Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość kiz88
ymmm poki co nie wyciagaj takich wnioskow bezpodstawnie cokolwiek bym Ci nie powiedziala pewnie i tak zrobisz po swojemu sama bym sie zastanowila nad tym zaproszeniem napisz cos wiecej jak dlugo masz znim kontakt?? i co konkretnie o nim wiesz? i chyba nie doczytalam sorka za to bo nie wiem jak sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
ooooooooooooooooooooo co do tej szkoly to slyszalam ze jest taka mozliwosc w naszej stolicy w sumie to nie wiem nic dokladniej ale chyba z zapiasaniem to nie ma problemu napewno musi miec swiadectwo szkoly jaka ukonczyl ostatnio podobno tez sa szkoly w ktorych my mozemy sie uczyc tureckiego i nawet takie studia jak cos sie dowiem to napisze wiec zagladnij tu czasem:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
czesc dziewuchy kochane moje....ja tam sie ciesze..moj ex przyjedzie do mnie niebawem...swietnie sie z nim dogaduje hehhe....mam nadzieje ze kazda z was takma jak ja i ze bedziecie zyly ze swoimi lubymi dluuuuuuuuuuuuuuuuuugo i szczesliwie...zycze z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
ymmm ja też tak miałam przez jakiś czas, zbyt idealny mi się wydawał do tego, żeby to wszystko miało być prawdziwe i szczere, ale pojechałam tam, zobaczyłam, okazało się, że on taki po prostu jest - opiekuńczy, czuły, szczery, otwarty i w ogóle och ach (albo cudownie udawał przez ponad dwa tygodnie bycia codziennie razem i nakręcił swoich kumpli, jak dla mnie mało prawdopodobne :D ) rozmawiaj z nim :) jak często się widujecie? ja jak mnie dopada dół to sobie przypominam takie wszystkie fajne drobiazgi, niewymuszone i naturalne i wiem, że bardzo ciężko je sfałszować :) albo przynajmniej mam ogromną nadzieję :) poza tym on mi się tu do Polski nie pcha, ja jemu do Turcji też nie, jak już to wyjedziemy gdzieś na "ziemię neutralną" i zobaczymy... a w ogóle jak go poznałaś? i ile macie lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my poznalismy sie na wakacjach, on ma 28 lat ja 24. od czsu wakacji sie nie widzielismy mamy kontakt prze net i tel... codzinnie. chcemy sie bardzo spotkac, on chce przyleciec do mnie,a le do tego potrzebne mu zaproszenie tak? a ja sie jescze narazie troche boje mu go wysylac chcialabym go lepeij poznac.......... ale jak to moge zrobic na odleglosc? wydaje mi sie ze on jest szczery ale czytaja tu te wszystkie wypowiedzi jestem pelna obaw czy to aby nie tylko taka gra........ chociaz jesli on udaje takiego cudownego to musialby byc naprawde zlym i wyrafinowanym czlowiekiem a w to nie chce mi sie wierzyc.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
mormon....31...ja bylam juz z nim nie raz nie tylko w łożku..wem jaki jest to raz...ciebie nie tknie nikt widocznie to dwa a pozatym....kazdy ma swoj rozom nie jeden polak jest szmata...pamieyaj...nieraz facet jest gorszy niz baba...a ja luie mego ex i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooo
a moze wiecioe cos o szkolach jezykowych dla obcokrajowcow w warszawie? ja slyszalam ze w lodzi cos jest ale to za daleko..... i w ogle czy ktos kto nie zna polskiego moze isc to do szkoly innej niz jezykowa......... przeciez on nic nie zrozumie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
ymmm, a nie możesz Ty do niego pojechać? skąd on jest? poza tym jeśli nie jesteś pewna, to zobacz jak on zareaguje na wiadomość że byś miała przyjechać, czy będzie się wykręcał, czy zaprosi do domu bez oporów (tak jak już wcześniej pisałyśmy rodzina jest dla nich strasznie ważna i to czy Cię przedstawi czy nie świadczy o jego podejściu do Ciebie i tego, co Was łączy) no i nie musisz się starać o wizę, łatwiej, szybciej i taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
a ja bylam tam nie raz nie dwa i on u mnie...nasi rodzice widza jak jest.....czy jak pola jest zly to jest ok i reszta tez jest zla...a turek to co...pokemon...kur.....pomyslcie...bo kazdy liczy podlug siebie widac.....jaki jestes takichziomow masz...ja kochalam kochanajetsem i moze nie kazdy jesttaka swinia jak nie jeden polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
8697784 - to jakbyś chciała pogadać :D albo którakolwiek z Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
szczerze jak ktos powznie chce pogadac dawac do mnie na gg 9233607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie pozytywne laski! :* Własnie nadrobiłam wszystkie zaległości na forum ^^ Jak już powiedziałam nie mogę być często na forum ...bo tyle w sql nauczki MASAKRA ;(...I jeszcze na angielski chodze dodatkowy :P... Mormon 31: To nie jest żaden club tureckich dziwek....A pozatym jak tak uważasz to po co tu siedzisz?? Ehhh.....Nie wiem czemu niby piszesz ze turcy sa jacys******* Przeciez to zależy od człowieka a nie od tego czy tu jest turek... Mój kolega z polski chce flirtować ze mna ,z moja psióła naj i jeszcze z jej sis ...i z bóg wie kim....Takie rzeczy nam wygaduje ze lepiej wole nie mówić .....a do mojej psióły pierwsze co to sie spytał czy jakby z nim chodziła to czy mogła by się z nim kochać bo On nie jest prawiczkiem i nie bd z sexem czekal....Ze tyle nie wytrzyma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ymmm.....Wiem ze z tym są małe problemy ale może nich on przyjedzie do Ciebie ?:D iviarzenie : A jestes jeszcze z tym Gruzinem czy juz nie ? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo tuuuuuuuuuuuu
..._.;_\'.-._ ...{`--..-.\'_,} .{;..\\,__...-\'/} .{..\'-`.._;..-\'; ....`\'--.._..-\' ........,--\\\\..,-\"-. ........`-..\\(..\'-...\\ ...............\\.;---,/ ..........,-\"\"-;\\ ......../....-\'.)..\\ ........\\,---\'`...\\\\ .....................\\|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Witam nowa osobe :D Mam nadzieje ze pozytywna ?? Śliczny kwituszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam KOBITKI ;) mILO WIDZEIC ZE JEST NASZ CORAZ WIECEJ :P odezwe sie jutro:P Buzilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maormon...31
Ale Allah was uratuje!!! Nie martwcie sie...ale najpierw dostaniecie za swoje, na to na co zasłuzyłyscie... Nie mówiłem ze polacy są swięci....ale jak poznacie turasów to stwierdzicie że polacy jednak świętymi są!!! Która tam pisała...rozÓm....ta musi miec naprawde w rozUmie nasr.......ane!!! Taka to tylko do turasa sie nadaje ,bo przynajmniej on nie skapnie sie, że po polsku dobrze nie umie...do szkoły idiotki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sql to jutro !!! A Ty leć po rozum do tej Twojej tępej główki bo zal mi Cię .......!!! A pytanie mam : znasz chociaż jednego turka osobiscie , że się wypowiadasz czy jak wszystcy ludzie bez rozumku wierzysz w stereotypy ?? Aaa może masz jakaś historyjke z turkiem zła , że tak sie o nich wypowiadasz to się podziel co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze ja nie wierze w żadnego Allaha .... A uprzedzać nas przed nimi nie musisz bo to nasze życie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benim askim
Cale szczescie, ze moj maz nie zna tej stony i nie rozumie po Polsku bo chyba bym sie spalila ze wstydu. Rasizm Rasizm Rasizm Rasizm Rasizm !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
maormon.........31 po 1 to pogratulowac niewiedzy, nie masz prawa nikogo oceniac i wyzywac to wlasnie dzieki facetom jak ty zadajemy sie z turkami troche kultury osobistej by nie zaszkodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
racja benim askim ja mojemu obiecalam ze pozna ta str.ze mu wlacze ale zaczynam w to watpic :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh zgadzam się moje panie w 100 % :D Pz i całuski dla pozytywnych ... Aa dawno nie było tu nocki i inrzyniera nocnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mormon...31
Własnie ze znam turasów, a wy widocznie nie.Poleciałyscie na wakacje i na czułe słówka sie dałyście nabrać! Tu w niemczech tez takie pop....one dziweczki zadają sie z turasami i puszczaja po krzakach i kazda polka to wtedy dla nich łatwa zdobycz...ale na szczęscie nie wszystkie takie sa jak wy...poczekajmy a same sie przekonacie jak ,bedziecie z dziecmi do Jugenamt uciekać lub jakiegos konsulatu.A jak wyjedziecie do turcji to napewno wrócicie bez dzieci do Polski...wtedy occzka ise otworzą....poczekajmy pare latk ...hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
nie nie ma sensu i tak juz mi jest przykro po niektorych wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak samo ;/;/;/ ..... Ehhh.... Tutaj te negatywne osoby to albo faceci , którzy zazdroszcza im urody .albo naiwne laski które sie z nimi po dysce przeleciały z nimi ..i są zrozpaczone że turek ich zucił po jednym dniu bo który by chciał z taka być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Ty mormon to tak z zazdrosci ze jednak rodaczki za turasami a nie pustymi polakami jak ty naprzyklad a moze cie jakas zostawila dla turasa i ich teraz wyzywasz tyko nie wiem po co nas tutaj mieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
az szkoda to komentowac... brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×