Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

lepiej posłuchaj kocie mądrych kobiet :) które mimo stereotypów zaryzykowały i są najszczęśliwsze na świecie ze swoimi tureckimi mężami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, że wam się poszczęściło, bo nie każdej szczęście dopisało z tego co tu czytałam, wiecie z tym może być różnie, zależy chyba na jakiego Turka się trafi?, inna kultura, inna religia, inna mentalność, całkiem się różnimy od siebie...ale z tego co też widzę, choćby po was szczęśliwych w związkach z Turkami, mimo barier można się dogadać i żyć ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
boze i w kolko znowu to samo ....jesli ktos ma cos negatywnego d oturkow to po co w ogole intersuje sie takimi stronami ....po co tu wlazic i burzyc spokoj ?nie rozumiem takich zachowan.....czlowiek to czlowiek i tyle ... ale tak bardzo mnie denerwuje to ,ze niektorzy wolaja na Rurkow Kurdow brudasy!!!!! to chyba jedyne narodowosci,ktore uwazaja higiene osobista za piorytet !!!! od mjego A i wsyztskich znanychmi lduzi zawsze pachnie pieknymi perfumami,kapia sie 2 jak nie 3 razy diennie,nigdy nie czuje smrodu papierosow nawet jesi pala ,bardzo dbaja o swoj wyglad,Litwini( bom jestem litwinka) i Polacy powinni sie sporo od nich nauczyc pod tym wzgledem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedenkot nie powiem nigdy ze kazdy ze spoleczenstw tureckiego to dobry czlowiek i tak samo nie powiem o innej narodowosci. Ale to co wypisywali tu ludzie to 99 % bzdor i tyle a ten 1 % to ci ktorzy byli w takim zwiazku i po prostu nie wyszko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
hehehe jak bylam w pracy a pracowalam jako kucharka....i moj a wchodzil do restauracji.to od razu go wyczuwalam :] hehehe nie musial nawet mijac kuchni aby przejsc do toalety,po prostu mniami ;D a ja smierdzaca od frytek i hamburgierow ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''zona dla zuchwalych'' a czy ja mówiłam, że Turki to brudasy??? nic takiego nie wspomniałam nawet!!!! ochłoń dziewczyno i wyluzuj, bo zionie od Ciebie agresja. ciao dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
ode mnie agresja? hehehe jej ...toz ja jestem najwiekszym luzakiem i pokojowcem na swiecie :D hehehe sorry jesi cie urazilam... nawte nie dociebie bilam...nie zwracam kto co pod jakim nickiem wpisuje ,przeczytalam tam cos o brudasach i sie wypowiedzialam ,sorry jak cos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
kurde nie mam nic na koncie ....a napisalabym smsa do A ... naprawde jego odpowiedz byla abrzo dziwna ...zemams ie jak dziecko nie zachowywac?nie kuma tego ta jego oschlosc zbila mnie z tropu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona dla zuchwalych pisalas ze on nie ma internetu ale moze przecie isc do kafejki internetowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
ale w naszej miejscowosci nie ma cafejku internetowej ...tylko bybloteka z netem za darmo,ale on spi do 12 potem na 14 otwiera restauracje i koncza o 1 i tak dzien w dzien a w wolne dni wyjezdza do kumpli do londynu ;/ takze tylko tel nam zostaly...kiedys jak mu puszczalam gonga to oddzwianial ze specjalnej karty a teraz sie chyab obrazil bo w ogole...wszytsko przez tego chlernego zemba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
heheh on sie nie bawi w takie rzeczy...dzwonil co dwa dni a w miedzy czasie smsy ....a teraz to nie wiem o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona dla zuchwalych To moze pogadaj z nim szczerze.. Ja zaniedlugo sie wybieram na rozmowe z moim .. wiem,ze to sie dzisiaj zle skonczy .. bo jestem niesamowicie zdenerwowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odebral.. i powiedzial mi jakies 45 min temu ze oddwoni .. i ni huja .. nie oddwania .. jak sie dzisiaj z nim spotkam to niezle mu nagadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teskniliscie? no musze odpowiedzieć na pytania, byłam w Turcji, będę w Turcji w ferie, znam rodzinę jedną Turecką i znam ichniejsze obyczaje. No i żyjcie wy sobie w przeświadczeniu jaki macie fart, jak to wam sie w życiu ułożyło bo macie swojego ukochanego orzeszka laskowego ;] juz mi wystarczy sam fakt że moja szanowna siosta cioteczna z jakims o podobnym zabarwieniu puertoricancem sie umawia, najlepsze ze poznali sie 2 miesiace temu a za miesiac już ślub, ale no czego sie nie robi dla obywatelstwa, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerosctoniewada, na wstepie chce zaznaczyc, ze jestem pokojowo nastawiona:) rozumiem z jakich powodow, masz takie a nie inne zdanie o obcokrajowcach (z ostatniego postu wynika, ze nie chodzi tylko o turkow). ale nie mozna przyjmowac, ze kazdy zwiazek jako fundament ma chec zdobycia wizy/korzysci majatkowych/ egzotyczniego mieska do \'zaliczenia\' (wiem, ze nic takiego nie pisalas, ale pojawilo sie to w wypowiedziach kilku innych osob). z racji wyksztalcenia i zawodu obracam sie w miedzynarodowym towarzystwie, gdzie zwiazki mieszane sa na porzadku dziennym: polsko-angielskie, polsko-amerykanskie, polsko-tureckie, polsko-niemieckie, australijsko-niemieckie... duzo by wymieniac. rzecz w tym, ze z moich obsweracji wcale nie wynika, iz zwiazki partnerow o podobnym dziedzictwie kulturowym sa bardziej udane. moze to dlatego, ze wszyscy, o ktorych wczesniej pisalam, zwiazali sie ze soba z milosci, a nie z nizszych pobudek wymienionych wczesniej:) no coz, w takim towarzystwie akurat przyszlo mi sie obracac. w zyciu sie roznie uklada. regula jest jedna - nie ma zadnej reguly:) peace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myśl sobie daza że ja tu nie pisze pokojowo, zawsze sie można jakoś dogadać tyle że nie każdy ma poszanowanie do czyis poglądów. Mimo wszystko co napisałam, to napisałam gdzieś również że są wyjątki od reguły. I ja to rozumiem że może i być tak że serio pojawi się miłość. Wtedy pełen szacun za odwage, bo ja bym sie nie odważyła związać z obcokrajowcem. A jeśli chodzi o towarzystwo zagraniczne, sama takie posiadam. Nawet w rodzinie. A to hiszpan, a to anglik...puertorikaniec jak dobrze pójdzie. I wiem ze to może mieć sens. Ale Turków nie skumam. To po co cały ten podryw? Nie mówiłam bym tego wszystkiego gdybym tego wielorazowo nie doświadczyła na własnej skórze. Lecą na baby jak lep na muchy, albo tylko na mnie. Ale raczej na wszystko co ma cycki i wiecie, no, cipke ;]i Tylko ze środowiska Turków takie coś spotkałam, ciekawe bardzo...czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
heh nie wiem czy to ma sens ;/ poczekam na jego ruch moze teraz ,ciekawe czy mu zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo inny banalny przyklad? Macie skype'a? ja kiedyś mialam...gadałam sporo z przyjaciółką która była w niemczech. No i wystarczyło 5 sekund po włączeniu trybu "skype me" i od razy masa SAMYCH Turków sie odzywała, niektórzy byli tacy prymitywni że wysyłali fotke gołego huja a pod nią pytanie czy pogadamy;/ To było takie obrzydliwe że po takich paru incydentach wykasowałam skype'a w pieruny. I jak tu mi sie dziwic że mam o nich takie zdanie? I te beznadziejne propozycje seksu, od razy Ilove you, a nawet umieli po polsku Kocham Cie. Zal, zal, zal....i to nie byly jednorazowe przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×