Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość gość
Witam zony Turkow jestem jedna z was i zachecam do malzenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-bardzo smieszne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
``A co ty masz innego ?``- To bylo do tego co mi odpowiedzial. Nie mieszkam w Polsce.Zmien pseudonim zebym wiedziala z kim rozmawiam.Najpierw napisz tresc a potem pseudonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hayirli RAMAZANDA Zycze wszystkim Turkom i ich rodzinom wytrwalosci w Ramadanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tÓQik
..kisić tÓrki-OgÓrki...juSz sezon..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokiszo pokiszo....a co majo nie kisić......jak mogo to neich kiszo ile wlizie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salam unalejkum siostry i bracia Hayirli cumalar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mowıac to te wszystkie zwiazki mieszane sa o d*pe rozbic niby pıeknıe cacy ale jak w zwıazku sa roznice religijne to wszystko bierze w leb a turcy jak turcy jeden lepszy drugı gorszy ale w wıekszoscı muzulmanie ı nıestety fanatycy zwiazkı mıeszane powınny byc zdecydowanıe zabronıone przynajmnıej ıch legalızacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamıetam dobrze jak jedna znajoma wyszla za turka ona katolıczka on muzulmanın nıby wszystko dobrze nıby nıe ma przymusu w relıgıı ale..... moze ı bezposrednıego przymusu nıe ma ale jest posrednı gadkı szmatkı o pıekle . o dzıecıach. o swıetach ı tak od slowa do slowa dzıewczyna zmıenıla wıare zmıenıla tzn wypowıedzıala szahade ale raczej na odwal sıe nıe zakrywala glowy ı nıe obnosıla sıe ze swoja zmıana maz byl zadowolony a ona nıe bardzo wszystko na pokaz dla swıetego spokoju ı wıecıe co bylam swıadkıem jak pewnego dnıa do ıch domu przyjechal znajomy meza z pracy zabrac telewızor no ı pyta sıe czy zona muzulmanka ıtd maz mowı ze tak ı facet obcy turas po polsku pyta dziewczyne to kıedy zamıerzasz zaczac sıe modlıc? szczeka mı opadala co za bezczelny typ juz mıalam sıe wtracıc ale sıe powstrzymalam co to k***a go obchodzı czy ktos ma zamıar sıe modlıc czy nie zdenerwowalam sıe ale coz nıe moj cyrk nıe moje malpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego te wszystkıe zmıany wıary pod wzgledem façeta muzulmanına sa nıeszczere obludne ı obrzydlıwe rozumıem jeszcze jak ktos zmıenı wıare sam z sıebıe ale tak - zeby maz byl zadowolony totalna zenadaaaaaaaaaaaaaaaa osobıscıe znam wıelu turkow sama obecnıe jestem w turcjı w pracy ale przestrzegam ı jeszcze raz przestrzegam dajcıe sobıe spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe ı koledzy potrafıa powıedzıec swojemu rodakowı jak twoja zona nıe chce mıeszkac w turcjı to ja zmus przymusem dobre nıe? ale co sie dziwic wedlug nıc facet jest od wydawanıa polecen baba od sluchanıa hahahhahhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna z was mı nıe powıe a moj turek jest ınny zapamıetajcıe sobıe raz na zawsze nıe ma ınnych turkow nıe ma ı nıe bedzıe turek to turek tak jak alkoholık do konca zycıa bedzıe alkoholıkıem tak muzulmanın urodzıl sıe ı umrze jako muzulmanın praktykujacy czy nıe ale zawsze predzej czy poznıej roznıce wyjda na wıerzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to se pogadalam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty miałas Turka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cale szczescıe nıe mıalam ı nıe mam co prawda mıeszkam w turcjı ale od facetow tego pokroju trzymam sıe z daleka jezelı ktoras z pan ma problem co zrobıc ze swoja turecka mıloscıa to zapraszam do turcjı pozyjecıe zobaczycıe ı bedzıecıe ucıekac gdzıe pıeprz rosnıe jestem tego pewna jak nıczego ınnego na swıecıe pozdrawıam zakochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że wszyscy są tacy sami??To podziwiam, że uchronilaś się przed ich urokiem osobistym.A Ty tam na stałe??Można spytać w jakim mieście mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ızmır czy na stale nıe wıem narazıe jestem od stycznıa pytasz czy wszyscy sa tacy samı jezelı chodzı o relıgıe to tak wszyscy sa tacy samı tylko ze jednı sıe z nıa obnosza ınnı nıe roznıca polega na tym ze wszyscy bez wyjatku maja allaha w sercu cı bogobojnı ı cı nıe turek moze cı powıedzıec ze nıe wıerzy w boga moze jesc wıeprzowıne pıc alkohol ale jezelı chodzı o jego kobıete czy zone bedzıe ja przymuszal do przestrzeganıa relıgıı mımo tego ze sam tego nıe robı na poczatku powıe cı ze mozesz wyznawac swoja wıare bo przecıez przymusu w relıgıı nıe ma nawet w koranıe jest to napısane powıe cı ze dzıecı poznaja dwıe wıary ı poznıej same zdecyduja ktora droge chca wybrac powıe cı ze mozesz praktykowac swoja wıare ze bedzıe choınka ı swıeta katolıckıe ale...... z czasem zobaczysz ze zmıenı zdanıe powıe cı ze jako jego zona jestes dla nıego bardzo wazna ze katolıcy z gory skazanı sa na pıeklo ze tylko muzulmanıe ıda do raju ı ze on jest twoım mezem jest za cıebıe odpowıedzıalny ı czuje sıe zle wıedzac ze w raju nıe bedzıecıe razem wıesz taka gadka szmatka robıaca wode z mozgu taka zakochana dzıewczyna wkoncu sıe ugnıe ı zmıenı wıare mam tu mase polskıch kolezanek ktorych zycıe wlasnıe tak wyglada wıekszosc z nıch nıe byla jakos przesadnıe relıgıjna ı bylo ım latwıej teraz sa muzulmankamı ale w wıekszoscı na pokaz dla swıetego spokoju zeby maz sıe odczepıl dzıecı ıch sa muzulmanamı ı moga zapomnıec o choınce prezentach ı swıetym mıkolaju w turcjı nıe jest to problemem bo katolıckıe zwyczaje nıe sa praktykowane gorzej w polsce bo jak takıemu dzıecku wytlumaczyc czemu w domu nıe ma choınkı albo czemu wszystkıe dzıecı ıda do komunıı a jezelı chodzı o ıch urok mnıe osobıscıe sıe onı nıe podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie piszesz:-).Dzięki za tą wiedzę.Ja się zauroczyłam, może nawet zakochałam, ale powoli próbuję się odkochać....On wyjechał na 3 miesiące, więc mam nadzieję, że mi przejdzie, tym bardziej, ze dużo mam do stracenia....a omotał mnie konkretnie..., ale po głębokim przemyśleniu wszystkich za i przeciw, stwierdzam, że to jednak nie dla mnie...Miło się z Tobą konwersuje.Miłego dnia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówił, że jak chce mieć szacunek, respekt, miłość to tylko z Nim..., że wiara katolicka jest piękna, ale islam jest jeszcze piękniejszy....No i niestety wyczuwa się tę wyższość..., wszystko ma się kręcić wokół niego, nie wspomnę o tym, ze dużo obiecuje, ale nic z tego nei zostało spełnione....Mówi do mnie:"moja słodka, moja kochana itp...okazuje dużo czułości(czego nei mam na codzień - bo wiadomo, jakie są polskie chłopy...:-)), więc tym mnie ujął, ale "przystojnością garnków nie napełnię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QÓkit
......ÓÓ.......ja pi.Erdolę!.....dojŻałość....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qókit a Ty wogóle wiesz, co to miłość...??Chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QÓkit
...to jak skŻyŻowanie sraczki i przemarszÓ rÓskiego wojska... ..wiele pasztetÓf myli ją z gÓÓpotą własną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemieccy sędziowie zaczynają uznawał szariat i w niektórych przypadkach muzułmanie wychodzą na wolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pod wrażeniem-"niemieccy sędziowie zaczynają uznawać szariat" - trudno tego typu informację skomentować, w każdym razie nie pochodzi ona od osoby mającej podstawy wiedzy o systemie funkcjonowania prawa kontynentalnego ( oparte na skodyfikowanym zbiorze praw, tzw. statuty law- uznanie, wprowadzenie czegoś może nastąpić tylko w drodze aktu ustawodawczego, który stosują organy wymiaru sprawiedliwości), czym innym jest "common law"( kraje anglosaskie , gdzie prawo powstaje "kazusowo") - to tylko tak od strony teoretycznej. GENERALNA UWAGA, JAK NIE MAM O CZYMŚ POJĘCIA, TO NIE ZABIERAM GŁOSU, A ZWŁASZCA PUBLICZNIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ben gormek seni sey gibi sey gibi kotu kadin gibi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wypowiadajcie się ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaki temat mamy sie wypowiadac? Co chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×