Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość pakol/kebap maly....up
http://pokazywarka.pl/4s168y/ http://www.kujawy.com.pl/kumbria/ http://imgur.com/a/izbvk http://youtu.be/1HNY-T_rvIY http://youtu.be/cwV5xYDe74k www.religiapokoju.blox.pl/ www.euroislam.pl/ Paki skrót nabyte obrazliwe konotacje w 1960 roku, kiedy uzywany przez brytyjskich tabloidów w odniesieniu do przedmiotów bylych panstw kolonii w sposób uwlaczajacy i rasistowskich. W nowoczesnej brytyjskiej uzytkowania "Paki" jest zazwyczaj uzywane w uwlaczajacy sposób jak etykiety dla wszystkich z Azji Poludniowej, w tym Indian, Afganczyków i Bangladeszu. W mniejszym stopniu, okreslenie zostalo zastosowane jako rasowe slur wobec Arabów i innych bliskowschodnich wygladajacych grup, które moga przypominac Poludniowej Azji. Podczas emigrantów wielu latach 60 byly równiez nazwany jako "czarny" do dalszego segregrate je od bialej spolecznosci. Niektórzy twierdza, ze taki podzial nadal istnieje w czesciach Anglii. W ostatnich czasach nastapila tendencja przez drugiego i trzeciego pokolenia brytyjskich Pakistanczyków odzyskac slowo, tak, ze moze on byc stosowany w mlodej brytyjskiej spolecznosci pakistanskiej, ale nie przez osoby z zewnatrz, w tym Indian i Bangladeszu. ciapaty (obrazliwie) {m.} Paki (offensive) {rzecz.} kilka przykladow pakusow(brudasow,ciapoli jak kto woli,oraz szkaradnych polczyn) http://pokazywarka.pl/4s168y/ polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym http://youtu.be/m1O1IEMJcO4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol/kebap maly....up
bylo nie tak dawno na youtube dobrej jakosci,ale wiecie,cenzura.nie bujmy sie pisac,ani mowic glosno o brudnych malpach arabach,ani rowniez o szkaradnych polczynach! http://pokazywarka.pl/4s168y/ www.euroislam.pl/ www.dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifestyle turecki zlew na malpia sperme wspomnial o ewie,ale zapomnial o szkaradnych polczynach i brudasach. ona dzieli brudasa na brudasa.pakola na turasa.co za smiec,jak mozna dzielic malpy!odejmowac i dzielic?lepiej dodawac i mnozyc.buuuuuuuhaha ezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym http://youtu.be/m1O1IEMJcO4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol/kebap maly....up
prawdziwe oblicze turkow! http://pokazywarka.pl/4s168y/ http://www.putlocker.com/embed/ABE3717F6FE867D9 przystojni,co? teraz zobaczcie szkaradne polki :D www.dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifestyle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Nie rozumiem Was dziewczyny, skoro Polacy są takim złym Narodem, katują dzieci - źródło wiedzy TVN 24 / tu autorka wpisu zapomina że są to wiadomości dziennikarskie, a więc nastawione na uzyskanie widza, czytelnika , prawdziwe, ale podane w taki sposób , "aby je sprzedać" - prawdę to można znaleźć w aktach prokuratorskich czy sądowych, w których tak jednoznacznie i malowniczo to już pewnie nie wygląda/ , kradną, piją, biją kobiety, bo zupa za słona, to czemu jeszcze mieszkacie w tak nieciekawym kraju, świat stoi otworem, czy warto się tak męczyć. Kiedyś Turcy najeżdżali na Naszą Ojczyznę, kradli, rabowali, gwałcili -nasi przodkowie stawili im opór- ginęlli za nasz kraj- dlatego jest Polska a my jesteśmy Polakami. Teraz co -gwałcić nie muszą, bo po co, same zakochane Polki za nimi latają, bo tacy ładni, orientalni, inni -przy tych nieciekawych, brzydkich,złych Polakach. Zapraszają ich do Nas , chociaż to taki nieciekawy kraj- za sam fakt przyjazdu nie zapewnia mieszkania, wiktu i opierunku, a nawet przy braku znajomości języka i odpowiedniego wykształcenia z pracą krucho , rozumiem, aby postawili go "na nogi" , korzystając z osiągnięć tych nieudaczników-Polaków. Ja rozumiem , że można pokochać mężczyznę innej narodowości, innego wyznania, innej kultury, ale nie pojmuję Waszej argumentacji- wyszukujecie przykłady tego co w Waszym kraju jest złe / wbrew temu, co twierdzą tu niektórzy, sytuacje typu bicie kobiet, bicie czy zabijanie dzieci, to sytuacje wyjątkowe, patologiczne- media je nagłaśniają, bo to się sprzedaje , ale na tle całości naprawdę marginalne/, aby w ten sposób pokazać, że Turcy czy Muzułmanie nie są tacy źli i lepsi niż My-Polacy. A może warto zacząć z innej strony - co w nich jest takie dobre , piękne, ludzkie , wartościowe-poza urodą / to zresztą kwestia gustu/ i umiejętnością podrywania kobiet, co oni są w stanie nam zaoferować, jakimi swoimi osiągnięciami mogą się podzielić, skoro wymagają , abyśmy szanowali ich i ich kulturę, to czy oni szanują nas i naszą kulturę. Niektóre wpisy na tym forum to prawdziwe ludzkie tragedie, tych przykładów pozytywnych strasznie mało, chociaż któraś z Forumowiczek apelowała, aby zgłosiły się też kobiety szczęsliwe w takich związkach - wpisów tych szczęsliwych było 2 moze 3 , nie wiem, bo wszystkiego nie przeczytałam,ale prawie na każdej , przynajmniej z ostatnich stron, żal, problemy i czasami tragedia jakieś dziewczyny. Dziwi mnie jeden z wpisów Pani Simit, że fakt, zbliża się Boże Narodzenie nie ma specjalnego znaczenia , bo nie wszyscy są chrześcjanami, a mili powinniśmy być dla siebie na co dzień. Z tym ostatnim oczywiści się zgadzam, ale dla mnie jako Chrześcjanki i Polki fakt, że nadchodzi Boże Narodzenie ma znaczenie i dlatego życzę Wszystkim Wesołych Świąt , więcej tolerancji dla innych Nacji, ale również szacunku dla Rodaków i Własnego Kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
doczytalam sie z postow ze Turcy nie morduja a jak tak co niektore tutaj znaja tak dobrze turkow to jak nazywa sie turecka organizacja terrorystyczna, no i jeszcze jedno pytanie jak nazywal sie gnuj morderca ktory postrzelil NASZEGO OJCA SWIETEGO JANA PAWLA 2 i skad pochodzil.Jestem dumna ze jestem Katoliczka moja religia nie nakazuje mordowania niewinnych ludzi bo wzamian dostaniemy 72 panienki do obrobki , kochajcie swoje smierdzace terrorystyczne ciapy ale u nich nie w Europie , gdybym mogla to bym wszystkie kochanice turasowe i reszty islamu do ciapow wywiozla, ale bezpowrotnie , niech potem smierdziel terrorysta zrobi z nimi co chce, chcialy go to dostaly co ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katolicy wymordowali już tyle ludzi, że styknie. To se ne wrati :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym katolicyzm to także moja religia i nie bardzo mi się uśmiecha aby osoba, ktora używa tak wulgarnego języka i z taką nienawiścią wypowiadała się o innych, wycierała sobie katolicyzmem usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
A ja to niby mam dac sobie ublizac tak poczytaj posty potem mow, zaden katolik nie jest nie byl i nie bedzie terrorysta jak islamista w naszej religii tez sa dobrzy i zli ludzie ale za to wedlug naszej wiary nie bedzie 72 samice do obrobki , ale kara i potepienie, czemu wyrazam sie wolgarnie bo nie dam sobie zadnej kochanicy islamskiej soba pomiatac, i nie cierpie wszystkiego co islamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam nie dzieki
Do simit i reszty dajacym dupy ciapom,pisalas ,ze to pakistanczycy to terorysci a wasze ciapy to niby nie chodzi mi o turow i arabow te sa swiete tak to moze mi przypomnisz laskawie kto zburzyl 2 wieze WTC w USA we wrzesniu 2001 r i ilu niewinnych ludzi zginelo masz mi to napisac boja wiem ciekawe co ty wiesz suko, pialas ze przeczytalas koran i Biblie ciekawe czy twoj ciap tez czytal Biblie i co wie o katolizmie skoro chce mieszkac w katolickim kraju. A ty Ifka niewaz sie pisac i mowic ,ze jestes katoliczka pfuj na ciebie i twoj islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do ifka od urodzenia jestem katoliczka i niczego sobie nie wcieram bo w Boga sie wierzy i sie go czci a nie wciera to nie balsam, a ciekawe gdybym teraz wyzwala ciebie od debilek idiotek, patologi co bys mi odpisala.A jezeli zgadzasz sie by Islam zadzil Europa to gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Ok, 1/ Będąc Polakiem i Katolikiem nalezy szanować Swój Kraj , jego tradycje i swoje korzenie , jeżeli nie mamy takiej potrzeby -w mojej ocenie, nalezy poszukać takiego miejsca na globie, z którym się zidentyfikujemy ( zd.1), 2/ Polacy be / żródło wiedzy -doniesienia medialne a patologicznych przypadkach, czasami jak prognoza pogody też moga się nie do końca sprawdzić) - Turcy, na tle złych Polaków - cacy -dlaczego cacy ? niby z czego to wynika - no bo chyba nie z wpisów na tym forum, doniesie4ń medilalnych, tego co dzieje sie na zachodzie Europy, gdzie ich pełno /zd.2/. Zd.3 ( ponad limit) KONKLUZJA-Europa dla Europejczyków, a Turcja dla Turków -niech Oni sobie w tej Azji zostaną, a Europa w postaci kawalka Stambułu powinna im wytarczyc; ich napływ , tak jak kiedyś najazdy /teraz inna forma/ nigdy niczego dobrego Europie nie przyniosły, więc niech zyją szcześliwie w swoim pieknym kraju, zabierając do niego Swoje Wybranki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Simit - ależ owszem, dużo jest przypadków gdzie w Turcji przymusza się kogoś do małżeństwa. Mój były facet ma kolegę który właśnie rozstał się z dziewczyną, Powód? Jej rodzina go nie akceptowała bo: pochodzenie nie takie, praca nie taka itd. Jej siostra wysyła mu wiadomości na fejsie ze ma się odczepić od ich rodziny, bo nie jest dla nich wystarczająco dobry itd. (jakby oni byli jakimis hrabiami). Dziewczyna i tak chce z nim być, ale razem podjeli decyzje ze niechęć jej rodziny nie pozwoli im nigdy być totalnie szczęśliwymi. O zabójstwach honorowych nie słyszałaś? Na wschodzie Turcji, wśród Kurdów nadal się to praktykuje, a rząd jest prawie bezsilny ;) Znam przypadki Turczynek które muszą ukrywać spotkania z chłopakami. I nie, nie noszą one chust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polki - nic bym ci nie odpowiedziała. Zostałabyś zignorowana. x Reat coś nieuważnie czytasz. Szanuje swój kraj i nie zamienię go na żaden inny. Nie porównuje też Polaków do Turków, ani Turków do Polaków, nie przedstawiam dobrych Turków na tle złych Polaków. Sa jednak sprawy, których pod dywan zamieść się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
a no racja :D http://pokazywarka.pl/4s168y/ www.dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifestyle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
"Linki Chcieć to ty sobie możesz" No właśnie Simit mogę sobie chcieć bo jestem Polką i żyję w swoim kraju i jak każdy gospodarz swojego domu mam prawo do decydowania kogo chcę w nim widzieć a kogo nie. I zdecydowanie nie chce tu widzieć twojego lubego uzurpującego sobie prawo własności jak to robią wszyscy muzułmanie na całym świecie żyjący w nie swoich krajach nie szanujący gospodarzy. Bo co oni zrobili dobrego dla tych państw oprócz żerowania socjalnego, bandyctwa, napadania i upokarzania prawowitych mieszkańców tych państw? No co? Ktoś się wcześniej zapytał. Pytam i ja choć odpowiedź znam - NIC. Dziecko muzułmanina musi być muzułmaninem. A czy wy wiecie że dziecko chrześcijanina powinno być chrześcijaninem i że taka osoba powinna dokonać wszelkich starań aby jej dzieci ochrzcić i wychować w wierze chrześcijańskiej sama pozostając chrześcijanką?! I co? Większość z was porzuca wiarę przechodzi na islam i od razu się zgadza na muzulmańskie dzieci (a w większości to nawet wyboru nie ma bo przecież kretynka nie ustaliła tego przed ślubem bo "luby był taki kochany i nigdy by jej krzywdy nie zrobił"). NIE, NIE ŻYCZĘ SOBIE ISLAMIZACJI EUROPY POPRZEZ WASZYCH LUBYCH I ICH BACHORÓW!!! Zabierajcie swoje dupska i won z Europy. Dla mnie jesteście ignorantkami nie mającymi żadnych sensownych argumentów. A naszą wiarą katolicką i państwem Polskim to już sobie same dawno nie tylko gębę ale i dupę wytarłyście. Europie potrzebna jest DERATYZACJA! Muzułmanie są jak szczury, tak samo się mnożą i roznoszą choroby a największą z nich jest Islam. Tyle lat Europa rozwijała się cywilizacyjnie i kulturowo i teraz to wszystko ma być zaprzepaszczone? Kultura? oni nie wiedzą ci to jest! Co zrobili w Afganistanie z posągami Buddów w Bamianie dwóch największych posągów buddów, 53-metrowy z 554 roku n.e. oraz 36-metrowy z 507 roku n.e.? Były one wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. To było dziedzictwo całego świata od tak zniszczone. Powód? Bo przedstawiały bogów innej religii. A przecież buddyzm to nawet nie religia tylko ideologia! Mamy patrzeć jak zaczną nam niszczyć Kolosea, muzea czy zabytkowe kościółki bo to ich obraża bo tego nie rozumieją i w te miejsca stawiać meczety? Tam do siebie krowy paść a nie tutaj nam się rządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
"Katolicy wymordowali już tyle ludzi, że styknie" o czym ty dziewczyno w ogóle mówisz? Kiedy to było? 500 lat temu!! W tym czasie cały świat przeszedł wiele przemian zarówno kulturowych, religijnych, cywilizacyjnych, naukowych. Teraz żadni chrześcijanie nie mordują innowierców za to muzułmanie masowo mordują chrześcijan w swoich krajach, co jest nagminnie ukrywane aby nie podjudzać chrześcijan i aby mieć łatwiejszy do nas dostęp. A u nas w Europie co? co ulicę stawia się dla nich meczety. "Styknie" tobie w głowie coś nie styka. To są właśnie wasze argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Islamisci spadac do siebie won z Europy, to nie wasz dom nie wasza religa, a panienki Islamiszow do nich spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Zupelnie przypadkowo znalazlam ten temat Przeczytalam kilka stron i jestem przerazona tym co ludzie tu wypisuja Kazdy zyje z kim chce jak chce i gdzie chce I nie musi sie nikomu z tego tlumaczyc Ludzie migrowali migruja i migrowac beda i wy nie macie nic do powiedzenia w tym temacie Jednemu sie nie podoba to innemu tamto Jest demokracja i kazdy moze zyc tak jak mu sie podoba i nie potrzebuje do tego niczyjej zgody Zyjemy w kraju gdzie mieszka wiele par mieszanych o roznych kulturach czy religiach i nikt z was nie jest w stanie tego zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polki Nie będę z tobą rozmawiać więc nie wysilaj sie Nie sprowokujesz mnie Używasz wobec mnie wyrazów obraźliwych - więc ja skończyłam jakakolwiek rozmowę z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do WTC obejzyj sobie inteligencie film na you tube " niewygodna prawda" i dowiesz sie kto jest odpowiedzialny za ataki terrorystyczne:-) A tymczasem bywaj chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol/kebap maly....up
"Jest demokracja i kazdy moze zyc tak jak mu sie podoba i nie potrzebuje do tego niczyjej zgody Zyjemy w kraju gdzie mieszka wiele par mieszanych o roznych kulturach czy religiach i nikt z was nie jest w stanie tego zmienic" no wlasnie demokracja,gdyby nie ona moze swait bylby lepszy,ale do sedna:masa szkaradnych polek by chlopa nie widziala a tu?visa do lepszego swiata dla brudasow!sami zobaczcie http://pokazywarka.pl/4s168y/ www.dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifestyle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki Ale chcieć to ty sobie możesz u siebie w domu Z tego co mi wiadomo Polska nie jest jedynie twoim krajem i nie masz prawa decydowania kto ma w Polsce mieszkać a kto nie Tobie moze sie coś niepodobac, masz prawo do wyglaszania swoich poglądów ale sorry - rządzić to ty raczej nie będziesz :D Bo niby jak? Uważasz ze napiszesz na forum swoje niezadowolenie i wszyscy muzułmanie jak jeden maz wyjadą z Europy bo ty sobie tego zyczysz ? Poza tym moj maz TUREK jest tu zameldowany, ma prace LEGALNA, żyje jak kazdy inny człowiek - więc nie wiem o co kaman:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko muzułmanina musi być muzułmaninem. A czy wy wiecie że dziecko chrześcijanina powinno być chrześcijaninem i że taka osoba powinna dokonać wszelkich starań aby jej dzieci ochrzcić i wychować w wierze chrześcijańskiej sama pozostając chrześcijanką?! No właśnie dziecko chrześcijanina !!!!!!!! A kto tu powiedział ze wszyscy ludzie w Polsce to chrześcijanie ? Czy według ciebie osoba wyznajaca inna religie bądź będąca ateista nie ma prawa żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym to forum jest dla osób będących w związkach polsko- tureckich więc tym bardziej nie rozumiem co wy tu robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
To forum na polskim portalu, na którym mają prawo wypowiadać się Obywatele tego Kraju, są u siebie- z niczego nie wynika ograniczenie , że dotyczy to tylko osób pozostających w związkach poligamicznych: Turek-Polka (proponuje przeczytanie jednych z pierwszych wpisów tego wątku z 2006 roku), a tematem wpisów mają byc porady: co zrobić, żeby Turek był zadowolony, co znaczy, jak Turek tak powiedział czy zrobił, jak załatwić wizę dla Turka, żeby go nie deportowali oraz buuuu, Turek mnie nie chce. Na marginesie: czytając dosłownie tytuł wątku: On Turek, ja POLAKA" , można się również pokusić o interpretację, że wątek dotyczy też par: ON Turek-JA POLAK" , ale raczej wśród Polaków mężczyzn trudno byłoby znaleźć idiotów. chętnych na tego typu "atrakcyjny" towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×