Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość DZIEWCZYNY NIE PROWOKOWAĆ
Turków i innych muslimów- na plażę, jak jest w cieniu jakieś +50, chodzić w dresie i czapce, nie wychodzić z hotelu na zewnątrz, ba lepiej w ogóle nie wychodzic z pokoju, a jedzenie odbierać spod drzwi, rozglądając się uprzednio, czy nikogo nie ma na korytarzu, jak proponują tam dobrze płatną robotę, bo potrzebują specjalistów, to broń Boże się zgodzić- toż to jawna prowokacja , a poza tym jak któryś powie merhaba, odpowiadać fack you, a jak sie uśmiechnie- to już więcej nigdy nie powinien zobaczyć swoich zębów w zębodołach- w kontaktach z Turkami i im podobnymi wyłączcie Wasze europejskie maniery, zasady dobrego wychowania i uprzejmości, które wpajano Wam od dziecka- ZROZUMCIE MACIE DO CZYNIENIA Z DZICZĄ. No wyobraźcie sobie, że ktoś umieszcza Was w klatce z krokodylem, który nie jadł od tygodnia, a Wy do niego "szanowny Panie" i uśmiech ze spuszczonymi oczami, toż to jawna prowokacja, chociaż z drugiej strony , jak narobicie w gacie i będzie śmierdzieć, to i tak czeka Was ten sam los, OD CZEGOŚ TAKIEGO TRZEBA SIE PO PROSTU TRZYMAĆ NA ODLEGŁOŚĆ, wszystko jedno jak się zachowacie i tak zawsze dostaniecie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest na You tube hehe
http://www.youtube.com/watch?v=Ah8dhqQvZ8E&feature=share&list=FL3VpYwRCsAe2TUK-_2fHLrA Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym hehe niestety foty wygasly,ale jesli mnie kochacie troche to poczekacie do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Ulala gorąco się tu zrobiło i dość nieprzyjemnie. Nie było mnie tu trochę ale widzę rozmowa trwa. Szkoda tylko że Simit i reszta zamiast ustosunkować się do jakiegokolwiek konkretnego argumentu wy wolałyście wdać się w pyskówkę. Drogie kobietki nie macie co być takie harde. Przyjęłyście jakąś postawę a nie potraficie jej bronić. Nie opowiedziałyście na ani jeden zarzut. Ale jak tu się bronić jak sensownych argumentów na prawdę rzucaną w oczy. Więc lepiej się powyzywać z innymi. Reat: "Simit: no i jak tu z Tobą dyskutowac - brak wiedzy razi, ale fakt jesteś niebezpieczna - nie ma większego zagrożenia dla jak głupota." To prawda nie ma nic gorszego od głupoty a niestety te kobiety mądrością nie grzeszą. Żadna, szanująca się inteligentna kobieta nie zwiąże się z kimś takim. Każdy potrzebuje miłości, czułości i pięknych słówek. Ale nie każdy na coś takiego da się nabrać. To wy byłyście sfrustrowane jeżeli kilka "słodkich zwrotów i południowa uroda plus kocham cię wypowiedziane zaraz po poznaniu" tak wam zawróciły w głowie. Wątpię aby oni zachwycili was swoją inteligencją (choć swój do swego podobno lgnie). ifka* "Praktykę zawodową to mam ja. Dwudziestoletną. Więc mi na nic nie zwracaj uwagi, bo nie masz takich uprawnień. I na tym zakończmy te pogawędkę." Z tego co zrozumiałam to Reat jest lekarzem i powiem szczerze po jej wypowiedziach od razu można się zorientować, że jest to kobieta z wyższym wykształceniem na poziomie. Zaś ty ifka* wybacz ale po twoich wypowiedziach... Dwudziestoletnią praktykę zawodową to ty chyba na miotle robiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
A co do mahometa i allaha bo taki temat był wcześniej poruszony. Swego czasu niestety nie podam nazwiska bo nie pamiętam pewien słynny muzułmanin, który przeszedł na chrześcijaństwo, miał swój program w którym poruszano tematy religijne (tam ludzie do niego dzwonili, żalili się a on ich próbował nawrócić) udzielając kiedyś wywiadu powiedział, że są muzułmanie którzy mahometa stawiają wyżej od allaha. Co jest w ogóle już jakimś absurdem i on to sam kilka razy potwierdzał bo reporterka też w to nie mogła uwierzyć. Oczywiście ten pan już nie żyje z wiadomych powodów, że zdradził "religię pokoju". U nas mówi się że jeśli ktoś miłość poznał to poznał i Boga. Nasz Bóg dał nam wolną wolę. Nasz Bóg nas tak umiłował, że zesłał nam swojego jedynego syna aby ten odkupił nasze winy. A co dał muzułmanom allah? Odpowie mi któraś? czy powyzywa? Allah dał muzułmanom Mahometa (jaki on był nie będę się rozpisywać). Allah odebrał muzułmanom wolną wolę. Allah nie kocha, allah nakazuje a co gorsza do czynienia zła. Ja się pytam jak za zło można być wynagrodzonym w niebie? Bo wiem gdzie się wynagradza za zło i kto wynagradza. I mądrzy się domyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Linki szacun masz 100% RACJI w kazdym slowie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki z brudasami,foty
http://pokazywarka.pl/vusugb/ sorry ze tak pozno,lepiej niz wcale.to teraz widzicie ta ich urode :D buuuuhaha a,i ,no,no szkaradnych polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Dzień Dobry Wszystkim - dzisiaj przeczytałam sobie dokładnie wpisy z ostatnich tygodni i nie bardzo rozumiem ,o co chodzi. Wzajemne złośliwości i wulgaryzmy niczego nie wnoszą. -Do do osób, które Turków nie lubią: to wasze prawo. Ja natomiast uważam. że 70-milionowego narodu nie należy oceniać przez pryzmat tylko i wyłącznie , tych "złych przypadków", kobiet skrzywdzonych, porzuconych, fanatyków religijnych itd., źli ludzie są wszędzie. Inną sprawą są Turcy na emigracji / i to też nie wszyscy/- zwróćcie uwagę na to, że kraj opuszczają zazwyczaj ludzie biedni, w związku z tym nie wykształceni, w poszukiwaniu lepszego jutra.Reszta nie może odpowiadać za to, jak ich rodacy zachowują się za granicą. Podobnie było z Polakami. Jeżeli jakieś Państwo nie chce przyjmować emigrantów, to powinno w tym zakresie prowadzić odpowiednią politykę, a nie przyjmować tych ludzi, a potem mieć do nich pretensje, że są tacy jacy są-biedni, bez wykształcenia, że są muzułmanami - to kwestie odpowiedniej organizacji, jasnych kryteriów napływu emigrantów, trzeba odpowiadać za to, co się robi. Ja nie twierdzę,że to, co piszecie , to w całości nieprawda, to jakiś fragment prawdy, z którą się zetknęliście, ale inni mają swoja prawdę i ich doświadczenia z Turkami nie są widocznie takie złe. Pewna forma przekazu powoduje, że się tego czytać nie chce. Myślę, że więcej zyskalibyście , udzielając rzeczowych informacji, które być może komuś w czymś pomogą, kogoś do czegoś przekonają. Ja pewnie, gdybym to forum poczytała sobie wcześniej i miała tę wiedzę, którą posiadam teraz, na wiele rzeczy bym uważała- głównie na swoje emocje. Zwróćcie uwagę na to, że pisze to kobieta, która kochała Turka, której emocjami Turek się zabawił / bo nie zrobił mi żadnej realnej krzywdy, nie zgwałcił mnie, nie okradł, zaproponował jasny układ- w Polsce pary, które łączy tylko sex tez funkcjonują- to nie jest wynalazek Turków, a jak mu nie wyszło , tak jak chciał to trochę na mnie odreagował i wrócił do swojego życia ,zapominając, że istniałam, faceci, którzy zdradzają zony, faceci "świnie" - są wszędzie. Posłuchajcie jak śpiewa Maciek Maleńczuk"facet to świnia" i z niczego nie wynika, że zadedykował tę piosenkę tureckim mężczyznom/. Pomimo to nie pałam nienawiścią do Turków, może dlatego, ze byłam tam już kilka razy i zetknęłam się wiele razy z życzliwością z ich strony, to naprawdę ciekawy kraj i ciekawa kultura,a co do mężczyzn stamtąd- po prostu trzeba 10 razy bardziej uważać, nie pozwalać im zbyt szybko zbliżać się do siebie, wziąć pod uwagę, że nasze niewinne zachowania to dla nich zachęta do nie wiadomo czego i nic nie zrobią. Na ich zachowania po prostu trzeba się nauczyć reagować-"ignorancją'. Nie wszystkie kobiety, ja też nie , to na początku rozumieją. A za to dostaje się po łapach i to można przeżyć -żyję, ale dochodzi też do tragedii i jestem mi z tego powodu bardzo przykro, bardzo współczuje matce dziewczyny, o której napisała Customer; POLKI- piszesz, że masz 4 własnych dzieci, i jakoś trudno mi uwierzyć, że w rzeczywistości, mogłabyś ćwiczyć "rzutki" na arabiątkach; jestem przekonana, że to emocjonalna pisemna deklaracja słowna, jak by przyszło, co do czego, to naprawdę trudno w czynie być rasistą. Do tych , którzy "lubią Turków"- pogratulować, że mieliście szczęście poznać "fajnych" i "innych" w znaczeniu odrębności kulturowej ludzi- jednak nie wszyscy mieli takiego farta, stąd należy też zrozumieć wpisy "negatywne" - one w końcu nie biorę się tylko z powietrza i złośliwości. Simit: co do firm tureckich, ktoś udzielił ci odpowiedzi, więc nie chciałam się powtarzać, ale w tych firmach pracują głównie, ale nie tylko, Polacy, z odpisu z KRS można się dopiero dowiedzieć, że większościowy kapitał należy do obywatela Turcji, zresztą , jest to płynne i się zmienia, tymi udziałami się "handluje", np. obecnie tureckie biuro podróży Wezyr, już kilka razy było polskie i kilka razy tureckie. Do X: bardzo proszę o nie używanie mojego Nicka, bo poglądy wypowiadane przez autora są mi przypisywane. W końcu język jest taki bogaty, jest tyle słów. Jeżeli mamy jakieś poglądy, to nie wstydźmy się ich wyrażać we własnym imieniu. Miłego dnia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Przepraszam - oczywiście Big Cyc, ale ostatnio ciągle słucham Maleńczuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Przepraszam, oczywiście Big Cyc, ale ostatnio ciągle słucham Maleńczuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Zaczyna mnie już powoli denerwować to stwierdzenie "źli i dobrzy ludzie są wszędzie". Tak to prawda. Tylko że w przypadku muzułmanów bo nie mam na myśli tylko Turków oni DLA NAS są wszyscy źli. Dla siebie nie, ale dla nas tak. I tak moi drodzy oni nigdy w przypadku zagrożenia nie staną po naszej stronie. Są w stanie od najlepszego przyjaciela "niewiernego" odwrócić się i wbić mu nóż w plecy bez mrugnięcia okiem w imię religii. I dopóki sobie ludzie tego nie uświadomią to wciąż jak mantra będzie powtarzane jedno zdanie "źli ludzie są wszędzie". Ich religia to inna kultura. Ich i nasza europejska wzajemnie się wykluczają. To nie są jakieś małe różnice jak w przypadku Polaka czy Portugalczyka czy Polaka i Rosjanina. Te różnice są wręcz kosmetyczne w porównaniu do przepaści jaka dzieli nas i islamistów. I to nie jest nasza wina. Bo my jesteśmy tolerancyjni za to w nich nie ma krztyny tolerancji. Dlatego ja im w Europie mówię NIE. I zgadzam się, że to powinno być uregulowane przez rząd. Ale zanim rząd się obudzi to będzie za późno bo te idiotki nasprowadzają tutaj ich a oni swoje rodziny a im ich większa siła tym potem trudniej będzie się tego pozbyć. Przy wyrabianiu sobie o nich zdania radzę odrzucić emocje i ruszyć głowami. Niestety nasze wychowanie mówiące o tym, że nie można ludzi od razu skreślać, że każdy może być dobry, że należy każdemu dać szansę, gubią nas w przypadku muzułmanów. Ktoś to ładnie porównał do wejścia do klatki z wygłodniałym krokodylem. Bardzo obrazowy przekaż, ale bardzo prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Alicecooper: "POLKI- piszesz, że masz 4 własnych dzieci, i jakoś trudno mi uwierzyć, że w rzeczywistości, mogłabyś ćwiczyć "rzutki" na arabiątkach; jestem przekonana, że to emocjonalna pisemna deklaracja słowna, jak by przyszło, co do czego, to naprawdę trudno w czynie być rasistą." Wiem że odpowiedź nie jest skierowana do mnie ale przyznam ci rację. Nam by było w takiej sytuacji ciężko być rasistą w czynie, im NIE. I to jest ta wielka i zasadnicza różnica. Oni by nas zniszczyli gdyby tylko mogli. I zrobią to. PS. Nie twierdzę że Turcja to brzydki kraj. Pewnie i ich niektóre tradycje też są ciekawe a potrawy wyśmienite. Ale jeździjmy tam do nich na wakacje, zwiedzajmy, bawmy się, odpoczywajmy i wracajmy do domu same. Każdy ma swoje miejsce na ziemi. A ponieważ oni nie potrafią dostosować się do nas to ich miejsce jest w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do linki, droga Linki ze zlosci wtedy powiedzialam ze mam 4 dzieci . z nerwow tez powiedzialam ze cwicze gre w rzutki,jestem tak wsciekla na ciapasow ze wszystko bym powiedziala, niech zabieraja swoje ciapast dupy z Europy, i spadaja do siebie, wszystkim i wszystkimi chcieliby rzadzic, spia zeby nie przeklinac do popoludnia, robic najlepiej nic, widze tych czarnych smierdzieli codziennie, przygladam sie in juz latami, na poczatku ich nie znalam wiec postanowilam sie im blizej przyjrzec i wiesz co nic po prostu nic pozytywnego nie moge o nich powiedziec, w grupkach zaczepiaja ludzi idacych z pracy, a za ich podatki zyja i rozmnazaja sie jak myszy, jak juz pisalam jednego faceta tak pobili w podziemnym garazu ze o maly wlos by umarl, wszedzie sie panosza, nie umie juz na nich patrzec, zastanawiam sie dlaczego Polki nie ozenia sie z Polakiem , prawda ze niektory to cham, ale sa i naprawde dobrzy faceci , a jak juz nie chca Polaka to do cholery czemu musza brac islamiste, ostatnio jak szlam z mezem przez miasto wyskoczyl taki jeden ubrany dokladnie jak bin laden ciarki mi po skorze poszly, nie wiem po cholere nie wywala tego z Europy dosc mam na codzienn ogladania ich geb, posprowadzaja Polki tych ciapow do Polski , jezyka nie znaja gdzie do pracy pojda co kto bedzie na nich pracowal jak myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Linki popatrz na moj wpis z godziny 22:09 na stronie 485 to co tam napisalam to bardzo realne, jezeli my malo sie w Europie rozmnazamy a oni jak te myszy, to w koncu bedzie ich wiecej niz nas, poczytaj prosze Linki moj post pozdrawiam cie i innych ktorzy z ciapusami nie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
polki nie bardzo wiem co chcesz mi przekazać bo odsyłasz mnie do postu w którym streszczasz wywiad o którego przeczytanie sama prosiłam i dawałam do niego link. Ja widzę co się dzieje i czym to zaczyna grozić i że islamizacja europy jest realna. O deratyzacji Europy też pisałam właśnie ze względu na to rozmnażanie (chyba nawet przytaczałam problem jaki mają teraz Słowacy z cyganami). Przyjdzie czas gdzie ludzie będą musieli walić głowami w chodnik bo inaczej śmierć. Ale tego się ludziom nie da wytłumaczyć, - głupim ludziom. Bo inteligentny poskłada sobie elementy i wyciągnie wnioski. Co do tych rzutków wiem że napisałaś to w emocjach. Przecież nikt normalny nie rzucałby w dzieci rzutkami chociaż... takiego araba jestem w stanie sobie wyobrazić rzucającego nożami w nasze dzieci i to nie w zdjęcia... Ale podoba mi się pytanie polki. Czemu jak już nie chcecie Polaka to od razu musicie brać islamistę? Co mężczyźni w innych krajach to też chamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pytania dlaczego wybralam islamiste... no coz jak tomowia milosc jest slepa :) nie wiem z kim mieliscie do czynienia ale wszyscy ktorych poznalam to cudowni ludzie... i nawet dla wyznawcy innej religii sa w stanie duzo poswiecic bo i takie sytuacje mialy miejsce... a jezeli chodzi o sama religie to zbrodnie popelniaja niedouczeni glupcy. Organizacje terrorystyczne wybieraja tylko glupcow bo inteligentnego czlowieka nie tak latwo przekonac do ich chorej filozofii. Wiec prosze nie mierzcie wszystkich jedna miara... moze moj narzeczlony ijego znajomi to wyjatki, jednak ja poznalam tylko te wyjatki i boli mnie kiedy ktos wypowiada sie o nich w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
No to masz farta , oby nie do czasu (to nie złośliwość), ja gdybym chciała o nich jako o ludziach i ich podejściu do innych ludzi ( nie muzułmanów, a także po części ich kobiet) coś dobrego napisać, to naprawdę nic nie przychodzi mi do głowy. Ja tych ludzi po prostu nie rozumiem, i dotyczy to ludzi wykształconych, nie koniecznie kurortowych amantów. Pierwsza rzecz, która mnie w nich wręcz uderzyła, to NIESŁOWNOŚĆ- to były sporadyczne sytuacje, kiedy jakiś Turek coś obiecał, zadeklarował i słowa dotrzymał, i dotyczyło to blachostek, typu wspólna kolacja, kończąc na rzeczach poważnych. Druga to niewiarygodna pazerność i skąpstwo. A trzecia to stosunek do kobiet-turecki mężczyzna, jego potrzeby, jego poglądy są zawsze najważniejsze, on jest zawsze na pierwszym miejscu, chociaż czasami pieprzy głupoty. Naprawdę nie przychodzi mi do głowy, co dobrego mogłabym o nich po 5 latach pobytu w Turcji napisać. Byłam tam, bo mi dobrze płacili. Widocznie miałam niefart, skoro twierdzisz, że są inni Turcy. Przyznaje, nie poznałam wszystkich, ale wydaje mi się że dosyć reprezentatywną grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktem jest ze Turcy ktorych ja znam mieszkaja na stale w Niemczech i maja stala prace. Moze ten fakt sprawil ze ich podejscie jest inne. Bedac u ich rodziny we Francji nie poczulam roznicy, moze nawet maja lepsze podejscie bo biegali wokol mnie jak poparzeni bylebym tylko nie poczula sie zle. Te wydarzenia sprawily ze mam takie a nie inne zdanie o nich i dlatego boli mnie faktiz ludzie wrzucaja wszystkich do jednego worka i wypowiadaja sie o nich w obrazliwy sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
ja pierdziele Turusy pracuja w Niemczech chyba na swych zonach, albo jeden na 5000 w smierdzacej, kebab budzie, codziennie ich obserwuje , zaluzje do popoludnia sciagniete i spia, w naszym miescie mieszka okolo 10,000 Turkow, i innych takich, przygladam sie im juz ponad 23 lata, i co widze smierdzacych leni, produkcje masowa dzieci, chamstwo i bandytyzm, tyle widze na codzien, ale jak czytam wy znacie super Turkow pracuja, i sa w porzadku, tak tak wy potracilyscie juz calkie rozumy i tyle ,dlaczego kadna do teraz nie odpisala dlaczego to Europejczycy sa tacy zli, jak juz Polacy tacy niedobrzy. jaki islamista jest dobry skoro to on jest sila rzadzaca, dlaczego to niby kobieta musi robic jak chce on, dzieci musza byc islamistami, a nie np: wyznania matki dziecka, czyli krotko wszystko jak on chce, i jeszcze jedno pytanie jaka inna religia mowi ze za zabicie czlowieka dostanie sie nagrode jak w islamie, aha i jak co niektore czytaly koran zeby przypodobac sie turusowi, pytam ktory Turus czytal Biblie zeby przypodobac sie Polce, i dlaczego obojetnie gdzie mieszkaja w jakim kraju nie szanuja gospodarza a wprost przeciwnie zadaja szacunku dla siebie wiec teraz czekam na odpowiedzi Pan znawczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turas z hamburgera hamburg heh
to juz wiemy dlaczego hamburg nazywa sie hamburger-taki skrot od turasow brudasow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do terasa z Hamburga czy ty chcez zebym obiad zwrocila niedobrze mi sie robi jak na te zdjecia patrze, masz jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Vannilaaa a mnie boli kiedy mordują miliony chrześcijan w swoich krajach, kiedy gwałcą nasze kobiety w imię allaha, kiedy wysadzają metro z ludźmi jadącymi do pracy z których podatków te skunksy żyją, kiedy w dwudziestu atakują jednego człowieka jak tchórze, kiedy zaczepiają i uprzykrzają ludziom życie we własnych krajach, a nawet kiedy dokonują honorowych morderstw czy kalectw. Strasznie dużo tych jak ich nazwałaś „niedouczonych głupców. To są po prostu muzułmanie. Każdy terrorysta jest muzułmaninem i to jest fakt. Ty znasz wyjątki? Ile to już tu kobiet pisało o takich wyjątkach „mój jest inny a potem płakało bo okazało się że wcale nie jest. Może jeszcze nie miałaś okazji ujrzeć ich prawdziwego ja. Zresztą każdy wyjątek potwierdza regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Dla mnie nie ma dobrych i złych muzułmanów. Muzułmanin to muzułmanin. Koniec i kropka. A ci którzy wierzą w tych dobrych są po prostu naiwnymi istotami. Oni nigdy dla nas nie będą dobrzy. Jeśli tacy są to udają bo mają coś innego na celu a my jesteśmy tylko środkiem do jego osiągnięcia. Mało tego potrafią kłamać w imię Allaha, przysięgać na koran twierdząc, że ten im wybaczy bo przecież mieli wyższe cele. To zakłamana religia i zakłamani ludzie. Dla nich liczą się tylko oni, ich krzywda i ich dobro, ich wygoda. Mają błędnie postrzegany wstyd i moralność (potrafią zabić własną córkę bo ta rozmawiała z chłopcami za to nie wstydzą się latami siedzieć na socjalu i nie pracować). Nie wiem jak inni ale ja nienawidzę zakłamania. Brzydzę się takimi ludźmi. Już nie mówiąc o tym jak traktują kobiety. Do tych które się z nimi umawiały: ile razy zostałyście powyzywane od dziwek i kurew przez swoich lubych choć nic takiego nie zrobiłyście? Czułyście ten wzajemny szacunek? Założę się że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
polki: "pytam ktory Turus czytal Biblie zeby przypodobac sie Polce, i dlaczego obojetnie gdzie mieszkaja w jakim kraju nie szanuja gospodarza a wprost przeciwnie zadaja szacunku dla siebie wiec teraz czekam na odpowiedzi Pan znawczyn" Polki od nich odpowiedzi nie otrzymasz ale ja Ci dam odpowiedź. Czemu Biblii nie czytają? Bo kobieta z natury jest bardziej skłonna do poświęceń zwłaszcza ta zmanipulowana niż mężczyzna. Czemu nie szanują gospodarza kraju? Bo takie jest ich wychowanie, bo to im nakazuje koran. Oni nie mogą szanować niewiernych. Jak szanować kraj i ludzi niewiernych? No nie da się jeśli od dziecka wmawiało im się nienawiść i wyższość nad innymi. Mnie zastanawia tylko dlaczego my się na to godzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Taka ciekawostka, bo kojarzę, że gdzieś ktoś tu pisał o tureckiej gościnności: otóż w tym roku , w sierpniu albo wrześniu, odbył się mecz Turcja-Holandia , Turcja przegrała. Idę wraz ze znajomymi ulicą w sporym kurorcie, postanawiamy wejść do jakieś knajpy czegoś się napić. Wybrana przez nas kafeja jest przy eleganckim ho,telu, ładna sceneria, po sali kręcą się elegancko ubrani kelnerzy i jakiś mały gruby gość z plakietką, który wydaje im polecenia, chyba szef, goście oglądają mecz- wchodzimy i pada pytanie , skąd jesteśmy- odpowiedziałam chyba dosyć niewyraźnie , from Poland, ale chyba pytający zrozumiał Hollland i usłyszeliśmy....że mamy się natychmiast wynosić i nie ma tu miejsca dla gości z Holandii. Otworzyliśmy buzię, turecki kelner zastawił nam drogę i coś krzyczał po turecki, podszedł mały grubas i też pokazał nam zdecydowanym ruchem wyjście. No i co wy na to, czy to jest normalne, pomijam, że byliśmy grupą Polaków, ale byliśmy tak zaskoczeni ich zachowaniem, a kelner i mały gruby tak zacietrzewieni, że tego już nie wyjaśnialiśmy. Chyba powinni mieć pretensje do swoje drużyny, że grać nie umie, do jej trenera , a nie turystów z Holandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turas z hamburgera hamburg heh
http://pokazywarka.pl/vusugb/ http://www.kujawy.com.pl/kumbria/ http://imgur.com/a/izbvk http://youtu.be/1HNY-T_rvIY http://youtu.be/cwV5xYDe74k www.religiapokoju.blox.pl/ www.euroislam.pl/ Paki skrót nabyte obrazliwe konotacje w 1960 roku, kiedy uzywany przez brytyjskich tabloidów w odniesieniu do przedmiotów bylych panstw kolonii w sposób uwlaczajacy i rasistowskich. W nowoczesnej brytyjskiej uzytkowania "Paki" jest zazwyczaj uzywane w uwlaczajacy sposób jak etykiety dla wszystkich z Azji Poludniowej, w tym Indian, Afganczyków i Bangladeszu. W mniejszym stopniu, okreslenie zostalo zastosowane jako rasowe slur wobec Arabów i innych bliskowschodnich wygladajacych grup, które moga przypominac Poludniowej Azji. Podczas emigrantów wielu latach 60 byly równiez nazwany jako "czarny" do dalszego segregrate je od bialej spolecznosci. Niektórzy twierdza, ze taki podzial nadal istnieje w czesciach Anglii. W ostatnich czasach nastapila tendencja przez drugiego i trzeciego pokolenia brytyjskich Pakistanczyków odzyskac slowo, tak, ze moze on byc stosowany w mlodej brytyjskiej spolecznosci pakistanskiej, ale nie przez osoby z zewnatrz, w tym Indian i Bangladeszu. ciapaty (obrazliwie) {m.} Paki (offensive) {rzecz.} kilka przykladow pakusow(brudasow,ciapoli jak kto woli,oraz szkaradnych polczyn) http://pokazywarka.pl/vusugb/ polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym http://youtu.be/m1O1IEMJcO4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Linki, Reat i Turas z hamburga serdecznie was pozdrawiam, a do tych znawczyn koranu i islamu dalej czekam na odpowiedz i nie odczepie sie az mi nie odpiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turas z hamburgera hamburg heh
dailymotion.com/video/xh17oj_darli ng-i-lowe-ju-1-3_lifestyle http://youtu.be/1PQ670sfFXU youtu.be/lOfIJFUFm1Q religiapokoju.blox.pl/html euroislam.pl http://youtu.be/jUZoF6XwWbE "exodus na wyspy moe jestem niekumaty dlaczego polki tam daj d**y tym ciapatym" http://youtu.be/s4cNLq-fgc4 http://youtu.be/kEYksg50uek http://youtu.be/6jnhAR3DMHA chodze w worku. worek to wielka chusta, ktora sie owijam przekraczajac prog domku w ktorym zamieszkalismy. nie znosze jej, ale zakladam, bo jeszcze bardziej nie znosze pozbawionych szacunku lepkich, bezmyslnych spojrzen. bo mimo, ze ja sie staram respektowac ich swiat, oni mnie nie szanuja. biala kobieta to k**wa. jestem workiem miesa, cyckow, posladkow, dziur. i nie jest to kwestia miejsca (dlugo sie wahalam nim napisalam to zdanie, pilnie rozwazalam wszystkie za i przeciw, jednak takie, nie inne sa moje doswiadczenia), ale, niestety, religii. podobnie bylo w malezji, na polnocnym wschodzie, najbardziej konserwatywnej czesci tego kraju i na poludniu tajlandii. zaden buddysta, katolik, nawet zaden hindus, choc ci na pol swiata slyna z pokatnych obmacywanek, nie gapi sie na kobiete tak jak muzulmanin. przykro mi to pisac, ale jest w tych spojrzeniach niezasluzona pogarda, jest jakas parszywa pewnosc, swiete przeswiadczenie, ze maja pelne prawo traktowac mnie jak przedmiot. http://youtu.be/hQw1JeoyydA (nowy) http://youtu.be/CRKHnoxi0EA http://youtu.be/OP3rKRh0h5k http://youtu.be/SV7vhUXM6NQ http://youtu.be/qDm5y-5Jyg8 http://youtu.be/-P1g2aoDTYc http://youtu.be/t8Jh6UZnhDs http://youtu.be/VZDjvoKzi_M http://youtu.be/9O1F8EHSTQM http://youtu.be/TLgacbYRQ_I http://youtu.be/tXDXCsvz2Eo http://youtu.be/XjjxNxep9QQ http://youtu.be/Dwm1T-BrNQk http://youtu.be/3z0ZXq32a-Y http://youtu.be/Zhgwy9y5ttA http://youtu.be/AqCpQ9NFXZ8 islam religia pokoju http://youtu.be/ZNWVlGx9vzc http://youtu.be/s4cNLq-fgc4 http://youtu.be/g3odpVIBbXc http://youtu.be/myhhfUqv2T0 http://youtu.be/THrltK9cGo8 http://youtu.be/ZO9z284Gko4 http://youtu.be/gyZB59tUkkE http://youtu.be/Ug7FmgKGWYA http://youtu.be/sg72rIfLiuw http://youtu.be/oByGfY48Gng http://youtu.be/iREwBHIpapU http://youtu.be/Ni2yFzK-kIU http://youtu.be/UO_qJlGoLu4 http://youtu.be/ROup6SLYG4M http://youtu.be/5zoR076B6ew http://youtu.be/-n5xWKB4d3A http://youtu.be/ljYDoqPl-Nw http://youtu.be/AqCpQ9NFXZ8 http://youtu.be/hYrWODH6az0 http://youtu.be/aQ_fFBTE7J8 http://youtu.be/FT_yG12rYy4 http://youtu.be/f7UdqKH26o8 http://youtu.be/2GpRfaav5c4 Seksualne przygody Polek na Bliskim Wschodzie "Zgodnie z IV sura Koranu, mezczyzna obdarzony jest wiekszym rozumem niz kobieta. I jak czytam te Wasze watki, to dochodze do wniosku, ze cos w tym jest...Pomijam wpisy pan, ktore zachowuja sie jak zwykle puszczalskie jezdzac do krajow arabskich, zeby rozstawiac nogi przed swoimi sniadymi, koscistymi amantami w zlotych lancuchach i ktore te sprawy tu bez zenady opisuja. Nie moj to problem, w koncu kazdy pilnuje swojego tylka. Ale ta reszta nieszczesliwie zakochanych, glowiacych sie czy wierzyc napisany lamana angielszczyzna czy francuzczyzna SMS jak z matrycy, czy wysylac pieniadze przygodnie poznanemu Arabusowi, ktory nagle, jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki, poznawszy Was "wszystko stracil" (tak jakby cos przedtem mial...). Szok, jak bardzo jestescie naiwne. Brak szacunku dla kobiety to elementarna czastka ich kultury, religii, prawa (a jedyne dla nich prawo to prawo szariatu). Wy sie powinniscie cieszyc, ze jedyne na co ci faceci czyhaja to wasza (watpliwa zreszta) cnota i pare dolcow. Bo jakby sie nie daj Bog ktory z Wami chcial naprawde ozenic...Corka mojej znajomej byla 6 lat zona Tunezyjczyka, urodzonego i wychowanego we Francji, faceta ktory do ojczyzny jezdzil na wakacje. Czyli, teoretycznie, spoko. Mieszkali razem w Marsylii i gdyby bicie i gwalty malzenskie byly jedynymi doswiadczeniami tej dziewczyny, to byloby swietnie. Jej ukochany wiezil ja w domu, nie dawal pieniedzy na nic, ona juz pod koniec nawet podpaski musiala robic sobie ze szmatek...Wyrwala sie, na szczescie, ale od lat leczy sie na nerwice i leki. Zbyt odlegli jestesmy kulturowo, mentalnie, zbyt wiele nas dzieli. Calkiem niedawno byl artykul w Gazecie o honorowych morderstwach popelnianych na kobietach przez ich arabskich ziomkow, nawet w Europie, nawet wsrod ludzi mieszkajacych i zyjacych wsrod nas od pokolen. Zaden Arab sie nigdy w pelni nie zasymiluje z inna kultura, nawet teraz, w XXI w. w niektorych rodzinach kobiety sie leczy "zaocznie", tj. gdy kobieta zachoruje, to do lekarza idzie maz i on opisuje objawy, bo inny mezczyzna nie ma prawa dotknac jego zony, nawt za cene jej zycia. Czy oprocz siedzenia w trzygwiazdkowych hotelach w Hammamecie czy Monastirze wyszlyscie kiedys popatrzec jak wyglada przecietna wioska tunezyjska? Ano pelna jest stojacaych na ulicy i zbijajacych baki facetow, ktorych kobiety siedza zamkniete w domu. A tylko takie kobiety sie tam szanuje i bierze za zony, zas takie jak Wy mozna co najwyzej przeleciec i oszukac na pare dolcow, skoro daja. A Wy tu siedzicie i lejecie lzy za Waszymi, jak czytam, niejednokrotnie wspolnymi kochankami, ktorzy przelecieli kazda z Was po kolei. Wasza glupota totalnie mnie zszokowala..." "Co sdzicie o moim przypadku... zakochalimy si w sobie. W planach jest lub i wspólne ycie w Polsce. Gdy si poznalimy On by dobrze sytuowany (dobra praca, extra ciuchy, samochód, mieszkanie itp). Ale mia wypadek samochodowy i wszystko straci...Teraz jest w kiepskiej sytuacji... i prosi mnie o pienidze. Zaley mi na nim bardzo ale zaczynam mie wtpliwoci... moe mn manipuluje, moe chce wykorzysta a Polska jest dla niego szans na lepsze ycie?? wiem, e mog posypa si na mnie gromy,e jestem materialistk. Zapewniam, e tak nie jest, o nie pienidze s najwaniejsze, ale czy normaln mona nazwa sytuacj kiedy On prosi mnie o pienidze na mieszkanie, ycie???" Buahaha... I jeszcze gorzej: "Sorry, ale Bob to chory czowiek. Zaley mu tylko na kasie, sama si o tym przekonaam. Byam w Romie trzy razy, waciwie tylko dla niego. Ubraam go i daam kas na ycie. Gdy wróciam do kraju i musiaam ic do pracy, eby zarabiac kas, to zacz szalec. Przysya mi 20-30 sms-ow dziennie. Pisa, e si zabije, e potrzebuje pienidzy na chor matk, e mam mu dac 10,000 dolarów na przyjazd do Polski. I tak przez 4 m-ce. Przestaam si przejmowac, bo doszam do wniosku, e i tak z tego nic nie bedzie, a zauroczenie gdzie pryso. A kas wol wydac na siebie" i dalej "Nie mówi, e nie byo mio. Byo i to bardzo, romantyczne wieczory, kolacje nad brzegiem morza, mae prezenty, wszystko ok, tylko jak zmdrzaam to zrozumiaam, e to wszystko byo za moj kas" I smutniejsza strona rzeczywistoci... "Do Hurghady (lub Sharm-el-Sheikh) przyjeda wycieczka z Rosji, w której 100% uczestniczek to nosicielki wirusa. Wieczorem w barze przystojny "habibi" poznaje przygodn Rosjank, z któr uprawia seks bez zabezpieczenia (bo jego religia nie pozwala mu na stosowanie prezerwatywy). Turnus rosyjski nastpnie wyjeda, a na jego miejsce przyjeda turnus spragnionych przygody Polek. Dla "habibiego" to oczywicie akomy ksek. Niestety zauroczone Polki równie zapominaj, eby si zabezpieczy. Po tygodniu nowe nosicielki s ju w Polsce, gotowe by zaraa facetów z Polski" z drugiej strony... "niekoniecznie tak musi byc. Lwia czesc z tych dam zadajacych sie blizej z Egiptami po powrocie do kraju HIV nie roznosi. Poprostu jada tam wlasnie dla tego ze w kraju nawet pies by sie za nie nie chwycil, a co dopiero normalny facet" "Podczas swojego urlopu miaam "przygod" z egipskim habibi. Generalnie spotkalimy si par razy. I nic midzy nami nie byo, a pewnego razu on podczas poegnania przycign mnie do siebie i zacz caowa. Nie powiem, e mi si to nie podobao... Poza tym kole pociga mnie fizycznie. Odwzajemniam pocaunek i zrobio si bardziej gorco... Przeszlimy w ustronne miejsce i sama nie pamitam jak to si stao ale i ja i on po chwili bylimy do poowy nadzy... Zapytaam czy ma prezerwatywy na co on si bardzo zdziwi. Jak to? Po co? I w tym momencie jakby kto chlusn mnie zimn wod. Czym prdzej oddaliam si od mojego habibi i ju go wicej nie widziaam! Dzwoni, wysya sms ale na mnie to ju nie dziaao. I dzikuj Allahowi, e do niczego nie doszo... Uwaajcie dziewczyny bo euforia, podnieta to tylko chwila a pózniej tragedia gotowa na cae ycie..." OOO nie prawda ze polacy sa nudni,to polskie dziewczyny sa puste.Jada na urlop i nie znajac dobrze jezyka angielskiego,mysla ze ich towarzysz-podrywacz jest romantyczny.Z idiotycznym usmiechem na gebie to poprostu meska dzi**a(delikatnie mowiac)Czytam czesto wypowiedzi polek,nawet tych zameznych z Arabami i stwierdzam ze,one nie maja nic ciekawego do powiedzenia.Tez jestem kobieta i tak trudno znalezc kolezanke z ktora bym mogla pogadac,o wszystkim,a nie o gotowniu i co maz mi jej wczoraj powiedzial.Polka sie we lbach powywracalo,mysla ze islamczyk na nie patrzy to takie atrakcyjne.A one sa po prostu tanim i latwym obiektem sexsualnym.Przestaly sie szanowac,przestaly zwracac uwage na to co jest w zyciu wazne.Nie uroda z okladki zurnala,a to co do zaoferowania ma ten facet,co ma do powiedzenia,jak mysli.No coz,szkoda ze nam sie kraj sypie,ale lepiej z madrym zgubic,jak z glupim znalezc.Panowie glowa do gory i szukac madrych kobiet,a nie modelek.Kazda kobieta jest piekna,tylko jej pieniedzy brak na podkreslenie tego.Ja uwazam polakow za bardzo interesujacych i inteligentnych facetow.I bron Boze nie upodabniajcie sie do Arabow!!!! http://youtu.be/kEYksg50uek http://youtu.be/hQw1JeoyydA http://youtu.be/x_JYbCphuks http://youtu.be/cwV5xYDe74k http://youtu.be/WltwZG5BduM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z toba polki tonie macodyskutowac bo nic nie dociera. Nie znam Koranu i gowno mnie obchodzi co tam jest napisane tak jak i moj mezczyzna nie musi znac Biblii. I Turcy ktorych znam maja wlasne punkty gastronomiczne, glownie kebaby, ale nie jakies speluny tylko lokale na pograniczu restauracji. Z reszta wchodzac na niemieckie fora to wiecej negatywnych opinii slysze o Polakach... wg Niemcow polacy to biedaki, zlodzieje i dwie lewe rece do roboty maja, no coz nie tylko wy macie sklonnosci do wrzucania wszystkich do jednego wora. A tak na marginesie polki gratuluje ci rodziny i faceta bo po twoich wypowiedziach wywnioskowac mozna w jaki sposob w domu sie do siebie odnosicie. Katolicy sie znalezli, za takimi jak wy to kazdy porzadny czlowiek moglby co najwyzej splunac bo na nic wiecej nie zaslugujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×