Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość sussu
:) szukałam szukałam a nie znalazłam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
szczesliwy, ze cie widze sussu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Ty to jesteś słodki :) Dzisiaj byłam bardzo zajęta i strasznie cię zaniedbałam. A teraz wracam już do domu. Ale jutro nadrobię zaległości i się tobą zajmę. Tymczasem słodkich snów Adila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dzień dobry , merhaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
🖐️ adila i ty mnie zostawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Oj sussu ty moje sekerim nie mozemy na siebie trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d..d
Wychodzę za Turka. Będziemy w Polsce przez najblizsze dwa lata. Powiedzcie mi jaki konsekwencje tego zwiazku mnie czekają - chodzi mi tu o kredyty bankowe, wspólne rozliczanie z podatku i takie tam. Wcześniej w ogóle o tym nie myslałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
ojjj to rozległy temat , najpierw , zaproszenie , potem karta pobutu , przesłuchania a potem sie dowiesz o rozliczeniach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.d..d
no on juz przyjezdza. Zaposzenie wszystko juz dawno załatwione. Bierzemy slub. Wiem,ze bedziemy sprawdzani chociaz kompletnie nie wiem jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
jak przyjedzie a chcesz zeby tu został , musisz na 45 dni przed koncem wizy składać ,wraz ze wszystkimi papierami , o karte stałego pobutu , w tedy bedzie przesłuchanie , ale musisz sie wyrobic w terminach , a papiery musi mieć w dwuch jezykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
no już myślałam że to zazdrość Izy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Adila a za którym klubem sportowym jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Adila zaginął w akcji ;) Tak działam na facetów uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Sussu sekerim ja mam duzo pracy w weekend. Duzo ludzi przychodzi. Ale staram sie tu zaglądać chociaż to chyba nie jest dobrze bo tu nie ma zadnego chopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Ja mało oglądam piłke nozna. Ale jeżeli mama wybirac to wole lige angielska. A z turecka Galatasaray najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
To bardzo dobrze :) Ja się bardzo cieszę, ze Fenerbahce jest na 6 miejscu w lidze. Evet!!!!!! Re re re , ra ra ra ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
Jestem zarzenowana wypowiedziami!!!!!!!!!!!!!!!! Bardziej ciagnie mnie do opowiesci o Polkach ku*wach niz azjatach one sie nie szanuja daja dupy byle komu za drinka a potem placz!!!! Znam wiele przypadkow "ona biedna na pol naga napita w dyskotece poznala TURKA obiecywal zlote gory a ona teraz sama z brzuchem" a nie ma sie co dziwic ze on ku*wy nie chce. Polki nie szargajcie naszej opinii juz mowia (mieszkam a anglii) jakie my latwe i tanie!!!!! Moj facet jest TURKIEM i kocham go bo sie nie wloczy najarany lub nacpany z kumplami jak to robia Polacy tutaj jak wychodzi nbeze mnie to idzie do tureckiej kafejki pograc w karty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zwalajmy na nich winy my tak NIETOLERANCYJNI POLACY!!!!!!!!! Mam dosc docinek na temat czy on pozwala mi wyjsc samej, czy bede przykrywac twarz i czy mnie bije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do czystosci to my mozemy mowic o sobie EUROPEJCZYKACH brudasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDROWIONKA DLA CZYTELNICZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
hahaha Aura wiesz co ty mozesz powiedziec na ten temat haha A JUZ CI MÓWIE NICCCCCCCCCCCCCCCCCCCC wielkie nic , anglia , dyscoteki , on idzie grac w karty , daja dupy , kto?? dziewczyno , polki sie nie szanuja , czyli jak nia jestes , ty tez?? hahaha powodzenia dziewczyno w całym zyciu życze , mała prośba nie uogulniaj , mów za sibie i pamietaj kazdy człowiek inny , kazdy dokonyje innego wyboru , nie wolno generalizować ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonik
Aura masz całkowitą rację. To polskie kobiety same sobie sa winne. Tak sie zachowują i tak mają. Na widok obcokrajowca sikaja po nogach. A oni korzystaja. Teraz w TV jest program Big Brother, jest tam Włoch. Zobaczcie jak laski piszczę na widowni na jego widok, jakby był jakis lepszy od Polaka. A on sam powiedział,ze jak idzie na dyskoteke to potem zawsze ma laske do zaliczenia. Żenujące. Sama jestem w zwiazku z obcokrajowcem i to własnie z Turkiem. Mieszkamy razem. I ja i on jestesmy czasami zniesmaczeni na widok polki, która sama włazi na kolana obcemu facetowi ttylko za to,ze mówi innym jezykiem. Tu całą prawde o polskich kobietach napisała Chelsea i teraz Aura. I nikogo tu nie chciałam urazić. Poprostu czasami więcej sie szanujmy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
i uważasz ,że to tylko polki , przypatrz sie wyraźniej , nie zalerzy to od narodwości , popatrz na rosjanki , niemki, amerykanki , co bede tu wymieniac , to nie chodzi o narodowośc tylko o typ bycia danej osoby i sposobik okazywania tego , wyluzowanie ,a moze czasem prze- luzowanie ,to samo dotyczy mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
Ja mowie o konkretnej grupie KOBIET nie szanujacych siebie!!!!!!!!!!!!! Co nie znaczy ze cala reszta ma za to cirpiec!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
a tak w ogole to jak mozesz pisac,ze ja nic nie wiem ja to widze i slysze obok siebie nawet juz na te imprezy chodzic mi sie nie chce bo to co tam widac!!! Turcy maja wiele wad to prawda ale to kobiety potem cierpia wiec dlaczegoby nie pomyslec przed a nie po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
a czemu cierpią i czemu piszesz tylko o polkach , ogarnij sie , rozejrzyj , cały swiat ma płaczliwe story ,'' przyszedł pokochał , głowe omotał , uciek , zostawił , a ja szlocham'' to domena kobiet , szlochanie i płaczki ,,,,,,,,,,,,,,nie narodowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
sonik, aura - tak polki się puszczają, a turcy są cudowni. Naprawdę jesteście zabawne jeżeli same nie chcecie słyszeć takich opinii na temat waszych turków to same nie generalizujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam obecnie w UK w mieście gdzie Arabów nie brakuje :( pewnie nie wszyscy są z Turcji, ale myślę, że każdy z nich myśli podobnie :( chodzi mi o ich religię, kulturę! rozmawiałam już z wieloma i każdy z nich mi mówił, że kobiety w Polsce i wogóle w Europie mają \"za duże buzie\", za dużo do powiedzenia i za dużo władzy! u nich jest to niedopomyslenia :( kilku z nich mówiło, że dla nich najważniejsi są rodzice!!!i ich dzieci, ale oczywiście synowie :( żony dla nich są nikim :( mają rodzić synów! i dlatego w tym mieście na usg nie podają płci dziecka! ja cały czas naiwnie wierzę, że nie wszyscy sa tacy!tylko, że ja nie miałam okazji poznać tych fajniejszych ;P aczkolwiek nawet po ich poznaniu myślę, że nie związałabym się z muzułumianinem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
jjj dziewczyno - wedz w internecie na encyklopedie - hasło turcja i sprawdz ilu w turcji jest arabów , to po pierwsze , po drugie - arabia a turcja to hohohohoo mozena śmialo powiedziec niebo a ziemia a co do tureckiej kobiety , popszukaj sobie jkas wideo afere na internecie , jakie potrafia miec duze buzie kobiety tureckie , a mało tego jedz tam i zadżyj z jedna albo dwoma , zycze powodzenia paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
''aczkolwiek nawet po ich poznaniu myślę, że nie związałabym się z muzułumianinem!''---a ja sie zwiazałąm i muj muzułmanin płacze , cierpi , wkórwia sie , je , pije , czasem coś go boli - popatrz robi wszystko jak my europejczycy , a i wiecej ci powiem , czasem robi hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślepa
Witam Yawrum Z miłą chęcią pogadam o Turkach w moim mieście, chociaz przyznam, że nasze opinie mogą być różne- przeczytałam jakąs twoja wypowiedz i wiem tyle, że jestes w związku z Turkiem. Gdybym ja była w szczęśliwym związku też krzyczałabym: zostawcie ich, nie uogólniajcie. Wiem teraz jedno: ja nie mogę ich traktowac tak jak Polakow-facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×