Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość kiz88
fajnie masz canim ja tez lubie tate mojego turka:-) a ty masz jakies plany ze swoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm plany... znamy sie od 9 miesiecy ale jestesmy ze soba dopiero od 5 ;) Moj mi wspomina o zareczynach czy dzieciach i ze kocha mnie ponad wszystko ale jak widzi moja mine to zaraz mowi...,,wiem wiem kochanie ze ty jeszcze nie jestes gotowa....hmmm kocham go ponad wszystko..plany i marzenia sa..ale mysle ze oboje potrzebujemy jeszcze czsu..hehe ale cos mi sie wydaje ze on chce mi sie oswiadczyc bo cos kombinuje :P sama nie wiem jak by tu zaaregowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ja sie obawiam i to bardzo spotkania z rodzicami, bo jak bede u mojego Turka to zatrzymam sie u niego w domu, on juz o wszystkim powiedzial rodzicom itd nie wiem wlasnie czy to dobrze czy nie, ze tam bede spac, co innego odwiedzic rodzicow a co innego spac w ich domu... jego rodzice tez sa bardzo mnie ciekawi, kiedy rozmawiamy przez kamerki bardzo czesto zagladaja niby przypadkiem:) ale to normalne, tez bym byla ciekawa z kim moj syn rozmawia calymi dniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
ojej, to ja widzę, że nasze oczy robią furorę :D jak któregoś dnia wracaliśmy do niego do domu to jakoś tak dużo rodziny było w okolicy, wszyscy stali i patrzyli i tylko mi H tłumaczył "moja kuzynka mówi, że masz piękne włosy", "moja ciocia mówi, że bardzo jej się twoje oczy podobają" :D i chyba z milion razy usłyszałam (od różnych Turczynek i Turków) " czy twoje włosy mają taki kolor naturalnie?" :D no mają... :D jego mama jest bardzo w sobie zamknięta, więc kontaktu z nią jeszcze nie mam, ale to długa historia :) chyba nic do mnie nie ma... a ojciec :D fajny jest :D troszczył się, powtarzał ciągle, że teraz ma dwie córki (H ma siostrę) i że mam do niego mówić "baba" :D a teraz jak przyjadę mam mu koniecznie flagę Polski przywieźć :) i też się strasznie cieszę z Twojej historii benim askim :) miło coś takiego przeczytać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sprawiedliwa nic sie nie boj ludzie jak ludzie poki ich nie znasz sie niemartw szybko zobaczysz czy cie lubia czy nie nie ma co sie przejmowac na zapas canim a ile Ty masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawiedliwa nie martw sie. Wszystko bedzie dobrze. Jakby jego rodzice mmnieli by cos przeciwko to uwierz mi nie pozwolili by na to zebys spala w ich domu :) Ja tez sie balam pierwszy raz spotkac jego rodzicow. chialam podac reke a jego mama mnie usciskala potem glaskala caly czas moja reke...ojciec tak samo wycalowal.Ja zaczelam sie tak smiac..bo juz te napiecie opadlo i tak mi sie smiac chcialo..( a ja jak sie zasmieje to umarly wstanmie) i on powiedzial..o to jest nasza dziewczyna.:POzan wrescie znalazles odpowiednia. Teraz wyjechali jego rodzice na 6 tyg.do turcji to ojciec do mnie zebym mu obiecala ze jak przyjedzie to ja jeszcze bede bo on mnie juz sobie w sercu zamknol i zebym uwarzala na Ozana i ze jemu przyda sie czasami po lpie. Poprostu normalni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sarsin wiesz co ja tez tak za soba slysze i w sumie to sie dziwilam bo turczynki to ladne kobiety no ale oczywiscie najadnniejsze sa polskie dziewczyny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
canim to gdzie wlasciwie Ty swojego poznalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
kiz, no właśnie! one są śliczne! ale i mój i jego kumple strasznie narzekają na Turczynki, co schodzi na ten temat to słyszę "one są takie podstępne, flirtują, łapią facetów, ale tak naprawdę się tylko nimi bawią", aż mi się wierzyć nie chce... no ale oni tam siedzą dłużej niż ja i więcej Turczynek znają ;) sprawiedliwa, jak Cię zaprasza do domu, to super, znaczy, że mu naprawdę zależy, przed chwilką dosłownie usłyszałam (w odpowiedzi na swoje jakieś głupkowate wątpliwości), że w końcu mnie przedstawił rodzinie, a byle kogo by mamie i dziadkowi nie przyprowadził, więc o co mi właściwie chodzi? zobaczysz, będzie dobrze :) oni są tam straszliwie przyjaźni i otwarci :) ja się czułam jak w domu po paru godzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sarsin mi tak moj powiedzial ze oni zabieraj do domu dziewczyne tylko wtedy gdy sa z nia powazni tzn.przyszlosciowo wiec sam taki gest cos juz znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiz88 ja mieszkam na stale w niemczech i tez tutaj go poznalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
wiem, mój też mówił, że rodzina jest dla nich bardzo ważna i jest ich prywatną sprawą, więc nie zabrałby do domu pierwszej lepszej, a już właśnie tym bardziej do dziadków i do mamy (jego rodzice mieszkają osobno) ojej... jak tak czytam to co piszecie i sama sobie przypominam to wszystko... jeszcze bardziej tęsknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
a wlasnie, moj Turek mi mowil ze podoba mu sie ze prawie w ogole sie nie maluje, bo Turczynki baaardzo mocno sie maluja i tez bylam w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
a mam inne pytanie, skoro juz zostane w niego w domu to chce podziekowac w jakis sposob jego rodzicom za goscine, myslalam zeby cos kupic, jak myslicie co? bo ja nie mam pojecia, mam zamiar sie zapytac mojego H. ale pewnie powie ze nic i zebym sobie glowy nie zawracala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
a w sumie chetnie bym tam wrocila tylkonie wim jak to wszystko pogodze tzn.szkola ale jestem szczesliwa z nim wiem ze jest zazdrosny bardzo ale w granicach rozsadku poki co zreszta sama jestem zazdrosnikiem ale najbardziej podoba mi sie ze czuje sie przy nim bezpiecznie bylam w zwiazku z polakiem i nigdy nie dostalm od niego tyle czulosci i opiekunczosci noi ma te swoje zasady rodzina jest najwazniejsza oczywiscie jego milosc i mama a na to sie patrzy to chyba dobrze jak koles dzwoni do mamy kilka razy na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja bym kubila cos ze swojego miasta na pamiatke, albo cos tradycyjnego. Ojciec mojego bardzo sie interesuje tym. Zawsze sie mnie pyta i wogole bardzo chca zebym im cos tradycyjnego ugotowala lub upiekla.:P Obiecalam ze jak wroce to cos ugotuje..hehhe tylko szczeze mowiac to nie mam pojecia co ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
mój mówił, że nic oczywiście jak byłam pierwszy raz to zawiozłam troszkę słodyczy różnych i tyle teraz jadę na dłużej i będę u niego w domu cały czas, więc myślę, że tacie właśnie tę flagę o którą prosił i szalik Polski albo Lecha (jestem z Poznania a jego tata jest strasznym fanem piłki), mamie chyba jakąś malutką rzecz z biżuterii, pewnie z bursztynkiem, patriotycznie :) siostrze może jakieś kolczyki duże i pewnie coś do makijażu z Inglota (ona mi poupychała wszędzie w walizce jakieś bransoletki, kolczyki... niesamowita dziewczyna swoją drogą :D ) ale też jestem ciekawa co można pozawozić Waszym zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sprawiedliwa ja im kupialm takie ozdobne filizanki i chyba sie spodobaly bo mam schowala nie chciala uzywac zeby zawiezsc do turcji w calosci a tata chcial pic w nich kawe i mielismy taka komedie ale w koncu dala mu jedna i parzy sobie ta kawe w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
dzieki za pomoc:) bo naprawde nie wiedzialabym co podarowac:) zwlaszcza ze jeszcze taka niezdecydowana jestem ze po prostu szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
bnlnnnnnnnnn gdybym byla facetem to bym Ci powiedziala a tak to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam takie male szklanki z napisem mojego miasta....oni uwielbiaja pic ta swoja herbate z takich malych szklaneczek...przy takim czyms nie mozna nic sie pomylic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
no wlasnie tak mysle, ze filizanki szklaneczki czy cos takiego i slodycze to dobry pomysl:) tez mysle ze wybiore cos zeby bylo zwiazane z moim miastem czy z polska ogolnie:) ja juz powoli uciekam, wiec dobranoc wszystkim:) jeszcze raz dzieki dziewczyny za pomoc:) w sumie mam jeszcze czas ale jak sobie przygotuje wczesniej to sie nie bede martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnlnnnnnnnnnnnnn
czy chłopców w Turcji sie obrzeza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTURCZYNKA
Tak, chlopcow w Turcji sie obrzeza (muzulmanow), niektorych po urodzeniu, ale najczesciej w wieku szkolnym, kiedy wyprawia sie z tego powodu przyjecie. Nie znam Turka, ktory nie jest obrzezany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze widziec pozytywny nastroj na forum:) nareszcie cos podnoszacego na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
dzień dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak ja bym byla w takiej sytuacji jak wiekszosc z Was, ze Wasi turkowie sa np z niemiec, ze nie sa obecnie w turcji, ze macie ich na codzien i ze nie poznalyscie ich na wakacjach.... to ja bym nie miala najmniejszych watpliwosci... ja starm sie wierzyc mojemu kochanie jak tylko moge, ale to wlasnie o takich wakacyjnych znajomosciach jest tu najwiecej nieciekawych historii:(( w kazdym jego slowie, zachowaniu doszukuje sie jakiegos podtekstu... ze chce mnie tylko wykorzystac do ucieczki z turcji, ze nie traktuje mnie powaznie i liczy tylko na romans itp itd..... nie mma podstaw do takiego myslenia wlasciwie ale jakos nie potrafie przestac...... teraz chce mu zalatwic zaproszenie do polski, chce ale sie boje.... nie wiem co dalej.... jakiegos dolka złapałam... pocieszcie mnie jakos:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
moze ktoras wie gdzie i jak szukac szkoly w polsce dla turka? co trzeba zrobic zeby go zapisac itd........... bede wdzieczna za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheehehheheeee
no wczoraj tak wesolo tu bylo a dzis cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×