Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość rentinka
uwielbiam tego Turka :) jest najciekawszą postacia w mym życiu, niby obcy, mułzumanin, a jednak ma swój urok i potrafi sobie w każdej sytuacji poradzić, jest zdeterminowany żeby osiagnąc własne cele ten facet ma cos w sobie, jego usmiech mnie powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURAGAN NA TWOJEJ
hmm...z ciekawosci tu zajrzalam no i moge tez sie wypowiedziec na temat turkow czy arabow otoz pracuje z nimi z samymi arabami i arabkami wprawdzie to mlodzi ludzie ale ... no wlasnie jest ale kobieta nie jest na pierszwym miejscu jak stoje i czekam w kolejce po danie ( jestem kelnerka ) moj najlepszy kolega sie potrafi wepchac i klucic ze on musi to miec jak mu sie zworic uwage startuje do kazdego z piesciami nie tylko o n oni wszyscy . Kolega z klasy jest turkiem opowiadal o tym kto jest jego autorytetem powiedzial ze wujek ktory ma 12 dzieci ,nauczycielka zadala mu pytanie czy zajmuje sie dzieckiem czy usypia go karmi cokolwiek on powiedzial ze od tego jest zona chlopak ma 26lat mieszka w kraju gdzie jest rownouprawnienie ale w ich kulturze tego nie ma . Wiele kobiet zwiazalo sie tutaj z arabami i turkami po czym biegly po rozwody z powodu przemocy , braku zycia - ograniczenia do wszystkiego . Zreszta ja osobicie ciagle jestem postrzegana za kurwe polska ktora poleci na ich wypastowana urode i dam dupy jak powiedza ze moglabym byc modelka blad i sa mocno zaskoczeni czasami reaguja agresja , ci ludzie zawsze musza miec racje tak samo jak afroamerykanie taka kultura . Moj przyjaciel ktory jest pol egipcjaninem pol szwedem wychowanym w szwecji powiedzial mi tak ze ci ludzie sie z tym rodza nigdy ich sie nie zmieni nawet najpiekniejsza miss swiata nie zmieni araba do tego zeby obchodzil sie z nia jak piorka kobieta jest do zapladniana gotowania i wygladania u boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świętej pamięci
HURAGAN to niestety prawda co piszesz=- podpisuje sie pod twoja wypowiedzią ... Dziewczyny zapamietajcie mułzumanin nie dla polki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia76
A ja sie z tym nie zgadzam.Każdy człowiek jest inny ,można spotkać wrednego Polaka jak i wrednego Turka.I tak nie zmienię zdania o swoim turasku i znam wiele osób,które są szczęśliwie zakochane (w turkach oczywiście)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasm305ne
gwarantuje wam kobıtkı ze ıch tez da sıe zmıenıc a wlascıwıe to chyba nıe trzeba zeby robılı tak jak chcesz tylko wszystko zalezy od kobıety ı od jej charakteru czy to polak czy to turek czy rusek........wszystko jedno tylko tzreba czasem pomyslec a to naprawde nıe bolı pozdrawıam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obawa Obamy
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revolution cute23
Polki sa naiwne Uwaza sie, ze np Turcy zle traktuja kobiety. To bzdura. Turczynki szansuja, a wszystkioe inne traktuja bez szacunku- Polki cos wiedza o tym, ale moze to im sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revolution cute23
turcy jak podrywaja swoje kobiety to z powaznymi zamiarami a jak podrywaja polki to tylko zeby je wydupczyc bo polka szybko d**y da i oni o tym wiedza. Polce wystraczy powiedziec pare slodkich slowek a juz nogi rozklada tym sie roznia od Polakow...... dlatego Turcy nie powinni miec zlej opinii, tylko Polki. Swoja droga, to smutne, ze brzydkie kobiety w Polsce, NAGLE ZACZYNJA SIE UWAZAC ZA piekne na zachodzie. Kobiety sa tak naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia76
Buahahahaha a skad ty to możesz wiedzieć...Jesli turcy szanowaliby swoje żony to by ich nie zdradzali,to po pierwsze.A po drugie:Oni nie żenia sie z miłości.I POLscy faceci nie siegaja im do pięt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia76
Buahahahaha a skad ty to możesz wiedzieć...Jesli turcy szanowaliby swoje żony to by ich nie zdradzali,to po pierwsze.A po drugie:Oni nie żenia sie z miłości.I POLscy faceci nie siegaja im do pięt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar80
fajnie kobiety sa naiwne....polki sa naiwne...no coz raczej polscy faceci sa do bani skoro rodoaczki wala obcokrajowców i ze niby brzydkie...???? to polacy nie sa przystojniakami a juz napewno nie maja co robic przy azjatach plakac sie chce patrzac na tak glupie wypowiedzi widocznie musisz sie obracac w bardzo złym towarzystwie skoro uwazasz ze polki szybko nogi rozkladaja albo jestes osoba nie wiele warta i przed Toba ich nie rozkladaja nie oceniaj ludzi wedlug siebie bo nie kazdy jest idiota smutne to jest ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasm305ne
smutne ı prawdzıwe jest to ze nıestety polkı rozkladaja szybko nogı ı wystarczy ısc na pıerwsza lepsza dyskoteke w warszawıe zeby sıe o tym przekonac a najlepıej do shıshy tam jest pelno kurestwa ı jeszcze specjalne pokoıkı do tego celu raz tam bylam ı powıedzıalam ze wıecej tam moja noga nıe postanıe az sıe zygac chce jak sıe patrzy na te glupıe lachony ktore same sobıe kaza drınkı fundowac a potem placa w naturze a feeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywıscıe dla sprostowanıa nıe tyczy sıe to 100% tylko jakıes 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie
mam dwójke dzieci z Turasem.....powiem tyle ze turek to najwiekszy huj. naród do dupy ich chora teoria, wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar80
raczej nie a wczesniej tego nie widzilas??? bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
A czemu małych Turków się obrzeza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar80
koles bo oni uwazaja ze tak jest lepiej i czysciej pogadaj najlepiej z jakims turkiem albo lekarzem na ten temat skoro jetes zainteresoway i soncz ten temat bo jestes nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
Co za bzdury!!!!! Jestem z moim narzeczonym juz jakiś czas i NIGDY, przenigdy nie zachował się w stosunku do mnie bez szacunku. Właśnie ten człowiek szanuje mnie najbardziej na świecie. Po pierwsze jest moim przyjacielem, kumplem i miłością mojego życia. To cholernie mądry i dobry człowiek. Nie tylko dla mnie zresztą. Nigdy nie widziałam żeby w stosunku do drugiej osoby zachował się jak cham. A ta banda sfrustrowanych polaczków obrażających innych ludzi mogłaby się od niego uczyć kultury, pokory i szacunku. A wy dziewczyny nie przejmujcie się podłymi komentarzami. jestescie warte miłości, szacunku, uwagi obojętnie od kogo ją dostajecie. Pozdrawiam kobietki:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
Co za bzdury!!!!! Jestem z moim narzeczonym juz jakiś czas i NIGDY, przenigdy nie zachował się w stosunku do mnie bez szacunku. Właśnie ten człowiek szanuje mnie najbardziej na świecie. Po pierwsze jest moim przyjacielem, kumplem i miłością mojego życia. To cholernie mądry i dobry człowiek. Nie tylko dla mnie zresztą. Nigdy nie widziałam żeby w stosunku do drugiej osoby zachował się jak cham. A ta banda sfrustrowanych polaczków obrażających innych ludzi mogłaby się od niego uczyć kultury, pokory i szacunku. A wy dziewczyny nie przejmujcie się podłymi komentarzami. jestescie warte miłości, szacunku, uwagi obojętnie od kogo ją dostajecie. Pozdrawiam kobietki:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar80
nika przyznaje Ci racje w 100% odkad jestem z tym facet jestem bardzo szczesliwa i nie mam takich smiesznych problemow jak Ci oczerniajacy nas rodacy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
Zgadzam sie z Wami dziewczyny! Jeszcze nigdy nie bylam tak szczesliwa jak wlasnie z Turkiem, oczywiscie nie przecze, ze nie mozna byc szczesliwym z Polakiem, jasne, ze mozna, ale co niektorzy mogliby sie wiele od niego uczyc. Pozdrawiam Was kobietki! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
dziewczyny a jak myślicie - gdyby Turkom dało sie wybór czy chca byc obrzezani lub nie , to wybraliby obrzezanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
Edunia a jaki penis wolisz obrzezany czy naturalny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrradca
rozumiem Was kobietki, ja też do 30 lat byłem biedny i byłem zakochany w Japonce. Ale przeczytałem sobie książkę" Bogaty ojciec, biedny ojciec" i zrozumiałem dlaczego jestem samotny, kocham sie platonicznie w cudzoziemce i nie tworzę zwiazku z Polką. Dlatego że miałem prace na etacie i przez to mało kasy. Kupcie książkę, potem zainwestuj w nieruchomości, giełdy, zostań rentierem w wieku 40 lat Wtedy będziecie niezalezne finansowo, mieć pieniadze na zabiegi kosmetyczne, stroje, zaczniecie bywać w kregu ludzi wpływowych i poznacie swego partnera - Polaka Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ncccccccccc
A jestes obrzezany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrradca
Wszystkie informacje o obrzezaniu znajdziecie w książce "Bogaty ojciec, biedny ojciec"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
ale chrzanicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem pozytywna
Tzn mam HIV'a. Tureckiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK BYWA
DO CANIM, PISZESZ ZUPELNIE JAKBYS ZNALA MOJA HISTORIE. TAK SAMO JAK TY BYLAM Z TURKIEM TYLKO ZE W UK NIE W NIEMCZECH. MIESZKALISMY RAZEM, RAZEM CHODZILISMY DO KOSCIOLA, BYLAM W TURCJI, JEGO RODZINA MNIE KOCHALA I BYLO SUPER. WIEDZIALAM JEDNAK POD KONIEC DNIA ZE MILOSC NIE WYSTARCZY W POKRYCIU ROZNIC KULTUROWYCH I RELIGIJNYCH. MIALAM TE SAME WATPLIWOSCI KTORE MIALAS TY. DALAM ROZSADKOWI ZA WYGRANA... TERAZ MAM POLAKA. JEST OK. FATIH ZAWSZE BEDZIE MILOSCIA MOJEGO ZYCIA ALE TA NIESPELNIONA. WIEM NATOMIAST JEDNO NAWET GDYBYSMY SIE POBRALI (OBRACZKI JUZ KUPILISMY) TA MILOSC BY SIE WYPALILA POD WPLYWEM ROZNIC I NIE MIALABYM NIC A TERAZ MAM PIEKNE WSPOMIENIA I ZYCIE Z POLAKIEM PRZED SOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×