Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Ja tam nie spie .. ale jakos mam tak zdupczony humor przez H .. ze nie wiem o czym z kim kolwiek pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal mi ciebie " peiknych panach w kolorze orzcha laskowego" no dobra tobie sie udało? ciesz sie. ale czy ty wiesz ile jest takich co własnie taki piekny pan w tym owym kolorze oszukał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem radze Ci odezwać sie do niego. najlepiej rozmowa w 4 oczy bo wtedy będziesz miała pewność że Cie słucha i będziesz mogła go skłonić do odpowiedzi. przecież chyba nie ucieknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mało was, szczesliwych kobiet, szanowanych, kochanych przez owy naród Turków płci męskiej. i rasistka nie jestem, realistką. sama nie mam nic przeciwko nim, dopóki, dopóty nie musze miec z nimi nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ile jest kobiet oszukanych przez polakow? a ile oszukanych przez niemców, anglików, japończyków i tych zamieszkujących wyspy owcze? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szczerosctoniewada CZy kidykoleiwk bylas w Turcji ?? CZy znasz jakas turecka rodzine osobiscie ?? Czy wiesz cos na temat kultury tureckiej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elif prosze Cie, nie prowokuj jej już. niech idzie z tego forum, bo umie tylko obrażać i głosić jakieś farmazony... co dzisiaj masz na obiad? ;p bakłażana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibelle Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie tego typu posty sa juz nudne i przestaly juz smieszyc. Apropo kolacji ; dzis zrobilam fasole po turecku ( to z mojego przepisu na stronie ) do tego bulgur z kary dolma i czerownym pieprzem ponadto filety z kurczaka marynowane w musztardzie i platkach kukurydzianych i zupe kalafiorowa ;)) no i ciasto jak co sobota ;)) Co u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. elif- pytanie dot tureckiego ;p to co masz w stopce znaczy "słucham istanbulu, zamykając oczy" ? tylko co to jest za forma gozlerim? bo gozler to oczy, tak? u mnie ryba dzisiaj była ;p bo na diecie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy temat . pozdrawiam wszystkie . ..choć z tego co wyczytałam tutaj, trzeba się obawiać Turków? nie wiedziałam, że oni tacy są hm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gözlerim kapalı to znaczy moje oczy sa zamkniete. Gözler - to jak napisalas oczy a dosajac koncowke im to wychodzi moje oczy. tak jak np. aşkım -aşk milosc aşk + ım - moja milosc ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jedenkot tak trzeba sie turkow obawiac masz racje moj maz leje mnie 3 razy dzienne bo taka jest turecka kultura i wiezi mnie w domu a jak vedziemy mieli dzieci to juz nigdy nie wroce do Polski . Aha i NİE POZWALA KORZYSTAC Mİ Z İNTERNETU . Takze lepiej obawiaj sie znajomosci z turkami i ogladaj wiecej telewizji i czytaj wiecej opini osob ktorzy nie wiedza ze ankara jest stolica turcji - oni maja racje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa takie buty :) musze sie pochwalić że poczyniłam już pierwsze kroki ku nauce tureckiego tzn kupiłam zeszyt i pióro ;) jedenkot- "mojego turka" sie trzeba obawiać kiedy wyczuje gdzieś kebap, bo wtedy biegnie w strone źródła zapachu celem konsumpcji i może stratować jakąś biedną małą blondynke która nierozsądnie stanęła na drodze ;) p.s. ja mam dwa koty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie myślicie, że coś w tym musi być??? jeśli tyle osób negatywnie się o nich wypowiada...to nie wzięło się z powietrza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mowie ci ze pisza prawde przeciez slyszeli w telewizji i wyczytali z propagadnowych ston. takze uwazaj i uciekaj jak na twoje drodze stanie turek bo cie zlapie i uwiezi i juz nigdy nie zobaczysz domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elif przestań głupio pisać, przecież nie każdy kto tu się wypowiadał bazował na wyczytaniu gdzieś albo tv...wypowiadali się tu także osoby(negatywnie), które mieli styczność z Turkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wşesz co jedenkot moj maz jest turkiem i jestesmy bardzo szczesliwym malzenstwem i nie bede sie chwalic ale wiele kobiet chcialo by zyc tak jak ja i miec tak rodzine . Takze powiedz mi jak mam odpisywac na takie posty jak twoj. Bylas kiedys w Turcji ?? Znasz jakiegos turka ?? czy tylko przeczytalas kilka propagandowych i rasistowskich postow na tym forum i jak wiekszosc spoleczensta polskiego wiezysz w to. Teraz wiesz skad biora sie tego typu posty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam też styczność z francuzem i był dziwakiem z hiszpanem który lubił sport i z polakiem który pije no i co z tego? znam też paru turków którzy są d*pkami ale nie uważam żeby to oznaczało że cały naród jest taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to dobrze, że jesteś szczęśliwa ze swoim mężem, może Ci się poszczęściło?...niewiem...ale dziewczyny nie musicie odrazu reagować agresją w stosunku do tych osób, które mają inne zdanie od was, każdy ma prawo się wypowiedzieć...a co do chamskich odzywek to ignorować poprostu... trzeba być ostrożnym w kontaktach z Turkami - to mi się nasunęło . to nie znaczy, że każdy Turek jest bee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówimy o żadnej narodowości, bo mówimy o związkach polsko-tureckich. chociaż coraz częściej zamienia sie to w rozmowe o głupich stereotypach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×