Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość zona dla zuchwalych
bylam z turkiem 2 razy ...i nie przelotem typu 3 miesaice....z wyspami wiazalam nadzieje bo wciaz mam tam do kogo wracac...koncze studia jestem na rozdrozu....mam prace w azji po studiach na wyspy zaierzam wracac,bo po rpsotu zyje sie tam dobrze i bezstresowo.....sluchaj tobie zycze jak najlepiej ale nie bron ich za wszelka cene bo nie sa tego warci....teraz tesknisz zamezem dlatego twoje wypowiedzi sa takie pro turkowe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turk kizi no ale decyzje należy do Ciebie! skoro teraz nie jesteś pewna, radze Ci żebyś spróbowała z Nim być, bo zerwać zawsze zdążysz. natomiast jeśli teraz zerwiesz pochopnie, może już nie być powrotu... powiedz skąd sie wzięła ta kłótnia i to całe zrywanie, to może będe umiała inaczej doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
ja ide spac :] ty tez idz i sie przespij...pomyslisz rano ;] hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moglabys wejsc na gg?? mam Twoje jakby cos to moje 700850 nie chce zeby kazdy wiedzial o tym bo znow beda komentarze.. a moiwlam Turek z Polka bal bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona- czy tęsknie za mężem czy mam go tuż obok to i tak jest super facet. mężczyźni żyjący w turcji w większości wciąż wierzą w wartości takie jak rodzina i wierność. jeśli żenią sie z miłości to w nią też wierzą i nie w głowie im kochanka na boku. nie wiem jak jest z turkami z wysp, wiem że turcy w Polsce sie strasznie wypaczają, bo myślą stereotypowo i nie wierzą, że znajdą szczęście u boku Polki, a co najwyżej rozrywke. oczywiście nie wszyscy, ja męża poznałam w polsce i jakoś stworzyliśmy super związek. problemy w związku polka-turek wynikają często z wzajemnego niezrozumienia, bo kobieta z natury szuka drugiego dna, facet z kolei ma bardzo proste myślenie ('jestem z Tobą to znaczy że chce, gdybym nie chciał to bym nie był, nie musze o tym mówić' itp) i tego samego oczekują od partnerki, a często nie dostają. no i wiele wiele wiele innych, bo wszystko zależy od jednego konkretnego faceta i jednej jedynej kobiety, czyli ilu ludzi tyle kombinacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niqa32
Jestem za, popieram taki tok myślenia. Nawet kiedys ktoś mi powiedzial bym zbyt dużo nie myslalam i czasem przyjmowała rzeczy takimi jakie są. My kobiety za bardzo wszystko analizujemy :) Nie wiem czy zauważyłyście mój wpis, ale niech mi ktoś powie , że jednak wszystko się uda. Że są jakieś rozwiązania , bo wszystko wtdaje mi się beznadziejne. Nie mogę zapomnieć, cały czas smsy , puszcza mi sygnały na komórkę, że pamięta o mnie itp. A może dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona, napisalas wczesniej (co zreszta zapadlo mi w pamiec), ze: \"a mnie A ujal tym,ze byl chamski,wsibski,przykry i nieogolony\" nie sadzisz, ze tu nalezy szukac przyczyny, czemu zostalas potraktowana tak, a nie inaczej? jezeli masz doswiadczenia z tylko takimi turkami, to ja sie nie dziwie, ze jestes do nich uprzedzona. ale badz konsekwentna: albo pisz, ze nie mozna wszystkich wrzucac do jednego worka, albo pisz, ze w turkach skumulowane jest zlo calego swiata. zmieniasz zdanie jak choragiewka na wietrze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sibelle ;)) pisalas na stronie 192 ( elif ucichla i nie ma kto motywowac do nauki tureckiego ) nie mialam czasu przez ostatnie dni a w weekend nie bylo nas w domu. Ale juz jestem i apropo tureckiego mam dla Tych ktorzy chca uczyc sie tureckiego super ksiazke w jezyku angielskim w formacie pdf ;D polecam te ksiazke poczatkujacym i tym ktorzy jakies podstawy tureckiego opanowali. jesli ktos jest zainteresowany prosze o podnaie maila a ja przesle ;)) Ja u was dziewczyny po weekendzie ?? W istanbule lalo przez weekend i dzis tez pogoda nie zadowala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niqa- ale jaki masz problem bo ja troche nie zrozumiałam Twojego ostatniego posta... elif- na gg Ci podam mój mejl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elif, to ja tez poprosze na moje tymczasowe konto: daza@onet.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Co tam u Was? Ja sie troche lepiej czuje.. wczoraj do mnie Huseyin zadzwonil , pytal co robie itp .. i czy mu dam odpowiedziec, ja powiedzialam,ze nie moge teraz o tym myslec ze jutro pogadamy (i tak byl na jakies imprezie, i nie dalo sie pogadac spokojnie:() .. rano wstaje a tutaj sms, ktorego dostalam o 4 rano \' co robisz\' .. dzwonilam teraz, bo chcialam sie spotkac i pogadac na spokojnie, bo przez esy, msn czy telefon nigdy sie nie dogadamy .. no ale nie odbiera.. moze spi, moze nie chce juz gadac. Nie wiem .. zobaczymy jak to sie potoczy .. zaraz sie wybieram do znajomych,zeby nie myslec o tej calej sytuacji. Sibelle, bardzo Ci dziekuje za pomoc wczoraj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala i nieznośna
A ja mam pytanie.. Chcialabym dowiedziec się czegos więcej na temat tradycji, obyczajów i znaczenia kobiety w tym wszystkim.. Jeżeli chodzi o faceta Turka. P.S. A spódniczki? ;) Co z nimi? Napiszcie coś! Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
czesc laseczki co tutaj tak cicho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Mala jak masz czas to poczytaj masz 193 str.do przerobienia :-)))) sibell widze ze znowu ktos nam tutaj dokucza..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeellllaaaa
on turek ty kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sibell a ciesze sie dzisiaj bo moj wojsko odrobial tzn.3tygodnie tam byl i dzisiaj wyszedl a to znaczy ze juz coraz blizej do spotkania a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
dziadzia qrwa nie interesuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ehh coraz więcej niewiadomych :/ termin spotkania ciągle sie zmienia, nie wiadomo gdzie będziemy żyć :/ no i rzucanie palenia stanęło w martwym punkcie ;) a te panny co sie tak uczepiły, naprawde ludzie są tak ograniczeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeellllaaaa
dziadzia on był w wojsku ale tylko na przeszkoleniu jak prać skrapety białym ludziom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×