Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

wertyp-Masz jakieś złe informacje.Co roku w samym Województwie Śląskim to pozwolenia na pracę dla ludzi z poza Unii Europejskiej dostaje 1500 ludzi.Więc każdego roku jest coraz mniej pracy dla Polaków a coraz więcej jest kolorowych.Skoro każdego roku na samym Śląsku 1500 ludzi otrzymuje pozwolenie na pracę to sam widzisz jak liczba kolorowych w Polsce drastycznie wzrasta.Bo z tego 1500 ludzi to tylko małą część stanowią ludzie z bloku wschodniego.Najwięcej jest turków,arabów,murzynów, żółtych i ormian .Trochę siedzę w tych sprawach i wiem jak duży jest problem kolorowych.Najczęściej jest tak że Turek poznaje Polkę przez net.Zaprasza ją do Turcji na wakacje albo sam jedzie na wakacje do Polski.Tam ją uwodzi i mają szybki ślub ,w Polsce otwiera Kebaba i sprowadza swoją inną rodzinę(braci,kuzynów ),załatwia im wszelkie pozwolenia na pracę.Z polką ma dziecko ale kręci oczywiście z innymi,jak to Turek.często zaciąga długi na koszt żony i później ją zostawia z długami i kredytami.Znam Turka,który mówi po Polsku i to nawet dobrze,ale wszelkie sprawy to załatwia z kochanką,nawet nie z żoną ale z kochanka bo nie umie pisać po Polsku.Wiec gdyby nie Polki to problemu turków w Polsce by nie było.A później Polki płaczą że muszą spłacać długi za Turka.Znam taką Polkę co ma do spłaty 200tys zł ,do końca życia będzie to spłacać to zachciało się jej żenić z turkiem i sprowadzić go do Polski.Wzięli kredyt na hipotekę jej rodzinnego domu,Turek się rozwiódł po krótkim czasie i się wyprowadził,a ona z dzieckiem i kredytem została sama.Oto jak turek zrobił sobie biznes w postaci darmowego kebabu,kupionego przez Polkę.Wszystko zgodnie z prawem i teraz polka może turkowi naskoczyć,on jedynie alimenty płaci,całe 300zł na miesiąc,bo z kebabów zaniża dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysl
wertyp - w jakie rzeczywistosci zyjesz? Smiac mi sie chce i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysl
Chyba ciebie cos boli. Tez zyje od lat na emigracji i tez wiele widze, obserwuje - ale nie patrze jednostronnie jak ty. Nie zal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delllllllll
Umie ktoś to przetłumaczyć Jest to po Turecku?I czy to możliwe żeby turek zakamuflował się tak że nosi Polskie imię i nazwisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysl
Pobozne zyczenie. Zawsze chadzam swoimi drogami i nie szukam przewodnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp nie każdemu psu burek na imię i nie pierdool o religii gdyż nic o niej nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysoglowy... ale czy ja pisze, ze sie zakochalam w jakims turku? wypilam z nim 2 razy kawe... kawe pilam juz z: polakiem, dunem, szwedem, anglikiem, wlochem :) i to chyba na tyle... jutro bede pic kawe z norwegiem ;) ;) ;) ale taki flegmatyczny... ciagle o tych swoich kurewskich pieskach mowi ;) ;) ;) mi naprawde nie robi z jakiego panstwa jest koles ;) kawe moge wypic... chyba nie myslicie, ze ja zaraz placze i blagam o nastepne spotkanie??? ja mam za duzo zajec dnia codziennego, aby zajmowac sie jakimis kolesiami, ktorzy nie wywarli na mnie wrazenia :) wychodze z domu o 7.30 i wracam o 18.00 :) Spotkam jakiegos faceta, ktory mi czyms zaimponuje i przyciagnie moja uwage, wtedy bede o nim rozmyslac... jednak jeszcze nie wiem skad bedzie pochodzil :) mieszkam tylko i wylacznie wsrod dunczykow :) arabow czy turkow nie spotykam, ale nie mowie, zebym patrzala na nich z pogarda... ludzie jak kazdy inny :) :) :) tylko moj synek sie pytal: "Mamusiu... a czemu ci ludzie sa pomalowani???" :) jak zobaczyl afrykanczykow na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaKbh-A tatusia gdzie zgubiłaś? Jeśli chodzi o Skandynawów to bardzo wartościowi ludzie,oczywiście jeśli jest autyntycznym skandynawem a nie jakimś arabem.Skandynawowie są bardzo wartościowymi ludźmi i jak masz szansę to nie spław go jakimiś swoimi "kobiecymi,polskimi tekstami' w stylu "faceci to pizdy nic nie warte";) Mam nadzieję że szybko znajdziesz jakiegoś męża i nowego tatusia.Oby był tylko z rasy Aryjskiej,inaczej to na dłuższą metę nie masz szans być szczęśliwa w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysoglowy Moj synek ma Tatusia :) i nie potrzebuje innego... nie musisz sie o mnie tak martwic ;) chociaz to mile z twojej strony... uwazasz Skandynawowo za wartosciowych???? zapijaczone, zacpane , smierdzace.. uwazasz ich za wartosciowych??? w TV jest program o nastoletnich matkach :) stoja z petem w ryju , dziecko na rekach, a za nimi puszki po browarach :) do tego karmia piersia swoje dzieci... wszawica non stop u malego w szkole... jakie oni maja wartosci?? zero tradycji, zero kultury, zero wychowania... nie wszyscy oczywiscie, ale 80% :) gruby ten norweg byl jak swinia ;) ;) ;) nic nie zadbany... widac, ze lubic popic... chyba nawet na kacu byl :) nieogolony... bllleeeeee dobrze, ze sie do mnie nie zblizal, bo pewnie mu z geby smierdzialo ;) ;) ;) ale polaka za to ostatnio poznalam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyp opanuj się !!!!!!1
patrząc się na Twoją kulturę nawet gdybyś bym ostatnim mężyzna na świecie nie chciałabym ciebie co ty soba reprezentujesz ? to że masz nieszczęśliwe życie nie znaczy ,że musisz denerwować innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaKbh-No cóż,patologia jest w każdym kraju.Ja byłem w Finlandii i bardzo dobrze wspominam Skandynawie.Oczywiście patologię też można była zauważyć,na szczęście tylko w mieście,bo na wsiach to raczej mniej żeby nie powiedzieć że wcale.Ale taki ten świat jest zniszczony po przez właśnie lewacką propagandę,ale jak by na to nie patrzeć to od razu widziałaś że ten Norweg nie nadaje się na twojego faceta,i nie mów że 80%,bo jednak Skandynawia należy do najbogatszych krajów świata i jest najlepiej rozwinięta cywilizacyjnie.Gdyby był Turkiem albo Arabem to pewnie grał i udawał kogoś innego,po prostu udawał by kochanego faceta,dobrego itp.A po ślubie pokazał by ci swoje prawdziwe "ja".Mnóstwo Polek jest bitych przez swoich Turków,ale żadna nie chce się przyznać do błędu,bo wszyscy jej mówili jak będzie ,rodzina ostrzegała a ona nie posłuchała i teraz nie chce się przyznać do błędu,więc udają że jakiego to mają dobrego męża,chyba nawet same siebie chcą oszukać,wystarczy poczytać ten topik jak piszą że "mąż ich tylko raz uderzył".Jaki on dobroduszny że tylko "raz",a przecież mógł zabić a nie zrobił tego,więc dobry z niego mąż,tacy są właśnie Turcy,udają przed ślubem dobrych ludzi a potem leją kobiety na potęgę boi w Turcji bicie przez męża swojej żony jest czymś normalnym i powrzechnym w ich kraju i ich kulturze .Więc sama widzisz że Europejczyka od razu poznać kim jest,nie daje tak jak araby czy turcy.Mam nadzieję że w końcu teraz ten Polak będzie w miarę normalny.Przepraszam za tego tatusia,myślałem że gdzieś świat zwierza i tymczasowo się zawieruszył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Queen- a co sobie bede zalowac... jedno zycie tylko mam, a od wypicia z kims kawy i porozmaiwaniu jeszcze nic sie nie stalo :) Lysoglowy- chyba masz racje wiesz... ale mi sie wydaje, ze problem Turkow czy Arabow wynika z czegos innego... Otoz kiedys, pewna moja znajoma dunka, powiedziala mi, ze strasznie jej szkoda wlasnie Turkow i Arabow bo nie moga znalezc tu pracy i takie tam... Otoz ona tez zle myslala :) wcale tak nie jest... To jest ich religia... Znam pewna Pakistanke, ktora tu mieszka z mezem i 2 dzieci... W Danii sa inne realia, to nie Pakistan... Tu trzeba placic wysokie rachunki za wode, prad czy wynajem mieszkania... I tak... Jesli jedna osoba w rodzinie pracuje... To ta rodzina gloduje poprostu :) moze w Pakistanie jest wporzadku czy w Turcji jak tylko mezczyzna pracuje, ale nie tutaj... Mysle, ze oni nie potrafia tego pojac, ze kobiety tez musza pracowac... ich religia tego zabrania, z tego co wiem... I to jest zrodlo ich problemow :) :) :) sa nerwowi, przepracowani itd... wiecej niz 10.000 koron nie dostana... za 10.000 to ja sama bym zdechla tutaj... nie ma co winic dunczykow czy Danie za to... przyjada tutaj, narobia dzieci i maja problem z utrzymaniem rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisze Wam sytuacje Polki z Turkiem (kurdem raczej) Otoz... zadzwonili do mnie, ze potrzebuja tlumaczki... pielegniarka srodowiskowa potrzebowala mnie przy jej wizycie u pewnej Polki, ktora ma miesieczne dziecko... Ok :) to bylo wczoraj dokladnie... Idziemy tam na 14.00 pod podany adres, widze stary oblesny dom... wchodzimy do srodka, smierdzi wilgocia, strome schody do gory... Wchodze do gory siedzi Polka z dzidzia... I zaczynamy rozmowe... bla bla bla wazenie, mierzenie, takie tam... No w koncu usiadlysmy i rozmawiamy... Polka strasznie wypytywala o wszystkie zasilki na dziecko i kiedy jej dadza mieszkanie, bo ona tak nie bedzie zyc z dzieckiem... Okazala sie, ze w Danii przepracowala 7 miesiecy, potem poszla na zwolnienie 1,5 roku i jak jej sie zwolnienie konczylo byla juz w ciazy... Ale to nie wszystko... GDZIE JEST TATA??? Przyszedl! Turek! ona zaczela sie drzec, ze ma stamtad wyjsc, Turek z jakas kuzynka zeby mu pomogla... po zalagodzeniu sprawy, wszyscy siedzielismy i rozmawialismy... Turek zalamany... Ona, ta Polka nie chce go uznac jako ojca jej dziecka! (za co moze dostac kare) Facet w szoku... Opowiadal, ze zalatwil jej to mieszkanie, ze zalatwil jej prace, ze ja utrzymywal, a ona zaszla w ciaze i go wyjebala, bo jako samotna matka dostanie wszystko! szok... nie wiedzialam co tam mowic... ta Polka mnie cisnela ciagle kiedy kase dostanie i mieszkanie, pielegniarka czerwona, a turek zrospaczony... To moze teraz Turki powinni sie bac polek??? to byla najdziwniejsza sytuacja w moim zyciu :) :) :) to nic... ale ta Polka chce mnie miec ciagle jako tlumaczke! dodam, ze mieszka w DK 5 lat i nie mowi, ani po dunsku, ani po angielsku... takze widzicie, ze w kazdej nacji sa dziwni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona - już tak nie broń tych Turków przykładami marginesowymi i jakąś patologią. Tak samo głupi ludzie są w PL czy TR czy DN :D a i w religi nie mają zabronione żeby kobieta pracowała. jak już to w tradycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaKbh iJa byłem w Niemczech z kolegą w pracy,remontowaliśmy domy i mieszkaliśmy w przyczepie kempingowej,kolega trochę mówił po Niemiecku i było ok,ja tam nie musiałem umieć języka,mimo to było mi ciężko cokolwiek w sklepie obsługowym kupić.Szczerze to nie wyobrażam sobie jak można żyć w kraju i nie znając języka.Kolega proponował mi pracę i mieszkanie w Anglii,ale z góry zrezygnowałem,nie tylko z względu na język ale nigdy bym nie pojechał do kraju bez znajomości języka.W Finlandii byłem tylko na wczasach,więc język nie był mi potrzebny bo mieliśmy tłumacza. Co do Turków to moja koleżanka wyszła za Turka,założyła sobie z nim profil na NK,wysłałem jej zaproszenie i wiadomość z tekstem"Co ciebie słychać,musimy się kiedyś spotkać i napić się piwa,powspominamy stare czasy,mam jeszcze kontakt z paroma osobami z naszej starej paczki" Najpierw dostałem zapytanie,"kim jestem" Kiedy się uśmiałem ,bo nie możliwe żeby mnie nie znała.to wtedy oni(prawdopodobnie tylko on)Powiedział mi w jej imieniu że mnie nie zna,że ma męża i jest szczęśliwa,po czym umieścił mnie na czarnej liście.Byłem w szoku jak mało kiedy,okazało się że ona w znajomych ma tylko płeć piękną i tylko rodzinę,czyli kuzynów,wujków itp,nie ma żadnych kolegów.Podejrzewam że ona nawet nie ma dostępu do NK.Oczywiście żyją w 4 ścianach i mogę się tylko domyśleć co tam się musi dziać,skoro takie głupoty jej robi że zabrania się spotykać z znajomymi,to co jej musi robić w 4 ścianach? Ostatnio na NK znalazłem jakąś Polkę w Norwegi,która jest związana z Arabem.Co ciekawe,to go widziałem,jej dzieci też,nawet jej brata.Ale jej nie umiałem zobaczyć bo wrzędzie była jak ninja,bylem w szoku że tak Polka uległa wpływowi tego araba,rozumiem że jakieś histy ale nie jak ninja i to w Norwegi,a do tego same propagandowe teksty o islamie i jakie media są złe bo krytykują islam.Byłem w szoku tym profilem Polki.Tym bardziej jak czytam głupie Polki,które wierzą że ich Arab czy Turek pozwoli im na wszystko po ślubie i nie będzie nimi rządził,to jest kompletna naiwność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Queen Nie wazne gdzie to maja... w religii, w tradycji czy gdzies indziej... lipe robia po calosci :) :) :) nie potrafia rozgraniczyc pewnych rzeczy... A ten Kurd przyjechal do Turcji w wieku 12 lat... tak czy inaczej nie bronie... ale jazdy robia i Turki i Polki :) siara po calosci... W szoku tylko bylam, bo tak piszecie, ze Turki bija kobiety i w ogole... a ta Polka jechala z nim jak z gownem, a on tylko w ziemie sie patrzal :) :) :) taki Turek to chyba tez czlowiek prawda?? :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysoglow- mnie duzo arabow zaczepia na badoo :) :) :) Ja tu przyjechalam znajac 2 jezyki obce: wloski i angielski i jeszcze dunskiego musialam sie nauczyc (jezyk z piekla rodem) ja mieszkam 15 km od Kopenhagi i tu nie ma za duzo obcokrajowcow, dunczycy sie izoluja :) za to na www.polonia.dk mozna poczytac jak polki wypisuje o arabach :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka,mnie się wydaje że on po prost nie czuł twardego gruntu pod nogami i Polka to wykorzystywała,dobrze wiedziała że bez niej to go deportują z Dani i z Europy.Mnie się wydaje że oni trochę się tylko bawią w Europejczyków i udają że się z Europejczykami asymilują,to tak jak Turyści jadą do Turcji i udają Turków czy Turynki,jedzą ich potrawy i starają się żyć ich kulturą,to tak samo z Turkami w Europie.A po za tym jak oni się porozumiewali,skoro ona ani po Angielsku ani po Duńsku? Co cię tak skłoniło do wyjazdu do Danii?W Polsce miejsca dla ciebie zabrakło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp-Nie rób wstydu Polsce,bo kiedyś spotkasz takiego Polaka jak ja,i w jednej chwili stracisz zęby(o ile masz jeszcze co stracić)plus to tego przestawię ci nos.Więc idź napić się Jabola i obciągnąć Mietkowi,bo tylko tyle umiesz.Pewnie jesteś jakimś Turasem i chcesz specjalnie skompromitować Polskę,bo oni nie lubią Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERTYP- polka ma ponad 40 lat :) :) :) Lysoglowy- alez Turki wcale sie nie bawia w Europejczykow! buduja tu te swoje Getta, nie chca mieszkac wsrod dunczykow, nie chca mowic po dunsku, dzieci tureckie w szkolach mowia po turecku miedzy soba na przerwach... Do Danii wyjechalam z przyczyn osobistych :) :) :) nie widze sensu, aby moje dziecko musialo sie meczyc w tym zlym, skorumpowanym kraju... Tutaj nie ma Smolenska i J.K czy radia maryja :) tu jest normalne zycie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaKbh -Nie wiem w jakiej Polsce żyłaś,ale zapewniam cię że w tej w której żyje to też nie ma J.K,Smoleńska i radia Maryja.Oczywiście ten kto chce to ma,a tego co to nie interesuje to tego nie ma.Z tego co mi wiadomo to w Danii radio Maryja też nadaje,Polską telewizją pewnie też da się ściągnąć.Mimo wszystko wolę Polskę,z jednego względu.Otóż czuję się tu bezpiecznie.Nie ma Turków,Murzynów ani Arabów i sami swoi.Nie wliczając jakiś Turków z kebabów,bo oni nigdzie w Polsce nie chodzą,żyją jak pod ostrzałem,tylko dom i kebab.Dla mnie Europa zachodnia już jest całkowicie spisana na straty,tak samo Skandynawia.Jak miał bym się gdzieś przeprowadzić to do Rosji,ale i tak nie teraz.Dopiero wtedy jak Rosjanie zrobią gruntowny porządek bo byłym ZSRR,jak na razie to dobrze im idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysoglowy- chciales napisac, ze jeszcze ich nie ma... Polska, jako czlonek EU musi przygarnac Afrykanczykow i Arabow :) :) :) A Dania robi ogromne porzadki z obcokrajowcami spoza UE :) :) :) cale rodziny z dziecmi urodzonymi nawet w DK opuszczaja Danie :) przypadek z mojego synka przedskola, kiedy turecka rodzina z 4 dzieci (dwoje urodzonych w DK chodzilo juz do przedszkola) zostala deportowana do Turcji :) przez caly okres jaki tu byli nie nauczyli sie jezyka i nie pracowali. Dania obecnie jest najbardziej restrykcyjna i odizolowana od innycg panstw EU... mozesz poszperac w necie i poczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×