Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

ja mamie mowie ze za duzo sie rutkowskiego naogladala ale ona wie lepiej..... przez to jej gadanie boje sie sama jechac do turcji do ukochanego:(( nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki napisze wiecej. bylam na wakacjach z chlopakiem, troszke nam sie nieukladalo ostatnio ale myslalam ze wakacje cos zmienia niestety tylko pogorszyly sprawa.. nie moglam sie dogadac z chlopakiem i nagle pojewil sie przemily kelner zapatrzony we mnie jak w obrazek.... napoczatku "zaprzyjaznil sie z nami obojgiem ze mna i z moim chlopakiem i nawet mysla ze malzenstwem jestesmy... ktoregos wieczoru zapytal mnie czy tak jest, jak powiedzialam ze nie bardzo sie ucieszyl:) w sumie nie bylo wiele chwil zebysmy byli zupelnie sami..... ale zdazalo sie i tak.... wymienilismy sie numeami i mailami, teraz ciagle piszemy on mowi ze zakochal sie we mnie i teskni.... chcemy sie spotkac ale poki co ja nie moge jechac do niego a z przyjazdem turka do polski nie jest tak latwo..... ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpek
witam wszytskich.ja od 4 lat jestem zwiazku z Turkiem.poczatki piekne, potem dziecko ........ale niestety coraz gorzej nam sie uklada.ja sie czuje coraz bardziej zniewolona.umiera uczucie,nie potrafimy sie dogadac.boje sie ze zmarnowalam sobie z nim zycie bo jak sie coraz bardziej przekonuje nie jest mi w stanie dac tego czego ja potrzebuje od zycia a ja nie moge mu dac tego czego on ode mnie oczekuje.przykre ale juz sie zaczynam godzic z mysla ze bede musiala odejsc.roznice kulturowe sa za trudne do pokonania.przynajmniej dla nas.Rozowe okulary spadly i juz jets szaro i buro.wiem ze nigdy niezdecydowalabym sie na ten zwiazek.coz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YASIA
Ej ten temat zamienia się w gg czy w jakies pitolenie (żeby gorzej nie powiedzieć) na cepeenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YASIA
kpek - tak to bywa z tymi turkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpek
terz to wiem i juz nigdy ´wiecej. mam nadzieje ze uda mi sie w jakis sposob ulozyc zycie bez niego i byc szczesliwa wraz z moja corenka.gratuluje tym co sie udalo. mnie mimio usilnych staran niestety nie wyszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turki Kizi
to pisz do mnie na maila ania_501@wp.pl napisz swoje gg albo msn to pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guisfkf
NA CZYM POLEGA WAZEKTOMIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turki Kizi, Moj email jest obok moje imie. Jesli chcalabys spytac ktory nie wolisz w publicznym, to pisz... Ale swoj gg itd nie pros ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Myslalem nie odpowiedziec ale... No cos pisze. Po czytaniu pierwszy post, myslalem ze \"dziadek\" ma cos przeciwko tylko do nas. Po jego kolejnich post, zaczynalem myslec ze poprostu on jest raszysta. Jakis po kazdy 30 stron prawie, zaczynalem pokazac \"ja napisalem w tym temacie, adres \"....\". Zastanawiam sie robic lista excel. :P Ale teraz nie pokazuje adres, pisze ponownie. Kazdy czlowiek jest dumny z jakims powodu. Niektory, mysli ta identyfikacja robi go czlowiek. Np: - Ja jestem dumny od swoj zawod - Ja jestem dumny od swoja robota - Ja jestem dumny od swoja rodzina - Ja jestem dumny od swoja rasa ... Jesli czlowiek uwaza cos u siebie do byc dumny (ani dobrze ani zle to inny temat), ogolnie nie naciska sa agresiwne na ostatni 2 poziom. Ale jesli on jest pustym czlowiekiem, nic nie widzi u siebie wartosciowego, wtedy patrze na obok, rodzina, rasa... \"(Ja jestem pustym ale) moja rodzina jest bardzo eleganska!\" \"(Ja jestem pustym ale) moja rasa jest najlepsza!\" W Turcji, tez rasa jest czasem wazna oczywiscie, na przyklad mamy koty \"Van\" i \"Ankara\", oni sa taki sliczny, bialy i jeden oczy inny drugi inny kolor. Np mamy pies \"Kangal\", albo inna rasa, moga walczyc z misem. Ale rasa w tym pozomie. Miedzy zwierzatami. W Turcji do tej czasy nie czytalem ze pewnego murzyn zostal uderzyny bo taki jest. W sobote, chcalem isc do EACC (Wolka kosowska). Bylem w autobusie, 2 taki chlopcy jak ten dziadek byli. Jeden mial czarnego koszulke, na plec byl krzyz w kolo, wsrod kolo napisane po angielsku cos takiego, bialy honor na calym swiecie. A obok mnie, 3 azjatykow. Jeden ma moze 14-15 lat, rzesta dziewczynki mysle nie wiecej niz 10 lat. Tego czlowiek zaczynal patrzec im bardzo zly. Kiedys myslalem zapukac ich glowy na sie nawzajem i wrzucic z autobusa. Co to bylo ich falsz? Byc Azjatykem. Chyba troche widac jaka choroba jest. Teraz mala szkolenia dla dziadek. Mi sie wydaje ze on nie ma wiecej niz 25 lat. Bo jesli byl naprawde dziadkiem zamiast dzieckiem, zapamietalby Turcja wyslala ciastki na Polskich zolnierzy bo nie znalazli cod do jezenia. Moj kolega jest swiadkiem na zywo, nawet ktos pamieta ich smak. Drugi, o patriotizm. Pic piwo i krzyciec \"Pooolskaa jesczeee nie zgnielaaaa\" na meczy pilka nie jest patriotizm. Kiedy nawet nie istnielo sperma dla dziadka w gdzies tam jego taty, naprawde Polska nie istnielo w mapie. Ale tylko 2 kraj w swiecie deklarowal ze \"Polska nie zgniela\", Imperium Ottomanski i Turcja. W czasie 2. wojna swiata, budynek Ambasady Polski i Niemcy byli wisawi. I Niemca prosila tego budynku bo juz Niemca jest w Polsce. A prezydent Turecki powiedzial co? \"Czekalismy na 200 lat zeby podac tego budynku nich, nie dajemy wam\" cos takiego. I Niemczykow ogladali flaga Polska podczas cala wojna. Czy daje tego szkolenia do naprawde dla dziadku? W koncu nie, nie spodziewam ze on bedzie zrozumial. W tym texcie istnieje slowy poza jego slownik, jak \"wy..j\" itd. Ale ktos inny ciekawy o nas, niech poczytaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziadekk. Nie chciałam reagować, ale teraz juz przesadziłeś...atakujesz nie tylko obcokrajowców których nie znasz, a więc nie powinieneś oceniać, ale i swoje rodaczki - polki. Skoro jesteś taki zazdrosny o polskie kobiety to słowa su..i są nie na miejscu. Trochę szacunku do polek , ale także dla ludzi z innych krajów. Może i Ty kiedyś będziesz mieszkał poza granicami, co jeśli tam również Ciebie z góry będą \"przekreślać\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziadekk Widac nie warto z Tobą dyskutować. Masz bardzo ograniczony slownik określających polskie kobiety. Co do wyjazdu "do nich" nie znam przyszłości ale nie wykluczam ze kiedyś będę mieszkać poza granicami polski. moje miejsce i dom będzie tam gdzie będzie mój mąż...obojetnie czy będzie to polak, który znajdzie prace poza Polska , czy obcokrajowiek który poprosi abyśmy mieszkali w jego kraju. Do yhyhyhyhy Nie jestem zainteresowana takimi kontaktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najbardziej mnie rozwala ze turek to brudas..... rany ludzie............. zal czytac te wszystkie posty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ymmm take it easy... Po Turecku jest idiom... \"it ürür, kervan yürür\" tzn podobny \"pies szczeka, karawana porusza\" Sam nie wie co robi, jednemu Turkowi atakuje a z drugim wspolczuje. Turkow mieszkaja w Polsce, ozenia sie, buduja rodziny... Musi przyzwyczajac sie do tego situacje jak nie to ma problem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba twoja glowa dziala tylko na jednym temacie... 1. Moj adres mailowy prawie zawsze obok swojej imie. 2. Napisac kogos maila nie tylko przez kobiety do towarzystwa. Sie pyta inne rzecy tez prawda? 3. Jesli znajdje Polka na slub, nie wymagam twojej zgodnosci. Nie wiem ile procent rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daje wiecej prowokacja i wyjasnie situacje ze tu nie jestem do szukaniu dziewczyn, nie udawaj ze tak jest. I to ogolna ogloszenia. Wiec chyba juz jasne. Ale twoj problem nie chodzi o mnie, "dlaczego nie ja a Turek", bardzo czuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Male sprostowanie .. skontaktowalam sie z InzynierNocny .. poniewaz mialam do niego pare pytan dotyczacych Turkow.. niestety nie ma po co sie wypisywac na forum, bo znow beda zlosliwe komentarze!! sama mam chlopaka Turka, i nie wszystko o nich wiem, bo znamy sie dosc krotko:( I to nie oznacza,ze romansujemy ze soba!! Do dziadekk ... To nie Twoja sprawa czego IzynierNocny szuka w Polsce.. powinienes byc dumny,ze ktos chce odwiedzic taka wioche zabita dziurami jaka jest Polka.. (chodzi mi o zacowanie w niektorych sprawach) ... kazdy ma prawo przyjechac do tego kraju.. i przestan sie Go czepiac.. nie pasuje Ci to forum?? to idz na inny... Pozdrow Inzynier.. nie przejmuj sie tym:) sa ludzie i parapery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×