Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

do tej pory mieszkaliśmy w różnych częściach europy, w turcji niecałe pół roku. oboje perfekcyjnie mówimy po angielsku więc nie miałam ani potrzeby ani chęci nauczyć sie tureckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
hehe a wiecie co,stalam z moim a w sklepie i liczylam kase oczywiscie po polsku a potem od domnie ze 5 6 7 8 chyab te liczby o ile dorbze pameiaatm to tak samo jest w kurdyjskim jezyku jest i to samo znacza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no z polskiego na kurdyjski ...te liczby to samo znacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,moja przyjaciolka zwiazala sie z takim \"orzechowym\" \". byla dziewczyna, moim zdaniem, interesujaca, ale bez wiekszego powodzenia u factetow. skonczylo sie na 2 letniej szarpaninie. ten \"orzechowy\"pieknis okazal sie chamem, ktoremu chodzilo o papiery UE. kiedy kolezanka zwatpila w slusznosc zawierania malzenstwa natychmiast znalazl sobie inna,panienke z 2 dzieci, ktorej zaoferowal 2000euro za malzenstwo. powiem szczerze,ze dla mnie cale to \"orzechowe\" szalenstwo jest dla dziewczyn ,ktore nigdy nie zaznaly uczucia bycia podziwiana, upragniona, seksowna.dlatego leca na czule slowka \"irzechowych\" i wydaje im sie, ze pana boga za nogi zlapaly. do czasu. znam 3 malzenstwa polek z arabami , 2 sie rozpadly bo \"orzechowy\" okazal sie zwyklym wykorzystywaczem co to fajnie jest poki zona sie nim zajmuje,ale keidy wykazywala odrobine samodzielnosci \"orzechowy robil sie nerwowy. szczesliwie panie kopnely panow w \"orzechowe\"dupki i romansiki sie skonczyly. jedno malzenstwo nadal trwa,ale dziewczyna zaznaczyla,ze nigdy, nigdy nie pojedzie do turcji w odwiedzimy do rodziny meza. telefony sa ok, ale odwiedziny nie, bo wie ,ze jej facet zacznie sie tam zachowywac zupelnie inaczej. zobaczymy jak bedzie. poki co sa razem od 10 lat. nie dajcie sie nabrac na \"orzechowe\" pierdu sjerdu ze jestescie cudowne i nigdy takich nie spotkali, zastanowcie sie, co pomyslalybyscie gdyby to samo powiedzial np.Polak. pomyslalybyscie,ze to kiepski podryw prawda?nie dajcie sie nabrac na \"orzechowych\" oni oprocz orientalnego koloru skory i nieco innej kultury sa takimi samymi facetami jak kazdy!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, są takimi samymi facetami jak każdy :) sama dołki kopiesz pod swoją teorią...i nie myl arabów z turkami bo jest różnica. to jest częste zjawisko, że turcy płacą za małżeństwo z obywatelką unii dla papierka i dlatego trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte. mój mąż chyba nigdy w życiu mi nie powiedział nic romantycznego hihi a że jestem piękna to słysze od święta ;) ale to jak sie wobec mnie zachowuje, jaki jest wyrozumiały- słowa są zbędne :) tani podryw jest tanim podrywem niezależnie czy w wykonaniu turka czy polaka czy kogo tam jeszcze. to samo "związki" tylko dla seksu czy dla kasy. dupki nie mają własnego państwa jeszcze i są poprostu dupkami a nie turkami czy arabami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
dobre ostatnie zdanie -ONI SA TAKIMI FACETAMI JAK KAZDY wiec ...wniosek?- niewazna jest narodowosc bo jesli masz trafic na zlamasa to i tak trafisz .....obojetnie czy turek czy polak czy rusek ;/ a to ze ktos jest kurdem ,turkiem wcale nie znaczyz e jest arabem ;/ poza tym jesli zas o mnie chodzi ...to w ogole te czule slowka w ogole w gre nie wchodzily bo wsyztsk ozaczelo sie od przyjazni...a dopiero uczucie powstalo jak jestesmy setki tys km od siebie ....heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy troche przez to forum zwariowalam .. amianowicie przez te niektore posty .. zaczelam go o wszystko podejrzewac. Zadzwonilam do naszego wspolnego kumpla, ktory mi powiedzial ze Cza(Huseyina kuzyn) nie ma dzisiaj urodzin. I sie wkurzylam zadzwonilam do niego, a on mi powiedzial,ze to nie Cza urodziny ale 2 kuzyna, i ze jak mam ochote to moge z nim teraz pogadac.. Byl niezle wkurzony, powiedzial ze pogadamy jutro , albo jak chce to moze przyjsc do mnie spac po imprezie(oczywiscie sie nie zgodzilam, moj dom to nie hotel) .. ale ja juz na serio zglupialam .. zachowuje sie jak turczynka, sprawdzam go dzwonie pisze .. ehrm .. zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tamtego poprzedniego wpisu .. od mojego Huseyina zadko slysze jakis komplement.. moze pare razy cos tam powiedzial,nawet juz nie pamietam.. ale nie powiem moj ex Kurd .. to byla u niego codziennosc.. mile slowka esy po Polsku .. nie powiem milo bylo dostac takiego ladnego sms.. ale to nie oznacza,ze kazdy ktory mowil mile slowka... robi to z jakiegos powodu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli go kochasz to mu ufasz...mi by nigdy do głowy nie przyszło żeby mojego męża sprawdzać! ma powody żeby być zły bo w tej sytuacji troszke przesadziłaś...myśle że powinnaś porozmawiać z nim bardzo spokojnie i cierpliwie- to może baaaaardzo pomóc. on będzie zły, spróbuj go uspokoić i złagodzić ;) a w międzyczasie opowiedz o tych rzeczach które Cie drażnią w jego zachowaniu i spróbuj wyjaśnić mu dlaczego postępujesz w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
heh ....nie to ze zachowujesz sie jak turczynka,tylko jak zazdrosna kobieta ...mnie by sie tak nie chcialo latac i wydzwanias i sprawdzac ....to chore ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Go bardzo , i nie chcialabym go stracic :( juz jedna osobe tak stracilam.. bylam niesamowicie zakochana, alby bylam zamloda dla niego niestety .. Jak juz kiedys pisalam .. mialam przezycia z ex Huseyina .. i dlatego nie zbyt mu moge teraz ufac.. bo niby zerwali .. i jej nie kochal, ale na jej urodzinach byl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tez dlatego sie tak zachowuje.. bo nie widze z jego storny zadnego zainteresowania .. jak mi kiedys powiedzial, on nie potrafi byc taki uczuciowy .. a brakuje mi tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
a moj A ani widu ani slychu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pan mąż jakoś sie oparł tej epidemii olewania i jak był kochany tak jest ;) dziewczyny a może Wy sobie poprostu dopowiadacie jakieś niestworzone historie i stąd te problemy...? może nie dzwoni bo nie ma czasu, może nie miał czasu bo poszedł na urodziny kuzyna..? może najprostsze wytłumaczenie jest najlepsze? a najprostsze wyjście to szczera rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem. jak jestesmy razem - jest super; jak jestesmy osobno ale codziennie rozmawiamy na msn - jest super; jak dwa dni nie rozmawiamy tylko wysylamy smsy, to od razu sie sprzeczamy o jakies pierdoly:( moze ja sie nie nadaje do zwiazku na odleglosc? ale nie wyobrazam sobie, zebysmy przez caly dzien nie mieli ze soba zadnego kontaktu. jak wy to wytrzymujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaZLondynu
Turcy to brudasy i bandyci (vide rzez Ormian). Nikt w Europie ich nie lubi. Biala europejka wiarzaca sie z turasem moze liczyc jedynie na degradacje spoleczna i ludzki ostracyzm. Zreszta, mam pare kolezanek ktore na to polecialy. Zaden z tych zwiazkow dobrze sie nie skonczyl. Przemoc wobec kobiet to integralna czesc tureckiej kultury.Moje kolezanki tego doswiadczyly na wlasnej skorze.Mam nadzieje ze drugi raz nie popelnia tego samego bledu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibelle .. masz chyba racje z tym wszystkim co napisalas.. jutro z nim porozmawiam i mu wszystko wytlumacze dlaczego sie tak zachowalam a nie inaczej .. dziekuje za dotarcie do mnie.. bo w tym momencie to nie on zrobil blad lecz ja .. Joanna z Londynu Ja tez jestem z Londynu.. i znam duzo par szczesliwych .. sa owszem przypadki,ze nie wyszlo .. mi tez nie wyszlo 2 razy .. ale mimo to nie mysle negatywnie .. po za tym to nie sa brudasy !! japiedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koran zabrania bicia kobiet. ja też nie wyobrażam sobie całego dnia bez kontaktu z mężem, ale musze sie pochwalić że sie nie kłócimy :) tzn normalnie, od czasu do czasu jak to stare małżeństwo ;) ale to bardziej sprzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sibelle mam pytanie a jak bedziesz miala dzieci .. w jakiej religi chcialabys ich wychowac.. i jakie imiona bys dala?? jak nie chcesz to nie odpowiadaj na to pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie odpowiem- nie będe miała dzieci ;p ani ja nie chce ani mąż ale teoretyzując to.. nie wiem, bo ja jestem ateistką, a mój mąż muzłumaninem ale niepraktykującym. gdybyśmy żyli w polsce to dziecko byłoby pewnie ochrzczone, jeśli w turcji to obrzezane (tzn chłopczyk ;P)- ale ostatecznie to "ono" by miało wybór jakby już dorosło. myśle że zrobiłabym wszystko żeby moje dziecko miało dostęp do wiedzy o wszystkich religiach i wybór którego by dokonało był w pełni świadomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
ja nie ma jak pogadac,bo nie mam za co zadzownic ;/ zostaje mi tylko czekanie na jego jakis znak ....ale watpie aby to nastapilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ;) jak sie tak zastanawialam na religia.. bo jakby nie bylo to jest to troche problem.. kiedys sie moj pytal jak to slub wyglada w religi katolickiej.. i potem sie go zapytalam.. czy moglby wziasc w mojej religi slub.. powiedzial,ze jezeli bardzo bym chciala to tak, ale wtedy by w swojej nie wzial.. a z tego co slyszalam to mozna w 2 religiach brac slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no kiedys na pewno,ale to juz nie bedzie to samo..i to uczucie juz wygasnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster7
do Sibilllle...hej wasciwie sie niedziwie ze dziwczyny rozkladaj nogi przed turasami ,,to tak jak przed innmi mezczyznami .Powiem jedno moze oni cos maja w sobie ze przycigaja do siebie nie wiem czy kolorem skory ..kolorem oczu ..maja cos w sobie czym ujmuja kobiety europejki ale niech te swoje chustki prowadzaj za reke bo tak o nich sie mowi w Europie i minie dzisiatki lat zanim sie to zmieni pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo do sibilllle ale ja sie wypowiem, aster7...widze ze nurtuje cie co oni maja w sobie? szczerze powiedziawszy? nic, czego inny facet nie ma, oprócz przesłodzonego bajeru który wciskają każdej kobiecie, niezależnie czy jesteś w jego typie czy może zbytnio nie. Oczywiscie mówie że to są tylko turystyczne przypadki, że dziewczyny które tu są być może faktycznie mają wielkie szczęscie. I życze im dobrze, żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×