Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość zona dla zuchwalych
no hehe proste :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
no ten moj sms nie byl mily,i to nie tylko o niego poszlo ale tez o inne sytuacje, moja zazdrosc jest problemem w naszej znajomosci, czasami sobie po prostu z tym nie radze, zreszta juz nie mam sily o tym myslec, zaczynam odczuwac brak snu wyslalam mu sms-a czy zobaczymy sie wieczorem na msn, odpisal: "oczywiscie ze sie zobaczymy, nie mysl wiecej o tym problemie, do zobaczenia" co ma byc to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OH! Wiecie co dziewczyny postanowilam wpuszczac te negatywne komentarze jednym uchem a drugim wypuszczac.....Oczywiscie bd uwazac ale RAZ sie zyje i nic z tego nie wyniknie wierząc w stereotypy ... Takze od dzis naprade nie odp na zlosliwe komentarze.. turk Kizi :D Ciesze sie ze wszystko jush ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobiety ;) Co tam u Was? .. Ja niedawno wrocilam z budy i padam normalnie .. jeszcze sie nie najadlam bo moja mama w Polsce, a moj ojczym gotowac nie umie, i mi spalil jajka anyways Edunia, nie przejmuj sie moj H czesto mi tak robi... gadamy, gadamy a za chwilke znika.. bez slowa.. wiesz moze mial bad connexions z internetem, albo cos mu sie z msn stalo, badz musial szybko zejsc z kompa .. wiec sie nie przejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiujesz? ja nienawidze takiego znikania z msn bez słowa :/ raz mu sie zdarzyło ale "delikatnie" mu zwróciłam uwage i już tak nie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehw ja JESZCZE nie studiuje , ja to wogóle nie lubie jak ktoś znika bez wytłumaczenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a z H sie bede widziala .. nie wiem kiedy chyba w nastepny wkend.. bo wczoraj sie u mnie zasiedzial sierota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mi sie nudzi ;/;/;/ Poszlabym ze znajomymi a tak zimno na miescie :P Sql nie ma wiec siedze na kompie i pisze ze znajomymi na necie zamiast gdzies isc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 27
Chyba na dobre forum trafilam ... Chcialam sie podzielic moimi doswiadczeniami z Turkami. A wiec mojego bylego poznalam w cafe, czesto tam przesiadywalam na lunchu w pracy, zawsze sie usmiechal noi pewnego dnia przyeszedl do mnie i zagadal.Od tamtego razu zaczeslimy sie spotykac jako przyjaciele, potem sie w cos wiecej przerodzilo.Bylam zakochana.. mialby byc zareczyny i wszystko do kiedy jego zona nie przyszla z dziecmi do mnie i prosila,abym zostawila jej meza.To byl cios .. postanowilam odejsc bez slowa. Tak obiecywal .. i w ogole.Coz.. nie mowie,ze kazdy taki jest,nie oceniam ich tak samo, ale wiem ze juz po takim czyms bym sie nie zwiazala z Turkiem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
hehe ale tak jest :] mialam taka sama sytuacje,ale mi dobry kolega powiedzial o co chodzi .... tak to pewnie nigdy bym sie nie dowiedziala ;/ doskonale cie rozuiem,tylko u mnie stalo sie to zanim sie w nim odurzylam ,zakochaalm i oddalam ...takze jestem szczesliwa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy jestesmy zgodni co do jednego Turcy to bajeranci . i na ten bajer lapia sie biedne niewinne pszczolki,ktore pozniej strasznie cierpia.a moze ktos zna pare przykladow jak Polka podrywa?bo ja znam i wtedy o tych wszystkich skrzywdzonych nie wiem w jakich kategoriach mam myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no wiem jak NIEKTÓRE polki podrywają :) myśle, że ktoś powinien założyć osobny temat \"zostałam/zostałem skrzywdzony przez obcokrajowca\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
cześć dziewczyy!!!! Oj, troche juz mnie tutaj nie było, więc postanowiłam się odezwać. widze,że kilka z was ma jakieś rozterki i nie wszystko dobrze sięukłada, ale jak to w zyciu. Ja jetem od prawie 3 tyg w Polsce, bo został mi jeszcze ostatni rok studiów i muszę to dokończyć. Ale nie jest za wesoło. Tęsknię za M. straszliwie i dni doprowadzaja mnie do szału. Chciałabym z nim być. Chociaż dopadają nie wątpliwości. dostałam bardzo dobra propozycje pracy w Polsce. jesli się sprawdze, to po 3 mcach dostanę stałą umowę. To jest coś czym bardzo chciałabym zajmować się zawodowo. Co mam robić? Wyjechać do niego, do Danii. I gdzie tam będe pracowała? W sklepie spozywczym i to jeszcze będzie dobrze, jesli sie nauczę języka. Mam plany, ambicje, nie chciałabym skonczyc jako gospodyni domowa albo jego utrzymanka. On pan inzynier z własną firmą i pozycja, a ja? Zawsze lepiej jest w związku jesli oboje są niezalezni. A tu czas podejmowania decyzji się zbliża, a ja mam co raz więcej wątpliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie wiesz jak zachowuja sie Polki za granica.moje pytanie czy rzeczywiscie kazda taka zawiedziona rozgoryczona i sponiewierana nie ma sobie nic do zarzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika skoro to tylko rok to dokończ studia, nad czym tu sie zastanawiać. przecież możecie sie widywać dość często, dania jest dość blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turk nie atakuj, przecież rozmawiasz w tej chwili tylko i wyłącznie z tymi kobietami które na tym forum bronią Turków i krytykują seksturystki... pocztaj troszke forum, bo wiele rzeczy o które pytasz już zostały powiedziane. zachowaj siły na kłótnie z tymi rasistami którzy na to forum co jakiś czas zaglądają i wyzywają Was od ciapatych i brudasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej mieć nadzieje, że już więcej sie nie trzeba będzie z ciemnotą użerać na tym forum. niestety nadzieją matką głupich. w końcu to polska, uprzedzonych tu nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Sibellle z Twoja wczesniejsza wypowiedzia sie zgadzam .poradzilas zebym zeszla z tego watku to powiedzialam ok uznalam to za rade .a w swojej drugiej wypowiedzi sugerujesz cos innego.nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ncccccccccc
Czy w Turcji obrzeza się chłopców w jakim wieku najczęściej się dokonuję obrzezania???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×