Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość InzynierNocny
sobiesku uzyje jaka jezyka, Watpie ze ja Turek, ona Polaka, Jesli szuka kobieta jako "meza" Idzie do Hollandia, nie Turcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Samanta lisiczka, Za 3 dni bedzie zakoncone 5 lat w Warszawie... Ale wasz jeszyk trudny jezyk, nadal nie mowie tak jak chcalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achunia
I bardzo dobrze. Polacy do gumki od kaleson. Jestem mloda, bardzo ladna a dlugo nie moglam znalezc chlopaka. Jeden z kecil ze mna a mial dziewczyne. drugi po 4 miesiacach nawet mnie nie pocalowal trzeci chcial mnie zaciagnac do lozka itd.............. jak chocilam na imprezy bo mieszkalam w akademiku to byla tak ze n.3 dziewczyny i 10 chlopakow ale oni woleli gadac ze soba niz zagadac dziewczyny wreszcie poznalam obcokrajowca docenil ze jestem piekna, inteligentna, rodzinna i do tego jeszcze 21 letnia dziewica niedlugo bierzemy slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
sobiesku to zly nick mialo byc la fontaina, bo widac umie pisac bajka :) najpierw porwana ciocia, teraz kolega geja obudz sie sobieska, tu nie forum czarów, ty nie jestes alicja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę że Sobiesku swoją \"nową historyjką\" znów rozpoczęłłaś dyskusję. Rozumiem \"nienormalna trochę\" ze chciałaś pomóc, ale zacznę od tego ze link jaki podajesz, to adres na portal dla homoseksualistów ( portal pozytywnie homoseksualny)... no cóż to chyba nie jest dobre miejsce dla kogoś kto szuka obiektywnych faktów. Widac ze autorzy tego artykułu próbują wytłumaczyć \"swoją odmienność\", nie mając informacji o Islamie.....Mało tego autorzy wklejają wyrywkami teksty wycięte z innych stron o muzułmanach....ale teksty te ucinają w takim miejscu ze nie dają one pełnej informacji i zmieniają sens wypowiedzi. Podam dla przykładu fragment : \" Kultura islamska - w odróżnieniu od europejskiej - pozwala mężczyznom na okazywanie sobie czułości, co w naszym kręgu kulturowym mogłoby być uznane za akt homoerotyczny. Całowanie w usta na przywitanie, głaskanie, poklepywanie po udzie lub ramieniu, obejmowanie, chodzenie z męskim przyjacielem po ulicy trzymając go za rękę - to obrazki bardzo częste w kulturze arabskiej\". pochodzi ze strony http://www.muzulmanie.com/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=57 ale w rzeczywistości wyglada tak : \" Nierzadki widok na ulicy w krajach arabskich czy w Turcji mężczyzn na powitanie całujących się w usta, głaszczących się, obejmujących, chodzących z męskim przyjacielem po ulicy za rękę, wielu Europejczyków odbiera jako zachowania homoseksualne, podczas gdy w rzeczywistości nie mają one z homoseksualizmem nic wspólnego. W kulturze muzułmańskiej jest mniejszy dystans między kontaktującymi się osobami, stąd – inaczej niż w kulturze zachodniej – dopuszczalne jest otwarte okazywanie sobie nawzajem czułości przez mężczyzn.\" Sami więc widzicie jakie było zamierzenie autora tego artykułu jaki podaje \"nienormalna trochę\" . Islam podobnie jak Katolicyzm nie dopuszcza związków homoseksualnych. W Islamie taki związek jest grzechem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalna trochę
Agnes25 Po przeczytaniu artykułu który umieściłaś, dostrzegam różnice. Przyznaje że głupio postąpiłam umieszczając artykuł który znajduje się w mojej powyrzszej wypowiedzi. zaraz napiszę do moderatorów o wykasowanie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
W Turcji jest przyslowo… “Delinin biri kuyuya bir taş atmış, 50 akıllı çıkaramamış” tzn “jeden szalony wrzucil kamien do studnię, 50 inteligentnych nie dali rade wyjąć ten kamień od studnie. „ Taka sytuacja jest niestety. Z moim słabym Polskiem próbowałem poczytać, potem używałem słownik itd… I ja sam zostalem szalony. Widze pisze jakis orientalista, z swoim punktu widzenia o Islamie, żeby pokarzac homoseksualizm to nic zlego. Postaram się wytłumaczyć od początku …. 1. Sunna i Hadisy to nie sa “tradycja”. Hadis tzn zdania Proroka (Hz. Muhammed Sallallaahu Aleyhi ve Sellam = SAV), sunna (sunnet) tzn Hadisy i Jego (SAV) styl zycia, akcji i inne akcji ktore On (SAV) widzial i nie protestowal. Przed Islamem w kraju Arabskie, urodzic dziewczyna byla bez honoru i taty zabili dziewczynki, to “tradycja”. Po Islamie ludzi dowiedzieli kobiety tez ludzi i maja rownosc u Allaha jak meczyni. Przed Islamem isc do “Kaba” i zrobic modlitwa %100 naga to bylo “tradycja”. A w Islamie gdzie ma ukryc okreslony sczegolnie. 2. W Koranie nie ma cos takiego nazywa sie “Genezis” 3. Kur’an nie zostalo “spisane” w tym roku. Byli ludzi obok Hz. Muhammeda (SAV) gotowa na napisac wersety gdy On (SAV) dostal wersety. W czasie Hz. Ebubekir (RA) te wersety zostali grupowane jako ksiazka. I kazdy ludzi mieli pokarzec 2 swiadki ze to sa prawdzile wersety. 4. Boska sperma (!) W Islamie, Allah jest inny niz wszystkie zostal stworzony. Allah nie jest kobieta ani meczyna. Wiec nie ma takiego “boska sperma” albo cos. Przyklad z Kur’anie: “Zaprawde, Jezus jest u Boga jak Adam:* On stworzyl go z prochu, a nastepnie powiedzial do niego: "Badz!" - i on jest. “ (Al-i Imran (3), Werset 59) “On jest Tym, który doskonale stworzyl kazda rzecz, On zaczal stworzenie czlowieka z gliny, potem uczynil jego potomstwo z ekstraktu nedznej wody. (Secde (32) Werset 7,8) 5. Widac tak napisane ze dusz i ciala jest jednym obiektem. Nie ma cos takiego. Dusz i ciala jest inny. 6. O homoseksualizm… W historie, homoseksualizm zaczynal sie z ludzi Prorok “Hz. Lut (aleyhisselam = AS)”. Przed tych ludzi, w historie nie mozna znalesc taka akcja. W Kur’anie ludzi Hz. Lut’a istnieje: “I Lota! Kiedy powiedział on do swego ludu: "Czy będziecie popełniać bezecne czyny, jakich nie popełnił przed wami żaden ze światów? Oto przychodzicie przez namiętność do mężczyzn zamiast do kobiet. Tak, jesteście ludem występnym!" I odpowiedzią jego ludu były tylko słowa: "Wyprowadźcie ich z waszego miasta! To są ludzie, którzy się uważają za czystych!" I My uratowaliśmy jego i jego rodzinę - z wyjątkiem jego żony, która była wśród pozostających w tyle. I zesłaliśmy na nich deszcz. Popatrz więc, jaki był ostateczny koniec grzeszników! “ (A’raf (7), 80-84) Ludzi Lut’a dostali karanie przez ta akcje. A lesbianizm… To rowniez nie wolno. Zrobic sex bez slubu nazywa sie “zina” w literatura Islamska, i w Islamie akcji lesbijne to zina wsrod kobiety. 7. W Islamie, nie wolno pocalowac z ustkiem meczyna & meczyna to tradycja z Rosja. Dotykac innej meczyni albo chlopakami w stylu erotycznym rowniez nie wolno. Pewnie jescze moze dodac wiele napisy ale narazie tyle jak najbardziej zawraca uwage. Wiec, polecam ignorowac ten link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalna trochę
Inzynier Napisałam do moderatorów prożbe o usunięcie tego linku. Nie ma już go jak widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
tak widze dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalna trochę
Prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalna trochę
Inzynier Mam nadzieję że ta szalona osoba z twego przysłowia to nie ja tylko autor tego artykułu który umieściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Nie nie, ona wie o siebie :P Tak sobiesku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan sobieskiego
Dlaczego cię nigdy nie ma kiedy ja jestem........ ;[ Słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobieski
fajnie że już mam fanów !!! mój zespół nie działa długo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan sobieskiego
Sobieski. Habibi ya nour el ain;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my life
Nigdy cię nie zapomnę Emrah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan sobieskiego
Jesteś światłem mojej duszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe pytanko mam
Inzynier,nie jesteś przypadkiem dziennikarzem? Tak tylko pytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Nie jestem dziennikarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe pytanko mam
A kim jeśli mogę zapytać? Wiem ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jak nie chcesz ujawniać takich szczegułów to nie musisz odpowiadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Wole anonymowosc :) Narazie zostaje znany jako InzynierNocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe pytanko mam
Ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan sobieskiego
Gdzieś się znowu zapodziała? Czekam i czekam, daremnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobieski znów pisze bajki i fantazjuje Nic dziwnego .....twój nick tez może pochodzić od trunku wysokoprocentowego - Wódka Sobieski , a po niej ciężko zachować świadomość i wiedzieć co prawda a co fikcją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ciesze sie że Inżynier nie jest dziennikarzem Bo wstyd mi za wypowiedzi niektórych rodaków na tym forum.... A myślałam że żyję w tolerancyjnym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Muzułmanów ( czyli również dla mnie) alkohol jest zabroniony Prorok Muhammad (PzN) powiedział hadis: „Bóg przeklina napoje alkoholowe i środki odurzające (chamr). Przeklina także tego, który je przygotowuje i tego, u którego są przygotowane, tego, który je używa i tego, który je podaje, tego który je nosi i tego, który z nich czerpie zysk”. Pomyśl ile przestępstw zostaje popełnionych przez ludzi będących pod wpływem alkoholu. Alkohol otępia umysł i powoduje że ludzie częściej popełniają grzech... Ja nie pije więc jestem pewna że zawsze w pełni świadomie szanuje swoje ciało...Wiec dalszej cześci wypowiedzi nie będę komentować, bo jeśli seks to tylko po ślubie i tylko z mężem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan sobieskiego
Feeno habibi feeno. Ya nour el ain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Agnes252, spokojnie siostro... Gdy poziom jest minus zero, my nie tam jestesmy. A ten piszez z przykrosci: Wystyd sie jest piekny, piekniej u kobieta, Przykro mi sobiesku, widac u ciebie nie ma... Czemu ja mowie, jak pisze na woda... Tak jak mowiona w przyslowie Turecka, "Czego smakuje osiol od kompota" :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×