Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość nina45
kurde!! ja zle czytam czy jak?! nie zauwazylam ze napisalas ze jestes Z POLAKIEM ja przeczytalam ze JESTES POLAKIEM, hahaha sorry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylXXX
hehe nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylXXX
wertyp ty cos masz z mozgiem nie tak?!ty jestes chory ? krytykujesz wszystkich taki twoj cel i zabawa na tym forum szczerze to ty jestes zaslepiony nie ja i nie mam zamiaru zdradzac jak ci sie wydaje chyba ze ty lubisz to twoje zycie i sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
a w ogole to jak ty masz na imie? wer.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
tak pytam z ciekawosci.. tez takie wraZenie odnosze bo czytalam twoje wczesniejsze posty ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylXXX
weryp ty tutaj nie pasujesz twoja kultura to rzenada i niesmak nie trzymam z nikim a puszczasz to ty wode ludziom jaki to madry jestes zobacz jak ty sie odnosisz do kogos kogo nie znasz nie masz umiaru w tym co piszesz a zazwyczaj to brednie co ty reprezentujesz glupote czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość va_85
hahaha A ja myśle Wertyp, że jesteś zazdrosny bo to ciebie olała jakaś panna dla superprzystojnego Turka, stąd to rozgoryczenie i niechęć. jesteś brzydki i nikt cię nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wertep ma rację
tylko trochę mowę degraduje "językiem" wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylXXX
wertyp wole jak juz cos trzymac sie z nimi i kim kolwiek innym oby nie z takim jak ty masz psychike zjechana jak nie wiem co tobie to juz wspolczuc trzeba bo leczenie juz nic nie da rzenujaca jest ta twoja kultura wstd zeby tak sie odnosic do ludzi uwazasz sie za bozka a nim nie jestes to ci mowie zgroza i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaala
mieszkam w niemczech znam turkow i szerze mowiac nie polecam,,,mam sassiadke polke teraz biegajaca w habicie z 4 dzieci ma 30 lat i tylko twarz jej widac,jak ahmed ma humor zly to stoi na wycieraczce oczywiscie ona nie marnuj sobie zycia kobieto ......wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylXXX
wertyp glupi to ty jestes i nawet tego nie widzisz takie pierdoly piszesz ze smieszne ale nie bede sie klocic pochamuj swoj jezor bo az nie ladnie jaka z toba wogole zechce byc? a zreszto nie twoja dupa nie twoja sprawa co cie one obchodza nie szanuja sie to ich sprawa a nie twoja ale tez nie wszystkie takie sa takze nie wrzucaj do jednego worka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Zapomnij trepie, Ty polska pokrako, że mi siadłeś na psychikę, dobre :D Poprostu szkoda mi ścierać klawiatury żeby pisać z takimi jak ty. insza ALLAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
no dajcie spokoj ludzie!! nie pociskajcie sobie !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
wertyp, miło mi, że się zalogowałeś. Cieszy mnie to niezmiernie :D Ja Tobie również do miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Jeśli komuś powinno byc głupio za to co pisze to napewno tobie a nie mnie. Ale jak to moja koleżanka twierdzi "świnia wszystko zeżre", także i to przełkniesz i nie zrozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
twoje wnioski bardzo mnie ubawiły. Widzisz jak fajnie można manipulować ludźmi w internecie? Na twoim przykładzie widać to najlepiej, łykasz wszystko co ktoś napisze :D Najśmieszniejsze jest jednak to, że nazywasz siebie patriotą, ale ważniejsza jest kasa, dlatego wyjechałeś do pracy zagranicę (co jest wątpliwe jak dla mnie), ponadto patriota powinien znać swój jeżyk ojczysty a ty go kompletnie nie znasz. Nawet się pochwaliłeś, że oblałeś maturę właśnie z polskie a poprawkę napisałeś aż na mierny, żenada i tyle. Z patriotyzmu masz tyle co nic, ale żyj w swej świadomości jak tam sobie chcesz. Ponadto twoje słownictwo i sposób odnoszenia się do innych to już odrębna i żenujaca sprawa. Niemniej zostaniesz rozliczony po śmierci: Insza ALLAH Ps. a tak apropos to skąd ty możesz wiedzieć czy ja noszę hidżab na głowie (łeb to masz ty) czy też nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp nie odpowiedziałeś na pytanie :) zostałeś porzucony przez dziewczynę dla Turka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelik
oj doswiadczyl doswiadczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youraskim
;( Czy zraniony Turek odezwie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX:)
tylko skonczony idiota pisze takie bzdury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelik
otoz mam bardzo duzo do powiedzenia zwlaszcza ze mialam ta niebywala przyjemnosc z toba pracowac :D sluchajcie wertyp sie msci za pewna panne turek mu ja odbil bolalo co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
osz w morde..;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
jak narazie nie chce miec chlopaka :P mam uraz hehehe taaa....zero Turasow i innych na ich podzespolach nie chce widziec a gdzie dopiero znac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×