Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Jeszcze kilka lat temu nie sądziłabym, że taki typ faceta będzie się mną interesować a teraz mam tego dość:(. To znaczy kiedyś byłam hmm... nie brzydką ale przeciętną dziewczyną nie wyróżniającą się zbytnio odkąd że tak powiem zmieniłam swój image wszystko się zmieniło ja się zmieniłam. Z początku poznawałam fajnych normalnych facetów. Miałam normalnych facetów dla których owszem liczył się wygląd ale bardziej moje wnętrze. Od jakiegoś czasu zaczęło się to zmieniać kilka miesięcy temu flirtowałam z żonatym kolesiem , który twierdził, że jestem tak słodka że nie może się oprzeć. Jakiś czas temu spotykałam się z kolesiem, któremu zależało tylko na łózku właściwie jak się później okazało. Kilka dni temu też poznałam kolesia tego samego typu bardzo pewny siebie przystojniak, któremu wydaje się że może mieć wszystko. I co on mi powiedział, że go straszmnie podniecam i przyciągam fizycznie , że najchętniej to by się na mnie rzucił. A JA CHCĘ FACETA KTÓRY BĘDZIE MNIE KOCHAŁ SZANOWAŁ I DBAŁ O MNIE ALE JAK GO ZNALEŹĆ???????????? sorka rozpisałam się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w sobie zmienilas
ze tak nagle przyciagasz innych facetow??? z wygladem zmienil sie chrakter stalas sie bardziej pewna siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno charakter tak zrobiłam się pewna siebie, jestem bardziej otwarta, no i wygląd zmienilam kolor włosów, styl ubierania, dlugie pazurki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Skąd ja to znam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrennunia
to normalne ze tak jest jestes teraz inna i takich przyciagasz a wiedz o tym ze faceci to wzrokowcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjj
przecież to ty wybierasz z kim sie spotykasz. masz prawo byc wybredna. po prostu poszukaj towarzystwa ludzi, wsrod ktorych znajdziesz faceta, jaki Tobie bedzie odpowiadal. nie flirtuj z zonatymi i nie zajmuj sobie glowa maczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blunetka1
masz zalecialosci angielskie. jestes z polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem jest to miłe ale ja chcę zbudować z kimś związek Hmm no właśnie tylko gdzie znaleźć takiego normalnego faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blunetka1
moze w londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
jak dziewczyna jest ladna i swiadoma swojego wygladu to normalne ze bedzie krecilo sie wokol niej mnostwo facetow:):):)tych nieodpowiednich niestety tez a w dziesiejszych czasach pelno typu macho i cfanaczkow ktorzy mysla ze ''kazda ich'' mam nadzieje ze trafisz na odpowiedniego faceta chociaz to nie jest takie proste a tych nieopdowiednich po prostu zbywaj:) chociaz niedostepna dziewczyna jest jeszce bardziej dla nich wyzywaniem ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
zamotalam troche ale mam nadzieje ze sie doczytasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak doczytałam się no właśnie nie jest takie proste a jakiś cza temu wydawało mi się to prostrze. Ale czy można znaleźć normalnego i przystojnego faceta czy jestem skazana na tych pewniaczków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
mysle ze mozna znalezc fajnego przystojnego faceta nie cfaniaczka mi sie wresczie udalo:D:D:D wszystko w sowim czasie:DD:D:Dpowodzonka zycze i zbywaj tych zabujalych w sobie bo wiecej z nich szkody niz pozytku bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety kurcze zazdroszczę Ci:) ja też chce fajnego faceta tak mi brakuje miłości:(. Hmm...zbywanie wiesz to troszkę trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
hehe no wiem ze trudne ja zanim spotkalam mojego trafialam na roznych dupkow za przeproszeniem:) wiesz mozna zawsze sie takim cfaniaczkiem pobawiac (ja tak robilam0 nie sobie nie mysli ze az tak fajny jest tylko trzeba umiec odejsc w odpowiednim momencie zeby sie nie wciagnac w jakis chory zwiazek cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
no na pewno Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety no właśnie zaczęłam robić tak jak mówisz tylko, że troche się zagalapowałam i spodobał mi się ostro jeden taki dupek. Na początku myślałam że coś może z tego będzie a teraz chodzi mu tylko o seks:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
to uciekaj od niego jak najszybciej!!!!!!!! wiem ze to trudne ale pozniej bedzie jeszce gorzej:(:(:( a z doswiadczenia wiem ze z tego i tak nic nie bedzie a czym pozniej tym bardziej sie bedziesz meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n oto o co chodzi
Zapokój chuć niech strzelają wulkany i powodzie nadchodza baw się młoda jesteś a pozatym jak wam dogodzić pełno powstaje tematów ,że faceci nieśmiali , niepewni siebie , zniewieściali a ty masz na odwrót i też źle ach te kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety widzisz problem w tym że on nie chce dać mi spokoju co sobie tylko przypomni do się do mnie odzywa:( nick mało istotny z warszawy:) kurcze ja tu chciałam się tylko poradzić a tu zaproszenia się zaczynają sypać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
hehehe nie tak trudno nam dogodzic jakkby sie wydawalo po wyszaleniu sie przychodzi czas kiedy chcialoby sie byc z kims dluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
malenka to olewaj to chyba nie masz zamiaru byc na kazde jaego zawolanie jak akurat sobie przypomni;/ oj nie wciagaj sie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blunetka1
Chcesz faceta z Londynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie no niestety dobrze mówisz ja też nie chcę się już bawić tylko chcę mieć trwały związek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×