Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Tylko mi tu nie fiksuj! :) no ja tez poznaje samych dupkow...ale od dzisiaj zmieniam taktyke! olewka wszystkich..im bardziej sie ich olewa tym oni bardziej lataja :) ogladalas \"pamięć złotej rybki\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja też ich olewam racja bardziej ich to nakręca:) hmm...chyba nie oglądałam a czemu pytasz?? malutka staram się ale coraz trudniej mi to wychodzi wokól tyle par a ja albo z dupkiem albo sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturka
kiedys znajdziesz takirgo fajnego! jestem pewna! no...a co do filmu..obejrzyj koniecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tytuł filmu brzmi znajomo może i oglądałam ale nie przypominam sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nic... ale filmik obejrzyj :) wczoraj tak polewałam! przez ten film zmienilam swoje podejscie :) i to chyba dobrze..i teraz bede jeszcze bardziej sie w to wkrecac :) jak facet bedzie to ok..ale juz nei bede taka mila i czula..chyba ze na to zasluzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posąg Davida
Poprostu za dorze macie i świgacie dupą. Może gdyby nikt się wami nie interesował to byście doceniły/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska wsza
czuję sięo niebo lepiej!!!wogóle nie wiem co to był za pomysł robić się na blondi w mega hiper wyczesanych ciuchach:o cóż błędy młodości;)teraz mam ciemne włosy, ubieram się zupełnie inaczej, mogę powiedzieć, że wrszcie znalazłam swój styl..nigdy przenigdy nie wróciłabym do tych dawnych czasów, choćby dlatego, że nie przyciągam cwaniaków :classic_cool: ps. osoby postronne twierdzą, że teraz wyglądam o niebo lepiej, więc nie ma co na siłęrobić się na kogoś kim się nie jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie to że ja teraz robię się na kogoś kim nie jestem poprostu taka jestem. Z begiem czasu się zmieniałam ale to samo wychodziło. Tylko widzisz u mnie wszyscy mówią że teraz wyglądam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja to mykam bo jutro wyjezdzam na kilka dni. Buziaki dla wszystkich pozdrowionka i miłego dnia życzę:) Moźe w czasiw wyjazdu poznam kogoś wartościowego haahahaaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska wsza
zawsze za jakąkolwiek zmianą wyglądu idą zmiany osobowości - pewność siebie itd. ja też się wtedy zmieniłam,gdy zobaczyłam, że mogę mieć każdego;) z dnia na dzień stałam się cwaniarą nie z tej ziemi, ale ale...czułam, że łysi kolesie w dresach z BMW to nie to czego chcę, a reguły (choć nie koniecznie) tacy właśnie interesują się barbie...później poszłam na studia, zmądrzałam;)zaczęłam obracać się wśród totalnie innych ludzi i powoli wracałam do dawnej siebie i cieszę się ze tak się stało! ale każdy ma soje życie, swoją historię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie się zrymowało :) A zdanie na temat zawarty w topicu już tu wyrażałem - po prostu szukaj, nie poddawaj się i nie zrażaj różnymi \"osobnikami\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi, przecież to było dosyć dawno :) Ale szczerze mówiąc raczej nigdy nie podejrzewałem, że kobiety mogą mieć taki problem jak Ty - wydaj e się, że skoro atrakcyjna i ciesząca się powodzeniem to bez żadnego problemu może poznać odpowiedniego faceta. Trochę mnie to zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jakie życie może być zaskakujące. Niestety są i takie problemy:( a ja ciągle jestem sama.... podam Ci przykład wczoraj wrócilłam z weekendu ze znajomymi i co tam się działo a mianowicie np w pubie jak siedzieliśmy koleś do mnie czy może pstawić mi drinka, idziemy przez miasto idzie koleś i jakieś tekściki do mnie ale każdy z nich niestety typ dupka jak widać odrazu na pierwszy rzut oka.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po czym rozpoznajesz typ dupka? Tzn. chodzi mi o to, że może nie każdy próbujący w taki sposób Cię poderwać jest nim naprawdę? Mówię o tych pierwszych chwilach oczywiście, po dłuższym czasie to chyba bez problemu mozna odróżnić dupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz może się zdarzyć, że się pomylę w ocenie faceta ale takie rzeczy odrazu widać. To w jaki sposób się wypowiada jak wygląda i no sorka ale koleś który podrywa laskę na miau i takie tam to typowy dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, miau to dosyć wyszukany sposób podrywu ;P, tu rzeczywiście nie ma wątpliwości. A swoją drogą ciekawe czy któraś kobieta mu się na coś takiego nabiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ale skoro w ten sposób próbuje to pewnie są takie ale nie ja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz koleś, który po pięciu minutach rozmowy mówi że strasznie go pociągasz i chce cię mieć to nie jest raczej normalnym zwykłym facetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy nie podrywał Cię nigdy nikt normalnie - tzn. nie na jakieś miau hau itp.? Zawsze tylko dupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie zawsze byłam nawet w kilku związkach z normalnymi facetami, ale coraz rzadziej takich poznaje bo albo jest dupkiem albo kompletnie mi nie odpowiada.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×