Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Współczuję Ci . Z Twoich wypowiedzi można wywnioskować że jesteś fajną dziewczyną ,myślisz poważnie i na prawdę potrzebujesz bliskiej osoby.Każdy z nas w końcu pragnie miłości. A ty niestety spotykasz takich typkow, ktorzy potrafia ocenic Cię jak cukierka, tylko po papierku :( Życzę jednak dużo cierpliwości, gdzieś wśród nich znajdzie się taki który doceni nie tylko Twój zadbany wygląd i pewnośc siebie, ale także pozna prawdziwą Ciebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
heheh mowie tak bo mailam ten sam problem wiec wiem co czujesz dobzie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety staram się go olewać jestem jak jestem ale napewno nie na czyjeś skinienie:) poznań tak troche daleko ale nie koniec świata:) z Londynu hmm a co chętny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu szukaj, szukaj, przesiewaj. Wygląda na to, że masz przynajmniej komfort dużego wyboru. W końcu się znajdzie ten odpowiedni, być może jest już gdzieś w pobliżu Ciebie, ale go jeszcze nie dostrzegłaś. A Kenów - pustaków odsyłaj na drzewo, niech szukają Barbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
hehehe londyn nie za daleko troche???:P nie ma to jak zwiazek na duuuza odleglosc:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blunetka1
Chetny. Jest niski i lysawy (pewnie nie jak twoi poprzedni). Ale za to ma bardzo duza zalete "YNAIZDAN".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Zosia mam nadzieję że to się naprawdę zmieni. Tylko, że ostatnio jestem postrzegana jako malowana lala :( a ja naprawdę taka nie jestem w głebi serca jestem wrażliwą i ciepłą istotką no może jestem troche rozpieszczona:) ale ja chce miłości czy to tak dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleeoe
a ja mysle ze Ty po prostu wysylasz takie sygnaly. Ja tez jestem calkiem ladna, faceci sie za mna ogladaja na ulicy itp. ale kiedy juz z jakims rozmawiam to od razu ( w sposobie w jaki sie zachowuje, o czym rozmawiam ,jak sie smieje) daje mu do zrozumienia ze jestem pewna siebie, swojej wartosci i jakiekolwiek numery ze mna nie wchodza w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym Twoim zdaniem objawiają się takie sygnały może faktycznie tak jest a ja jestem tego nieświadoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńkaaa za mala pewnosc siebie. Jestes moze troszke za slodka. Wiecej pewnosci siebie, wiary we wlasna wartosc i faceci beda widzieli, ze latwo z Toba nie bedzie:) Ehhh....gdzies Ty sie uchowala:) Ze swieca szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mało istotny hmm.... a mi się wydaje że ja za bardzo pewna siebie jestem teraz:) ze świecą szukać....nie przesadzaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blunetka1
Cofnij sie i przeczytaj zalete faceta z Londynu ( od tylu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladniutka, zadbana, pewna siebie, wiedzaca czego chce od zycia, nie dajaca soba rzadzic...taka kobietka z charakterkim:) Jak trzeba to zeby mnie przytulila a jak trzeba to musze dostac zje...;) Moj ideal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blunetka1
miesiac w kraju, miesiac w raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała magnolia
nik maloistonty, hmm superr;) mysle, ze to dobry slad;) z charkterkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleeoe
do maleńka : no np jak rozmawiam z nowo poznanym facetem na imprezie to nigdy nie smieje sie z kazdego dennego dowcipu, trzymam go na dystans, opowiadam o sobie i swoich ambicjach a jezeli on rzuca jakies aluzje to patrze na niego jak na wariata i wtedy on juz wie ze niczego ode mnie nie dostanie i albo jest mna dalej zainteresowany albo idzie szukac jakiejs latwej panienki . i dobrze !!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała magnolia
chloee on moze zobaczyc, ze go nie lubisz, zlosc widac, oziemblosc tez. ja sie smieje, jak dowcip fajny co bede udawac, ze mnie nie smieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała magnolia
nikusi istony;) wartoo:) warto tez na te kawusie powedroowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×