Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość sussu
No to chyba się mu znudziłam. A nie chce mi tego powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Nawet nie jest zazdrosny. Skończe się pakować i jade do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Daleko mieszkasz ode mnie. O turku twoim nie bede mówił bo ja tego nie rozumiem co wy mówicie. Każdy jest inny czlowiek. Ja też nie mówie samych super rzeczy mojej dziewczynie. Czasami nic nie mówie. Ona zła jest wtedy. Ale to ona mnie ciagle denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Ale 18 lat juz skonczyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Nic nie mówisz? To chyba przyjade do twojej dziewczyny, a nie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
od kilku lat mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
A dlaczego twoja dziewczyna cie denerwuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Bo ona jest taka czasami dziwna, to ona mnie pilnuje zamiast ja jej. A krzyczy duzo potem jak ja gdzies ide. I nie jest taka jak to powiedzieć, nie jest słodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Ale żebyś mnie xle nie oceniła, ja ja szanuje tylko ona wszystko sama robi zebym ja miał jej dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominujaca
wszytsko tylko nie turcja,ja sie boje takich zwiazkow.Wiem ze oni nauczeni sa nieszanowania kobiet nie daj boze bedziecie mieli dziecko...moja przyjaciolka do dzis szuka swojej coreczki gdyz jej ukochany turek wyjechal w sina dal,a tez zapewnial jej milosc.Moim zdaniem nie ufaj mu-wiem ze po jednym czlowieku nie mozna skazywac calego narodu ale u nich zawsze kobieta ma 2 miejsce nie chce zebys cierpiala jak moja przyjaciolka wszystko bylo wspaniale ale w krotce zaczal ja bic zdradzac i uwazac za polska suke choc zAnim urodzila sie im corka bylo mu dobrze bo nie bylo obowiazkow,w krotce zaczal ja zdradzac i bic perfidnie a za nim sie ogladnela stracila dziecko.Ja mieszkam w szkocji 6 lat i widze co sie dzieje jak polki zyja z obcokrajowcami kiedys to zazdroscila jedna drugiej meza zagranicznego teraz to zadna rewelacja zawsze pozostana granice i bariery!Nigdy swieta nie wygladaly u mojej przyjaciolki jak w polsce nigdy nawet najskromniejsza uroczystosc nie dawala tyle ciepla co w naszej polsce przy naszym polskim gronie -Turek mojej przyjaciolki poczatkowo byl zloty bylam szczesliwa gdyz dlugo szukala milosci ale pozniej zrozumiala ze podstawa tego zwiazku byl sex sex sex.A gdy doszly obowiazki turek zniknal z dzieckiem bo stwierdzil ze za duzo pyskowala...UWAZAJ ! w KROTCE ZACZAL JA PODPORZADKOWYWAC A JAK MU NIE WYCHODZILO ZOSTAWIL JA.mOJA PRZYJACIOLKA UWAZA ZE ONI TACY SA ZNALA DOBRZE JEGO BRACI I RODZINE TAM KAZDY BYL DLA NIEJ PODLY KAZDY CHCIAL JA WZIAC DO LOZKA NAWET OJCIEC JEJ UKOCHANEGO.A malzenstwa wygladaly poprostu tak jakby kazda kobieta musiala byc slepa na wybryki ich mezow,tylko gotowanie i sprzatanie i zero dyskusji, poszukaj sobie Polaka ,zaoszczedzisz tez na swojej opinii,zycze ci na prawde dobrze gdyz jestes nasza rodaczka badz ostrozna,,,,i zastanow sie czy na prawde mu ufasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
To ja widze, że mam z twoją dziewczyną wiele wspólnego. Teraz mnie rozśmieszyłeś. Was po prostu trzeba pilnować, żebyście czasem głupstwa nie zrobili. A my się same potrafimy pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
O masz nastepna na turka źle mówi. A ja wam powiem,ze w mojej knajpie jest kelnerka , chyba 5 z kolei i każda moiała romans z moim kolegom. Ze mną nie powiem bo... lepiej nie. I nikt jej nie muszał ona sama tak podriwała nas. A teraz tez pewnie mówi ze turek źle bo nie zona moja została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Czemu ty sussu do Izy podobna jesteś. Ona fajna ale za duzo krzyczy. Jak włoszka. A ja lubie takie simpatyiczne dziewczyny co nie krzycza na chlopaka tak ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
dominująca - miałam to szczęście w nieszczęściu, że w towarzystwie (prawie) samych facetów się wychowałam i w ich towarzystwie najczęściej przebywam. I bez żadnego skrępowania w mojej obecności przeprowadzają te " męskie rozmowy". Nie bronie turków, ale są faceci, którzy zdradzają, którzy biją. A są faceci, którzy tego nigdy nie zrobią. Być może na turków trzeba wziąć sobie poprawkę, ale przy okazji na dużą liczbę polaków. Ale są granice, po których przekroczeniu trzeba kopnąć w d.... Adila niektóre lubią jednego, a niektóre lubią wielu na raz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
No bo jak kobieta jest niedopieszczona to jest zmierzła, a jak jest zmierzła to krzyczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Sussu ty stań w obronie turków. To fajne chłopaki. I dobrzy ludzie. Ja ide juz spać,cały dzień na nogach. Dobranoc wszystkim i tobie specjalne sussu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
moja jest dopieszczona tylko zazdrosna gorzej niz turek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
no to widze, że mam kolejną cechę jak twoja dziewczyna. Gorzej niż turek?? Mój nie jest w ogóle zazdrosny to ja nadrabiam za dwóch. Zapytaj dziewczyny co to znaczy zmierzła. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Oj sussu, nieładnie jak wiesz ze ja nie rozumiem to nie pisz tak albo mi mów co znaczy. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Bo jeszcze przeze mnie spać nie będziesz mógł. Zmierzła znaczy, że marudzi i ma zmienne nastroje. Raz się cieszy, za chwile jest nie zadowolona i nie wiadomo jak jej dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
ktoś dzień temu powiedzial mi nie walcz ze sterotypami bo to mur nie do obalenia hmmm miał po czesci racje , zawsze znajdzie sie ktos kto zostanie skrzywdzony przez głupiego faceta czy dziewczyne i obciąży tym nie tylko jego ale narodowość i całą reszte , czemu mamy w polsce tak duzo facetów bijacych zdradzajacych alkoholików itp a nie mówimy że polacy meżczyźni to dno i maja juz to we krwi , nie rozumie ze naszych traktuje sie naturalnie a obcych odrazu że bleeeeeeeeeeee cały kraj hmmmmm , a mój turek jest czuły miekki a w czoraj w nocy płakał , bo tak teskni , uwielbia nasze dziecko mimo ze sie nienarodziło jeszcze i to tez bzdura ze kazdy chce miec chłopca , dziecko to dziecko , jest opekuńczy , martwi sie o wszystko , mówi czułe słówka jedyna wada zazdrosny ale z nutką rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Adila ty nie zapraszaj takchetnie sussu bo jak twoja dziewczyna przeczyta troche tu an forum , to sadze ze w łepek dostaniesz od niej haaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darking
mam pytanie do adily : kebap czy kebab - co za róznica bo widze takie i takie napisy na szyldach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
tak najkrócej powiedziec to kebap jest turecki a kebab inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Nie bedzie chyba tak zle. Po głowie nie dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
ja mojego bym walneła jakby sie z inna umawiał on o tym wie , bum w łepek , by było hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
sussu jedź juz do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×