Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Lokum
an-ka87, wydajesz się fajną dziewczyną. Chciałabym porozmawiać, wymienić się doświadczeniami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego oczekujesz?
to szczyt głupoty wierzyć, że człowiek z kraju, gdzie morduje się nieposłuszne kobiety będzie się stosował do zasad dyktowanych przez kobiete. U nich jest inna kultura, kobiety -turystki nie rozumieją, że są tylko środkiem do zarobienia pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eta48
zeta48, tępa...u czy chodzi Ci o taka kartę do banku o nazwie VISA, bo z tego co widzę to nawet nie potrafisz nazwy dobrze napisać. To co piszesz jest tak żenujace, że aż szkoda czytać twoich wypocin. Proponuje nauczyć się trochę języka polskiego, bo inteligencji niestety nie da się wyuczyć :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eta48
an-ka, zlituj się dziewczyno, przecież delcik to skopiował z wikipedii tudzież innej strony, nie trzeba znać angielskiego żeby zrozumieć visa=dokument, reszty i tak ten ... pewnie nie rozumie. 2 komórki mózgowe się zetknely pewnie to i wpadl na pomysł skopiowania i wklejenia. Ps. delcik, ponoć polaczkiem jesteś? To niby dlaczego piszesz cały post po polskiemu (bo, aż masakra jest ile tam jest błędów zawsze) i nagle tylko VISA z angielskiego ci się wzięło? Ile masz skończone klas? Skończyłeś choć podstawówkę? No i ciekawe ile lat ci takoważ rzecz zajęla? Jesteś nę..ną kre.. człowieka, od Boga dostałeś wielkie nic i tak też pewnie będzie już zawsze. Tak swoją drogą fajna praca mgr dla jakiegos socjologa, co nazi robią na kafe w temacie "on Turek, ja Polka". Pozdrowionka ode mnie, mojego tureckiego narzeczonego i szczególne od moich psów. Wprawdzie lubią mięso surowe, ale nie padlinę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 197813
nie bede opisywac swojej historii bo po co szkoda slow, ale jestem kolejna ktora byla naiwna ktora kocha a ktora zostala z niczym chyba nadal jestem w szoku ze ktos kto tak pokazywal ze kocha tak dbal staral sie wspieral nawet sie oswiadczyl jest zwyklym oszustem nie myslalam ze ludzie moga byc tak podli ze moga tak klamac i bawic sie ludzkimi uczuciami to ze moj Turek mnie tak potraktowal nie znaczy ze kazdy Turek jest zly ale ten moj jest z cala pewnoscia, dzis mam tylko bolesne wspomnienia i mysl w glowie jak zyc dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eta48
zeta48, każdym swoim postem tylko pokazujesz jakim jestes ido..ą, śmiech mnie ogarnia jak albo wstawisz złego linka, albo zapomnisz się wylogować a znów chciałeś się pode mnie podszyć. Super, że sie przeznałeś do tego, że jestes gejem i w dodatku parą z Turkiem, nieraz takie wyznania dużo dają dla takich flustratów jak ty. Szkoda tylko, że to nie ten temat, idź tam gdzie masz swoich. Niemniej w to, że tworzysz pare gejowską z muzulmaninem no, raczej wątpliwa sprawa, ale w sumie może pracujesz w bur..u i dlatego jak sam piszesz jesteś zlewem na spermę. No cóż, takie jest życie, jak się nie uczyło tylko ku... zostało jako praca dla ciebie. Prawie mi przykro :D A ty wertyp nikomu, nieczego nie musisz i nie masz prawa uświadamiać, spójrz na siebie, na to co robisz, jak się zachowujesz, bo jak w twej Biblii, o ile ty w ogóle wierzacy jesteś, jest napisane "w cudzym oku drzazgę zobaczysz a w swoim belki nie potrafisz dostrzec". Zatem proponuję żebyś sobie usiadł i zastanowił się nad swoim zachowaniem, a pouczać możesz mamusię i tatusia tudzież rodzeństwo o ile ci na to pozwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma48
zeta48, znowu ci pościki usuneli, ojej, tylko się nie popłacz, a wyznanie mogę ci tu wrzucic z zrzutu ekranu, Chcesz???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma48
Jesteście tego tacy pewni, że możecie mieć rasistowskie, faszystowskie itp. przekonania tak zupełnie bezkarnie? Pisać o tym publicznie ( a odnośnie pisania w internecie i innych środkach masowego przekazu są też inne paragrafy), mówić publicznie, mówić choćby do jednej osoby. Proponuję się nad tym zastanowić, bo jak mówi Kodeks Karny: Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) Art. 256. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Art. 257. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc jablkaaaaaa
hey !!! chcialabym zaprosic swoja kolezanke i kolege (turcy) do polski... czy ktos wie jaka jest procedura takiego zaproszenia ?? jak to wyglada i czy rzeczywiscie jest to takie skaplikowane jak sie slyszy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dancia......
zeta a gdzie ja napisałam, że jestem z Turkiem? Ha ha ha :D Kłania się brak czytania ze zrozumieniem. A jeżeli wierzysz w Boga, to wiedz, że czeka Cię piekło za Twój rasizm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dancia...
Anka uwielbiam Cię :) 🌻 Naprawdę jesteś udana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma48
zeta48 za to jak się ciebie czyta to człowiek ma wrażenie, że przeniósł się do epoki pierwszych królów Polski a ty jesteś prostym chłopem pańszczyźnianym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam czytam i ubaw po pachy mam :D Anka szacunek dla ciebie :D nie dajesz sie bałwanom :) Popieram cię! tylko odszczekiwać się umieją i nic więcej powiedzieć nie umieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze w co zainwestuj to w słownik, a jeśli już zamierzasz kogoś obrażać to znaczy że masz bardzo małe mniemanie o sobie i wielkie kompleksy :D :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zete olał pies, :D niech sie wygada może lrzej sie zrobi, albo mam rade i idz do kibla zorb co masz zrobić i będzie ci lrzej na duszy:) Moją buzie możesz sobie w ramkę wstawić i patrzeć jakiej kobiety nie będziesz nigdy miał, nie dorastasz do odcisków na pietach, sory .... :D:D Widz e ze ta Para znana nie na jednym forum, :D no to grubo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jaśnie pan I władca :D Aniu okaże ci litość :D tak okażę jak pójdzie sobie z tego forum i nie będzie zaśmiecał głupimi docinakami które innych bawia:D Ja rozumiem śmiech to zdrowe , no ale od nadmiaru to już brzuch boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supermaaan
Odpowiedz za 100 punktów: czy jeszcze nie widać w czyjej jestem drużynie? ;) drużyna prezesa to drużyna dwuodobowa, a ja przybywam mu na pomoc ( znaczy sie położe go na kanapie i przywróce mózg)! Hehehe...No bo moje panie wy tak nie możecie być atakowane tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supermaaan
Mała analiza wypowiedzi pacjenta Prezesa: "troche kultury dziewczyno, bo zachowujesz sie jak jakas penera" Jak kobieta przeklnie to szmata, jak prezes przeklnie to...też szmata ale zwana prezesem...zrozumiano " wiemy, ze jestes szmata. ale nawet szmata moze uzywac odp. slownictwa, a nie jak z rynsztoku" Powiedział debil z jeszcze gorszym słownictwem :D hipokryta ." juz dosyc tu napisalas. wydupczyli cie ok! zale wylalas ok! zj**e przyjelas ok! a teraz wypad." takie właśnie słowa chciałoby sie powiedziec pacjentowi prezesowi, ale skoro prosi o pomoc specjalisty, nie usłyszy ich tutaj Diagnoza: hipokryta z dużym zasobem przekleńst, ale mała ilościa argumentów popierajacych swoje wywody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supermaaan
W każdym temacie rzadzisz się tak jakbyś conajmniej go założył? A może wydaje ci sie że jesteś właścicielem kafeteri. Przykro mi ale nie możesz po prostu komuś kazać wynosic sie z topiku :) masz poważne urojenia. Lekarz da ci lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supermaaan
Oczywiście że nikt nie atakuje bezinteresownie. Widzisz.... widze że masz problem z wszystkimi ktorzy maja inne zdanie od ciebie (to idzie zrozumieć) ale nie umiesz wyrazić o co ci chodzi , tylko lecisz z wyzwiskami. To wsakuje że masz problemy ze soba, a nikt takiego nerwuska nie bedzie brał na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj prezesie jak ty taki w realu jesteś to albo już nie masz zebów albo dobrego dentystę :D Albo w domu siedzisz jak mysz pod miotła :D I myślisz sobie" o jaki jesteś fajny pocisnąłem kogoś na kafeterii :D o jea boski jestem :D " No poprostu mi ciebie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci szkoda bateri to fora z forum :D a nie trujesz normalnym ludziom. Jakoś mnie nie interesuje kto tobie wkłada i co tam bierzesz :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten jak zwykle :) nic normalnego nie umie odpowiedzieć tylko w kółko jedno i to samo :D chłopcze płyta ci się cos zaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supermaaan
Gdyby prezes gadał takie głupoty w realu to by go miedzy nami nie było. Ale na forum nawetnajwiekszy tchórz czuje sie ważny. Tak na marginesie, zastanawia mnie to że ciagle piszesz o sobie w liczbie mnogiej np : "przecież wszyscy wiemy"... Albo jesteś dwubiegunowy albo jeszcze nie rozstałeś sie z komuna. Zrozumieliście prezesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na Pana trzeba mieć i wygląd i kasę :D A ty nie masz ani kasy ani wyglądu nawet kultury ci brak :D CHŁOPCZE :D won stad , nie jesteś tu mile widziany. Anka od się od ciebie nie odczepi bo chyba się dowartościowuje takim gadaniem , wiesz w domu nie może to sobie na kafateri ulży:D Supermaan co prawda to prawda. bo by go zabili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie zmieniło!
cześć dziewczynki PAN CHŁOPCZYK to ma takie hobby siedzenie na tym wątku ubliżanie innym a jak z domu wyjdzie to na widok jak on to mówi "ciapola" mokro w majtach i kleksów pełno ma bo się boi żeby przypadkiem wpierdol nie dostać. taka prawda. współczuje tylko jego rodzinie ale cóż kto wiedział że takie coś się uchowa. nie ma co z nim dyskutować bo on na wszystko co dziewczyny piszą ma tą samą odpowiedż i te same wyzwiska stało się to już nudne do tego udzielanie się na innych wątkach ze swoimi mądrościami i to nie na temat. kiedyś dziewczyna napisała czy w uk ciężko z pracą wszyscy jej odpisują NORMALNIE jak jest a tu nagle wypowiedz CHŁOPCZYKA PREZESIKA najwyżej dasz dupy ciapakowi wogóle nie na temat ni z gruchy ni z pietruchy nikt mu nie odpisał to dalej swoje żale cwaniaka wypisywał. szkoda słów na takich cieci jak on.najlepiej ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie zmieniło!
a dlaczego ciągle piszesz w liczbie mnogiej? aniu on dzieci nie ma kto by go chciał! taki długowłosy (obecnie nie wiem jaki ma fryz) przymuł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie zmieniło!
brednie to ty piszesz na dziewczyn temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziodzio
a jak oni tłumaczą dzieciom zakrywaniem się kobiet? "mamusiu, a dlaczego zasłaniasz włosy???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie zmieniło!
ale dlaczego prowokują? przecież to wątek po to żeby wymienić się doświadczeniami czy poradzić albo zwyczajnie porozmawiać z kimś kto jest w związku z turkiem bo o taki tu chodzi. widzę że jak tylko ktoś nowy tu się pojawi (chodzi o dziewczyny bedące z turkami)to od razu wypytasz je co i jak a póżniej i tak lecą wyzwiska pod jej adresem. więc pytam dlaczego? każdy ma prawo do swojego zdania a że ty masz takie a nie inne to nie znaczy że wszyscy mają takie mieć! połowa stron może nawet większość z wątku to są wyzwiska nikomu chyba nie zależy na tym żeby normalnie pogadać popisać tylko czeka co jedno z drugim odpisze i dalej to samo tylko ty kurwo,ty szmato,ty prezesiku itd chyba nie o to tu chodzi nie? ktoś o coś pyta i tak nie dostaje odpowiedzi bo tylko się czeka na NOWYCH zeby im ubliżyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×