Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość agatusia88
Wer-typku, a jak się z nim "nie puszczę" ? :D to oświeć mnie swoją wiedzą na ten temat? To wtedy co, będą mnie szanować i na rękach nosić, tak? No chyba tak- z tego co piszesz :D jesteś taki śmieszny, ze aż głupi.. A apropo DE : myślicie że Niemcy patrzą na Polki inaczej- mamy tam opinię dupodajek łatwych do przelecenia! a jak już jest któraś blondynką- to twierdzą ze one lepiej dają. Dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedzialabym ze niemki sa latwiejsze dla turkow... Chyba, ze te zyjace z zasilku, bez perspektyw...daja sobie robic kazde sziecko z innym facetem... Niemcy nie lubia Turkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wertyp, najwiekszym paradoksem jest to, ze Turcy z Turcji rowniez nie akceptuja tego typu Turkow z Niemiec wlasnie ze wzgledu na ich pozerstwo. W Niemczech taki pozer nie potrafi mowic poprawnie po niemiecku, natomiast przyjezdzajac do Turcji zapomina tureckiego i wlacza slowa niemieckie (cos jak Polacy, ktorzy po krotkim pobycie w UK zapominaja polskiego). Mialam okazje sama kilku takich spotkac. W Niemczech bardziej muzulmanscy i tureccy niz przecietny Turek z Turcji (chocby te chusty, czy niechec do niemieckiego, czy Niemcow, trzymanie sie w swoich gettach), w Turcji bardziej niemiecki i europejski niz niejeden Niemiec :) Ot takie rozdwojenie jazni, choc z drugiej strony to troche przykre, bo tylko pokazuje, ze ci ludzie nie potrafia odnalezc sie ani w Turcji, ani w Niemczech. Polacy sa tutaj chetnie zatrudniani z kilku powodow pokonczyli polskie szkoly (czyli zagraniczne, co dla Turka jednoznacznie kojarzy sie od razu lepiej), znaja jezyki obce (a wiec znow nauka za granica, wiec przekonanie, ze zna jezyk lepiej niz Turek z takimi samymi kwalifikacjami), kolejna rzecz to jezyk polski, ktorego Turcy nie znaja, a robiac interesy z Polakami bardzo im sie przydaje. W momencie gdy maja do wyboru Turka z angielskim i Polaka z angielskim i polskim (do tego z zagranicznym zapleczem edukacyjnym) wybieraja Polaka. Polak nie ma wstepu do panstwowych firm ze wzgledu na brak obywatelstwa. Po otrzymaniu obywatelstwa jeszcze wiecej drzwi sie przed nami otwiera. Zarobki sa porownywalne z zarobkami warszawskimi, wydatki na zycie (jedzenie, oplaty) rowniez, za to mieszkania sa nieporownywalnie tansze niz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
agatusia, pisz jak tam auteczko i czy podobało się Twojemu chłopakowi. Miałam z idiotami nie rozmawiać ale napiszę krótko acz treściwie: wiercitrepie, Ty mi na psychikę nigdy nie siądziesz ani nigdy nie zdepczesz z jednej prostej przyczyny, jesteś durnym, zakompleksionym prostakiem, do którego nie posiadam ani krzy szacunku a takiem byle czymś jak ty nie przejmuję się nigdy. Jeszcze jedno, to, że się nie odzywam to nie twoja, karaluchu polski zasługa, poprostu niektórzy mają żaycie towarzyskie w realu a nie tylko na kafeterii wyżywając się i dając upust swoim kompleksom w internecie. Jest mi ciebie żal, takie coś jak ty powinno się wieszać albo kastrować dla dobra ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
Tak, Niemcy nie lubią Turków :D śmieszne :D mój szef RODOWITY I ZASŁUŻONY JUŻ NIEMIEC od kilkudziesięciu lat współpracuje z Turakami i w kwestii finansowej- to on wręcz ich kocha :) Kochane moje- nie kupiłam autka, bo wzięłam go na serwis, chłopcy mi go sprawdzili- no i był stuknięty, doradzili mi wstrzymanie się na razie z kupnem i obiecali poszukać coś "pode mnie". A właśnie wróciłam z piękną dużą różyczką od swojego Turka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
Biancaaaa, a kto tu mówi o chwaleniu, raczej to zwykłe konkluzje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Miałam się nie zniżać do twojego wiercitrepie poziomu i twojego IQ jakie reprezentujesz (ameba ma wyższe), niemniej radzę ci nie prowokuj mnie. I tak wiem kim jesteś i gdzie mieszkasz, coś ci to pseudoukrywanie nie udało się. A kreatura, szama, k...wa to pisz o swojej matce, bo dopiero musiała się zesz.ć z jakimś doopkiem żeby społodzić takie coś jak ty No chyba, że jest normalną kobietą i w ramach pokuty chodzi corocznie na pielgrzymki do Częstochowy żeby przeprosić Boga, że cię nie wyskrobała póki był czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Widzisz Yakamoz jak zniżeniem się do poziomu ameby, sorry trepa, można go wyprowadzić z równowagi? Ja myślę, że tlen, a szczególnie moderatoprzy powinni się zabrać za "posprzątanie" swoich for bo temat jest inny a posty zupełnie o czymś innym obrażające ludzi nawzajem. TAK JESTEM DUMNA, ŻE JESTEM Z TURKIEM, DOBRZE MI Z NIM I TYLKO ALLAH WIE CO BĘDZIE DALEJ, ALE JA UFAM I WIEM, ŻE ALLAHU MAHABBAH, WIĘC MUSI BYĆ DOBRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
I tutaj mamy sytuację jak inteligetnie można podejść do trepa żeby go sprowokować po raz kolejny do ataku na jego poziomie oraz do tego aby jak zwykle (po przeczytaniu tylko postów, które mogą być prawdą lub fałszem) wysnówał wnioski jakie wysnówa. No cóż, niektórzy głupi się urodzili i głupi umrą albo jak to mój tata mawia "głupich nie sieją tylko się sami rodzą" niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
I'm come back :)) Love - the meaning of life. Regards :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
ludzie, dajcież spokój .. wyciście z siebie ostatnie resztki tolerancji :) przecież tak nie można po sobie bluzgać, już dajecie temu spokój, czy Wy nie macie naprawdę większych problemów?! Shalom, bracia, Shalom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jak zakonnica jest zakryta od stóp do głów to nikt nie robi z tego powodu problemu a jak muzułmanka założy hijab to już jest nie halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawać by się mogło że obie religie się różnią a tak naprawde mają wiele wspólnego...taka zakonnica chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrześcijan i muzułmanów łączy modlitwa, post i jałmużna. Nawet jeśli obie tradycje różnią się w szczegółach tych praktyk, to jednak w istocie służą one temu samemu celowi. Podobne w obu tradycjach są również prawdy wiary dotyczące życia po śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim prawem kościół katolicki zmienia prawo kościelne? jakim prawem zniesiono post w wigilie? jakim prawem księża mówią jak należy żyć? Nie dziwie się wcale że ludzie zmieniają religie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilkaaa4
beta48 albo I'm coming back, albo I come back, na pewno nie I'm come back :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakonnica zakrywa cała twarz łącznie z włosami, ślepy jesteś? w turcji %70 kobiet zakrywa tylko włosy hijabem więc nie pisz głupot... nie mówie o burce (zasłonie na twarz którą zakładają np. kobiety w arabii czy jemenie).... hijab a burka różnią się.....podszkol się troche !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strój zakonnicy przypomina strój muzułmanki...chodzi mi o głowe i twarz....zakonnice mają odsłoniętą twarz w turcji kobiety też...mylisz pojęcia kolego.... burka a hijab różni się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyzywaj nikogo od szmat kurwaaaaaaaaaaaaaaaaa jak słysze takie słowa do widze mojego po żal sie panie boże męża fuck, zachowuj się, byle jak ale sie zachowuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepie, jeszcze raz mnie obrazisz i zapewniam cię, że marnie skończysz. Obrażaj sobie matkę, siostrę, koleżanki, bo one na to zasługują utrzymując z takim czymś jak ty kontakty, mnie nawet nie znasz, więc się już do mnie personalnie nie odzywaj. Weź się za polski może, matura, poprawka, na mierny. Jesteś tak mierny jak i ta poprawkowa pisemna matura, którą zdałeś, pewnie przez litość, bo ktoś miał takie odczucia do istot niższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
trepie ależ odpiszę ci, bo ty lubisz jak ja piszę, Zawsze się przy tym niezdrowo podniecasz :)) No cóż. Twój wybór, twoje zdanie. Teraz co do naszej anglistki. Jeśli już chciałaś użyć czasu Present Continuous Tense to brzmi to I'm coming back now. Jeśli byłaś kiedyś w Anglii a nie, ze znasz tylko ze szkoły jeżyk to wiesz chyba, ze mogę sobie napisać np. I'm back. W mowie i piśmie potocznym mogę pisać wiele rzeczy, które tam pisze się na codzień a w Polsce uczysz się sztywnego języka, mało użytecznego wyjeżdżając do GB. Bo np. zwykły wyraz "you" mogę Ci napisać pisząc cokolwiek jako "u" i w języku potocznym jest to forma dozwolona. Oczywiście takich wyrazów jest wiele, wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Chyba chciałeś napisać, że każdy ciebie uważa za kretyna. Czytaj i pisz ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kiego grzyba pierdooolicie jedno i to samo? kopiujecie i wklejacie durne historyjki mało takich w polsce? mąż napierdala żone matka zabiła dziecko itd.itd wy naprawde jesteście tacy niedojebani????? żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świata nie zmienicie a to kto komu dupy daje to jego sprawa i chuj wam do tego !!!!!!!!!!!! nie chcecie turków murzynów w polsce to już wasz problem i dość tego....kij wam w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×