Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vavava

prezenciki dla gości- co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość Filipka z Konopii
Ja tez juz mam dużo pracy z karteczkami na stół a codopiero robić te prezenciki, ale myslałam o karteczkach które byśmy połozyli na talerzach.tylko co na nich napisać?macie jakiś tekst podziekowania za p[rzybycie izyczenia dobrej zabawy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoim weselu tez mialam takie prezenciki dla gosci nie wiem czy ktos juz o tym pisal ale my na stolachobok wizytowek postawilismy dla kazdej osoby po malutkiej buteleczce wodki (luksusowa) z przywiazana wstazeczką i zawiszka z tym samym motywem co na zaproszeniu i wyzytowce oraz z napisem dziekujemy za przybycie wszystkim sie bardzo podobalo i wszyscy sobie pozabierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
A ja kupiłam tiul na allegro, wstążeczki, taśmę z której mozna wyciąć serduszka i przykleić po jednym na tiulu i mam zamiar sama zrobić takie zawiniątka z migdałakami w środku. Migdały kupuję prosto od producenta i wychodzi połowę taniej. Do zawiniątka przyklejam karteczkę z podziękowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................../........
czekoladki, migdały to fajne pomysły Osobiście nie lubie słoników, kwiatków i innych dupereli, stoja i tylko sie kurzą dlatego niegdy bym czegos takiego nie chciała dawać ani dostać od kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my planujemy kupc male ramki na zdjecie i wlozyc w kazda z nich kartke z imieniem goscia a nastepnie ustawic je na stole tak aby sluzyly za kartki do rozszadzenia gosci. Pod kartkami bedzie nasze zdjecie, takie samo jakie bylo na zaproszeniach, a po imprezie goscie po prostu wezma ze soba ramki jako pamiatke z wesela. Dodatkowo polozymy obok ksiegi gosci mise z czekoladkami z napisem \'just married\' aby nieco oslodzic wpisy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 600 dniowa mężatka
my kupiliśmy cukierki zapakowane jak sakiewki, obłożyliśmy białym tiulem dołozyliśmy karteczkę z naszymi imionami i datą ślubu. Każdy gośc dostał, nietylko na weselu ale również w pracy, sąsiedzi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdbshffsfdsg
nie wiem czy to juz bylo, bo niestety nie przeczytalam wszystkich postow:P jak bylam w Szkocji to dosc czesto spotkalam sie z czyms takim, ze goscie dostawali kawalek tortu weselnego. Byly takie specjalne maluutkie pudeleczka, z napisem ladnym kogo slub i data i do srodka wkladalo sie kawaleczek tortu weselnego:) mi sie to spodobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam pakuneckzi dla gości i posłużyły one jako wizytówka na stole, czli tam, gdize siedzieli porozsadzani goście. A kupiłam sama normalne foliowe woreczki, tylko takie ładniejsze (nie śniadaniowe :P) i do środka dałąm orzeszki ziemne, jakieś cukiereczki, lentilki, czekoladowe kulki i zwiazałam śliczną wstążeczką, przewiazałam piórkiem, dołączyłąm wizytówkę gości i tekst podziękowania i wszystkim szalenie się podobało! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HH
Witam! Ja ta tradycje prezencikow dla gosci poznalam w RPA i bardzo mi sie spodobala. Ponoc dawniej to tez byly migdamy lub czekoladki, jak we Wloszech Teraz prezenciki sa rozne ale tradycje sie utrzymala. zazwyczaj sa to drobiazgi ,choc o pamiec i podziekowanie ze przybycie. Na jednym weselu dwane byly plyty CD na pare z piosenkami jakie grane byly wczasie przyjecia a na okladce bylo zdjecie Mlodej Pary. Innym razem dostalismy male swieczniczki ,na ostatnim weselu natomiat losy na lotterie ;-) Swiadek podal wyniki losowania w czasie impery ,uprzednio grzecznie informujac ze Noworzenca nalezy sie 50% kazdej wygranej ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×