Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Mocherbabka
Ja nic nie mam do Islamu czy innych religi.. uważam że Bóg jest i tak jeden tylko są rużne sposoby oddawania mu czci.. a mam cos do szanowania kobiet , Bo w turcji ich nie szanuja i wy wieśnioki i ćmoki nie bedziecie mi wciiskac kitu! a zwłaszcza ten dupynier nocny , itp dziwki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaśka
yyyyyyyyy ty jesteś największy wieśniak i nie wyzywaj mi tu nikogo pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Mocherbabka, bylas w Turcji, rozmawialas z jedyna Turczynka? Czy to tez jest fikcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobieski przewraca się
w grobie, po prostu przegrał życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobieski i wielu innych... Tankred, Baldwin, Władysław Warnenczyk... szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eej no to ja
:( wstyd yyyyyyyy zachowalaś się jak smieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
wstyd,to jest mi za tych wszystkich rasistow,ktorzy wypowiadaja sie na tym forum,kiedy potrzebowalem pomocy,to polak przeszedl obok mnie i mial to gdzies,a reke podal mi muzulmanin (arab)...naprwde wstyd mi jak czytam wasze wypowiedzi...nic innego nie pozostaje jak znizyc sie do waszego poziomu,bo tylko wtedy rozumiecie co sie do was mowi.Jak ktos probuje wam wytlumaczyc na spokojnie,ze trzeba szanowac kazdego czlowieka,czy to chrzescijanin,czy muzulmanin,czy polak,czy turek,to jakos nie rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy cię nie zapomnę
EMREE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes252
Do Kononowicz Turecki - widzę że skoro już nie możesz poszukać innego powodu do zaczepki, to naśmiewasz sie z "łamanej polszczyzny" obcokrajowca. No cóż skoro czujesz się zakompleksiony sadząc że Inżynier Nocny przewyższa Cię intelektem i powodzeniem u kobiet to każdy powód dobry. Ciekawa tylko jestem jak Ty dobry jesteś w naszym języku i dlaczego nie napiszesz petycji do ministra oświaty aby zlikwidował w szkole lekcje języka polskiego dla młodych polaków, skoro twierdzisz że nasz język jest tak prosty że nie problem właściwie odmieniać i pisać bez błędów ortograficznych. Zastanawiam się też iloma językami Ty władasz , bo skoro drażni Cię, że w języku polskim Inżynier Nocny popełnia jeszcze błędy to może zaproponujesz mu rozmowę w języku Tureckim lub angielskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eej no to ja
yyyyyyyyy - inteligentny człowiek nie zniża się do poziomu prymitywnych rasistów, a co najważniejsze nie odpowiada tym samym na chamskie zaczepki:( Nie kłóć się z tymi idiotami, sprowadzą cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA jUŻWIDZE JAK STOICIE POD TURECKA LATARNIĄ! kolejne pokolenie polskich dupodajek otwartte a poza tym, jesteście dla mnie jak odbyt- nudni, ciemni i śmierdzicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
agnes252 Nie odpowiem na wulgarnych wiadomosci, tez polecam. W dziennikarstwo jest taki przyslowo nie.. "jesli pies grzyzie czlowiekowi to nie wiadomosc ale jesli czlowiek grzyzie psy, to wiadomosc". Nie jestesmy psami, po co grzyziec psow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
A drugi Turecki przyslowo... Podobny jak... "Rzecy bogaty meczy usty biedniej"... Kogos ma Tureckiego meza i zjya w spokoju. A inny czlowieki (!) tutaj prowokuja jaki zly sa Turkow... Dziewdzyny, poproscie o rozwod o pilnie, bo rasisci tak nakazuja! (:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
yaska,ty chyba kobieto nie umiesz czytac...czy mam uznac,to jako komplement,ze uwazasz mnie za tak przystojnego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem po co obrazacie
Turkow, muzulmanow i nas Polki z nimi zwiazane? Co wam to daje? Pies, ktory duzo szczeka nie gryzie. :P Ja jestem z Turkiem i jestem z nim szczesliwa. Znam tez duzo par turecko-polskich i rowniez sa to szczesliwe pary. Jak dla mnie to mozecie sobie strzepic jezyki tudziez palce, mozecie pisac, ze jestesmy ...., ale co wam to daje? My i tak wiemy swoje, a wy tak naprawde niewiele wiecie, a wymadrzacie sie, jakbyscie wszystkie rozumy pozjadali. Ciekawe czy gdyby sercem jakiegos polskiego faceta zawladnela turczynka, to czy nadal by sie tak obrazliwie wypowiadal w tym temacie. Jak sie czegos nie przezylo, to latwo sie wypowiadac i bajki pisac, ale zeby sie tak nieco zapoznac z faktami, poznac nieco ludzi i kulture to juz nielaska, bo za ciezko. Zastanowcie sie czasem zanim cos napiszecie, bo o polakach za granica tez kraza rozne opinie, a przeciez nie mozna z gory zakladac, ze 100% spoleczenstwa jest takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem po co obrazacie
moze i sie przewraca, ale nie sadze. Poza tym zapominacie, ze to wlasnie Turcja jako jedyna uznawala Polske, kiedy nas na mapie nie bylo i zawsze zostawiala dla nas miejsce do rozmow, bo szanowali nas za Sobieskiego (w duzym skrócie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie im szansę
Mam wrażenie, że niekiedy na tym forum wypowiadają się niezorientowane w sytuacji osoby. Nie należy mylić rasizmu z ze złością spowodowaną poniżaniem się polskich kobiet przebywających za granicą. Szczerze mówiąc to nietrudno pogubić się w tym wszystkim… Chyba nikt do końca nie wie, dlaczego Polki upodobały sobie tak egzotyczną rasę. Myślę, że wynika to z mieszaniny powodów. Zapewne każda z tych kobiet miała w dzieciństwie marzenia poświęcone swemu Księciu z bajki, a później posiadała piękne myśli o wielkiej, trudnej miłości, która przetrwa wszystko i w końcowym etapie zmagań zniesie wszystkie granice utrudnień. Wiele słyszy się o złych Arabach, Turkach, którzy poniżają swoje kobiety, biją je, porzucają, odbierają dzieci-jest to idealny motyw na miłosne utrudnienia. Na pozór, kobiecie, która nigdy tego nie doświadczyła, wszystkie te rzeczy wydają się proste, marzy sobie , że pod jej wpływem mężczyzna ten zmieni się i będą żyli długo i szczęśliwie. Tak jednak nie jest… bajka po raz kolejny kończy się smutnym i tragicznym zderzeniem z realnym światem pozbawionym kolorowych barw pięknych marzeń. Łatwo jest to wszystko oceniać patrząc z boku, trudniej stoczyć z tym walkę stojąc w centrum zawirowań wielkich uczuć i emocji. Nie potępiajmy, nie ulegajmy stereotypom, nie oceniajmy nie znając prawdy, nie przekreślajmy czegoś, co może być piękne, w obawie, że nie będzie spełnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerema Wiśniowiecki
Nie o taką Polskę walczyliśmy... nie po to miotaliśmy się z prostactwem, babrarzyńswtem i chamstwem Turków, ażeby teraz Polskie "kobiety" bezcześciły nasz Naród, swom zachowaniem nadająć mu miano bezwartościowego! Obserwując sytuację wstydzę się przyznać, że jestem Polakiem. Przykto mi Janie III Sobieski, Warneńczyku, przykro mi cała elito dostojnych zwycięskich i bohaterskich polskich wodzów! Porzucam Was, walka z obłedęm polskich kobiet jest trudniejsza niż z milionami tureckich nadziaków. NIe jestem już w stanie walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
jacy z was wszyscy patrioci...zebym sie nie usmial...ha....ha....ha... przez takich wlasnie patriotow jak wy od wiekow gina miliony ludzi na calym swiecie...Zadufanie w sobie,uparcie i nienawisc do obcych niesie za soba ofiary,a ja mam w d+++e taki patriotyzm jaki wy tutaj okazujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerema Wiśniowiecki
yyyyyyyyy!! Ty tego nigdy nie zrozumiesz. Żal mi cię, i tej całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Jesc kebaba, pic kawe po Turecku potem popisac na forum barbarzynci Turkow... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes252
do Jerema Wisniowiecki - Chyba pomyliłeś nacjonalizm z patriotyzmem!!! "Nie o taka Polskę walczyliśmy" ??? a jaką? Taką gdzie Tacy jak Ty będziecie mówić kobietom za kogo mają wyjść za mąż, kogo mają pokochać i z kim mieć dzieci. Z jednym sie zgodzę Wielcy Wodzowie walczyli o wolną Polskę, gdzie każdy będzie miał prawo decydować o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eej no to ja
yyyyyyyyyy juz ci to napisałam: 15:45 eej no to ja yyyyyyyyy - inteligentny człowiek nie zniża się do poziomu prymitywnych rasistów, a co najważniejsze nie odpowiada tym samym na chamskie zaczepki Nie kłóć się z tymi idiotami, sprowadzą cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. i to by było na tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerema Wiśniowiecki
Do agnes! Nic nie pomyliłem! Nie przeżyłaś tego co ja, i zapewniam cię że nigdy nie chciałabyś tego przeżyć. Biedne naiwne Polskie kobiety. To mój ostatni post w tym topiku, krew miie zalewa jak czytam niektóre wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Tzn "ide jesc kebaba" albo ide spac z pyzamem z etykietem "made in Turkey" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy cię nie zapomnę
Emre... Jestem jedną z tych naiwnych i głupich niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×