komp hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nigdy nie spotkałam się z dyskryminacją,że pochodzę z małej miejscowości.Miałam i mam dużo koleżanek z bardzo dużych miast i nie odczułam jakiejś awersji.Moi rodzice zawsze marzyli,by mieszkać na wsi w domku,ale niestety nie stać ich na to:(Za to będą mieć zięcia za wsi, czyli mojego męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perwersja się szerzy:):P ewka ja ściągam eMulem,więc wrzucam tylko na wyszukiwarke.Jeśli nie masz emula a masz jakieś upatrzone kawałki to możesz mi napisac tytuły,mogę poszukać.Nie wiem tylko ile mi to zajmie czasu,bo aktualnie ściągam 250 piosenek a z kompa aż dymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie musi byc teraz ,kiedys przy okazji,teraz musze jednak do garow.....i dzieci utemperowac,halas taki ze mysli nie slysze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz pepper mile to nie bylo jak chcesz wiedziec wiecej O MNIE to poczytaj wczesniej tak mniej wiecej od 50 strony JAK chcialas mnie urazic to udalo ci sie BRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
o matko!!!! a wy dalej swoje:D ja juz męza nakarmiłam a teraz wysłałam go na spacerek z pieskiem-bo piesek pomimo że na wsi mieszka to ma swój boks i trza z nim wychodzić na spacerek:) :) widzicie podwórkowy-wioskowy ---a jak miastowy!!!!!!!!!! :) agusiek-----będe Cie wspominała dziś ok 23:) :) hihihi i liczyła te.........:Dhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tO JEST TOPIK stworzony po to zeby dzielic sie swoimi radosciami smutkami i zeby sie oderwac od codziennosci a ty nie masz poczucia humoru w przeciwienstwie do oolki olinka i calej reszty I pisalam ci juz nie obrazamy sie nawzajem na tym topiku Dzieki tobie odechcialo mi sie tu bywac ze tez zawsze znajdzie sie ktos bez humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOLKA konczymy tematy lozkowe bo nie kazdemu na raczke uwazajcie z opisami co bedziecie robic wieczorkiem z mezusiami bo was posadza o perwersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no wiecie co??????? dzwonie po przewodniczącą!!!!!!!!!!!!!!! agusiek------idzż juz pomoczyc sie w olejkach eterycznych...:D ja już to przed chwilka zrobiłam.......i....tylko golenie zostało:D :D spokojnie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
poczekaj jeszcze....widzisz ,że babki sie kłucą zaczekaj aż agusiek----pójdzie do wannny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybywam narazie bo maz wrocil wczesnie wiec musze szybciutko umyc dzieciaki i polozyc spac Odnosnie tamtego to wlasnie jest drobnomieszczanstwo ą ę tematy tabu itp Nie obrazajac nikogo z wami fajnie mi sie gada NARKA dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no masz ci....agusiek----chłop o 2 godziny wcześniej??!!!! a Ty nie pachnąca?????? w takim razie nie o 23 bede was wspominała tylko gdzieś tak o 21.30 :D :D :D pepper---->daj spokój,nie denerwuj sie to agusiek dzis jest poddenerwowana tym wieczorkiem bo nie wie czy dobre winko kupiła.....i czy będzie jej M -smakowało.Nie obrazaj się:)-🌻prosze[🌻 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×