Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość nocka73
Nie no - córkę mam z moim ex-męzem, z Hasanem jesteśmy razem dopiero 2,5 roku :) Poznaliśmy się na skypie - zaczepił mnie, zaczelismy rozmawiać i za pół roku poleciałam do Niego pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
pisze i mi nie odp Turk Kizi :D:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Mieszka w Kahramanmaras - niedaleko Adany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Do nocka 73 : No i co twoja córka go akceptuje? I on Twoja córke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzieok
Do Nocka73 Masz już poważny związek z Turkiem, własnie u kogoś takiego chciałabym zasięgnąć rady. Chciałam spytać o język - czy próbowałas sie uczyć tureckiego? Czy może on polskiego, czy po prostu nie zaprzątacie sobie głów jezykami ojczystymi, bo znacie oboje np. angielski? My posługujemy sie wyłącznie angielskim, po turecku znam ledwie kilka podstwowych zwrotów i kilka najważniejszych regół gramatycznych, tylko tyle czego mnie sam nauczył. Nie mam jednak nawet podręcznika, nie wiem gdzie można takie kupić, a to nie łatwe dla niego uczyć mnie zasad gramatyki tureckiej posługujac się angielskim. Tak bardzo chciałabym sie nauczyć choćby podstw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
aaa :D a moj co to bylo? Hmm KOnya :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
TURK KIZI pisze do Ciebie i nic: ( NIe wiem co jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podaj mi swoje gg Edunia... do nocka73 no ja wiem tylko o Marmaris i Instambul.. planujemy z moim jechac do Marmaris na nastepne wakacje (bo biedny urodzil sie w Londynie i byl tylko w Turcji jak byl maly) ... do bedzieok .. ja mam rozmowki polsko tureckie kupione w polsce ;) napewno gdzies znajdziesz.. aa gdzie mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
7293751 :):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Moja córka uwielbia Hasana - z wzajemnością z resztą :) Bedzieok - rozmawiamy po angielsku chociaż oboje uczymy się naszych języków - Hasanowi idzie to zdecydowanie lepiej :) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35082 Polecam wszystkim zainteresowanym - dużo wiadomości o Turcji, o kulturze i innych sprawach a także tłumaczenia i dużo tureckich słówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ooooo - w Konya mieszka narzeczony mojej przyjaciółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Gramatyka języka tureckiego - w zarysie (wersja polsko - turecka) Marek Stachowski. Podono jest to niezła pozycja - niestety ciężka do kupienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziadzia.. cos Ci nie pasi ?? to uciekaj na inny profil gdzie polki sie kurwia z polakami :D pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Nocka 73 ja również proszę o poprawny adres. W Polsce trudno znaleźć kurs nauki tureckiego...a książka o jakiej piszecie \"Gramatyka języka tureckiego\" jest praktycznie ciągle niedostępna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nocka73 nie wiem ta stronka tez mi nie dziala ;/ niestety .. moze mam problem z siecia;/ i znow sie zaczyna dziewczeta nie mile komentarze ze strony sympatycznych rodaczek;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
To inaczej dziewczyny: www.gazeta.pl następnie klikamy forum i w "szukaj na forum" wpisujemy Polonia w Turcji. Może tak zadziała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pan ktore sa zwiazane z turkami, ale nie planuja slubu .. chcialybyscie jeszcze byc z Naszymi rodakami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
o to fajnie :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Turk Kizi Co do mężczyzny to znów nie radze uogólniać.Nie powinno sie szukać męża według narodowości, ludzie są różni w każdym kraju....można trafić na złego Turka ale i złego Polaka. Ja jestem muzułmanka więc łatwiej mi znaleźć właściwego kandydata w muzułmańskim kraju jak np. Turcja. Ale w wyborze nie myśle kierować się narodowością, w moim przypadku ważna jest wiara. Jeśli trafie na dobrego muzułmana polaka wtedy może go wybiorę na kandydata, jeśli na dobrego muzułmanina Niemca wtedy jego, jeśli dobrego muzułmanina Turka wtedy może jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem.. o co Ci chodzi tak tylko zapytalam :):) ja to powiem tak .. znam pare osob.. (polek) ktore juz w ogole nie chcialy by byc z Naszymi dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Turcja jest cudowna !!! Ludzie są życzliwi, uśmiechnięci, mają czas i nigdzie się nie spieszą... Ja jestem katoliczką, ale dla mnie religia nie jest ważna - ważny jest szacunek dla kultury i wyznania naszego partnear. Hasan chodzi ze mną do naszego kościoła, chce poznać moją wiarę i opowiada mi o swojej, ale nikt nikogo nie namawia do zmiany poglądów - szanujemy nasze odmienności i wzajemnie się uzupełniamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi sie wlasnie podoba nocka73 :) ... wiem, moze jestesmy zbyt mlodzi z moim Huseyin zeby sie wypowiadac na temat religi.. ale dla mnie i dla niego nie ma znaczenia jakiego jestesmy wyznania;D uwielbiam .. turcje, ich jedzenie, kulture i ludzi.. :) znam duzo .. i jeszcze sie nie przejechalam :D ciesze sie,ze jest tutaj z kim pogadac o nich.. bo niestety moi znajomi mnie nie akceptuja wlasnie z podowu niego:( przykre;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Wiesz co - moi znajomi też bardzo długo nie akceptowali Hasana, ale jak przyjechał do Polski, jak Go poznali zmienili zdanie i teraz cały czas Go pozdrawiają i mam Mu zawieźć od nich tyle prezentów, że nie wiem jak ja się w środę zapakuję do samolotu :) A poza tym - jeśli ktoś tego nie akceptuje to już jego problem, nie Twój. Nie patrz na innych, myśl o sobie i swoim szczęściu, bo to jest Twoje życie - nikt się za Ciebie nie urodził i nikt za Ciebie nie umrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz nocka73 .. u mnie ten problem ze moi znajomi go w ogole nie chca poznac.. bo to brudas, ciapuch i w ogole tylko moje 2 kolezanki poznaly go i zmienily o nim zdanie;..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ale powiedz co Ciebie to obchodzi??? Nie chcą Go poznać - ich strata. Wiesz - jak ja bym się oglądała na to, co myślą inni to daleko bym nie zaszła... Jak leciałam pierwszy raz do Turcji to moi znajomi i rodzina błagali mnie żebym nie leciała i żeganali się ze mną tak, jakbym miała już nigdy nie wrócić. Powiedziałam im: bardzo Was lubię i kocham, ale to jest moja decyzja i ...do zobaczenia. I tyle - poleciałam, wróciłam, teraz latam co jakiś czas i świat się od tego nie zawalił... Nie patrz na innych - myśl o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×