Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

ja właśnie sie zaczynam nudzić troche a nie chce mi sie nawet tyłka ruszyć żeby jakiś film włączyć czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała1990
turk kizi przy kuzynach to mozemy trzymac sie za reke ale przy rodzicach daj spokój nie mam mowy o czyms takim ;p wkurza mnie to strasznie ostatnio jak nie było go w polsce przechodziłam obok jego mamy a ze była odwrócona nie powiedziałam jej dzien dobry poskarzyła sie mu ze nie powiedziałam smieszne normalnie nie cierpie jego rodziców moja rodzina zupełnie inaczej jego traktuje to jest wkurzajce jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turk.Kizi
dizisiaj mama znowu pytała co u Huseyina .... coś mi się zdaje że ma ochotę by ją tez puknął i obawiam się że mogłoby mu się spodobać bo mama lubi w pupala (a to mu się dobrze kojarzy bo pierwszy raz miał z kozą) czy moja mama jest też tak głupia jak ja ???? sibelka pomóż bo tylko ty intelektualnie jesteś tak nisko jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe szkoda że wczoraj były u mnie kolezanki .. Ale się usmiałam jak czytalam te posty :D he he he ^^ Jest tu ktos? Bo ja nie poszlam do sql dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wstałam :) no tak wczorajsza rozmowa była bardzo ciekawa ;) ciekawe czy te dzisiejsze podszywy to nasze wiaderko czy ktoś inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
hej dziewczyny:) ale sie usmialam z tego co przeczytalam z wczorajszego dnia:D kuzwa z tym wiaderkiem to Ci sie udalo sibelllle:D:D:D co za motyw:D zaraz padne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o yesssssssssssssssss
oczywiście że są- zapamiętaj sobie że polskie kobiety miały , mają i zawsze będą mieć powinowactwo do obrzezanego penisa barbarzyńców ....... zaakceptuj to co nieuniknione i nie bądż wspólczesnym błędnym rycerzem bo wiatraków w dzisiejszych czasach jest za mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka bbbbbb
a to prawda że turecki narzeczonykupuje swojej narzeczonej dużo zlota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co one widzicie w tych turkach? Czy to nie jest tak ,że po prostu ich nie stać na porządnego męzczyznę z Polski? A może idą na zwyczajną łatwiznę ?Bo jak taki zobaczy jakąś dziolke z małą ilością barwnika w tęczówce to zaraz mu spławik każe działać w tym kirunku aby tylko ją zdobyć a one ulegaja im niczym owieczki a pózniej chwala się na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o yesssssssssssssssss
dzizdzia a ty byś był dumny z tego że twoją pałęssalaby mułzumańska kobieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze edunia że Ty jesteś :) ignoruj, to jest ta frustratka co ma pochwe jak wiadro. jakbym kiedyś usłyszała coś takiego od mojego faceta to też pewnie wyładowywałabym sie na wszystkich dookoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe witaj sibell ...Nom ja widze ze jakos tak nagle sie tyle tych anty wzielo heh :D ale ignorujemy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turk.Kizi
kurde mam problem widziałam dzisiaj jak taki nieduży wietnamczyk szorował szmatą podłogę; tak mi się spodobał że miałam nieodparte wrażenie że to ja jetem tą szmatą w jego rękach.... oj, oj jakie myśli a przecież zaraz wraca mój don kebabos :)))) sibelko ratuj od złych myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×