Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Obiecuje mi szczerość, szacunek, miłość etc....A jednocześnie robi mi przykrości.Jestem przekonana, że napisze, bo według Niego "przecież nic się nie stało".....On poprostu powiedział mi, ze ma kogoś, bo "chciał mnie nauczyć, jak to jest, mając kogoś, jak czuje się ta druga osoba w momencie, kiedy musi się dzielić...." - mam nadzieję, że napisałam zrozumiale... Nie wiem, czy mam odpisywać coś, czy nie.....Jestem zniesmaczona tymi zachowaniami ostatnimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcecooper
Tasinka, żal mi Cię, on się bawi, on niczego nie zdobywa, on już zdobył i dobrze o tym wie. Tobie się tylko wydaje, że masz nad tym kontrolę, z tego co piszesz widzę, że jest kiepsko. Pisał, dzwonił, kontaktował się z Tobą będzie jeszcze bardzo długo, nawet po kilku miesięcznych przerwach / oni mają super wyczucie, wiedzą, kiedy o sobie przypomnieć, aby ofiara ze swojej psychicznej sieci całkowicie się nie wyplątała /, mówił też będzie różne rzeczy, możesz nawet dostać deklarację, że po ślubie zamieszkacie w Polsce. Tego typu mężczyźni mają chyba jakieś schematy postępowania. Spróbuj traktować go normalnie, trochę żartobliwie, rozmawiaj z nim o pogodzie, będzie zdezorientowany,bo ty chyba nie potrafisz w tej chwili tej znajomości zerwać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Zażartuję, czy jeżeli niechcący wylejesz mu na rękę gorącą herbatę, to on będzie ci polewał dłonie wrzątkiem, abyś zobaczyła jak to jest ? Bądź mądra i ....dorosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...olej czarnUcha.......
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze....Co oni mają w sobie, ze tak uzależniają....Mimo, że mój rozsądek mówi :"stop", podświadomość czeka na niego....cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wina w tym, ze dałam mu nadzieję, mając kogoś - - będąc z kimś związana...On się zaangażował i uzależnił się ode mnie, więc ja też nie jestem fair....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...on się uzależnił od swoich
...wyobrażeń szczęśliwości w Europie jakie zrealizuje za pomocą narzędzia jakim jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatyckaheheeee
Napisał mi najpierw, że jestem "szeptem i szelestem na wietrze" buuuuuuhahaha Superwizjer. Islamskie wyznanie wiary po polsku youtu.be/FYe8qGExU2g euroislam.pl hehe youtu.be/1PQ670sfFXU pokazywarka.pl/4zj43p/ Darling.I Lowe.Ju... :D youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) :( youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki................... "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasinka Ja jestem z południowej Polski. A powiedz Wy widujecie sie codziennie? I jak długo razem jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azjatycka i ta druga...(nie pamiętam nicka) - dajcie sobie spokój z komentarzami pustymi, bo widać nie dorosłyście do pewnych rzeczy, więc zmieńcie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sevim, Ciężko powiedzieć, że jesteśmy razem....Poznaliśmy się na początku marca i na początku spotykaliśmy się bardzo często, bo się wkręciliśmy na maxa, ale z racji tego, że ja kogoś mam to nie mogłam tego kontynuować i on też nie chciał, bo to sprzeczne z jego ideami..., ale jakoś nie mogliśmy się od siebie odkleić....Teraz nasze kontakty uległy ochłodzeniu po ostatnich incydentach, ale ja tęsknie za Nim, choć wiem, że to bez przyszłości...Boję się wchodzić w coś, w stosunku do czego mam wiele wątpliwości...Serce mówi jedno a rozum zupełnie coś innego....Nie odzywamy się od dwóch dni do siebie, ani On ani ja...ale podświadomość tęskni,....Dobrze się czuję w Jego obecności, jednak ja mam poukladane życie, pewien standard osiągnięty a On jest studentem, więc za dużo nie oferuje...a przystojnością i pięknymi oczami "garnków nie napełnię...".Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowe podejście i chyba słusznie robisz jezeli tak to wyglada Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srakaPolaka
blllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:-).Nadal się nie odzywa, ale czuję, że myśli o mnie tak jak ja o Nim...Siłą woli powstrzymuję się od napisania do Niego, bo czuję pustkę, ale postanowiłam być twarda, bo po co to "ciągnąć", jeśli i tak nie ma przyszłości....Boję się stracić, to co mam, w sensie faceta, który pierze, sprząta, gotuje i dba o mnie mocno...., może nie za bardzo emocjonalnie, ale po ostatnich "wstrząsach", jakich doznał ( dowiedział się o Nim...) nastąpiła poprawa:-).Pozdrawiam, życząc miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krajach UE o duzym odsetku imigrantów islamskich mnoza sie napasci i uprowadzenia bialych chrzescijanek. W oczach muzulmanów ma to swoje religijne i historyczne uzasadnienie. "Honor mezczyzny znajduje sie miedzy nogami jego kobiety" glosi stare arabskie przyslowie. To prawda, ze muzulmanie obsesyjnie podchodza do czystosci swoich sióstr, zon, córek, krewnych etc. Wiele Pakistanek mieszkajacych w Wielkiej Brytanii zostalo honorowo zamordowanych tylko dlatego, ze np. zbyt poufale przyjaznily sie ze swoim bialym sasiadem lub w dniu slubu okazalo sie, ze nie sa dziewicami. Muzulmanka w jakikolwiek sposób obrazona przez obcego mezczyzne moze liczyc na natychmiastowa pomoc nie tylko meza i brata, ale równiez wszystkich krewnych z blizszej i dalszej rodziny. Facet, który nie potrafi bronic czci swoich kobiet, jest w kulturze islamu postrzegany jako ostatni mieczak i nalezy mu sie wylacznie pogarda. Ta zasada obrony honoru kobiet nie ogranicza sie w islamie jedynie do kregów rodzinnych, ale obowiazuje równiez na poziomie wyzszym spolecznym. Wszyscy muzulmanie maja obowiazek ochrony islamskich niewiast przed niewiernymi. Niewiernymi w pierwotnym znaczeniu byli przede wszystkim "krzyzowcy, poniewaz pierwszymi wrogami, którym wyznawcy Allaha wypowiedzieli wojne byli chrzescijanie i w zasadzie do dzisiaj sa oni ich glównymi wrogimi. Najdotkliwsza strata dla muzulmanów, strata która najbardziej bolala, bylo zatem uprowadzenie ich kobiet przez chrzescijanskich rycerzy. Ta zasada dzialala tez w druga strone. Skoro muzulmanie tak wysoko cenili honor wlasnych niewiast i tak bardzo boleli nad ich pojmaniem przez niewiernych, to równie wysoko cenili ponizeniu wroga poprzez zbrukanie jego kobiet. I tak bylo od poczatki islamu. Biala chrzescijanska naloznica byla najwartosciowszym i najbardziej poszukiwanym lupem wojennym przeznaczonym jedynie dla wybranców. Pojmane Europejki najczesciej (w stanie nietknietym) wysylane byly do samego sultana, który czesc z nich bral do wlasnego haremu, czesc ofiarowywal zasluzonym oficerom lub dostojnikom, czesc zas wysylal do innych arabskich wladców jako najbardziej wykwintny prezent. Przeczytaj takze: Zycie Jezusa, zycie Mahometa „Komisarze ludowi Unii Europejskiej Giles Milton opisujacy w ksiazce "Biale zloto" historie piratów islamskich atakujacych statki chrzescijanskie w XVIII w. przedstawia na podstawie brytyjskich archiwów z tamtych czasów negocjacje odkupywania niewolników od marokanskiego sultana Mulaja Ismaila. Uderzajace jest to, ze sultan wcale nie chcial odsprzedawac kobiet. Godzac sie na sprzedaz jednej zazadal ok. 1500 funtów, podczas gdy za mezczyzne gotowy byl wziac nawet 40 funtów. Pomieszanie fascynacji posiadania niewolnicy pochodzacej z wyzszej kultury cywilizacyjnej, chec jej ponizenia za krzywdy doznane od "krzyzowców" oraz pogarda dla jej wyznania beda juz stalym elementem podejscia muzulmanów do Europejek. "Gadanie o krzyzowcach i wojnach religijnych moga brzmiec w uszach Europejczyków jak niedorzeczne fantasmagorie, jednak w swiecie islamu pamiec o tym jest bardzo zywa" Wyobrazmy sobie teraz islamskich imigrantów w ponowoczesnej Europie, gdzie nie ma juz rycerzy, a chrzescijanstwo zepchniete zostalo na margines. Sa biale kobiety, ale ich honoru i czci nikt juz nie broni, co wiecej mozna je do woli uwodzic i nikt nawet palcem nie kiwnie, bo ci glupi Europejczycy sami siebie zaczna oskarzac o rasizm. Bialej chrzescijanskiej naloznicy nie trzeba juz zdobywac podczas ryzykownych wypadów. Wystarczy isc pod szkole, na dyskoteke lub zaczepic nawet na ulicy, by po kilku dniach znajomosci uzywac jej sobie do woli. Mozna ja nawet odstapic koledze, ba mozna w koncu zaczac na niej zarabiac wypychajac ja do legalnie dzialajacego burdelu. Tyle przyjemnosci bez zadnego ryzyka i wysilku! Po pierwsze mozna pofolgowac wlasnej chuci bez obawy o grzech, bo seks z niewierna nie jest grzechem. Po drugie robiac z bialej dziwke mozna ponizac "bialasów", którzy sa w koncu potomkami "krzyzowców" i po trzecie mozna na tym zarobic gigantyczna kase. To nie przypadek, ze seksbiznes w Europie opanowaly gangi muzulmanskie. W dzielnicy czerwonych latarni w Amsterdamie na 80 wlascicieli domów publicznych jedynie trzech bylo Holendrami, reszte stanowili Marokanczycy i Turcy. Nader perfidnym sposobem uwodzenia nastoletnich Europejek przez muzulmanów jest dzialanie tzw. "loverboys", czyli kochasiów, którzy wystaja pod szkolami i podrywaja tam nieswiadome niczego dziewczyny zapewniajac je o milosci i oddaniu. Gdy mloda dziewczyna jest juz zakochana na zabój, alfons karze jej isc pracowac do burdelu. Anita De Witt, zalozycielka organizacji Stoploverboys.NU twierdzi, ze to juz prawdziwa plaga spoleczna, której ofiara padlo co najmniej 5 tys. kobiet. Czesc z nich nigdy nie wróci do Holandii, poniewaz zostaly wywiezione do burdeli na Bliskim Wschodzie. W Niemczech równiez muzulmanie (glównie Turcy) w 90 proc. opanowali seksbiznes. Problem dotyczacy muzulmanskich gangów gwalcacych biale dziewczyny nie ominal tez Wielkiej Brytanii. Podczas debaty Izby Gmin w listopadzie 2012 roku konserwatywny posel Kris Hopkins grzmial z mównicy: „Seksistowska kultura muzulmanów zacheca do ataków na kobiety. Nie mozemy uciec od faktu, ze gangi muzulmanów gwalca biale dzieci w tym momencie". Chodzilo mu o serie skandali, w których dwóch muzulmanów Shamir Rashid i Amar Hussain porwalo i zg****ilo dwie nastolatki. Potem z okazji muzulmanskiego swieta ofiarowania Eid al-Adha pozwolili znajomym „uzywac je dla seksu„. Pózniej wyszla na jaw sprawa organizatora sex-grup Mohammeda Liaqat, który terroryzowal ok. 100 dziewczyn w wieku 12-18 lat. Do uzywania sobie na niemuzulmankach wzywaja islamskie autorytety moralne. Egipski szejk Ishaq Huwaini namawia dzihadystów do zabierania na targ niewolników „lupów wojennych, gdzie „sprzedaje sie niewolnice i konkubiny. Nie tak dawno imam Kopenhagi Shahid Mehdi tlumaczyl, ze Europejki nie noszac chust i nie zaslaniajac twarzy „pozadaja tym samym g***tów.Przykladów zezwalajacych g***tów na Europejkach jest w internecie bardzo wiele. Posiadanie seksualnych niewolnic przez muzulmanów popiera np. kuwejcka gwiazda telewizyjna i polityczna aktywistka Salwa al Mutairi. - Nie ma powodu do wstydu, szariat tego nie zabrania. Z pewnoscia w Czeczeni jest sporo rosyjskich niewolnic. Wystarczy tam pojechac, przywiezc je i sprzedac tu w Kuwejcie - przekonywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały Walec ruszy po Asfalcie
http://i.iplsc.com/napastnicy-stali-okrwawien i-dajac-sie-fotografowac/0002B6DU98C3EPDS-C116-F4.jpg ...babranie rąk we krwi ofiar to ich ulubione zajęcie....dzicz ...bydło....hołota.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. I miałas rację Alicecooper:-).Po 12 dniach ciszy...odezwał się...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiQÓt
.....czytajta gÓÓpie ...wiedza Nie bOli.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kiqót, tylko zwróć uwagę, że wszystki te kobiety są bądź były żonami tunezyjczyków....a Turcja bliżej Europy jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldoctor
Religia nie jet konieczna i wazna w zyciu rodzinnym, sa inne sprawy ktore wplywaja na zachowanie ludzie i wychowanie dzieci, np, wkrztalcenie, po zatem z jakiej rodziny pochodzi i dziewczyna i chlopak, czy Turek czy Arab czy Niemec czy poalk, w cale nie wazne, sa duzo polek ktore zostale pobyte prze swoje polcy, a dziewczyna z Arabem jest respektowana albo odwrotnie. dlatego czy polacy co nie maja doswiadczenie i znaja inny narodow tylko z telewizji czy znajomich prosze nie uogolniac. Milosc i porozumienie jest najwazniesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldoctor, wnioskuję, że Pan nie jest Polakiem.Dokladnie się z Panem zgadzam.Jednakże jedna kwestia jest denerwująca....Wszyscy Muzułmanie maja lekkie podejście, w sensie materialnym, Oni nei przejmują się co będzie jutro, a potem żyją Jak"psy w studni" - tak słyszałam, a jednak w Polsce trochę inaczej patrzymy na te kwestie....Chcemy sobie kupic sukienkę,buty, iść do manikiurzystki czy kosmetyczki, żyć w miarę na dobrym poziomie ( nie wspominam tutaj o bogaczach). A mój znajomy pyta: "do kosmetyczki??po co - przeciez można polożyć jogurt na twarz....:-)", : do manikiurzystki??po co- po co wydawać pieniądze..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiQÓt
...piszę tutaj ot tak sobie bo faktem jest ,że znam ich z racji zawodu i wieloletniego przebywania na terenach dawnego Imperium Otomańskiego w jego różnych miejscach poznałem tę tz.kÓltUrę.....wiem o czym piszę i co piszę.....żal po prostu naiwniaczek w 90% ich popÓlacji.... ..... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam serdecznie na www.tarot-estensi.blogspot.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tasinka napisla:( Aldoctor, wnioskuję, że Pan nie jest Polakiem.Dokladnie się z Panem zgadzam.Jednakże jedna kwestia jest denerwująca....Wszyscy Muzułmanie maja lekkie podejście, w sensie materialnym, Oni nei przejmują się co będzie jutro, a potem żyją Jak"psy w studni" - tak słyszałam, a jednak w Polsce trochę inaczej patrzymy na te kwestie....Chcemy sobie kupic sukienkę,buty, iść do manikiurzystki czy kosmetyczki, żyć w miarę na dobrym poziomie ( nie wspominam tutaj o bogaczach). A mój znajomy pyta: "do kosmetyczki??po co - przeciez można polożyć jogurt na twarz.... ", : do manikiurzystki??po co- po co wydawać pieniądze...") Droga tasinka, polakiem nie jestem, ale dlugo mieszkalem w PL, respektuje ten kraj i swoje mieszkancy, teraz niestety nie mieszkam w PL ale czesto przyjezdzam, dlatego moje polskie pasanie troche juz do tylu. Nie zgadzam sie z toba jsesli chodzi budzet i lekkie podejscie arabow do kasy, zalezy kogo i gdzie mieszka, ja np. wiem dokladnie ile wydaje i ile trzeba i ile mi zostalo, sprobiuje nie wpasc w klopoty finansowe, a jesli chodzi o chodzenie do kosmetyczki czy do fryzjerkli, to tez bezprzesada, nie tylko moja partnerka chodzi do kosmetyczki ja tez , jeszcze raz prosze nie uogolniac, w PL duzo kobiet nie sa szczsliwe ze swoim kowalskiem, ktory pochodzi z tej samej kultury, religjii ma ten sam jezyk, uwaga, dziewczy ktore chca wyjsc za obcokrajowca, prosze porozmawiac o wszystko za nim bedzie za pozno, i dobrze bybylo jak byscie mieszkali w PL( jak tam nie mieszkacie na stale) przez jakis czas zeby on poznal dokladnie twoja kulture, i nie mieszajcie religia bo bedzie klutnia i nie przyjemnosc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldoctor
pzrepraszam to ja Aldoctor pisalem poprzedny komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiQÓt
...piSzę jak chcę i co Hcę...bo tak mi siE podoba...jesteś sztywna jAk paL aZji mniejSzej.....beznadzieja bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×