Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość ktoś z kądś bądż
hmm nie mogę się wypowiadać za wszystkich , ale mogę za siebie , akurat w moim przypadku jestem 100% pewna że jego cała rodzina o mnie wie , jego matka ma mój num. telefonu , jego ojciec jest na mnie obrażony , choć mnie to żmieszy , ale jego wybór nie mój , oprócz ojca puki co akceptuje mnie cała rodzina , choć szczerze powiem ,że mało mnie to obchodzi - może to nie ok- ale wiem jedno , z rodzina nie bede żyła , tylko z nim , jeśli juz , jestem już po jednym związku , więc pewne doświadczenie mam , jak jest z rodziną itp. [ w poniedziłąek wysyłam w szystkie papiery wrz z zaproszeniem dla niego , właśnie ejgo matce , bo on nie jest w domu na obecną chwile , pozatym jakiekolwiek pieniądze też wysyła mi jego matka ......jeśli się planuje ślub , sądze ze wazne jest to, żeby wiedzieć o sobie dość dużo , a ja wiem, tego jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
apropo religji , mój narzeczony nie zastanawiał się długo , jak powiedzic o mnie rodzinie , stworzyło to konflik między nim a jego ojcem , ale powiedział i podjoł wybór , a ja go za to szanuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saqua
mój chłopak jest Turkiem..jesteśmy razem od równych 11 miesięcy:). jesteśmy szczęśliwi, chociaż zdarzają nam się kłótnie i problemy ale to jak każdej parze.. ale kocham go całym sercem, a on mnie też. nie wyobrażam sobie życia bez niego, bo jest całym moim sercem. jest starszy o 5 lat [ja mam 17]. pewnie większość z was powie, że szczeniaki z nas (albo że ja jestem gówniara) ale my się naprawdę kochamy:)). jest muzułmaninem, niedawno był ramadan, a on przestrzegał sumiennie., nie prosi mnie o zmnianę religi (powiedział mi że mogę mieć takei wyznanie jakie chcę) obecnie jestem ateistką, ale bardzo chcę mieć to wyznanie co on bo to po 1:zbliża ludzi a po 2:to naprawdę NIE JEST ZLA RELIGIA.. on nigdy mnie nie uderzył, nie przedkłada swoich przyjaciół ponad mnie. jego przyaciele to moi przyjaciele-kiedy mamy jakiś problem między sobą, oni nigdy mnie nie zostawiają. to wytwarza poczucie bezpieczeństwa..jak w rodzinie. nie każdy kto jest muzulmaninem i turkiem jest terrorysta, zlym czlowiekiem, nie szanuje kobiety itp. nie radze nikomu rezygnowac z milosci z tzw 'rozsadku' to blad..prawdziwa miłość trafia się rzadko.. pozdrawiam. dziewczyny nie bojcie sie turków-oni mają naprawdę dobre serce:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saqua
jego rodzina (co prawda jeszcze nie poznalam, ale niebawem poznam) akceptuje jego związek, akceptuje ze jego dziewczyna to polka, bo nawet oni rozumieja, że najważniejsza jest miłość. jego rodzina zaakceptowała to, a matka marzy o tym zeby mnie poznac.. naprawde nie kazdy turek jest zly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkokkkkosannnnka
ale jestes naiwna...jestes z nim tak krotko,jestes mlodziutka wiec co mozesz powiedziec o zwiazku z turkiem???oczywiscie zycze ci duzo szczescia,ale lepiej zabezpieczaj sie,bo jak ci zrobi dziecko,to nie bedzie juz taki slodki dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TurkishLover
wlasnie odczepcie sie od turkow my naprawde mamy "dobre serca"! A w ogole dajcie nam spokoj nie przyjezdzajcie do nas w wakacje i nie grzejcie polskich tylkow na plazach skoro tacy jestesmy zli! Przestancie sprzedawaç tureckie lachy w co 2 sklepie i nie zarabiajcie na nas skoro tacy jestesmy zli! Dziewczyny ciesze sie ze jest tu kilka osob, ktore maja wyobraznie i nie pakuja wszystkich do jednego wora. Pozdrawiam Zakochane w turaskach :) z nas dobre chlopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
TurkishLover to z pewnoscia nie jest Turek. To podpucha. Oni nie maja takiego sposobu wypowiadania sie. Ale kazdy tu moze sobie pisać co chce. Tylko tych głupot czasami nie da sie czytać. Panienki zajmijcie sie garami a nie wojna z Kurdami , to zbyt powazny dla was temat. Po co wam te adresy stronek do poczytania. Ja zyje z tureckim kurdem. Nie wypowiadam sie na tematy polityki tureckiej wobec Kurdów i tym podobne. To madrzejsze niz te wasze beznadziejne wywody. Moze jakis sympatyczniejszy temacik podejmiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
A tak w ogóle saqua jestes taka młoda. Daj sobie dziewczyno spokój. Co z twoja mamą,że ona niereaguje jak wpieprzasz sie w zwiazek, który moze zniszczyc ci zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkish lover
Mysl sobie co chesz i nie jestes widocznie znawca Turkow bo nie masz zielonego pojecia jak sie wypowiadaja :O Skoro piszemy tu bzdury to po cholere wlazlas na ten topik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Mam dzisiaj zły dzień. Turek mi złamał serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha779
mój facet to Turek, wykształcony........................ inteligentny i kochany, przyjeżdża do Polski w grudniu, znamy się pół roku, mam nieudany związek za sobą, z Polakiem................ mam nadzieję, że moja intuicja mnie nie zawiedzie.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Ania - zastanów sie co ty mówisz , jak mozesz dawac rady osobie ,której nie znasz i nie znasz sytuacji w której jest , a tym bardziej chłopaka z którym się spotyka , ani uczucia jakim jakie między nimi jest , pozatym jesli ciebie nie interesuje polityka [ oczywiscie masz do tego prawo ] ok , ale jak mozesz mowic komus -do garów , p[o co ci to , dziewczyno kazdy ma inne zainteresowania , moj narzeczony jest tam i musi byc w centrum tej wojny i oczywiste jest moje zainteresowanie tym tematem , bo jeśli za daleko to pójdzie , on z tamtad sie nie wydostanie jak zablokuja drogi , a musi tam być do 5/11 , jak mozna pisac do kogoś - po co sie tym interesujesz , rany bo tam , bo chce , bo mnie to obchodzi , bo chce wiedziec , moze rozumiec itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jestes i ucz sie polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
Biedna sussu, nie martw sie. Nie jesteś pierwsza ani ostatnia. Poczekaj jak za chwile nastepna tu bedzie płakała na turka co złamał jej serce. Dobrze ze chociaz brzucha nie dałas sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
glupia jestes i ucz sie polski polskiego, bo az w chuuju skrzyka skad z badz gratuluje twojego polskiego -- skrzyka hmmmm ok jesli ja głupia , to ty jak to amerykanie określaja , najwiekszy stopien głupoty - debilizm , gratuluje osiągnięcia szczytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Założenia i ideologia: Na świecie istnieje ponad 400 tys. odmian debili. Zaskakujące a wręcz zastraszające jest to, że jak dotychczas mało kto dogłębnie nie zajął się badaniem tegoż jakże ciekawego, acz niebezpiecznego zjawiska socjologicznego. Początkowo jako pasjonat stworzyłem tę stronę w nadziei, że będzie ona kolebką nowej dziedziny nauki zajmującej się rozpoznawaniem i klasyfikowaniem debili z całego globu. Na odzew świata naukowców nie musiałem długo czekać. W niecały rok od rozpoczęcia działalności dzięki poparciu oraz sponsoringu szerokiej rzeszy naukowców i innych zainteresowanych udało mi się założyć Instytut Badań Anomalii Społecznych "Debil" a następnie w trosce o bezpieczeństwo społeczeństwa armię wczesnego reagowania W.R.E.D.N.A - Wczesna, Radykalna Eliminacja Debili - Niezależna Armia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
ty skrzyka --- nie ma to jak widzieć u kogoś drzazgę w oku ,a u siebie nie dostrzec belki -to jest sztuka !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
anja.s - dzieki za pocieszenie, ale co to za tekst "Dobrze ze chociaz brzucha nie dałas sobie zrobić". ;)) Fajne dzieci moglibyśmy mieć jakby były takie mądre i ładne jak mamusia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
no fakt, dzieci ładne. Ale szkoda by było gdybys musiala chodzic w ciazy i stresowac sie turasem, który wlasnie o tobie zapomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
anja.s - jesteś z tureckim kurdem? Widze, że nie masz o nich najlepszego zdania. Jeżeli chodzi o mnie czy turek czy nie turek - po prostu facet. A jak ogólnie wiadomo z nimi same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Tutaj wszyscy mówią, że turcy są tacy uczuciowi. No chociaż na początku są uczuciowi. A mi się taki oziębły trafił no... a teraz mi jeszcze serce złamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
Oni są uczuciowi kiedy chcą. Potrafia też byc oziębli i bezwzgledni. Podziwiam te Poli,które tak łatwo decyduja sie na zycie z turkami. Co by o nich nie powiedziec to poprostu inna kultura, inne podejscie do zycia, do wielu spraw. W takim zwiazku to zawsze on bedzie ten, który ma racje i niech mi tu nikt bzdur o super partnerstwie nie opowiada. Pewnie jeśli sie trafi na niby nowoczesnego w przekonaniach, nie praktykujacego niby moslema to może... Ja w to nie wierze. Mój tez nie modli sie na kolanach jak jestesmy tu, za to w turcji jest inaczej. Kiedys pojedziemy tam na stałe i wtedy nowoczesny turek przemieni sie w tradycjonaliste. Dziewczyny uważajcie.To bardzo wymagajaca od partnerki miłość. Pewnie,ze to normalni ludzie i zyje mi sie tez niby normalnie jak w każdym innym zwiazku ale... Zapytaj tego turka co tu pisał , niech ci powie jak jest. Kurdyjska strona turcji to bieda i strach. Tam zwiazek jest jeden i na całe zycie. Kobieta moze zginać z reki brata jesli zdradzi męża. Bogata strona Turcji to najczesciej miłostki w turystycznych kurortach. Tam turcy nauczeni sa do czego słuzy kobieta o jasnych włosach a my tez chetnie korzystamy z seks oferty goracych chłopaków. A potem wracaja do Polski zakochane dziewczyny i pisza jaki to turek był super. Ja żyje z kurdem tureckim, który ma wpojone zasady pewne i nie daje sie nic ztym zrobic. Ale bardzo o mnie dba i o syna. Dba o dom. Niczego mi nie brakuje. Jakbys zobaczyła jak oni tam ciezko zyją to bys nie uwierzyła. Turcja kojarzy sie z morzem i pieknymi hotelami a to tylko połowiczna strona tego co tam sie dzieje naprawde. Dlatego każda dziewczyna powinna sie zastanowic, bo przecież wiesz jak jest w małżeństwie, po slubie wiele czasami sie zmienia. A turcy maja ewidentnie wpojone to,ze kobieta powinna sie słuchac i byc posłuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha779
anja.s proszę Cię o kontakt e'mail Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erman
jestem tureckim kurdem. mam 25 lat. skonczylem turecka szkole wojskowa. przez 4 lata pracowalem w niemczech na rzecz 20 milionow nekanych kurdyskich kobiet (kurdyjska partaja socjalistyczna). niestety udawalo nam sie pomoc tylko jednostkom z tego ogromu. widzialem prawie 1/3 naszego swiata i mysle, ze troche w zyciu doswiadczylem. czasami czytam (tlumaczy mi zona), co tu piszecie. niektore rzeczy sa prawda, wiecej jest klamstwem. jedno jednak chcialbym napisac: kazda z was powinna sie dwa razy sie zastanowic, zanim zdecyduje sie poslubic turka albo kurda. nie bedziecie sie potrafili odnalesc w takim zwiazku. nie potrzeba sobie robic zludzen. chetnie odpowiem na ewentualne pytania: ermankara@yahoo.de pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
erman--madre słowa - gratuluję , życie dwojga ludzi razem jest bardzo trudne - to wielka sztuka , a co mówic z innych karjów o tak różnej kulturze , religi i nawykach , ale wiem też że jest to mozliwe , jesli dwoje tego chccą , dowodami na to sa moi znajomi w zwiazkach z cudzoziemcami , nie tylko mieszkający w Polsce , ale i w Turcji , Pakistanie , Tunezji czy Iraku , amło tego sa szczesliwe pary tez w Arabji , jesli sie czegos bardzo pragnie , nie ma rzeczy nie mozliwych , a to wiem na 100% , na dzicko swe czekałam 13 lat wytrwale , teraz mam , no cóż związek z meżczyzna innego wyznania i kultury hmmmm fak moze nie przetrwac , moze się rozpasc , ale czasem warto zaryzykowac ,jesli jest uczucie i dwoje ludzi chca tego samego , nie uda się ??/ hmmm a mało w życiu rzeczy sie nie udaje?? a my zyjemy dalej , kiedys ktos bardzo rozsadny powiedziła mi '' kto nie ryzykuje nie jedzie '' - siedzi na dupie i płacze ,że mu źle- ja nie chce płakac , biore to czego chce , ale z drugiej strony jestem swiadoma ryzyka , dlatego na kraj docelowy wybrałam Polskę - jesli mam próbowac życia z kimś o tak róznej kulturze i całej reszcie , a dalej się zobaczy co będzie......czas leczy rany . ale tez pokazuje nam co bedzie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
Agniecha podaj adres to chetnie sie skontaktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
Mam teraz w domu goscia- chlopaka z Turcji ( Kurdystanu). Żałuje,ze nie możecie go poznac i posłuchać. To co mówi o ich kulturze, zachowaniach to niemiesci sie w mojej europejskiej głowie. Sam nazywa to złą kulturą. To tak jakby ktoś dopiero teraz sciągnąl go z drzewa. Bardzo mi go szkoda. Mam nadzieje,ze uda mu sie tu zostac i długo nie wracac do Turcji. Kurdowie to wspaniali ludzie. To strasznie ile bólu jest na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez poznałam troche kulture
kurdów!! pracowałam z tymi ludzmi pare lat .... i powiem wam tylko ,że gdyby moja córka spiknęła sie z turkiem -kurdem...to wysłałabym do klasztoru tam miałaby o niebooo lepiej ... NIC I NIKT MNIE NIE PRZEKONA ,ZE JEST INACZEJ -choćbyście tu miliony postów pisali PODLI TO LUDZIE I KOOOONIEC . nawet jak ktos ma innego w domu to tylko wyjątek potwi9erdzający regułę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha779
alicja_s@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.s
Kurdowie sa tysiac razy lepsi od Turków. Turcy to kretacze, cwaniacy i lovelasy. Kurdowie to prosty i cięzko dotkniety naród. Jak Kurd pokocha to do konca. Twojego albo jego... Tez wolałabym nie ryzykować i odradzałabym córce związek z muzułmanem. Chociaż... Na szczęście nie mam córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×