Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

w rzeczy samej sukces :D chyba jednak masz naście lat skoro tak się wypowiadasz :P a skoro trzymasz się od nich z dala to na jakiej podstawie wystawiasz opinie na ich temat???? jak można oceniać kogoś kogo sie nie zna i nie miało się z nim doczynienia???? 5 lat i czułe słówka :) tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dziewczyny a to jest bardzo ciekawe,ze osoba,ktora jest rasista i trzyma sie z daleka...siedzi na naszym forum i z marnym skutkiem probuje na sile cos udowodnic...:) a Ty kochana uwazaj na meza,bo pewnie ma na boku jeszcze kilka!... Ty go utrzymujesz,jestes brzydka i tylko taki "ciapaty" Cie chcial... a czule slowka mowi,bo ma to we krwi,a nie dlatego,ze Cie po prostu kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii Ciekawe jak bedziesz szydzić z moich wypowiedzi, jak któregoś dnia jej mąż specjalizujacy się w czułych słowkach, zakopie ją w ogródku, bo np. uśmiechnie się do obcego mężczyzny, albo po prostu będzie "zbyt zachodnia" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@ona Ile waży twój mózg? 1 gram??? To że nie zadaje się z nimi nie oznacza, że mogę mieć te przyjemnosc niewidywania ich w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@ona Mam ciekawsze zajęcia niż patrzenie na brudasów, niestety ich jest coraz więcej i kontakt z nimi jest nieunikniony, gardzę nimi szczerze, ale oni o tym wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda sie wdawac w dyskusje,forum jest dla osob,ktore sa badz byly w takim zwiazku... po co wiec wchodza tu osoby,ktore maja wiedze tylko teoretyczna?!... i zeby byla jasnosc,ja z nikogo nie szydze,tylko razi mnie jawna glupota... jak mozna obrazac kogos,o kim sie nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii To że nie sypiam z brudasami nie oznacza, że nic o nich nie wiem i nie mogę się wypowiedzieć na temat ich dotyczący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak prymitywna odpowiedz tzw. malo maslane haha....powtarzasz sie co chwile,komentujesz kazdego wypowiedz i komentujesz zdania wyrwane z kontekstu :) to jest bardzo na poziomie.... teraz zaloz sobie dwa stale nicki,moze tak uda Ci sie przekonac kogos do swoich racji... Kazdy dla Ciebie tu jest glupi,naiwny i oczywiscie wymysla,ze jest szczesliwy....a ja jakos nie zauwazylam,zebysmy tu pisaly,ze jest tylko dobrze i cudownie, jest normalnie...kazdy sie kloci,ma ciche dni etc. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii Nie każdy jest głupi, przecież niektóre uciekły od swoich muzułmanów, więc wykazały się inteligencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te ktore zyja w takich zwiazkach przez lata i sa szczesliwe? wg Ciebie to kretynki i maja czekac az sprawdza sie Twoje teorie?...banaly...nic wiecej... a co powiesz o naszych lekarzach,ktorzy wyjezdzaja do krajow arabskich,bo tam duzo lepiej zarabiaja i lecza samych Twoich wrogow, to tez kretyni?... niech dotrze w koncu do Ciebie,ze kazda sytuacja jest inna...nie mozna generalizowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mimo wszystko pozdrawiam wszystkich rasistow z przepieknej słonecznej Ankary. Ciapatych tu nie brakuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie cipy
głupie cipy w was i tyle, a potem płacz że bije, nie szanuje lbo odebrał dzieci PO CO TO WAM ? świadomie pakować się w takie układy na głupotę nie ma rady i nie ma co dobrze zyczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit Ty glupia cipo :P dobrze,ze wiem,gdzie jestes to Cie uratuje,jakbys byla wieziona i bita :P A powaznie to baw sie dobrze,ja zaraz odpisze na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś powie czemu nie mogę zadzwonić do polski? SMS normalnie pisze a zadzwonić nie mogę. Kartę mam z Orange. Opcja bez abonamentu. Z tego co wiem w opcji na kartę ROAMING uruchomiony jest automatycznie. Nie wiem o co kaman bo już kiedyś byłam z ta karta w Turcji i wszystko było ok. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@ Simit Zapytaj w pobliskim meczecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safiii Poszukam, może w Kizilay coś znajde. A powiedz ile elementów ? Dwa czy jeden:-)? Samas cipka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlacz i wylacz tel... i sprawdz czy nr pod ktory dzwonisz masz wpisany z nr kier PL+48...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii Co ty masz z tymi lekarzami? To co innego, niech jadą za kasą, niech im ciapaci płacą, i to słono, wszakże w końcu biały europejski lekarz to rarytas. Beda mieli przyzwoita opieke lekarska. A mi chodzi tylko i wylacznie o zwiazki naiwnych kobiet z europy z jakimis śniadymi żigolo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safiii Poszukam, może w Kizilay coś znajde. A powiedz ile elementów ? Dwa czy jeden:-)? Samas cipka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit dwa... :) do cwircinteligenta: bo akurat mam stycznosc i z jedna i z druga stona ,znam temat i moge sie wypowiadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no c.pka :).....cale szczescie bez celulitu, obwislych piersi i macicy w strzepach buhahaha.... ale pewnie to moje ostatnie podrygi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam wpisane uffff Your acount has been blocked on this phone Tak gada babka jak chce zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×