Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość zofia bigosowa
Czy to prawda że muzułmany nie używają papieru toaletowego do podcierania dupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@zofia bigosowa tak to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"Simit wrocilas juz z zakupow?" Simit jest żoną muzułmanina, więc nie może się stroić i pindrzyć :O jej zakupy ograniczają się do kupowania ryżu oraz baraniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się uśmiałam Simit :D kurde ale z tym łańcuchem to już przesadził jak masz mu kapcie podać jak na kanapie zasiądzie :P a mmsa Safii wysłać nie możesz bo ma pewnie telefon już zablokowany co by się ze światem nie kontaktować!!!! 30 mhmmm błogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu nie ma się z czego śmiać
Tu nie ma się z czego śmiać, niektóre muzułmańskie żony rzeczywiście są bite, gwałcone i więzione, znam osobiście taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak wiele polek "zakochuje" się w turkach? Kwestia fałszywego oczarowania by zdobyć białą sukę i zrobić z niej ciężarną niewolnicę. Nie wierzę że to setna tysięczna polka zakochana czystą, nieskazitelną miłością, która koniec końców przerodzi się w samotne wychowywanie brązowego dzieciaka lub/i meczet z własnego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela88
Rutkowski już chyba zakończył swoją działalność, niezbyt sprawnie mu to szło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
ej Ludziska macie może namiary na ten artykuł z onetu ? (poznałam cudzoziemca," czy cos w tym stylu i traktowało o Arabie czy o Turku) wiem że coś takiego było ale chciałam to poczytać, przegapiłam, teraz nie moge znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela88
Poszukaj w google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela88
Poszukaj w google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Nela88 też jesteś w związku z muzułmaninem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic ciekawego niedawno wstalam ,mialam nocke,ale kiepsko mi sie spalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrrrrrrrr.... ktos dodal jedno "i" do mojego nicka go zaczernil,to juz kpina! co za trep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trepie ak ograniczony,ze musisz sie podszywac pod kogos i nie potrafisz nawet wymylic swojego nicka?! wkurzyles mnie teraz,zakup sobie nowy sprzet,bo na takie zakompleksione osoby,jest tylko jeden sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze juz wzieli sie za podszywacza. I bardzo dobrze:) . W UK juz dawno by mial problemy za wyglaszanie takich antyrasistowskich tresci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@gooz123 posty takich jak my są dla nich po prostu niewygodne, a one nie przyjmują do siebie oczywistych faktów, pewnie mysla, ze ich turek jest inny, haha :D tak, tak kazdy jest inni, a koniec koncow wszyscy robia sie tacy sami, jakos starsze kobiety nie wypowiadaja sie o nich tak entuzjastycznie, ciekawe dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safiii Chyba pousuwane są posty bo nie bardzo wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widzicie,co sie dzieje? wiadomo juz kto jest kim:) moderator mi odpisal,ze sprawdzaja nasze forum i jeden nr IP pisal z kilku nickow :) zalosne...a najlepsze jest to,ze to cos nie chodzi tylko po naszym forum,tylko udziela sie na innych haha... mnie sprawdzili,podalam swoje pelne dane i jest ok,teraz sie sie podszywa i robi z siebie idiote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit,napisalam skarge i prosbe o sprawdzenie. Zapewnili,ze sie tym zajma,ja nie moge udostepniac tresci maila,bo to grozi naruszenie danych,ale sama do nich napisz,to zobaczysz,co sie stanie,moderator usuwa sam wszystkie posty tego samego IP z naszego forum i wyszlo,kto jest trepem:) ja bym sie ze wstydu spalila.... ja ze swoich zrodel doszlam skad to COS ,powiem Ci,ze juz w podstawowce lubiane nie bylo, jak wyglada juz wiesz,wiec nie ma sie co dziwic,ze takie zdesperowane,ze musi zyc zyciem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci ile wy macie lat tak naprawde bo mam wrazenie ze duzo za malo zeby sie udzielac na jakimkolwiek forum zal mi was ze takie mlode a juz szukaja sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela88
Witajcie Safii i Simit:) hehe to "coś" interesuje się teraz moja osoba haha. jak u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela88
Jak można zastrzec konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×