Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość kiz88
wlasnie wocil do domu ten moj pracoholik:-))) rozkreccie jakis temat laski masz cos sarsin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
ja w związku z tym, że mój serio jest zajęty chyba się zajmę nauką tureckiego, bo sobie wygrzebałam w sieci kurs i tak powoli powoli go męczę :D więc może temat banalny, ale - uczycie się tureckiego? :D a jak tak, to jak Wam idzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio taak.. moj nie uczy mnie tureckiego,bo sam niezbyt go umie gdyz urodzil sie w Angli.. po za tym mowi \\( wzartach) ze nie bedzie mogl mowic sekretow do swoich bo ja bd rozumiala.. taak to mnie kolezanka uczyla podstawowych slowek.. ale trudny jest przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sarsin rzuc mi namiry na ten kurs prosze:-)))))troszke sie ucze szybko zapamietuje i mam cierpliwego nauczyciela czasami jego mama zapomni ze nie rozumie i gada do mnie po turecku przynajmniej jest zabawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Turk Kizi no to tez powod zeby sie uczyc nie bedzie mnie obgadywal przy mnie jak bede rozumiala ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez fakt.. ale narazie slifuje angielski .. jak juz bd umiala perfect to wtedy turecki .. moja mama juz wysieje z moich pomyslow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kiz a wiec poznalam mojego w autobusie.. bylam ze znajomymi i strasznie mi sie spodobal .. a ze bylam wstawiona rozmowa sie rozkleila.. jakos potem nie wiem czy on czy cus wzial moj numer.. ale podalam mu moj 2 ktorego nie uzywam.I keidys do mnie zadzwonil i postanowilam sie spotkac od tamtego momentu .. sie spotykalismy co wkend.. bylo bosko.. dopoki jego ex nie wkroczyla w akcje. ale wybral mnie .. o 3 tyg meczarni . znow jestem szczesliwa i wiem,ze warto bylo o niego walczyc ;) jestem taka szczesliwa.. mam nadzieje,ze juz na zawsze taak bedzie mi dobrze z Nim .. jak jest teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
nie przejmuj sie przezyje mama wszystko najwazniejsze ze Ty bedziesz szczesliwa:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Turk Kizi powodzenia to gdzie Ty mieszkasz? widujecie sie codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama nie jest zbytnio za turecka nacja.. ale powiedziala mi,ze przeboleje to byle bym byla szczesliwa .. ze wszystko zaakceptuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Londynie, on taak samo .. nie widujemy sie codzinnie.. bo ja mam szkole aa on pracuje.. widujemy sie przewaznie w wkendy od piatku do poniedzialku ;) jej teraz poszedl do domciu i juz mi go brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
tak to juz jest moja mam tez tak powiedziala w sumie sie nie dziwie bo sie martwia o nas ale ja nie zrezugnuje z niego tak latwo chyba ze cos sie zmieni tzn.w nim jak narazie jest super i witam w klubie kolezanko wyspiarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
teraz w polsce a tak wogule to na sasiedniej wyspie irl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no to super ;) Kochana ja sie jutro odezwe.. ide sie okapac.. chyba,ze po kapieli wstapie ;) buski dla Was :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
ok laska idz buziaki ja gadam z moim to jeszcze bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
kiz, ja to wygrzebałam na chomiku, specjalnie sobie nawet konto założyłam, bo sporo rzeczy tam można wyszperać, musiałam to przenieść na inny komputer, więc mam też na swoim koncie http://chomikuj.pl/o6rh i tam w folderze tureckim :) są do tego jeszcze jakieś mp3, ale szczerze mówiąc nie słuchałam, dialogi sobie od czasu do czasu z H czytam i tyle, ale jak będziesz chciała to Ci tam powrzucam inne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
dzieki sarisin sprawdze to napewno teraz gadam z moim i nie mam jak jakby co sie Ciebie bede pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
ojej ale mi się humor poprawił, w końcu udało nam się chwilkę spokojnie pogadać, potem się do mnie odezwał jego kumpel, z którym rozmawiamy w ten sposób, że on do mnie po angielsku (uczy się) a ja do niego po turecku, czyli siłą rzeczy mamy ograniczony zasób słownictwa :D ale powoli, powoli przechodzimy z prostego "jak się masz?" "dobrze, a Ty?" na jakieś bardziej abstrakcyjne poziomy :D i dzisiaj cały czas mojego H pytał, czy ten mi przypadkiem nie mówi, co mam i jak pisać :D więc normalnie taki komplement mnie kopnął... :D ach jak miło :D kiz, jakby co to pytaj, nie ma sprawy, ten kurs jest po angielsku, ale jest naprawdę fajny, jestem po 4 czy 5 lekcjach i już sporo przydatnych rzeczy się nauczyłam, prozaicznych strasznie, ale rozjaśniają co nieco :) no i mój prywatny native-speaker baaardzo pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
ok jutro lookne zaczne sie uczyc i zobaczymy ciesze sie z Toba sarisin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie grzebie w chomiku i super rzeczy mozna tu znalezc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
ymmm to podrzucaj linki :D materiałów do tureckiego nigdy za dużo :D dzień dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
czesc wszystkim! o widze, ze za niedlugo po turecku bedziemy tutaj pisac:) wtedy nikt tu nie bedzie wchodzic i zle komentowac bo nikt nie bedzie rozumiec co piszemy:D ja tez skorzystam z tych linkow, warto sie troche podszkolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie:) nauczmy sie po turecku i problem z glowy:)) a tak na marginesie jedno z moich ulubionych słowek to: görüşürüz:) jest tak zakrecone ze szok... tyle kropeczek i w ogoel... cudowne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
hahaha ja też uwielbiam to słówko :D sonra görüşürüz i wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×