Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Edunia
Nie wiem co mam robic...:( A TY zamiezasz sie jeszcze ze swoim spotkac? Ja lece ze znajomymi na basenik :* czekam na odp i odp jak wroce :* Buziiii pap;:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Aa czy TY moze juz z nim mieszkasz? :D heh paapa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie cztac tych 90 stron ale powiem jedno - nie narodowosc a człowiek sie liczy. Byłam z Turkiem przez miesiac, nie wyszło, ale nie znaczy ze nie zwiazałabym się z innym gdybym teraz nie była zajęta (Bengalczykiem :D) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mieszkam w Niemczech i pracuje ,tak sie sklada ze znam duzo Turkow . To fakt ze (niektorzy) bija zony ,graja w karty i przepijaja kase. Ale wiekszosc ktorych znam sa calkiem inni sa przeciwnoscia tych wczesniejszych. TEZ MIALAM CHLOPAKA TURKA 3 LATA i to byly piekne chwile.W POLSCE moje niektore kolezanki tez nie maja slodkiego zycia ich mezowie pija,cpaja. A jak nie pije i nie cpa to bije dzieci a jak ona sie odezwie to tez zarobi. Nie mowie ze wszyscy Polacy sa tacy,ale zdarzaja sie tayc co mysla ze sa Panami wszystkiego i w Polsce i w innych krajach. W każdym narodzie jest 40% tych zlych i 60% tych dobrych ludzi.Polak,Turek czy inny nie narodowosc jest wazna tylko charakter.Czasem znamy naszego partnera tyle lat i dokonca nie znamy jego charakteru wystarczajaco dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
aha a gdzie Turk Kizi? ;( a mam pytanko ile maja lat Ci wasi turkowie i wy ile macie;D :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Przede wszystkim brawa dla bedzieok - znakomita wypowiedź !!! :) Mój narzeczony Turek jest spełnieniem moich marzeń - to najlepszy człowiek na świecie o czym już nie raz pisałam na tym forum. Mądry, wykształcony, dobry, cierpliwy i czysty !!!! Ci, którzy źle wypowiadają się o Turkach powiedzcie - byliście kiedyś w Turcji, mieszkaliście tam, znacie ich kulturę, wiecie o czym mówi ich religia ???????? Szczerze wątpię. Piszecie bzdury na podstawie czegoś, kto może kiedyś ktoś wam powiedział lub o czym gdzieś wyczytaliście... A może trzeba mieć choćby minimum wiedzy żeby zabierać głos w tej lub innej sprawie. A poza tym - czy jesteście katolikami ???? Jeśli tak to czy wasza wiara pozwala na takie słowa i takie traktowanie innych ??? Czy można obrażać człowieka tylko dlatego, że nie urodził się w Polsce i ma inny kolor skóry ??? Czy Bóg nie uczy miłości ???? Żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Witaj Edunia :) Ja na przykład mam 35 lat - Hasan 41 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Hey Nocka 73 ładne imie uuu to ja mam 15 a moj chlopak 18 :D Myslisz ze powinnismy sprobowac jak nawet go nie widzialam na life : D tylko przez neta ? :D Tak bardzo go K :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Nie wiem Edunia... Ja też poznałam Hasana na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
15 lat... Jesteś w wieku mojej córki... A jakbyś chciała spróbować w tym wieku????? Bo ja jestem dorosła, wsiadłam w samolot i poleciałam do Turcji ale w Twoim przypadku sądzę, że jest to raczej niemożliwe i niewskazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
NIe nie : D NIe o to chodzi my planujemy sie spotkac w dalszej przyszlosci... Teraz to wiadomo starsi by mnie chyba zabili jakbym powiedziala im o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Powiem teraz jak stara ciotka, ale myślę że to niestety jest prawda (obserwując moją córkę) : jeszcze nie raz się zakochasz i nie raz odkochasz - w tym wieku to jakby normalne... Mając 15 lat nie planuje się raczej życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Ale ja nie chce z nim byc na zawsze...... I sama nie wiem zreszta bo tu tesh jest dużo chlopców i wogole....:) Ale nawet jak nie ....to tak bardzo go lubie i wogole ze chciała bym sie z nim zobaczyc :D ..np za rok np on by przyjechal :D TYlko jak powiedziec o tym rodzicom? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
A jak On by przyjechał ???????? Żeby mógł się tu pojawić musisz Mu wysłać zaproszenie w którym musisz udokumentować, że masz mieszkanie, konto w banku i stałą pracę czyli stałe źródło utrzymania... Edunia... Wybacz, ale jesteś jeszcze dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
O qrde .... NOm rzeczywiscie ...ale po co to wszystko? : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Musisz być pełnoletnia... Skoro kogoś zapraszasz do siebie jak chcesz Go utrzymać? Za to? Chyba musisz poczekać jeszcze parę lat a przez ten czas...poznasz jeszcze wielu uroczych Turków, Polaków i innych czarodziejów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dosc dlugo mnie nie bylo hehe :):) no moj chlopak ma 19 a ja mam 17 ;) do Edunia.. a gdzie Ty mieszkasz? w Polsce?? Do nocka 73 znakomicie sie wypowiedzialas.. boze jak mnie ludzie wpieniaja kiedy mowia zle o Turkach aa nigdy nawet z Nimi nie rozmawiali, albo nic nie wiedza o nich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha .. padlo pytanie czy mieszkamy razem .. hehe nie, jeszcze nie jestesmy zbyt mlodzi ale od nie mieszka zbyt daleko i czesto sie widujemy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Hmmm...ale moi rodzice moga go zaprosic :) Bo ja raczej wole do Turcji narazie nie :P hmmm..Napewno nie zerwe z nim kontaktu ....bo moze kiedys...hehe Tyle ze tyle osob mówi że Turcy są zli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Do Turk Kizi :ooo to widze ze jestesmy mniej wiecej wiekiem zblizeni :D a jak Ty go poznałaś?I co Twoii rodzice na to? Ja z Polski jestem a ty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
te jak poznalas to do nocki 73 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Tak mam : D dasz mi swoj nr ?: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jak poznałam Hasana ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ja mieszkam w Polsce a On w Turcji - latamy do siebie (teraz moja kolej - lecę w środę !!!) ale w przyszłości będziemy mieszkać w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
ale córke masz nie z nim ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×