Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość gamma48
Co miałam jeszcze dopisać. Może to niezrozumiałe dla niektórych kobiet, ale z dwojga złego osobiście wolalabym dowiedzieć się, że mój mąż (jeśli Bóg da i do slubu dojdzie) powie mi o drugiej kobiecie, zapyta czy zgodzilabym się na drugą żonę (oczywiście nie zgodziłabym się), ale wolałabym wiedzieć, wolałabym móc podjąć decyzję, ze np. nie zgadzam się i np. mąż chciałby tamtą, wtedy mogłabym wystąpic o rozwód. Współczuję natomiast Europejkom, które czesto dowiadują się przez przypadek po latach, że były zdradzane przez mężów czy to z jedną, stałą kochanką, czy tez z wieloma, co chwilę nowymi. Uważam, ze lepiej miec świadomość i czystą sytuacje, zgadzam sie na kolejną zonę lub nie zgadzam się, wiem o niej (czesto nawet kobiety zaprzyjaźniają się z sobą i pomagają sobie nawzajem) niż być oszukiwaną przez x czasu przez męża chcrześcijanina, który slubował miłość, WIERNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ małżeńską, no ale na ślubowaniu się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma48
Nie sam na sam w domu, w miejscu publicznym tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w wypadku gdy się rozwiedziesz, myślisz że mąż będzie nadal opłacał Ciebie i dzieci? przecież na stare lata możesz nagle zostać sama bez środków do życia i bez doświadczenia zawodowego. a jak mąż nagle umrze, kto będzie utrzymywał rodzinę? Twoje podejście trochę przypomina - wyjdę za niego, bo będę miała wygodne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma48
Nadal w to nie wierzę, odczekam jeszcze troche nim uwierzę, że tak już będzie. Co do pytania do mnie to wcale nie idę na latwiznę. Napisalam tylko jak mają kobiety w Polsce, czy część w innych krajach. Ja pracuję akurat zawodowo, do tego prowadzę hodowle psów, psów dużych, które dobrze trzeba ułożyć, zatem przed pracą trzeba z nimi wyjść, po też, ponadto zająć się nimi konkretniej, karmić, czesać, a jak jest miot szczeniaków to zdarza się, że suka nie ma mleka albo ma tyle co kot naplakal, albo nie zajmuje sie w ogole szczeniakami. Szczęściem jak jest wszystko ok. i tylko śpi sie 2 tyg. przy porodówce, na podłodze czy materacu z zapalonym światlem i staje się natychmiast na równe nogi gdy ktoreś szczenię zapiśnie. Ale jak suka nie ma pokarmu, nie zajmuje się psami a mamy np. 9 szczeniaczkow to niestety człowiek nie je, nie śpi i ciągle zajmuje się tylko szczeniakami dokąd nie zaczną jeść same, czyli ok. 3-3,5 tyg. Nie ma wtedy czasu na jedzenie dla siebie, śpi sie po 5-15 min. jak się uda, jak szczeniaki pojedzone dadzą pospać choc tyle i też śpią. Z hodowli nie zrezygnuję, bo mimo, że to ciężki kawałek chleba to jednak kocham psy i kocham mieć te maluchy, choć nieraz wyczrpują, z pracy zawodowej, napewno na czes odchowania dziecka, bo nie wyobrażam sobie jeszcze chować dziecko, zajmować się psami i chodzić do pracy, natomiast później pewnie wrócilabym spowrotem. To tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma48
Sorry zeta, ale piszesz takie głupoty, ze głowa mala a Koranu to ty chyba w rękach nie miałaś/miałeś, zresztą jak wiesz skoro nie jesteś muzulmanką/ninem i tak ci Koranu nie wolno dotknąć, ale możesz sobie poczytać przekład Bielawskiego na stronie Polskiej Ligii Muzułmańskiej na internecie. To co piszesz o okresie i zakazie wyjścia z sypialni, coś ty się (jako, że nie wiem jakiej płci jesteś będe pisała w rodzaju nijakim) z choinki urwało? Skąd w ogole takie idiotyczne rzeczy wypisujesz? Obrana inna taktyka, jak tamta nie skutkowała? Ja jakoś,jak i inne muzulmanki, nawet te, ktore ze swoimi mężami mieszkały jakiś tam czas w ich krajach np. Irak (Teresa z dzieciakami), Algieria (Agata z dzieciakami) nie mówią takich bredni, ani tam, ani tutaj nie ma czegoś takiego. Jedna wielk bzdura, a jak cię niby facet wywalił, sorry, mnie nikt nie wywali, ewentualnie mogłoby to być w druga stronę, jak się nie ma we łbie i liczy tylko na kasę faceta to potem się ląduje na ulicy. Poza tym trzeba się też zastanowic kogo bierze się za męża, jak pisałam wczesniej, ważne jest to aby moc zobaczyć, pojechac i zobaczy na zywo na ok. miesiąc jak wyglądają stosunki w rodzinie, jak traktowane sa kobiety a nie hop, siup wziąć ślub a potem płakać, ze cię wywalił (o ile to w ogóle prawda). Podszywając się pod mój nick juz jestes niewiarygodne, to jakiej jesteś płci, niezdefiniowane, wiele razy były napisane klamstwa zatem daruj sobie teraz pisanie jak ci źle i niedobrze, bo kompletnie w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z muzułmanami trzeba ostrożnie
a czy coś realnego gammo48 dzieje się z dziewczynkami obrzezanymi w wieku 6-7 lat? Dlaczego nadal są obrzezane? Czy wiesz coś na ten temat? I czy wiesz dlaczego pedofilia jest akceptowana wśród niektórych muzułmanów i uprawiają seks, a raczej zmuszają do niego małe dziewczynki? Czy rozmawiamy tu o jawnych pedofilach? Jak zapatrujesz się na pedofilię Mahometa i jego zachwycanie się dzieckiem karmionym piersią, o której to dziewczynce Mahomet powiedział, że chce, aby była w przyszłości jego żoną? Czy uważasz, że to sprawiedliwe, ze mężczyźni mogą mieć więcej niż 1 żonę, a kobiety tylko 1 męża. Rozumiem, że się nie godzisz i nie zgodziłabyś się na kolejne żony, a co z kobietami, które chciałyby mieć kilku partnerów i uczynić to sprawą jawną? Kobiety, które nie chorują na homoseksualizm wolałyby mieć więcej partnerów, a nie kolejne żony swojego męża. Ja nie jestem muzułmanką, a tknęłam Koran - przekład, a jak ktoś tknie Koran to co się dzieje? Ktoś go będzie gonił? Czy wiesz coś o zabójstwach i samobójstwach tzw. honorowych i dlaczego muzułmanie tak okrutnie, nawet w tych czasach karają zdradzających? A co z kobietami, które zostały zgwałcone? Dlaczego one trafiają do więzieni wraz z napastnikami i dlaczego napastnicy nie dostają odpowiednio ostrych kar? Czy nadal jest tak, że słowo mężczyzny jest o wiele więcej warte niż kobiety i gdy kobieta chce coś udowodnić przed sądem, to musi jeszcze kilku mężczyzn świadków przyprowadzić i zdarza się, że mężczyźni zrobili coś złego kobiecie, ale jeden świadczy dla dobra drugiego, ze to nieprawda i kobieta kłamie i kobieta idzie do więzienia? Czy będziesz się uczyła, pracowała, jeździsz sama samochodem, możesz sobie iść do sklepu kiedy chcesz i z kim chcesz, możesz sobie iść do praku itp np. sama lub z koleżankami? Masz jakiegoś przyjaciela domu czy to dopiero po ślubie? Zdrady są okropne. Nie chciałabym zdrady męża - jawnej czy niejawnej, nigdy. A małżeństwo z kolejną tak bym traktowała. Nie jestem muzułmanką, nie chcę nią być, mi wystarczy być dobrą i szanować innych i w tym jest Bóg, nie zastanawiam się nad objawieniami, wniebowstąpieniami, dziewictwem Marii itp. To jest już poza mną, mam na to swoje wytłumaczenia. I pomimo, iż większość religii opartych jest na kłamstwach, manipulacjach, podawaniem ludziom to, co ktoś uznał za stosowne, to ja już nad tym nie dumam. Teoria ewolucji połączona z religią wyklucza kazirodztwo i tego uczą młodych księży. Gdyby tylko ktoś się tym bardziej zainteresował... Mi wystarcza to: być dobrym dla siebie i innych, nie ranić innych, a wierzyć to sobie może każdy w co chce - w stół, krzesło, talerz, chusteczke - wszystko jedno, oby być dobrym dla innych, nie krzywdzić innych. Dzieci wychowuję w religii chrześcijańskiej, ale podejrzewam, że za jakiś czas dojdą do tych samych wniosków co ja, a ktore to wnioski przekazał mi tata. Jak możesz gammo - odpowiedz na moje pytania. Dziękuję. No i życzę Ci szczęścia w Twoim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Dziewczyny, czy wierzycie w miłość Polka-Turek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma48
z muzułmanami trzeba ostrożnie odpowiem Ci ale jutro, dzisiaj caly dzień ganialam i zalatwialam rożne sprawy, potem byłam na Iftar u zony Imama, jestem dziś zmęczona, obiecuję, ze na część pytań odpowiem jutro a na część raczej po rozmowie z Imamem, kilka jest takich, że nie jestem pewna odpowiedzi a nie chciałabym Cię wprowadzil w bląd, tez nie wszystko znam i nie wszystko wiem i umiem się do tego przynać, ok, może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Jasne, gamma48. Dzisiaj się dowiedziałam, że ten mój to zwykła, egeistyczna świnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Najgorzej, że są takimi kobieciarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala...,,,
zeta48 całkowicie popieram . Drugie zdarzenie kiedys na dyskotece przyszło 3 turków zagadywali i chamsko podrywali kazdą fajną dziewczyne , czy to była sama czy z chłopakiem , do pewnej dziewczyny zaczoł sie klejic kiedy ta była obojętna na jego zaloty zaczoł ją wyzywac od kurew a z nim jego kumple turasy , dziewczyna rozpłakała sie i zaczeła uciekac turas ją przewrócił przy lożach , ktoś zawołał bramkarzy bo Ci szybko zaragowali i wyprwadzili ich za szmaty na zewnątrz , te parszywe mędy jeszcze odgrażali sie i wyzywali bramkarzy no ale oni tak łatwo w kasze dmuchac sobie nie pozwolili i turaski dostali dość porządnie po mordzie , czułam satysfakcje i ulge jak widziałam ze CI mięsniacy ich oładają . Takie scierwa z tych turasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Zdrajcy! Ktoś w ogóle wierzy w prawdziwą miłość z Turkiem? Pewnie są takie przypadki, ale naprawdę rzadko się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma48
Lokum, skąd takie wnoski? Przecież nie masz bledego pojęcia kim jesteśmy więc nie rozwalaj mnie. Natomiast chętnie uzyskam odpowiedź skąd takie "ciekawe" wnioski wysnuleś.snułaś????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
gamma48, sprostuję swój błąd. Chodziło mi o to, że Turcy to zdrajcy, zdradzają na potęgę. Oczywiście nie mówię o wszystkich Turkach, ale o większości, np. o tycj z Riwiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Italia
byla gwalcona? zglosila to na policje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z muzułmanami trzeba ostrożnie
gamma48 z muzułmanami trzeba ostrożnie odpowiem Ci ale jutro, dzisiaj caly dzień ganialam i zalatwialam rożne sprawy, potem byłam na Iftar u zony Imama, jestem dziś zmęczona, obiecuję, ze na część pytań odpowiem jutro a na część raczej po rozmowie z Imamem, kilka jest takich, że nie jestem pewna odpowiedzi a nie chciałabym Cię wprowadzil w bląd, tez nie wszystko znam i nie wszystko wiem i umiem się do tego przynać, ok, może być? -------- Dobrze, czekam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala--..,,
wystrzegaj się Turków , tak wkopała sie moja przyjaciółka tez mówił ze ją kocha (był ochydny nie wiem co w nim widziała) ślubował jej miłosc juz po pierwszym miesiącu zabrał do niemiec a tam była notorycznie bita gwałcona przez niego przezyła koszmar , zamknoł ją w domu i nie pozwolił nigdzie wychodzic naszczescie udało sie jej uciec . Znam wiele podobnych histori z Turkami dlatego dziewczyny wystrzegajcie sie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Yhym... Generalnie to nie są źli ludzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhkjh;kkl
ha o kurcze turki beda was bic. a ty mala pewie masz gruba ta kolezanke. oni lubie grube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Każdy niech mówi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turek polka - kolejna...
w wakacje wybrałam się wraz z kumpelą na do Turcji.. poznałam wiele wspaniałych ludzi.. wśród nich był też On.. i nie powiem teraz tego magicznego zdania, że zakochałam się odrazu.. miło spędziłam wakacje i wróciłam do domu.. no i zaczelismy pisac ze soba, i mysle, ze go kocham, ale nie wiem co dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Najlepiej nic nie robić... Taki już ten los. Oni mają laski na pęczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-ka87
Lokum..! co ma być to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
an-ka87, cicho mi tam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-ka87
Lokum - bo co !? :D co mi zrobisz ? :D ja jestem dalekooooooo !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-ka87
skąd ta pewność, że Rosjanki sieją HIV'a? i że Turki, Egipcjanie też go rozprowadzają..? i robią to specjalnie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
an-ka87, tacy już są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×