Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość nulka 33
lokum wiec jak masz takie podejscie to spoko , u nas to powazny zwiazek z deklaracjami , jestemy zareczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Nulka 33, ja w sumie też.... Tylko cicho sza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka 33
to co zdradzasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma48
Lokum no to masz lajtowe podejście. Tego właśnie w islamie nie ma, związek to powazna rzecz, ja Ci teraz nie piszę, ze robisz źle, to Twoje życie i Twoje wybory, niemniej tak jak pisałam w islamie zwiazek, a potem narzeczeństwo i małżeństwo to bardzo ważne rzeczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Nulka 33, Gamma48, jestem dziewicą, nie poszliśmy do łóżka. Lajtowe podejście przyszło mi samo, po co mam się zamartwiać? Nie, nie zdradzam go. Pod żadnym pozorem. Ja po prostu przestałam się zamartwiać tym, czy zadzwoni, czy nie, czy napisze, czy nie. :) Co ma być, to będzie. Ja jestem wierna. Po prostu mam dość stresowania się i przeżywania tego. :) Jestem jeszcze nastolatką. I dałam mu ostatni kredyt zaufania, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka 33
skoro jestes nastolatka to chyba lepiej daj sobie z nim spokoj bo zycie to nie zabawa chyba nie jestes na etapie decydowania co dalej w zyciu jestes na to chyba za mlodziutka wiec na pewno jestesmy w innej sytuacji ja mam 33 lata jestesmy razem 2 lata byly normlane formalne zareczyny plany itd dobrze ze sie nie stresujesz masz cale zycie przed soba pobaw sie poki mozesz byle nie uczuciami innych :) ide spac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma48
Podpinam sie pod słowa Nulki, będę okropna, ja jestem od niej troche mlodsza, ale nastolatka już dawno przestalam być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Oj tam, Oj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prezes wertyp
Lokum sama widzisz dziewczyny ci dobrze radza. Nie rozumiem po co piszesz o zakazie... Ja o niczym takim nie slyszalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
W każdym razie, mam jeszcze czas. Poczekam, zobaczę. Zbliża mi się dwudziestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-ka87
prezes to co zakopujemy topór wojenny ? :) Lokum, jak już Ci kiedyś napisałam, że masz sobie dać spokój, że masz życie przed sobą! Czeka Cię jeszcze dużo niespodzianek i radosnych chwil ! "młoda, gniewna, zbuntowana!" :) Martwić to ja się mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prezes wertyp
anka nic do ciebie nie mam. doszlem do wniosku, ze jestes sympatyczna osobka. jakze w wielkim bledzie bylem oceniajac ciebie negatywnie :( mam nadzieje, ze u ciebie wszystko w porzadku. zaslugujesz na szacunek ksiezniczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Cóż za skrucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prezes wertyp
tobie chyba nie podpadlem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-ka87
prezes... - jak miło :) "po każdej burzy wschodzi słońce" :) myśle, że to co teraz napisałeś, to było tym razem szczere.. ;). Teoretycznie u mnie wszystko dobrze ;) Lokum - w każdym człowieku są też dobre strony ;) Może tym razem prezes pisze od serca, może nie, się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z muzułmanami trzeba ostrożnie
gamma48 Podpinam sie pod słowa Nulki, będę okropna, ja jestem od niej troche mlodsza, ale nastolatka już dawno przestalam być ----------- A gdzie odpowiedzi na moje pytania gammo48?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elif48
z muzułmanami trzeba ostrożnie czy Ty czytać nie potrafisz? Taki dłuuuugi post to odpowiedzi, wpierw może łaskawie przeczytaj czy ktos odpowiedział, a nie tylko ostatni post i od razu "a gdzie odpowiedzi?" Jesteś taką ignorantką, ze chyba szkoda mojego czasu nastepnym razem na odpowiedzi dla Ciebie, bo i tak ich "nie zauważysz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertygunka
Ja za przykład podam 30 lat udanego związku moich rodziców (Polka i Arbab), jak jest miłość to nacja się nie liczy. Przede wszystkim dużo tolerancji i zrozumienia, to są różne kultury! nie dajmy się oszukać, religia wcale krytycznie się nie różni, mój Tato brał slub w kościele, bo szanuje religię mojej Mamy... moja Mama nie musiała stawać się muzułmanką... barierą stał się tylko rasizm w Polsce, którego nawet ja doświadczałam!... wszystko zależy od miłości, toleracji i zrozumienia wzajemnej odmienności - nic poza tym. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka 33
a ja nadal nie wiem co robic :D tak mnie czasem wkurwi ten moj ze dalabym po mordzie i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elif48
Nulka to daj, zobaczymy co on na to :D To byl żart oczywiście, nie popieram bicia żadnej ze stron. Musiałam sobie znów zmienić nick, ale to nic, tyle jest liter w różnych alfabetach, hehehe, damy radę :D Pozdrawiam i hmmm, życzę Ci normalności w związku i wreszcie mniejszej dozy bezpodstawnej zazdrości ze strony ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka 33
normalnie i fajnie jest bardzo czesto ale jak juz mu odbije to szok :D pare razy mu sie oberwalo jak mnie wkurzyl a jestem nerwowa to walnelam go z calej sily nie oddal oczywiscie tylko mnie przytulil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elif48
Ja nie mogę, chlopczyk ma naprawdę zdrowo zrą...ą psychę, no coż, miala rację, ze nie odpuści, nie tu to tam. Ja bym stawiała na jakieś porządne zaburzenia emocjonalne, tu nas zaczął przepraszać a tam dalej swoje. Ciekawe kiedy tu przyjdzie i znowu zacznie bzdury pisać. No cóż, takim trzeba tylko współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-ka87
prezes , jestem pod wrażeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prezes wertyp
przeprosilem kilka dziewczyn, wobec, ktorych zachowalem sie nie ok. wmawialem im jakies bzdury (to byly zwykle zlosliwosci, nie mailem do tego podstaw), i tez te co zmieniaja wiare, i chca zyc po Islamsku ze swoim (czyt. rozklada nogi po slubie, i jest w zwiazku 1 kulturowym). zmienilem sie na lepsze, ale wrocilem ponownie. nicki sa usuniete, nie obrazawam was wulgarnie. przeprosilem kogo trzeba, szczerze!!! ale wiadomo. wchodze na net, to korci cos napisac ;) pisalem ze jestem rasista. pisalem tez inne rzeczy. to juz skasowane. nie rozumiem tego zdziwienia. a ty beta... sama wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prezes wertyp
an-ka87 staram sie. mam nadzieje, ze nie zasmuciłaś sie z powodu mojego najnowszego tematu na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-ka87
Prezes, piszesz "nie rozumiem skąd to zdziwienie" otóż przyjacielu prawda jest taka, że przez jakiś czas poniewierałeś mną i jeszcze innymi laskami tutaj, a teraz od tygodnia piszesz jak na normalnego człowieka przystało :) dlatego każda z nas się dziwi i zastanawia się skąd ta zmiana :) . Poza tym, daj spokój tym co żyją w związu z tyrkami czy innymi :) każdy ma prawo do własnej opini, wiem, ale serce nie sługa :) rasista, arab, turek, czy Bóg wie kto jeszcze, to też są ludzie i mają prawo do uczuć :) co do Twojego nawego wątku, czytałam tam na szybciocha, ale dzisiaj jak wrócę z pracy to sobie wezme lampke winka i spokojnie poczytam :P p.s a dlaczego miałabym się zasmucić ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokum
Wertyp potrzebuje pomocy dobrego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prezes wertyp
pomaranczki prowadza partyzanke i mnie przesladuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaa
wertyp myslalam ze nie mozesz byc bardziej zalosny ale jednak mozesz :D znajde kazdy topic ktory zalozysz no dalej pokaz na co cie stac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×