Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość polki
Do Simit ty napewno nie jestes moja rodaczka twoj rodak to ciapek nie Polak, coz interesuje cie dzielenie sie oplatkiem badz koledowanie, tak jak terrorysta Islamista nas traktuje tak my traktujemy go i jego suki, terroryzowac niewinnych ludzi, pieprzyc przemoca oddawac do burdeli nieletnie to ci dopiero samo dno, a wy jestescie bezwstydnicami bez odrobiny rozumu godnosci to wy i wasi ciapkowie jestescie dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Do ciapaty arab maly/kebab dzięki za link do filmu Darling I Lowe Ju. A wiesz gdzie mogę obejrzeć film z cyklu Ewa Ewart poleca o zabójstwach honorowych? Niestety nie udało mi się obejrzeć na tvn24 a nigdzie akurat tego filmu znaleźć nie mogę. Z góry dzięki jakby ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam nie dzieki
Do simit ty smiesz nazywac sie Polka a sorry z ktorej strony ,Polka bierze sobie europejczyka a nie ciapkowata swinie i wez nie pisz po Polsku bo zasmradzisz ten pikny jezyk wez wypierdol sie do ciapkowic nikt za toba albo tobie podobnym napewno nie bedzie tesknil , wysadzicie cos moze jakas wieze albo cos innego o moze w Brazyli na WM 2014 cos naciapkujecie jebniete suki, i nie wpierdalaj sie to Kazolizmu bo to wiara nie dla ciapek ani tobie oplatek ani koledy .A dno to jestes ty i twoj ciapus terorysta i bandyta w pojedynke tchorz w grupie bohater haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapaty arab maly/kebab
Linki-nie wiem,ale poszukam na czasie.poki co zobacz jeszcze Obca / Die Fremde (2010) naprawde swietna gra aktorska i opisuje honor jaki owe brudasy posiadaja.moze was dziwi nazwa brudas,ale czy ktos zauwarzyl ,ze kazdy ciapaty to islamista pierdolony?a no nie. tu masz link: http://www.putlocker.com/embed/ABE3717F6FE867D9 objecuje,ze poszukam jak bede miec chwile(natchnienia) tu fotki szkaradnych polczyn z ciapkami: http://pokazywarka.pl/4s168y/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Ciapus w podziemnych garazach skopal tak jednego goscia ze ledwo z zyciem uszedl za nic , walczyl o zycie w Szpitalu, na szczescie znalazl sie swiadek ktory to widzial i poswiadczyl to w sadzie, w dodatku do dzis swiadek tak sie boi ciapow, ze glowa w okol szyi mu sie obraca jak wychodzi na zewnatrz, a siedza ciapusy zra i mieszkaja za pieniadze podatnika,ciapusy tylko bohaterami w grupie solo tchorze smierdzace, jakim prawem siedza zra , mieszkaja i rzadza i terroryzuja ludzi ale do pracy to nie laska czarne mordy.Mloda Polka miala narzeczonego Araba ciapa dla niego zostawila dom rodzine i szkole, przez 8 lat pracowala bez wyplaty dla ciapa w jego knajpie, bo go debilka tak kochala, po 8 latach ciapus wypierdolik ja z chaty bo mial taki kaprys, ciapusy to ostatnie dno, a wy tak ich kochajace i broniace jestescie takie same.Jak chcecie ciapa jedzcie do nich na stale, a nie Kraj zasmiecac, nie macie wstydu chocby nie wiem co i kto by pisal, wszystko po was splywa, 0 godnosci 0 rozumu 0 honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Alicecooper w nowej odsłonie: W Niemczech żyje obecnie około 2mln Turków , jest to ludność wyizolowana, niechętna do asymilacji z miejscową ludnością , żyjąca w swoistych gettach -fizycznie wydzielonych / dzielnice tureckie/ i kulturowych - ALE NIEMCY SIĘ POCIESZAJĄ -przed II wojną światową w Niemczech było II miliony Żydów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Do ciapaty arab maly/kebab. Dzięki. Jakby Ci się udało to by było super. Ten film nosił tytuł "sprawa honoru" a po angielsku "In the name of the family". Nie wiem czy to coś pomoże. Sama szukałam w tych cyklach "Ewa Ewart poleca" ale nie udało mi się akurat tego odcinka znaleźć. Także byłbym bardzo wdzięczna :) Co do "Obcej" widziałam jakiś czas temu. Mocny film. No cóż można rzec? Nie wiem jak można mieć narypane we łbie aby mordować własne dzieci. A najlepsze jest to że wcale nie nakazuje im tego religia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni tak dzialaja na Niemcow jak Polacy na Anglikow. Anglik tylko uslyszy jezyk polski to odwraca sie i pluje za takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudas maly turcja/hamburger :
Linki-nie wiem,ale poszukam na czasie.poki co zobacz jeszcze Obca / Die Fremde (2010) naprawde swietna gra aktorska i opisuje honor jaki owe brudasy posiadaja.moze was dziwi nazwa brudas,ale czy ktos zauwarzyl ,ze kazdy ciapaty to islamista pie**olony?a no nie. tu masz link: http://www.putlocker.com/embed/ABE3717F6FE867 D9 objecuje,ze poszukam jak bede miec chwile(natchnienia) tu fotki szkaradnych polczyn z ciapkami: http://pokazywarka.pl/4s168y/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Niemcy powinni zlapac ich za te terrorystyczne dupy i ich co do jednego wywalic won , a nie trzymac 2 miliony darmozjadow i terrorystow dzieciorobow i z podatkow swoich utrzymywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Do polki. Niemcy już nie są panami we własnym kraju. Pewnie gdyby mogli to by tak zrobili ale jest za późno i teraz sobie poradzić nie mogą. Oglądałam dokument o pewnej niemieckiej szkole w której niestety mniejszością narodową byli Niemcy!! jeden chłopak często dostawał wpierdol za nic. Mało tego sam się skarżył że ich honor polega na tym że atakują jednego grupą. Miał pecha bo żył w dzielnicy z której Niemcy się wyprowadzali ze względu na getto tureckie jakie tam zaczęło powstawać. Te dzieciaki mówiły że Niemcy to gówno i w swoim kraju to pewnie zamiast szkoły to by barany paśli ale Niemiec nienawidzą i tak. Do simit. I co chwiałaś pokazać tym swoim porównaniem? Jak śmiesz w ogóle porównywać Polaków do nich?! My nie mordujemy w imię honoru bo nasza córka rozmawia z kolegami, my nie zakazujemy naszym dzieciom się uczyć, my nie zmuszamy do małżeństwa często ze starszymi i spokrewnionymi kuzynami nasze córki. Nie porównuj nas do nich bo mnie i innych to obraża. Pewnie teraz wylecisz z dziećmi w beczkach lub mamą Madzi, ale to są dwa przypadki na tyle lat na cały kraj gdy tymczasem w GB ginie setek dziewczynek. SETKI! Zjawisko jest tak masowe że Brytyjczycy próbują to kontrolować ale NIE DAJĄ RADY!! Bo dziewczynki zapadają się pod ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki x to nie są dwa przypadki. TVN24 przynajmniej raz w tygodniu donosi o kolejnym skatowanym dziecku. To raz. Dwa: temat jest o Turkach. Nie o Arabach w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, gdzie by tam My bijemy i mordujemy bo zupa była za slona:D Dokładnie !!! Anglicy powinni to samo zrobic z Polakami co Niemcy chcą zrobic z Turkami Bo jak mawiają Anglicy - Polacy to alkoholicy i złodzieje :-) A o religii rozmawiać nie będziemy bo nic o Islamie nie wiesz Wiesz tyle ile chcesz wiedzieć Ja przeczytałam cały Koran i Biblię rownież Chcesz dyskutować - to najpierw proponuje lekturę Potem możemy dyskutować Poza tym w reportażu Ewy Ewart morderstwa honorowe były w większości dokonywane przez Pakistanczykow Nie porownujcie Pakistanu do Turcji czy Iranu do Turcji bo to dwa rożne światy mimo ze religia ta sama Oglądałam ten film Ewy Ewart i powiem tak - w filmie tym pokazani są FANATYCY RELIGIJNI - bo nigdzie w Koranie nie jest napisane ze ojciec ma prawo zabić córkę bo nie nosi hijabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do simit. I co chwiałaś pokazać tym swoim porównaniem? Jak śmiesz w ogóle porównywać Polaków do nich?! My nie mordujemy w imię honoru bo nasza córka rozmawia z kolegami, my nie zakazujemy naszym dzieciom się uczyć, my nie zmuszamy do małżeństwa często ze starszymi i spokrewnionymi kuzynami nasze córki. Nie porównuj nas do nich bo mnie i innych to obraża. Pewnie teraz wylecisz z dziećmi w beczkach lub mamą Madzi, ale to są dwa przypadki na tyle lat na cały kraj gdy tymczasem w GB ginie setek dziewczynek. SETKI! Zjawisko jest tak masowe że Brytyjczycy próbują to kontrolować ale NIE DAJĄ RADY!! Bo dziewczynki zapadają się pod ziemię. Ciekawe dlaczego w Turcji nikt nikogo nie morduje:D Dziewczyny rozmawiają, przyjaźnią sie i spotykają z chłopakami i nikt ich za to ni zabija ani nie bije. Nikt nikomu nie zakazuje sie uczyć i nikt nikogo nie zmusza do aranzowanego ślubu ! Ciekawe dlaczego, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit możesz się natłumaczyć na śmierć, a to i tak nic nie da. Takie kafe frustraty lecą stereotypem, nie znajac rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widok z góry
22:22 [zgłoś do usunięcia] Simit "bo nigdzie w Koranie nie jest napisane ze ojciec ma prawo zabić córkę bo nie nosi hijabu." ­ aha czyli gdyby w koranie była wzmianka o mordowaniu własnych córek to już by było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa czy myślenie naprawdę tak bardzo boli??? Nie, nie było by ok i nie o to Simit chodziło. Napisała jedynie, iż Koran nie nawołuje do zabijania tych dziewcząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol/kebap maly....up
Nie porownujcie Pakistanu do Turcji czy Iranu do Turcji bo to dwa rożne światy mimo ze religia ta sama .no,tak samo rozgraniczajcie,kazdt brudsas zyje tylko bo bialy na to przyzwolil.i prosze,nie pozwol dziwce....bycia na rowni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Nie wiem gdzie ifka mieszkasz, ale ja mieszkam w Polsce i nie widzę aby przynajmniej raz w tygodniu donoszono o skatowanym dziecku. Zaokrąglacie sobie to co chcecie w górę i to chcecie w dół. A nawet gdyby to rok ma 52 tygodnie to i tak jest kropla w morzu na tle SETEK krzywdzonych dzieci i kobiet przez nich. Simit. Reportażu Ewy Ewart nie oglądałam więc jakbyś trochę była bystrzejsza to byś się domyśliła. Nie wiem czemu założyłaś że nie znam koranu? bo mam inne zdanie? Bo mnie on nie zachwycił? Ale masz rację. Nie, nie czytałam całego i nie mam ochoty marnować na niego czasu ani na żadne hadisy. Nawet gdyby to nie mam zamiaru z wami dyskutować bo wy tego nie potraficie. Czytałam nie jedno forum i nie jedną rozmowę miałam okazję śledzić. Niestety zawsze wasze argumenty są te same - "nie znasz koranu" a jak ktoś zna i zacznie argumentować to taka rozmowa w pewnym momencie kończy się wyzwiskami i to nie ze strony niewiernego. To właśnie z takich jak wy wyłazi największe chamstwo o wiele większe niż tutaj zażarci polscy "rasiści" próbują szerzyć. Dla was nawet studiujący koran i obserwujący islamistów latami nie są godni z wami dyskutować bo niby nic nie wiedzą. Wierz sobie w co chcesz. Dla mnie Turek czy Pakistanczyk to muzułmanim z małymi różnicami. Różne odchylenia ale to wciąż ten sam fundament. I tak Pakistanczycy mordują sobie w GB czy innym kraju za to Turcy mordują w Niemczech. "bo nigdzie w Koranie nie jest napisane ze ojciec ma prawo zabić córkę bo nie nosi hijabu" sama to napisałam, ja to wiem ale jak widać ci twoi muzułmanie już nie - bo obyczajowość ważniejsza. I skąd ty możesz wiedzieć czy mordują w Turcji czy nie? Czy kobiety są bite czy nie? Nikt mi nie powie że w takim kraju są prowadzone rzetelne statystyki (o ile w ogóle te kobiety się zgłaszają bo przecież mąż to mały bóg) albo takie informacje podawane do szerszej wiadomości. Co chcesz mi wmówić? że w Turcji nie mordują a w innych krajach już tak? Głupiego szukasz? Mogłabym jeszcze się doczepić o tym jak mają traktować niewiernych, jak się wśród nich zachowywać (już nawet pal licho te kobiety) (oczywiście wszystko zapisane w koranie) itd. itp. tylko po co? Nie zrozum mnie źle. Mam głęboko w poważaniu z kim sypiasz ale nie sprowadzaj tego plewu do mojego kraju czy Europy. Żyj sobie z nim tam w jego kraju jak takaś zakochana a nie będziesz mu tutaj pracy szukać. Powiem ci więcej. Ja ci życzę szczęścia z nim, ale tam, nie tutaj. A jak Anglicy chcą wywalać Polaków to niech wywalają, ale idę o zakład że jakby mieli wybierać kogo się pozbyć pomiędzy Polakami a muzułmanami to wybrali by tych drugich. I jak nie macie linka do reportażu polecanego przez Ewę Ewart to sobie darujcie jakieś złośliwe komentarze czy próby dyskusji ze mną. Mogę sobie być dla was kaflem, frustratem, zacofańcem czy nietolerancyjnym rasistą ale za to szanowanym w swoim kraju. Mam gdzieś co takie jak wy o mnie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego dyskutować nie będziemy :-) A gdzie będę żyć pozwól ze sama o tym zadecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol/kebap maly....up
koran-religja brudasow w skrocie ponizej :D www.religiapokoju.blox.pl/ www.euroislam.pl/ oraz,fotki skaradnych polek z turasami/brudasami z hamburga :D http://pokazywarka.pl/4s168y/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×